• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • czyszczące środki przemysłowe i profesjonalne - chemia przemysłowa

Wyniki dla

Czyszczące środki przemysłowe i profesjonalne - chemia przemysłowa - Import eksport

 1. SFM HOSPITAL PRODUCTS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Hurtownia z internetowym sklepem z wyrobami medycznymi: rękawice, strzykawki, kaniule, itp. cewniki, kaniule skrzydełkowe, plastry medyczne, taśmy kinezjologiczne, akcesoria do transfuzji, akcesoria rentgenowskie

 2. FRIDOLIN MÜLLER

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Produkcja szczotek do usuwania zadziorów, szczotek cylindrycznych, szczotek rurowych, szczotek technicznych, szczotek drucianych, szczotek nylonowych, szczotek skręcanych, szczotek do myjni samochodowych, szczotek do myjni samochodowych, szczotek do myjni samochodowych. Firma Fridolin Müller została założona w 1952 r. pod nazwą Tierhaarwertung Fridolin Müller. Firma przetwarzała sierść bydlęcą, która częściowo pochodziła z bydła niemieckiego, ale w większości była importowana z Ameryki. Materiał ten był przetwarzany w tzw. wiązki piekarskie w czterech etapach. Czynności robocze obejmowały: rozluźnianie włosia w "maszynce do włosia", majtanie włosia, tj. układanie ich w jednym kierunku, "wyciąganie" włosia na różne długości, a następnie wiązanie poszczególnych długości w wiązk piekarskie. Wiązki te były dostarczane do fabryk szczotek. Czasami do poszczególnych operacji używano maszyn. Od około 1969 r. rozpoczęto tu produkcję szczotek do mycia samochodów. W 1972 r. firma rozpoczęła produkcję szczotek technicznych. W tym samym roku przejęto firmę, która zajmowała się głównie budową "maszyn proszkowych" dla cukierni. Sporadycznie firma ta produkowała również szczotki techniczne. Z biegiem lat sprzedaż maszyn do pudrowania spadła, a firma skoncentrowała się bardziej na produkcji i dystrybucji szczotek technicznych, a także szczotek do myjni samochodowych i rolek do maszyn czyszczących. Program obejmuje szeroki wybór szczotek walcowych.

 3. LAMBIOTTE & CIE

  Belgia

  Verified by europages badge

  Lambiotte & Cie S.A. jest światowym liderem w produkcji klasy chemikaliów zwanych acetalami. Ich właściwości fizyko-chemiczne oraz niska toksyczność i oznakowanie ekotoksykologiczne sprawiają, że są one poszukiwaną alternatywą dla przemysłu przy tworzeniu innowacyjnych i bezpieczniejszych produktów zarówno dla użytkowników profesjonalnych, jak i ogółu społeczeństwa. Dzięki swojej wszechstronności acetale mogą być wykorzystywane w wielu produktach końcowych i zastosowaniach, takich jak: środki do usuwania farby i wszelkie inne rodzaje przemysłowych i domowych środków czyszczących; aerozole kosmetyczne i techniczne; tworzywa sztuczne, kompozyty i pianki poliuretanowe; farby, tusze i kleje; synteza farmaceutyczna, weterynaria i agrochemia. Poprzez sieć dystrybutorów 98% rocznej produkcji opuszcza Belgię, z czego ponad 30% trafia na rynki pozaeuropejskie (Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Bliski Wschód, Azja).

 4. PURETECS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma Puretecs rozwija od 2012 roku zoptymalizowane rozwiązania do czyszczenia i zabezpieczania powłoką zespołów elektronicznych. Koncentrujemy się na płynach hydrofluoroeterowych (w skrócie: HFE) i materiałach powłokowych z fluoropolimeru. Dzięki naszym innowacyjnym systemom czyszczenia, powlekania i łączenia oraz ponad dziesięcioletniemu doświadczeniu oferujemy wygodne i opłacalne rozwiązania kompleksowe, w tym monitorowanie procesów. Specjaliści w dziedzinie technologii urządzeń produkcyjnych, wysyłki i doradztwa dbają o wasze zlecenia.

 5. ALSA-CHEMIE OBERFLÄCHENTECHNIK

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Od 1968 roku, a obecnie już w drugiej generacji, działamy w dziedzinie chemicznych środków czyszczących do zastosowań komercyjnych i przemysłowych. Od 2001 r. posiadamy certyfikaty i spełniamy normy jakości DIN EN ISO 14001 (zarządzanie jakością i środowiskiem). Rozwiązujące problemy w szerokim zakresie zadań i zastosowań związanych z utrzymaniem czystości. Zaopatrujemy wszelkiego rodzaju przedsiębiorstwa przemysłowe, rzemieślnicze, jak również przemysł motoryzacyjny i jego dostawców. Specjalizujemy się w przyjaznych dla środowiska systemach czyszczących, w szczególności ultradźwiękowych środków czyszczących na bazie wody. Nasza oferta obejmuje obecnie ponad 80 różnych środków czyszczących do czyszczenia ultradźwiękowego, zanurzeniowego, natryskowego i sprayowego, czyszczenia ręcznego i szlifowania ślizgowego (trowalizing). Asortyment uzupełniają produkty specjalne, takie jak inhibitory korozji, rozpuszczalniki, środki przeciwoblodzeniowe itp. W razie potrzeby pośredniczymy z odpowiednimi producentami wysokiej jakości urządzeń czyszczących.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. CARL HÜBENTHAL GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  OFERUJEMY EKONOMICZNE ROZWIĄZANIA W ZAKRESIE SCIEREK ODPOWIEDNIO DOSTOSOWANYCH DO WYMOGÓW SPECYFICZNYCH PROCESÓW PRACY I ŚRODOWISK PRACY. Dodatkowe czynniki, takie jak łatwość użytkowania i minimalizacja kosztów, są decydującymi elementami, które są konsekwentnie uwzględniane w rozwoju naszych produktów. Dzięki naszym rozwiązaniom w zakresie tkanin użytkowych pracownicy mogą wykonywać prace mycia i czyszczenia w sposób bardziej wydajny, a zatem bardziej ekonomiczny. Z naszym know-how, w 18 krajach Europy i w USA jesteśmy partnerem kontaktowym dla firm z różnych branż, takich jak przemysłowa, spożywcza i napojów (Food & Beverage), mechaniki precyzyjnej i optyki, motyryzacyjna, lakierów/ farb i poligrafii, farmaceutyczna i chemiczna, budowlana, opieki zrowotnej i kosmetyczna, sprzątania i czyszczenia oraz z wielu innych sektorów usług. Nasi klienci i partnerzy polegają na wysokiej wydajności naszych produktów, szybkich terminach dostaw i fachowej pomocy, która zawsze skupia się na optymalnym rozwiązaniu dla naszych klientów.

 2. CHEM-TREND (DEUTSCHLAND) GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Posiadamy ponad 50 lat doświadczenia w produkcji efektywnych materiałów i środków zapobiegających przyleganiu, substancji do opon w aerozolu, środków czyszczących i dodatkowych produktów do procesów obróbki kształtowej i odlewania. Nasza specjalistyczna wiedza daleko wykracza poza projektowane i wytwarzane przez nas produkty. Znamy odpowiednie procesy produkcyjne poszczególnych branż i pomagamy naszym klientom efektywniej produkować wysokiej jakości produkty przy równoczesnej redukcji kosztów operacyjnych.

 3. MOPPTEX GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma Mopptex postrzega siebie przede wszystkim jako prywatnego producenta wkładek do wycierania, tkanin z mikrofibry i innych tekstyliów do wycierania we wszystkich wariantach technicznych i wzorach. Jakość i zrównoważony rozwój to nasze priorytety! Dzięki własnej produkcji europejskiej możemy szybko, profesjonalnie i indywidualnie obsługiwać naszych klientów gwarantując najwyższą jakość. Nasza jakość i usługi są specjalnie dostosowane do potrzeb profesjonalnych użytkowników. Indywidualny rozwój i rozwiązania dostosowane do potrzeb umacniają naszą pozycję w relacjach z naszymi cenionymi klientami. Dzięki naszemu wyposażeniu technicznemu i kompetencjom fachowym możemy służyć Państwu zarówno w sektorze tanich rozwiązań, jak i w innowacyjnym rozwoju. Oprócz indywidualnych rozwiązań można zawsze polegać na naszym standardowym asortymencie dostosowanym do zapotrzebowania, który spełnia wymagania rynku i jest zawsze dostępny w magazynie! Nasze produkty dostarczamy w opakowaniach neutralnych lub, na życzenie, jako marka własna klienta.

 4. EKINOKS IC VE DIS TICARET LTD STI

  Turcja

  Verified by europages badge

  Ekinoks jest hurtownią, która pozyskuje i dostarcza markowe towary na całym świecie. Nasz zespół zajmujący się importem i eksportem pomaga naszym klientom, sprzedawcom detalicznym i producentom rozwijać ich markę/biznes lokalnie i na innych kontynentach. Nasze dziesięcioletnie doświadczenie w eksporcie pozwala pomagać naszym klientom promować i rozszerzać ich asortyment, osiągając aspiracje sprzedażowe i wzrost na całym świecie. Nasza oferta obejmuje: Nasza oferta obejmuje: -narzędzia do sprzątania w gospodarstwie domowym, -papier sanitarny, -pielęgnacja urody i ciała, -żywność i napoje, -chemia gospodarcza i wiele innych odkryjesz na naszej stronie! Działamy na wszystkich kontynentach, aby dostarczyć Państwa produkty na najlepsze rynki... Jako Ekinoks zapewniamy łatwą i dostępną obsługę klienta w każdej chwili. Naszą misją jest oferowanie naszym klientom najlepszych i najbardziej innowacyjnych rozwiązań. Dlatego zawsze dokładamy wszelkich starań, aby potrzeby naszych klientów były traktowane priorytetowo. Zapraszamy do kontaktu z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 5. BELLANET GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Bellanet GmbH jest specjalistą w zakresie wysokiej jakości tekstyliów z mikrofibry, a także indywidualnych rozwiązań czyszczących. Jako hurtownia i producent oferujemy ściereczki z mikrofibry oraz nakładki na mopy przede wszystkim dla handlu, przemysłu i do sprzątania budynków. Nieważne, jakie jest wyzwanie związane z czyszczeniem i jaka jest powierzchnia - w magazynie posiadamy ściereczki i mopy z mikrofibry do wszystkich zastosowań. W naszej ofercie znajdziesz także ścierki samochodowe wykonane z wysokiej jakości włókien niezawierających silikonu, które opracowaliśmy wspólnie z branżą motoryzacyjną. Jako ekspert w dziedzinie innowacyjnych tekstyliów z mikrofibry mamy wieloletnie doświadczenie w zakresie rozwiązań problemów specyficznych dla klienta. We współpracy z naszymi klientami z 53 krajów regularnie opracowujemy innowacje i specjalne rozwiązania z mikrofibry dla różnych gałęzi przemysłu. Historia firmy: Założona w 1987 roku firma Bellanet GmbH specjalizuje się w tekstyliach czyszczących z mikrowłókien. Firma, której siedziba znajdowała się początkowo w tekstylnym mieście Bocholt, początkowo specjalizowała się w produkcji przędzy, z biegiem lat rozwinęła się i jest obecnie jednym z pierwszych punktów kontaktowych w zakresie produktów z mikrofibry. We wrześniu 2016 roku zarządzanie spółką przejął dawny upoważniony przedstawiciel Ralf Telahr i od tego czasu z sukcesem zarządza spółką. Zatrudniając ponad trzydziestu pracowników, firma Bellanet GmbH nieustannie się rozwija.

 1. PMG VERPACKUNG UND LOGISTIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Ściereczki czyszczące – nasz asortyment. Jakość, różnorodność i indywidualne rozwiązania - to cechy charakterystyczne naszych tekstyliów do czyszczenia. Od wypróbowanych i przetestowanych ściereczek uniwersalnych po innowacyjne produkty specjalistyczne, oferujemy szeroką gamę wysokiej jakości produktów czyszczących. Naszą siłą jest pakowanie tych produktów zgodnie z indywidualnymi wymaganiami klienta. Odkryj, w jaki sposób możemy ożywić Twoją markę na naszych produktach w opakowaniach marek własnych. Zdaj się na nas i wprowadź na rynek "swoje środki czystości". Twoja marka, nasze doświadczenie. W PMG Verpackung und Logistik GmbH rozumiemy znaczenie Twojej marki. Dlatego oferujemy spersonalizowane opakowania marek własnych dla naszych tekstyliów czyszczących. Wykorzystujemy Twoje pomysły i przekształcamy je w spersonalizowane, atrakcyjne opakowania, reprezentujące Twoją markę w najlepszy możliwy sposób. Dzięki naszemu doświadczeniu w branży opakowań oferujemy możliwość wyróżnienia się na tle konkurencji i wzmocnienia marki. Pozwól nam wspólnie przekształcić Twoje produkty w wyjątkowych ambasadorów Twojej marki. Indywidualna dostępność produktów zgodnie ze specyfikacją klienta. Elastyczność jest kluczem do sukcesu. W PMG Verpackung und Logistik GmbH oferujemy nie tylko najwyższej klasy rozwiązania opakowaniowe, ale także bezpieczne opcje przechowywania produktów.

 2. DYNAMIC GROUP INDUSTRIAL CHEMISTRY INDUSTRY TRADE LIMITED COMPANY

  Turcja

  Verified by europages badge

  Dynamix Wash jest rozwijającą się marką w zakresie wytwarzania różnorodnych produktów chemii technicznej do konserwacji. Nasza produkcja środków chemii technicznej do konserwacji obejmuje wiele obszarów, od użytku prywatnego po zastosowania w przemyśle. Oferujemy nasze wyroby na sprzedaż w kraju i za granicą. Nasz asortyment: •Pianki do mycia samochodów, •Rozwiązania do czyszczenia kół i silnika, •Szczegółowe rozwiązania do czyszczenia części wnętrza pojazdu, •Żele do polerowania opon, •Rozwiązania pielęgnacyjne torpedo, •Zapachy i wiele innych! Prosimy o kontakt, by dowiedzieć się więcej!

 1. CDI VALLÈS S.L.

  Hiszpania

  Verified by europages badge
 2. LABOREX

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma LABOREX, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Czyszczenie przemysłowe - maszyny. Jest również obecna w dziedzinach Konserwacja instalacji przemysłowych, Czyszczące środki przemysłowe i profesjonalne - chemia przemysłowa, Maszyny do czyszczenia części, Konserwacja instalacji przemysłowych, konserwacja urządzeń przemysłowych, konserwacja maszyn przemysłowych, Czyszczące środki przemysłowe i profesjonalne - chemia przemysłowa, maszyny do czyszczenia przemysłowego, i części zamienne do maszyn do czyszczenia. Ma siedzibę w Olen, Belgia.

 3. MONDO SPECHIM

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma MONDO SPECHIM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Produkty ekologiczne chemii gospodarczej. Jest również obecna w dziedzinach Czyszczące środki przemysłowe i profesjonalne - chemia przemysłowa, Środki do mycia szyb i luster, Produkt do konserwacji ulegający biodegradacji, Czyszczące środki przemysłowe i profesjonalne - chemia przemysłowa, obróbka wody, treatment of smells, Odtłuszczające środki czyszczące profesjonalne, waste processing, i detergenty do zastosowań sanitarnych - łazienka. Ma siedzibę w Gembloux, Belgia.

 4. CHIMICA ALESSANDRA SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma CHIMICA ALESSANDRA SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sprzątanie, utrzymywanie w czystości - artykuły. Jest również obecna w dziedzinach Proszki i mydła przemysłowe i profesjonalne, Czyszczące środki przemysłowe i profesjonalne - chemia przemysłowa, Pralnie przemysłowe, Proszki i mydła przemysłowe i profesjonalne, sprzęt dla pralni przemysłowych, środki piorące, zmiękczacze, pralnia samoobsługowa, i Ekstrakty i esencje niespożywcze. Ma siedzibę w Urgnano, Włochy.

 5. CLEAN 26

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma CLEAN 26, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Czyszczące środki domowe - chemia gospodarcza. Jest również obecna w dziedzinach Produkty ekologiczne chemii gospodarczej, Czyszczące środki przemysłowe i profesjonalne - chemia przemysłowa, detergenty, proszki do prania, Mydła i proszki przemysłowe, środek piorący do pralki, środki do mycia naczyń, Mydła, detergenty i proszki do gospodarstwa domowego, i Szkło i szyby - środki do mycia. Ma siedzibę w Montelimar, Francja.

 6. WENICE STORE

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma WENICE STORE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Czyszczące środki przemysłowe i profesjonalne - chemia przemysłowa. Jest również obecna w dziedzinach Proszki i mydła przemysłowe i profesjonalne, Wywabiacze plam i rozpuszczalniki, Tkaniny frotte, Gąbki, Czyszczące środki domowe - chemia gospodarcza, Środki do mycia szyb i luster, Wyroby toaletowe i higieniczne, Proszki i środki do prania, i Odtłuszczające środki czyszczące profesjonalne. Ma siedzibę w Mitry Mory, Francja.

 7. KURT MÜLLER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KURT MÜLLER GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Czyszczące środki przemysłowe i profesjonalne - chemia przemysłowa. Ma siedzibę w Pulheim, Niemcy.

 8. NOLTE-PRODUKTENWERK GMBH + CO KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma NOLTE-PRODUKTENWERK GMBH + CO KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Czyszczące środki przemysłowe i profesjonalne - chemia przemysłowa. Ma siedzibę w Rheda-Wiedenbrück, Niemcy.

 1. POROMBKA GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma POROMBKA GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Czyszczące środki przemysłowe i profesjonalne - chemia przemysłowa. Ma siedzibę w Beckum, Niemcy.

 2. MEV PAPER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MEV PAPER GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Czyszczące środki przemysłowe i profesjonalne - chemia przemysłowa. Ma siedzibę w Rosenheim, Niemcy.

 3. ILERSPRAY, SL

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Firma ILERSPRAY, SL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wycieraczki. Jest również obecna w dziedzinach Czyszczące środki przemysłowe i profesjonalne - chemia przemysłowa, Czyszczące środki domowe - chemia gospodarcza, pulverisers, zapachy do wnętrz w aerozolu, rozpylacze do mycia samochodów, płyn niezamarzający, produkty do sprzątania domu, Dezodoranty do gospodarstwa domowego, i Czyszczące środki przemysłowe i profesjonalne - chemia przemysłowa. Ma siedzibę w Torres De Segre, Hiszpania.

 4. BERND SCHWEGMANN GMBH & CO KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma BERND SCHWEGMANN GMBH & CO KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Czyszczące środki przemysłowe i profesjonalne - chemia przemysłowa. Ma siedzibę w Grafschaft, Niemcy.

 5. E. MAYR REINIGUNGSTECHNIK GESELLSCHAFT M.B.H.

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma E. MAYR REINIGUNGSTECHNIK GESELLSCHAFT M.B.H., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Czyszczące środki przemysłowe i profesjonalne - chemia przemysłowa. Ma siedzibę w Vösendorf, Austria.

 6. KLINTENSIV

  Rumunia

  Verified by europages badge

  Firma KLINTENSIV, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Czyszczące środki przemysłowe i profesjonalne - chemia przemysłowa. Jest również obecna w dziedzinach Produkty farmaceutyczne - import-eksport, Dezynfekcja i sterylizacja - usługi, Detergenty do gospodarstwa domowego, preparaty odkażające, Cleanroom Wiper, środki dezynfekujące do użytku medycznego, Nasączone chusteczki bakteriobójcze, producent ekologicznych środków czyszczących dla przemysłu, i producent środków czyszczących. Ma siedzibę w Bragadiru, Rumunia.

 7. WALTER SCHMIDT CHEMIE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma WALTER SCHMIDT CHEMIE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Czyszczące środki przemysłowe i profesjonalne - chemia przemysłowa. Jest również obecna w dziedzinach domieszki do płynów niezamarzających, środki czyszczące przemysłowe, i produkty chemiczne. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 8. HAGULAN VLIESSTOFF GMBH & CO KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HAGULAN VLIESSTOFF GMBH & CO KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Czyszczące środki przemysłowe i profesjonalne - chemia przemysłowa. Ma siedzibę w Fulda, Niemcy.

 9. ITEX GAEBLER-INDUSTRIE-TEXTILPFLEGE GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ITEX GAEBLER-INDUSTRIE-TEXTILPFLEGE GMBH & CO. KG, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Czyszczące środki przemysłowe i profesjonalne - chemia przemysłowa. Ma siedzibę w Montabaur, Niemcy.

 10. HEDOLA GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HEDOLA GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Czyszczące środki przemysłowe i profesjonalne - chemia przemysłowa. Ma siedzibę w Dorsten, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Czyszczące środki przemysłowe i profesjonalne - chemia przemysłowa - Import eksport

Liczba wyników

5768 Przedsiębiorstwa