• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • delikatesowe wyroby spożywcze

Wyniki dla

Delikatesowe wyroby spożywcze - Import eksport

 1. QAMIAB

  Francja

  Uznany za najlepszy szafran na świecie: Afgański szafran został uznany za najlepszy na świecie przez International Taste Institute, wyprzedzając szafran marokański, irański, a nawet hiszpański. QAMIAB wybiera dla Państwa tylko czerwone słupki, najbardziej aromatyczną i pachnącą część słupka. Nie dodajemy żółtych włókien, które zniekształcają smak i fałszują wagę końcową. Pakowane we Francji, Twój Red Gold zachowa wszystkie swoje aromaty. Tradycyjnie zbierany ręcznie: wyjątkowy szafran QAMIAB rośnie pod afgańskim słońcem i jest zbierany ręcznie, z poszanowaniem wielkich tradycyjnych pól szafranowych. Przycinanie jest również wykonywane ręcznie. Systematycznie będą Państwo otrzymywać najnowsze zbiory, roczniki z bieżącego roku. Szafran QAMIAB, przez długi czas zarezerwowany dla sławnych szefów kuchni, jest teraz dostępny dla profesjonalistów i ogółu społeczeństwa. Mocny w smaku i bogaty w zapachu: Aby zagwarantować Państwu wyjątkowy afgański szafran, przeprowadzamy podwójną kontrolę w niezależnych laboratoriach. Pierwszy w Afganistanie tuż przed wywozem, a drugi we Francji przed pakowaniem.

 2. ILANGA NATURE

  Belgia

  ILANGA NATURE jest producentem przypraw, miodu z dzikich uli, oliwy z oliwek i owoców. Nasze produkty cechuje wysoka jakość i identyfikowalność. ILANGA NATURE znajduje wyjątkowe smaki na Madagaskarze, Wyspie Mauritius, w Sardynii, produkty najwyższej jakości do degustacji na całym świecie. Oferujemy Ci szeroką gamę artykułów naturalnych na najlepszych warunkach. Jesteśmy w stanie wyjść naprzeciw Twojemu zapotrzebowanu na produkty naturalne i autentyczne o prawdziwym smaku lokalnym! Czy działasz w branży gastronomicznej? Lub jesteś właścicielem sklepu spożywczego? Czy podzielasz nasze wartości i naszą wizję? Czy najbardziej odpowiadają Ci produkty naturalne? Jesteś na właściwej stronie. Firmy poszukujące najlepszej relacji jakości do ceny będą usatysfakcjonowane. ILANGA NATURE proponuje miód, przyprawy, sole, cukry, konfitury i oliwę z oliwek w różnych formatach. Wsłuchując się w Twoje potrzeby, oferujemy Ci najodpowiedniejsze dla Ciebie produkty. Zapraszamy do kontaktu z nami celem uzyskania dodatkowych informacji!

 3. KHLA SAS L'ÉPICERIE DU MÉKONG

  Francja

  KHLA to francusko-kambodżańska firma rodzinna specjalizująca się w wysokiej jakości ekologicznych przyprawach z Azji. Oferujemy kolekcję papryki z Kampotu i sól "kwiat soli" (fleur de sel), a także paprykę syczuańską, sól himalajską, pachnący ryż z Kambodży i inne wyjątkowe produkty z regionu Mekongu. Nawiązaliśmy bliskie relacje z każdym z naszych producentów nadając unikalny charakter naszym ekologicznym przyprawom, herbatom i ryżom: gałka muszkatołowa, goździki, anyż gwiazdkowy, imbir, cynamon cejloński, czarne curry itp. Nasze wyjątkowe produkty są wynikiem połączenia cierpliwej i rygorystycznej pracy rolników, hojności klimatu i francuskich umiejętności. FIRMA ZAANGAŻOWANA - Nasze ekologiczne przyprawy z Azji i nasze herbaty sprzedawane pod marką Thé d'Asie są uprawiane ekologicznie, co gwarantuje produkcję z poszanowaniem natury, bez nawozów sztucznych i pestycydów. - Nasz flagowy produkt, pieprz Kampot, jest często określany jako "najlepszy pieprz na świecie". Jest to rzadkie wyróżnienie dla przyprawy, pieprz ten korzysta z ChOG, które gwarantuje jego pochodzenie, jakość i ekologiczną produkcję. - Gwarantujemy ścisłe stosowanie etycznych kryteriów uczciwej produkcji. Nasze herbaty są aromatyzowane przyprawami według własnych receptur lub po prostu zwykłe. Herbata czarna, zielona, biała i oolong. Prosimy odwiedzić nasz katalog szlachetnych przypraw do herbaty i przypraw do ryżu Mekong lub skontaktować się z naszym zespołem!

 4. AQUADEM

  Francja

  AQUADEM dostarcza na rynek ponad 1000 kg kawioru (przy produkcji około 2000 kg) i 2000 kg ikry pstrąga (przy produkcji ponad 8000 kg ikry i 120 ton pstrąga) pod własną marką producenta "Caviar Perle Noire". Produkcja ta prowadzona jest przez 6 zakładów produkcyjnych w Perigord i 10 techników. Sprzedaż pod marką Caviar Perle Noire ponad 500 profesjonalnym klientom i detalistom we Francji, a także w Dubaju, Maroku i Szwajcarii oraz importerom i dystrybutorom. Nasi klienci okazują duży stopień zadowolenia i dlatego poszukujemy innych dystrybutorów oraz punktów sprzedaży w Europie i poza nią. Od 1997 roku opracowujemy i produkujemy wszystkie nasze produkty we własnym zakładzie w pobliżu naszych hodowli. Nasz zespół składa się ze specjalistów, których pasją jest hodowla akwarystyczna. Nasze opanowanie technologii pozwala nam na produkcję wyjątkowego kawioru. Brak chorób w naszych gospodarstwach zwalnia nas z obowiązku stosowania środków leczniczych. Stosowanie pestycydów sanitarnych w naszych zakładach jest zakazane. Wyjątkowa jakość środowiska i wody, niskie zagęszczenie ryb oraz dobór pasz nadają naszym produktom nieporównywalny smak. Nasza żywność nie zawiera GMO, antybiotyków ani hormonów, lecz zboża z Europy i mączkę rybną ze zrównoważonych połowów (FSC).

 5. GUSTO MEDITERRÁNEO

  Hiszpania

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. GOURMET SPAIN

  Hiszpania

 2. CERUSSA SP. Z O.O.

  Polska

 3. DIE BESTE KÖCHIN - DELICATESSEN, SPREADS, ANTIPASTI & GOURMET PRODUCTS

  Niemcy

 4. ALIMENTATION FINE DE FRANCE

  Francja

  Alimentation Fine de France jest firmą francuską specjalizującą się w delikatesowych produktach spożywczych, która zyskała swoją pozycję dzięki rygorystycznej polityce w zakresie jakości: wybór produktów w oparciu o surowe kryteria smakowe i jakościowe, przy maksymalnym wyeliminowaniu różnych dodatków, barwników, środków konserwujących oraz przy zapewnieniu łatwości użycia i innowacyjności, z poszanowaniem francuskiej tradycji kulinarnej. Wdrożenie procedur pełnej identyfikowalności produktów (norma HACCP) w celu zapewnienia jak największego bezpieczeństwa wyrobów spożywczych. Zastosowana polityka jakości, w połączeniu z nieustannymi wysiłkami handlowymi i rozszerzaniem oferowanej gamy artykułów, pozwoliła na zwiększenie grona klientów w oparciu o duże, prestiżowe sklepy i eksport. Alimentation Fine de France oferuje obecnie, pod marką M. de Turenne, Atelier Turenne i Lou Bersac, asortyment ponad 1200 produktów o uznanej jakości, odnawiany co pół roku poprzez uzupełnienie o oryginalne i ekskluzywne nowości, takie jak Selôvin.

 5. DG CONSULTIS

  Polska

  Foodstore to spożywczy sklep internetowy, który zapewnia dostawy produktów na terenie całego Lublina. Klienci mogą liczyć na rozbudowany katalog, w którym dostępne są artykuły niezbędne do zachowania zdrowej, zbilansowanej diety. W ofercie znajdują się między innymi: • warzywa i owoce, takie jak ziemniaki, cytryny, pomidory, banany i marchewki, • różne rodzaje pieczywa, w tym chleb żytni pełnoziarnisty i chleb razowy owsiany, • woda mineralna, napoje gazowane i niegazowane, • nabiał, w tym jogurty naturalne, twaróg, jajka, mleko i masło klarowane, • kasza, makarony, mąka, cukier i drożdże. Firma gwarantuje świeże produkty i sprawną realizację zamówień. Towar dostarczany jest z wykorzystaniem samochodu wyposażonego w specjalistyczną chłodnię. W tym samym sklepie można kupić również kosmetyki i środki czystości. Zakupy online to doskonałe rozwiązanie dla osób, które ze względu na stan zdrowia chcą ograniczyć wyjścia do sklepów stacjonarnych i mieszkańców, którzy chcą zaoszczędzić trochę czasu na codziennych obowiązkach związanych z prowadzeniem domu.

 1. BIG BONJOUR SP. Z O.O.

  Polska

  Big Bonjour Sp. z o.o. to polskie delikatesy, w których można nabyć pyszne słodycze z Francji oraz inne przysmaki. Siedziba firmy znajduje się w Poznaniu, ale filie piekarnicze działają również w takich miejscowościach jak Mosina, Puszczykowo czy Rokietnica. W katalogu sprzedażowym dostępne są produkty pochodzące od producentów działających według tradycyjnych wartości, kultywujących rzemieślnicze metody wypieków. Firma nie rozprowadza artykułów pochodzących z masowego obrotu. Oprócz francuskich przysmaków można też kupić wyroby od lokalnych przedsiębiorców. Piekarnia współpracuje jedynie z dostawcami, którzy uzyskali certyfikaty BIO i prowadzą swoje biznesy zgodnie z zasadami ekologii. Wśród proponowanych delikatesów oprócz słodyczy francuskich dostępne są również przetwory rybne, przyprawy, herbaty i wiele innych artykułów. Wszystkie one są zdrowe i wyróżniają się wyjątkowym smakiem, który stanowi wynik wieloletniego eksperymentowania z ustalaniem idealnych proporcji poszczególnych składników.

 2. CASA WESTFALIA

  Hiszpania

  Od 1972 roku prowadzimy sprzedaż produktów z Niemiec, Francji, Holandii, Belgii, Włoszech i Zjednoczonego Królestwa. Nasze produkty spożywcze są zarazem nowoczesne i praktyczne. Certyfikat jakości ISO 9001. ŻYWNOŚĆ Import-eksport, wybrane artykuły spożywcze, artykuły spożywcze, w tym wysokiej jakości, produkty gastronomiczne i delikatesowe, napoje, wina, likiery, etc.

 1. DELIMET FOODS, S.L.

  Hiszpania

 2. MADE IN SICILIA SPECIALITÀ GOURMET

  Włochy

 3. GRECOROOTS E.E.

  Grecja

 4. JUSTPUGLIAFACTORY

  Włochy

 5. GUSTO EMILIANO

  Włochy

 6. BALDAIASSA DI BALDIZZONE M.

  Włochy

 7. EL GOURMET DE LUNA MANCHEGA

  Hiszpania

 8. TRUFFES CHAM'PAÏS

  Francja

 1. TYPICAL SOUTH

  Włochy

 2. HERAIA

  Włochy

 3. AZIENDA AGRICOLA DUE PALMENTI

  Włochy

 4. NEV

  Francja

 5. GOURMET PROVENCE

  Francja

 6. SIRGREENWASABI

  Holandia

 7. LEMON & LIME E.U.

  Austria

 8. DOUCEUR PLAISIR ET GOURMANDISES

  Francja

 9. MEIN REGIONALMARKT

  Niemcy

 10. LA MAISON DE L'AIL NOIR

  Francja

Filtry

Wyniki dla

Delikatesowe wyroby spożywcze - Import eksport

Liczba wyników

7689 przedsiębiorstwa