• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • długopisy

Wyniki dla

Długopisy - Import eksport

 1. TROIKA GERMANY GMBH

  Niemcy

  TROIKA sprzedaje na całym świecie prezenty dla mężczyzn oraz przedmioty i artykuły przydatne do podróży i na biurku. Jako lider na rynku i marka o uznanych kompetencjach TROIKA koncentruje się na dwóch rzeczach: mężczyznach i prezentach. Wiedza, doświadczenie i otwarcie na świat zapewniają gamę produktów, która jest jednocześnie indywidualna i niezwykle bliska klientowi. Bogata kolekcja TROIKA prezentów dla mężczyzn odpowiada duchowi czasów, autentycznie odzwierciedla męskie pragnienia, a tym samym dostarcza wielu inspirujących pomysłów. Chcemy, aby mężczyźni czuli się rozumiani w swoich nowych rolach i doświadczali tego w widoczny sposób. Dobre pomysły, po pierwsze. Przełomowe wdrożenie, po drugie. TROIKA zapewnia oba i tworzy produkty nowatorskie w tym obszarze i grające pionierską rolę w swojej dziedzinie. Innowacyjne pomysły i produkty wysokiej jakości, z którymi chętnie identyfikują się współcześni mężczyźni oraz oferta usług, które wyznaczają standardy dla klientów końcowych i branży.

 2. KLIO-ETERNA SCHREIBGERÄTE GMBH & CO KG

  Niemcy

  Klio-Eterna – Produkty markowe „Made in Germany". Od prawie 120 lat koncentrujemy się na produkcji wysokiej jakości materiałów piśmienniczych „Made in Germany“. Od dziesięcioleci jesteśmy wiarygodnym partnerem branży reklamowej. Wspólnie z naszymi klientami handlowymi realizujemy projekty wymagające najwyższej możliwej indywidualizacji naszych produktów w odpowiedzi na potrzeby klienta końcowego. Większość naszych przyborów do pisania, w tym wkłady do długopisów, wykonywanych jest przez nas i wykończonych metodą sitodruku, tampodruku i druku cyfrowego m.in. grawerowania. Około 125 pracowników codziennie zapewnia jakość i rozwój firmy. Oprócz możliwie największej proporcji produkcji własnej skupiamy wysiłki na zrównoważonym rozwoju. Posiadamy certyfikat ISO 9001: 2015 i przestrzegamy surowych wytycznych systemu zarządzania środowiskowego ISO 14001. Markowe produkty firmy Klio-Eterna zdobyły znak jakości „Made in Germany“.

 3. DREAMPEN BALLPEN PRODUCER

  Polska

  Naszą firmę założyli ludzie, którzy dążyli do wprowadzenia na rynek własnych, innowacyjnych długopisów. Jakość oraz precyzja wykonania była dla nas zawsze na pierwszym miejscu. W ciągu 20 lat zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy ponad 30 podstawowych modeli i setki niestandardowych długopisów w naszej autorskiej technologii Clip4You. Stwórz swój Clip4You w oparciu o linię bazowych długopisów wybierając z różnych wersji kolorystycznych oraz kolekcji. Część modeli występuje również w wersji z metalowymi elementami. Wszystko po to, aby stworzyć długopis, o jakim nie śniłeś!

  Wszystkie wyroby na "długopisy"

 4. DŁUGOPIS PARKER NA PREZENT PARKER-SHOP.PL

  Polska

  Sklep internetowy Parker-Shop.pl oferuje pióra wieczne i długopisy grawerowane Parker. W sprzedaży również markery permanentne Sharpie w wielu kolorach. Sprzedaż piór wiecznych z grawerem i długopisów grawerowanych Parker. Wykonujemy grawer na nasadce lub korpusie pióra/długopisu w zależności od wybranego modelu, serii piór. Dodatkowo możliwość zamówienia tabliczki grawerowanej z dowolnie wybraną sentencją lub życzeniami urodzinowymi, imieniny i inne okazje. W ofercie pióra wieczne Parker grawerowane, długopisy Parker Jotter, Vector, Urban i inne. Zestawy upominkowe Parker z grawerem, Parker z grawerem na urodziny - pióro Parker z grawerem dla nauczyciela - doskonały personalizowany prezent. Grawerowane długopisy sprawdza się jako oryginalny i ciekawy prezent na urodziny np. z wygrawerowana datą, lub motywem serduszka ( długopis na Walentynki). Markery Sharpie - marker permanentny Sharpie do użytku na co dzień w domu, szkole czy biurze. Doskonale nadający się do pisania i kreatywnych czynności. Permanentny Marker Sharpie dostępny jest w wielu kolorach i pozwala rozwinąć skrzydła Twojej wyobraźni w domu oraz utrzymać porządek w biurze.

 5. PEN STAR STATIONERY CO., LTD.

  Tajwan R.O.C.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. PLÁSTICOS DETECTABLES

  Hiszpania

 2. YO-PROMOTIONS

  Zjednoczone Królestwo

 3. SOBELPU

  Belgia

 4. ARMAZÉNS CHANDÚ - C.G.K IMP. EXP. LDA

  Portugalia

 5. EURO PENTEL

  Francja

 1. ISTANBUL KALEM VE KIRTASIYE TIC SAN

  Turcja

 2. ANGEL TECH

  Korea Południowa

 1. GADGET FACTORY GMBH

  Szwajcaria

 2. HANGZHOU OWNSEAS STAR-TECH I&E CO., LTD.

  Chiny

 3. LIBRERÍA ATENEA

  Hiszpania

 4. SEVEN PENS DI MOLINARIO ANDREA

  Włochy

 5. EUROWAY S.R.L.

  Włochy

 6. K. BÖSEL GMBH

  Niemcy

 7. METALLICA SAS

  Włochy

 8. TALENT STAR (HONG KONG) LIMITED

  Chiny

 1. PILOT CORPORATION OF EUROPE

  Francja

 2. ZHEJIANG DANXIA STATIONERY CO., LTD

  Chiny

 3. MESSMER PEN GMBH

  Niemcy

 4. SKIPPER S.N.C. DEI FRATELLI RAIMONDI

  Włochy

 5. RUDOLF NIED GESELLSCHAFT MIT BESCHRÄNKTER HAFTUNG

  Niemcy

 6. PARKER PLANT LTD

  Zjednoczone Królestwo

 7. KIRCHDORFER SCHREIBWARENHOLDING GMBH

  Austria

 8. VIKI PLAST KRASKA WLADYSLAW

  Polska

 9. BIC (IRELAND) LTD

  Irlandia

 10. MÖBIUS WERBEMITTEL GMBH

  Niemcy