• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • dźwiękowy sprzęt profesjonalny

Wyniki dla

Dźwiękowy sprzęt profesjonalny - Import eksport

 1. SWS SYSTEMTECHNIK GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SWS SYSTEMTECHNIK GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dźwiękowy sprzęt profesjonalny. Ma siedzibę w Wermelskirchen, Niemcy.

 2. LOETRONIC

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma LOETRONIC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dźwiękowy sprzęt profesjonalny. Ma siedzibę w Aachen, Niemcy.

 3. POL-KONGRES PROJEKT

  Polska

  Głównym, wiodącym profilem działalności firmy POL-KONGRES PROJEKT jest sektor usług konferencyjnych TECHNICZNA OBSŁUGA IMPREZ: pełna, kompleksowa i profesjonalna obsługa techniczna konferencji, kongresów, sympozjów naukowych, szkoleń, kursów, itp., w zakresie: tłumaczenia symultaniczne, nagłośnienie, prezentacje multimedialne (wizualne), oświetlenie, bezprzewodowe zestawy Infoport Tourguide do oprowadzania grup i tłumaczeń szeptanych, wideokonferencje, głosowania interaktywne - quizy WYNAJEM SPRZĘTU wypożyczanie urządzeń do: prezentacje wizualne (multimedialne) - projektory rzutniki, ekrany LED, ramowe, na statywie, komputery (notebooki, laptopy), monitory LCD, monitory do podglądu prezentacji, promptery, sprzęt do tłumaczeń symultanicznych - kabiny dla tłumaczy, zestawy słuchawkowe, nagłośnienie konferencji: mikrofony, głośniki, miksery dźwięku, systemy dyskusyjne - cyfrowe konferencyjne pulpity multifony, oświetlenie efektowe eventu, KONFERENCJE ONLINE: live-stream, streaming, wideokonferencje z tłumaczeniem symultanicznym, połączenia zdalne, serwery streamingowe lub transmisja na Facebook lub Youtube. POL-KONGRES PROJEKT jest firmą doświadczoną, profesjonalną i rzetelną. Przyjmując zlecenia dajemy klientom gwarancję realizacji każdej usługi na najwyższym poziomie. Oferta firmy POL-KONGRES PROJEKT jest skierowana do firm i instytucji. Nie obsługujemy osób prywatnych

  Wszystkie wyroby na "dźwiękowy sprzęt profesjonalny"

 4. VIDEODESK STUDIO LIGHTBOARD

  Niemcy

  Firma "Video Doska" jest producentem przezroczystych tablic świetlnych do nauczania na odległość i e-learningu oraz dostawcą profesjonalnego sprzętu video dla studiów. Przezroczyste tablice świetlne firmy „Video Doska” są wygodne do nagrywania lekcji wideo na potrzeby szkoleń handlowych, prezentacji i prowadzenia wideokonferencji. Dodatkowo firma oferuje wyposażenie pod klucz studiów wideo w profesjonalne zestawy sprzętu audio i wideo: tablice świetlne, kamery wideo 4K i FullHD, nagłośnienie, monitory dla lektora i operatora, światła LED, tła czarne i kolorowe, system przełączania, teleprompter. Firma produkuje szkło do nauki od 2016 roku. Zaletą tej audiowizualnej pomocy dydaktycznej jest prostota użycia. Firma „Video Doska” z sukcesem wyposażyła dziesiątki e-szkoleniowych studiów wideo w Rosji i Azji Środkowej. Firma nie tylko oferuje dostawę tablic świetlnych i sprzętu do nagrywania lekcji wideo, ale również poszukuje franczyzobiorców na całym świecie.

 5. EUROTECH

  Polska

  Nasza firma opiera się na dystrybucji i montażu urządzeń dźwignicowych. Posiadamy profesjonalny sprzęt czołowych producentów do transportu bliskiego. Do nich zaliczamy między innymi wciągarki ręczne, elektryczne, pneumatyczne, łańcuchowe i linowe. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tej branży oraz specjalistyczną wiedzę, dzięki której jesteśmy w stanie pomóc wybrać odpowiednie dla Państwa urządzenia. Nasza kadra inżynieryjno-techniczna posiada uprawnienia UDT oraz SEP.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. SIKON NRW

  Niemcy

  Firma SIKON NRW, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Dźwiękowy sprzęt profesjonalny. Ma siedzibę w Hilden, Niemcy.

 2. AUDIO & INTERPRETATION SERVICES LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma AUDIO & INTERPRETATION SERVICES LTD, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Dźwiękowy sprzęt profesjonalny. Jest również obecna w dziedzinach Tłumacze i tłumaczenia konferencyjne, Tłumaczenia kabinowe - sprzęt i wyposażenie, Tłumacze i tłumaczenia konferencyjne, i Tłumaczenia kabinowe - sprzęt i wyposażenie. Ma siedzibę w London, Zjednoczone Królestwo.

 3. STEINIGKE SHOWTECHNIC GMBH

  Niemcy

  Firma STEINIGKE SHOWTECHNIC GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Dźwiękowy sprzęt profesjonalny. Ma siedzibę w Waldbüttelbrunn, Niemcy.

 4. OUTSTANDING EVENTS GMBH

  Szwajcaria

  Firma OUTSTANDING EVENTS GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Dźwiękowy sprzęt profesjonalny. Ma siedzibę w Schaffhausen, Szwajcaria.

 5. APPLE SOUND LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma APPLE SOUND LTD, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Dźwiękowy sprzęt profesjonalny. Jest również obecna w dziedzinach wynajem i montaż urządzeń wzmacniania dźwięku, i wynajem mikrofonów. Ma siedzibę w Shotton, Zjednoczone Królestwo.

 1. THE NIGHT CONCEPT ANIMATION DJ

  Francja

  Firma THE NIGHT CONCEPT ANIMATION DJ, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Dźwiękowy sprzęt profesjonalny. Jest również obecna w dziedzinach animacja przez didżeja, i Banquets and overnight deals for reps. Ma siedzibę w La Seyne Sur Mer, Francja.

 2. S P L AUDIO SERVICES

  Zjednoczone Królestwo

  Firma S P L AUDIO SERVICES, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Nagłaśnianie - instalacje profesjonalne. Jest również obecna w dziedzinach Głośniki - aparatura profesjonalna, Dźwiękowy sprzęt profesjonalny, Elektronika profesjonalna audio, Głośniki - aparatura profesjonalna, Dźwiękowy sprzęt profesjonalny, Elektronika profesjonalna audio, i urządzenia do udźwiękowienia. Ma siedzibę w Sale, Zjednoczone Królestwo.

 1. EVENT VERMIETUNG INH. AXEL PFLEGER

  Niemcy

  Firma EVENT VERMIETUNG INH. AXEL PFLEGER, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Targi, salony i wystawy - wyposażenie i zabudowa stoisk. Jest również obecna w dziedzinach Stanowiska targowe i wystawowe, Sale koncertowe i widowiskowe, wyposażenie i dekoracje, Dźwiękowy sprzęt profesjonalny, Sprzęt oświetleniowy scen, przedstawień i koncertów, Stanowiska targowe i wystawowe, Sale koncertowe i widowiskowe, wyposażenie i dekoracje, Dźwiękowy sprzęt profesjonalny, i Sprzęt oświetleniowy scen, przedstawień i koncertów. Ma siedzibę w Bonn, Niemcy.

 2. PVS

  Belgia

  Firma PVS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Dźwiękowy sprzęt profesjonalny. Jest również obecna w dziedzinach Nagłaśnianie - instalacje profesjonalne, Nagłaśnianie - instalacje profesjonalne, kable audio, profesjonalne urządzenia nagrywające, i professional audiovisual. Ma siedzibę w Hasselt, Belgia.

 3. JET SOUND & LIGHT

  Belgia

  Firma JET SOUND & LIGHT, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Dźwiękowy sprzęt profesjonalny. Jest również obecna w dziedzinach Nagłaśnianie - instalacje profesjonalne, wynajem urządzeń oświetleniowych, Nagłaśnianie - instalacje profesjonalne, wynajem wyposażenia na uroczystości świąteczne, i artykuły świąteczne. Ma siedzibę w Niel, Belgia.

 4. SIMPLEWAY EUROPE A.S.

  Republika Czeska

  Firma SIMPLEWAY EUROPE A.S., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dźwiękowy sprzęt profesjonalny. Ma siedzibę w Praha, Republika Czeska.

 5. IAC BOET STOPSON

  Francja

  Firma IAC BOET STOPSON, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dźwiękowy sprzęt profesjonalny. Jest również obecna w dziedzinach panele akustyczne. Ma siedzibę w Villeneuve D Ascq, Francja.

 6. ALL MUSIC

  Belgia

  Firma ALL MUSIC, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Dźwiękowy sprzęt profesjonalny. Jest również obecna w dziedzinach Nagłaśnianie - instalacje profesjonalne, materiały dla didżeja, Nagłaśnianie - instalacje profesjonalne, i wynajem wyposażenia dźwiękowego. Ma siedzibę w Wiekevorst, Belgia.

 7. S R D SOUND & LIGHTING

  Zjednoczone Królestwo

  Firma S R D SOUND & LIGHTING, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Elektronika profesjonalna audio. Jest również obecna w dziedzinach Dźwiękowy sprzęt profesjonalny, Dźwiękowy sprzęt profesjonalny, wynajem instalacji oświetleniowych, urzadzenia oświetleniowe dla dyskotek i sal widowiskowych, i estrady modułowe do tymczasowych zabudowań. Ma siedzibę w Tonbridge, Zjednoczone Królestwo.

 8. ANIM CONSEILS

  Francja

  Firma ANIM CONSEILS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Dźwiękowy sprzęt profesjonalny. Jest również obecna w dziedzinach lampy ozdobne, wynajem projektora wideo, wynajem urządzeń oświetleniowych do wydarzeń ogólnych, i agencja obsługi imprez. Ma siedzibę w Belleville En Beaujolais, Francja.

 1. FLUX SOUND & LIGHT

  Holandia

  Firma FLUX SOUND & LIGHT, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Dźwiękowy sprzęt profesjonalny. Jest również obecna w dziedzinach estrada, podia konferencyjne, ruchome estrady do sal konferencyjnych, i estrady do manifestacji i kongresów. Ma siedzibę w Geldermalsen, Holandia.

 2. B BEAM

  Belgia

  Firma B BEAM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Radiofonia i telewizja - sprzęt i systemy. Jest również obecna w dziedzinach Radiofonia - sprzęt i urządzenia, Dźwiękowy sprzęt profesjonalny, Radiofonia - sprzęt i urządzenia, Dźwiękowy sprzęt profesjonalny, i anteny, nadajniki i odbiorniki. Ma siedzibę w Andrimont, Belgia.

 3. STE D'EXPLOITATION DES ETS NORMAND

  Francja

  Firma STE D'EXPLOITATION DES ETS NORMAND, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elektroniczne systemy lokalne kontrolne i przywoławcze. Jest również obecna w dziedzinach Audio i wideo - sprzęt profesjonalny, Dźwiękowy sprzęt profesjonalny, Aparaty telewizyjne i radiowe, magnetowidy, Hi-fi - aparatura audio stereofoniczna, Audio i wideo - sprzęt profesjonalny, Dźwiękowy sprzęt profesjonalny, Aparaty telewizyjne i radiowe, magnetowidy, i Hi-fi - aparatura audio stereofoniczna. Ma siedzibę w Henin Beaumont, Francja.

 4. CRISTAL AUDIO PRO

  Francja

  Firma CRISTAL AUDIO PRO, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Dźwiękowy sprzęt profesjonalny. Jest również obecna w dziedzinach instalacja wyposażenia audio-wideo, instalacja nagłośnień sal konferencyjnych, mikrofony, i wynajem ekranów. Ma siedzibę w Albi, Francja.

 5. TEKOS

  Maroko

  Firma TEKOS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Dźwiękowy sprzęt profesjonalny. Jest również obecna w dziedzinach instalacja nagłośnień sal konferencyjnych. Ma siedzibę w Casablanca, Maroko.

 6. MUSIC HEAVENT

  Francja

  Firma MUSIC HEAVENT, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Dźwiękowy sprzęt profesjonalny. Ma siedzibę w Fontenay Sous Bois, Francja.

 7. PRINCETON

  Belgia

  Firma PRINCETON, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Dźwiękowy sprzęt profesjonalny. Jest również obecna w dziedzinach Nagłaśnianie - instalacje profesjonalne, wynajem urządzeń oświetleniowych, konsole dźwiękowe, i Nagłaśnianie - instalacje profesjonalne. Ma siedzibę w Herentals, Belgia.

 8. KLINKERS ELECTRONICS

  Belgia

  Firma KLINKERS ELECTRONICS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Dźwiękowy sprzęt profesjonalny. Jest również obecna w dziedzinach Nagłaśnianie - instalacje profesjonalne, Nagłaśnianie - instalacje profesjonalne, wynajem wyposażenia na uroczystości świąteczne, wynajem urządzeń oświetleniowych, i produkcja efektów dźwiękowych. Ma siedzibę w Bonheiden, Belgia.

 9. XS EVENTS

  Zjednoczone Królestwo

  Firma XS EVENTS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Sprzęt oświetleniowy scen, przedstawień i koncertów. Jest również obecna w dziedzinach Dźwiękowy sprzęt profesjonalny, wynajem wyposażenia sceny, symulatory, i Dźwiękowy sprzęt profesjonalny. Ma siedzibę w Staffordshire, Zjednoczone Królestwo.

 10. GALÈNE EVENT

  Belgia

  Firma GALÈNE EVENT, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Dźwiękowy sprzęt profesjonalny. Jest również obecna w dziedzinach organizowanie koncertów, wynajem wyposażeń instalacji elektrycznych i akustycznych, urządzenia i instalacje dźwiękowe na targi, ekspozycje i kongresy, i usługi światło i dźwięk dla spektakli. Ma siedzibę w Léglise, Belgia.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Dźwiękowy sprzęt profesjonalny - Import eksport

Liczba wyników

2164 Przedsiębiorstwa