• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • długopisy

Wyniki dla

Długopisy - Import eksport

 1. TROIKA GERMANY GMBH

  Niemcy

  TROIKA sprzedaje na całym świecie prezenty dla mężczyzn oraz przedmioty i artykuły przydatne do podróży i na biurku. Jako lider na rynku i marka o uznanych kompetencjach TROIKA koncentruje się na dwóch rzeczach: mężczyznach i prezentach. Wiedza, doświadczenie i otwarcie na świat zapewniają gamę produktów, która jest jednocześnie indywidualna i niezwykle bliska klientowi. Bogata kolekcja TROIKA prezentów dla mężczyzn odpowiada duchowi czasów, autentycznie odzwierciedla męskie pragnienia, a tym samym dostarcza wielu inspirujących pomysłów. Chcemy, aby mężczyźni czuli się rozumiani w swoich nowych rolach i doświadczali tego w widoczny sposób. Dobre pomysły, po pierwsze. Przełomowe wdrożenie, po drugie. TROIKA zapewnia oba i tworzy produkty nowatorskie w tym obszarze i grające pionierską rolę w swojej dziedzinie. Innowacyjne pomysły i produkty wysokiej jakości, z którymi chętnie identyfikują się współcześni mężczyźni oraz oferta usług, które wyznaczają standardy dla klientów końcowych i branży.

 2. KLIO-ETERNA SCHREIBGERÄTE GMBH & CO KG

  Niemcy

  Klio-Eterna – Produkty markowe „Made in Germany". Od prawie 120 lat koncentrujemy się na produkcji wysokiej jakości materiałów piśmienniczych „Made in Germany“. Od dziesięcioleci jesteśmy wiarygodnym partnerem branży reklamowej. Wspólnie z naszymi klientami handlowymi realizujemy projekty wymagające najwyższej możliwej indywidualizacji naszych produktów w odpowiedzi na potrzeby klienta końcowego. Większość naszych przyborów do pisania, w tym wkłady do długopisów, wykonywanych jest przez nas i wykończonych metodą sitodruku, tampodruku i druku cyfrowego m.in. grawerowania. Około 125 pracowników codziennie zapewnia jakość i rozwój firmy. Oprócz możliwie największej proporcji produkcji własnej skupiamy wysiłki na zrównoważonym rozwoju. Posiadamy certyfikat ISO 9001: 2015 i przestrzegamy surowych wytycznych systemu zarządzania środowiskowego ISO 14001. Markowe produkty firmy Klio-Eterna zdobyły znak jakości „Made in Germany“.

 3. DREAMPEN BALLPEN PRODUCER

  Polska

  Naszą firmę założyli ludzie, którzy dążyli do wprowadzenia na rynek własnych, innowacyjnych długopisów. Jakość oraz precyzja wykonania była dla nas zawsze na pierwszym miejscu. W ciągu 20 lat zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy ponad 30 podstawowych modeli i setki niestandardowych długopisów w naszej autorskiej technologii Clip4You. Stwórz swój Clip4You w oparciu o linię bazowych długopisów wybierając z różnych wersji kolorystycznych oraz kolekcji. Część modeli występuje również w wersji z metalowymi elementami. Wszystko po to, aby stworzyć długopis, o jakim nie śniłeś!

 4. DŁUGOPIS PARKER NA PREZENT PARKER-SHOP.PL

  Polska

  Sklep internetowy Parker-Shop.pl oferuje pióra wieczne i długopisy grawerowane Parker. W sprzedaży również markery permanentne Sharpie w wielu kolorach. Sprzedaż piór wiecznych z grawerem i długopisów grawerowanych Parker. Wykonujemy grawer na nasadce lub korpusie pióra/długopisu w zależności od wybranego modelu, serii piór. Dodatkowo możliwość zamówienia tabliczki grawerowanej z dowolnie wybraną sentencją lub życzeniami urodzinowymi, imieniny i inne okazje. W ofercie pióra wieczne Parker grawerowane, długopisy Parker Jotter, Vector, Urban i inne. Zestawy upominkowe Parker z grawerem, Parker z grawerem na urodziny - pióro Parker z grawerem dla nauczyciela - doskonały personalizowany prezent. Grawerowane długopisy sprawdza się jako oryginalny i ciekawy prezent na urodziny np. z wygrawerowana datą, lub motywem serduszka ( długopis na Walentynki). Markery Sharpie - marker permanentny Sharpie do użytku na co dzień w domu, szkole czy biurze. Doskonale nadający się do pisania i kreatywnych czynności. Permanentny Marker Sharpie dostępny jest w wielu kolorach i pozwala rozwinąć skrzydła Twojej wyobraźni w domu oraz utrzymać porządek w biurze.

 5. PEN STAR STATIONERY CO., LTD.

  Tajwan R.O.C.

  Firma PEN STAR STATIONERY CO., LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Długopisy. Jest również obecna w dziedzinach Upominki firmowe dla klientów, artykuły piśmiennicze, stalówki, przedmioty promocyjne, i Upominki firmowe dla klientów. Ma siedzibę w New Tapei County,, Tajwan R.O.C..

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. GEDRECHSELTE UNIKATE

  Niemcy

  Firma GEDRECHSELTE UNIKATE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rzemiosło. Jest również obecna w dziedzinach Długopisy, długopis zindywidualizowany, i Długopisy. Ma siedzibę w Parkstein, Niemcy.

 2. ARMAZÉNS CHANDÚ - C.G.K IMP. EXP. LDA

  Portugalia

  Firma ARMAZÉNS CHANDÚ - C.G.K IMP. EXP. LDA, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Flagi, proporce, proporczyki. Jest również obecna w dziedzinach Długopisy, zegarmistrzostwo, artykuły sportowe, Długopisy, i dzbany. Ma siedzibę w Porto, Portugalia.

 3. EURO PENTEL

  Francja

  Firma EURO PENTEL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Długopisy. Jest również obecna w dziedzinach Wkłady do długopisów, Flamastry i pisaki, Wkłady do długopisów, Flamastry i pisaki, i ołówki automatyczne. Ma siedzibę w Bry-Sur-Marne, Francja.

 4. PELIKAN

  Belgia

  Firma PELIKAN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Biurotyka - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Długopisy, artykuły piśmiennicze, zeszyty, school equipment, i Długopisy. Ma siedzibę w Groot-Bijgaarden, Belgia.

 5. KOCKX

  Belgia

  Firma KOCKX, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Rysunek, sztuka graficzna i plastyczna – przybory i materiały piśmienne. Jest również obecna w dziedzinach Pióra wieczne, Długopisy, Pióra wieczne, Długopisy, i atrament do piór. Ma siedzibę w Antwerpen, Belgia.

 1. ISTANBUL KALEM VE KIRTASIYE TIC SAN

  Turcja

  Firma ISTANBUL KALEM VE KIRTASIYE TIC SAN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Długopisy. Jest również obecna w dziedzinach długopisy plastikowe, i długopisy i ołówki promocyjne. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 2. YO-PROMOTIONS

  Zjednoczone Królestwo

  Firma YO-PROMOTIONS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Upominki firmowe dla klientów. Jest również obecna w dziedzinach Długopisy, prezenty biznesowe z możliwością personalizacji, Długopisy, i Upominki markowe. Ma siedzibę w Fleet, Zjednoczone Królestwo.

 1. PLÁSTICOS DETECTABLES

  Hiszpania

  Firma PLÁSTICOS DETECTABLES, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Długopisy. Ma siedzibę w Vilanova i La Geltrú, Hiszpania.

 2. SOBELPU

  Belgia

  Firma SOBELPU, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Prezenty, pamiątki i artykuły reklamowe. Jest również obecna w dziedzinach Długopisy, prezenty firmowe, artykuły biurowe, parasole zindywidualizowane, i Długopisy. Ma siedzibę w Soumagne, Belgia.

 3. ANYBRAND GMBH

  Niemcy

  Firma ANYBRAND GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Długopisy. Jest również obecna w dziedzinach Artykuły reklamowe firmowe, artykuły reklamowe, narzędzie, kołki, i Artykuły reklamowe firmowe. Ma siedzibę w Dautpehtal, Niemcy.

 4. ANGEL TECH

  Korea Południowa

  Firma ANGEL TECH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rysunek, sztuka graficzna i plastyczna – przybory i materiały piśmienne. Jest również obecna w dziedzinach Długopisy, Długopisy, ołówki, rysiki do ołówków wiecznych, i pióra. Ma siedzibę w Daegu, Korea Południowa.

 5. SUCHAK & SUCHAK

  Zjednoczone Królestwo

  Firma SUCHAK & SUCHAK, roku i działającą w sektorze Pióra wieczne. Jest również obecna w dziedzinach Długopisy, Długopisy, i prezenty biznesowe z możliwością personalizacji. Ma siedzibę w Greenford, Zjednoczone Królestwo.

 6. HANGZHOU OWNSEAS STAR-TECH I&E CO., LTD.

  Chiny

  Firma HANGZHOU OWNSEAS STAR-TECH I&E CO., LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Długopisy. Jest również obecna w dziedzinach krawat z dzininy. Ma siedzibę w Hangzhou, Chiny.

 7. LIBRERÍA ATENEA

  Hiszpania

  Firma LIBRERÍA ATENEA, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Długopisy. Ma siedzibę w Ávila, Hiszpania.

 8. GADGET FACTORY GMBH

  Szwajcaria

  Firma GADGET FACTORY GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Artykuły reklamowe firmowe. Jest również obecna w dziedzinach Papeteria - artykuły, Zabawki i gry, Długopisy, Papeteria - artykuły, Zabawki i gry, Długopisy, i zapalniczka. Ma siedzibę w Zürich, Szwajcaria.

 1. PEN STATIONERY CO LTD.

  Tajwan R.O.C.

  Firma PEN STATIONERY CO LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Długopisy. Ma siedzibę w Taipei Taiwan, Tajwan R.O.C..

 2. SEVEN PENS DI MOLINARIO ANDREA

  Włochy

  Firma SEVEN PENS DI MOLINARIO ANDREA, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Długopisy. Jest również obecna w dziedzinach długopis kulkowy. Ma siedzibę w Chivasso, Włochy.

 3. K. BÖSEL GMBH

  Niemcy

  Firma K. BÖSEL GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Biurowe artykuły zaopatrzeniowe. Jest również obecna w dziedzinach Teczki biurowe i skoroszyty, Długopisy, Teczki biurowe i skoroszyty, i Długopisy. Ma siedzibę w Köln, Niemcy.

 4. EUROWAY S.R.L.

  Włochy

  Firma EUROWAY S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Długopisy. Jest również obecna w dziedzinach długopis kulkowy. Ma siedzibę w Givoletto, Włochy.

 5. TALENT STAR (HONG KONG) LIMITED

  Chiny

  Firma TALENT STAR (HONG KONG) LIMITED, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Długopisy. Jest również obecna w dziedzinach przedmioty promocyjne. Ma siedzibę w Shenzhen City, Chiny.

 6. METALLICA SAS

  Włochy

  Firma METALLICA SAS, roku i działającą w sektorze Torby podróżne. Jest również obecna w dziedzinach Artykuły skórzane podróżne, Długopisy, Artykuły skórzane podróżne, i Długopisy. Ma siedzibę w Torino (To), Włochy.

 7. BIC (IRELAND) LTD

  Irlandia

  Firma BIC (IRELAND) LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Długopisy. Jest również obecna w dziedzinach Flamastry i pisaki, i Flamastry i pisaki. Ma siedzibę w Dublin, Irlandia.

 8. BIC NETHERLANDS B.V.

  Holandia

  Firma BIC NETHERLANDS B.V., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Biurowe artykuły zaopatrzeniowe. Jest również obecna w dziedzinach Długopisy, i Długopisy. Ma siedzibę w Roosendaal, Holandia.

 9. KIRCHDORFER SCHREIBWARENHOLDING GMBH

  Austria

  Firma KIRCHDORFER SCHREIBWARENHOLDING GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Biurowe artykuły zaopatrzeniowe. Jest również obecna w dziedzinach Rysunek, sztuka graficzna i plastyczna – przybory i materiały piśmienne, Długopisy, Rysunek, sztuka graficzna i plastyczna – przybory i materiały piśmienne, i Długopisy. Ma siedzibę w Graz, Austria.

 10. MESSMER PEN GMBH

  Niemcy

  Firma MESSMER PEN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Biurowe artykuły zaopatrzeniowe. Jest również obecna w dziedzinach Długopisy, i Długopisy. Ma siedzibę w Emmendingen, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo