• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • czyszczące środki przemysłowe i profesjonalne - chemia przemysłowa

Wyniki dla

Czyszczące środki przemysłowe i profesjonalne - chemia przemysłowa - Import eksport

 1. FRIDOLIN MÜLLER

  Niemcy

  Produkcja szczotek do usuwania zadziorów, szczotek cylindrycznych, szczotek rurowych, szczotek technicznych, szczotek drucianych, szczotek nylonowych, szczotek skręcanych, szczotek do myjni samochodowych, szczotek do myjni samochodowych, szczotek do myjni samochodowych. Firma Fridolin Müller została założona w 1952 r. pod nazwą Tierhaarwertung Fridolin Müller. Firma przetwarzała sierść bydlęcą, która częściowo pochodziła z bydła niemieckiego, ale w większości była importowana z Ameryki. Materiał ten był przetwarzany w tzw. wiązki piekarskie w czterech etapach. Czynności robocze obejmowały: rozluźnianie włosia w "maszynce do włosia", majtanie włosia, tj. układanie ich w jednym kierunku, "wyciąganie" włosia na różne długości, a następnie wiązanie poszczególnych długości w wiązk piekarskie. Wiązki te były dostarczane do fabryk szczotek. Czasami do poszczególnych operacji używano maszyn. Od około 1969 r. rozpoczęto tu produkcję szczotek do mycia samochodów. W 1972 r. firma rozpoczęła produkcję szczotek technicznych. W tym samym roku przejęto firmę, która zajmowała się głównie budową "maszyn proszkowych" dla cukierni. Sporadycznie firma ta produkowała również szczotki techniczne. Z biegiem lat sprzedaż maszyn do pudrowania spadła, a firma skoncentrowała się bardziej na produkcji i dystrybucji szczotek technicznych, a także szczotek do myjni samochodowych i rolek do maszyn czyszczących. Program obejmuje szeroki wybór szczotek walcowych.

 2. RAVENSBERGER WACHS-CHEMIE BERNHARD SEIDEL GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Nasza gama wyrobów o konsystencji od lekko lepkiej do ciastowatej pakowana jest obecnie w saszetki od 5 do 15 gr, w tubki aluminiowe o pojemności 5 ml, w małe i duże naboje o pojemności 60 / 150 / 310 ml oraz w worki z folią rurową o pojemności od 300 do 600 ml. Produkujemy, napełniamy i pakujemy produkty chemiczno-techniczne w sektorze cieczy w różne aluminiowe i plastikowe butelki, puszki, kanistry i pojemniki metalowe o minimalnej zawartości 5 ml, 100, 250, 500, 1000 i 1500 ml, jak również w duże pojemniki o pojemności 20, 30, 60, 200 litrów i do 1000 litrów. Produkujemy również nasze wyroby pod marką klienta dla przemysłu, handlu i biznesie. RWC-Gastronomie-Service - wszystko w dziedzinie gastronomicznych opraw oświetleniowych: Dekoracyjne lampy stołowe i akcesoria, parafinowy olej opałowy dla gastronomii w 13 kolorach.

 3. SFM HOSPITAL PRODUCTS GMBH

  Niemcy

  Hurtownia z internetowym sklepem z wyrobami medycznymi: rękawice, strzykawki, kaniule, itp. cewniki, kaniule skrzydełkowe, plastry medyczne, taśmy kinezjologiczne, akcesoria do transfuzji, akcesoria rentgenowskie

 4. LAMBIOTTE & CIE

  Belgia

  Lambiotte & Cie S.A. jest światowym liderem w produkcji klasy chemikaliów zwanych acetalami. Ich właściwości fizyko-chemiczne oraz niska toksyczność i oznakowanie ekotoksykologiczne sprawiają, że są one poszukiwaną alternatywą dla przemysłu przy tworzeniu innowacyjnych i bezpieczniejszych produktów zarówno dla użytkowników profesjonalnych, jak i ogółu społeczeństwa. Dzięki swojej wszechstronności acetale mogą być wykorzystywane w wielu produktach końcowych i zastosowaniach, takich jak: środki do usuwania farby i wszelkie inne rodzaje przemysłowych i domowych środków czyszczących; aerozole kosmetyczne i techniczne; tworzywa sztuczne, kompozyty i pianki poliuretanowe; farby, tusze i kleje; synteza farmaceutyczna, weterynaria i agrochemia. Poprzez sieć dystrybutorów 98% rocznej produkcji opuszcza Belgię, z czego ponad 30% trafia na rynki pozaeuropejskie (Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Bliski Wschód, Azja).

 5. MOPPTEX GMBH

  Austria

  Firma Mopptex postrzega siebie przede wszystkim jako prywatnego producenta wkładek do wycierania, tkanin z mikrofibry i innych tekstyliów do wycierania we wszystkich wariantach technicznych i wzorach. Jakość i zrównoważony rozwój to nasze priorytety! Dzięki własnej produkcji europejskiej możemy szybko, profesjonalnie i indywidualnie obsługiwać naszych klientów gwarantując najwyższą jakość. Nasza jakość i usługi są specjalnie dostosowane do potrzeb profesjonalnych użytkowników. Indywidualny rozwój i rozwiązania dostosowane do potrzeb umacniają naszą pozycję w relacjach z naszymi cenionymi klientami. Dzięki naszemu wyposażeniu technicznemu i kompetencjom fachowym możemy służyć Państwu zarówno w sektorze tanich rozwiązań, jak i w innowacyjnym rozwoju. Oprócz indywidualnych rozwiązań można zawsze polegać na naszym standardowym asortymencie dostosowanym do zapotrzebowania, który spełnia wymagania rynku i jest zawsze dostępny w magazynie! Nasze produkty dostarczamy w opakowaniach neutralnych lub, na życzenie, jako marka własna klienta.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. CHEM-TREND (DEUTSCHLAND) GMBH

  Niemcy

  Posiadamy ponad 50 lat doświadczenia w produkcji efektywnych materiałów i środków zapobiegających przyleganiu, substancji do opon w aerozolu, środków czyszczących i dodatkowych produktów do procesów obróbki kształtowej i odlewania. Nasza specjalistyczna wiedza daleko wykracza poza projektowane i wytwarzane przez nas produkty. Znamy odpowiednie procesy produkcyjne poszczególnych branż i pomagamy naszym klientom efektywniej produkować wysokiej jakości produkty przy równoczesnej redukcji kosztów operacyjnych.

 2. CARL HÜBENTHAL GMBH & CO. KG

  Niemcy

  OFERUJEMY EKONOMICZNE ROZWIĄZANIA W ZAKRESIE SCIEREK ODPOWIEDNIO DOSTOSOWANE DO WYMOGÓW SPECYFICZNYCH PROCESÓW PRACY I ŚRODOWISK PRACY. Dodatkowe czynniki, takie jak łatwość użytkowania i minimalizacja kosztów, są decydującymi elementami, które są konsekwentnie uwzględniane w rozwoju naszych produktów. Dzięki naszym rozwiązaniom w zakresie tkanin użytkowych pracownicy mogą wykonywać prace mycia i czyszczenia w sposób bardziej wydajny, a zatem bardziej ekonomiczny. W 18 krajach europejskich i w USA, dzięki naszej wiedzy fachowej, jesteśmy partnerem dla przedsiębiorstw z branży przemysłowej, spożywczej i napojów, mechaniki precyzyjnej i optyki, motoryzacji, lakierów i farb i poligrafii, farmaceutycznej i chemicznej, budowlanej, opieki zdrowotnej, kosmetycznej, czyszczenia i usług. Nasi klienci i partnerzy polegają na wysokiej wydajności naszych produktów, szybkich terminach dostaw i fachowej pomocy, która zawsze skupia się na optymalnym rozwiązaniu dla naszych klientów.

 3. ALSA-CHEMIE OBERFLÄCHENTECHNIK

  Niemcy

  Od 1968 roku, a obecnie już w drugiej generacji, działamy w dziedzinie chemicznych środków czyszczących do zastosowań komercyjnych i przemysłowych. Od 2001 r. posiadamy certyfikaty i spełniamy normy jakości DIN EN ISO 14001 (zarządzanie jakością i środowiskiem). Rozwiązujące problemy w szerokim zakresie zadań i zastosowań związanych z utrzymaniem czystości. Zaopatrujemy wszelkiego rodzaju przedsiębiorstwa przemysłowe, rzemieślnicze, jak również przemysł motoryzacyjny i jego dostawców. Specjalizujemy się w przyjaznych dla środowiska systemach czyszczących, w szczególności ultradźwiękowych środków czyszczących na bazie wody. Nasza oferta obejmuje obecnie ponad 80 różnych środków czyszczących do czyszczenia ultradźwiękowego, zanurzeniowego, natryskowego i sprayowego, czyszczenia ręcznego i szlifowania ślizgowego (trowalizing). Asortyment uzupełniają produkty specjalne, takie jak inhibitory korozji, rozpuszczalniki, środki przeciwoblodzeniowe itp. W razie potrzeby pośredniczymy z odpowiednimi producentami wysokiej jakości urządzeń czyszczących.

 4. EKINOKS IC VE DIS TICARET LTD STI

  Turcja

  Ekinoks jest hurtownią, która pozyskuje i dostarcza markowe towary na całym świecie. Nasz zespół zajmujący się importem i eksportem pomaga naszym klientom, sprzedawcom detalicznym i producentom rozwijać ich markę/biznes lokalnie i na innych kontynentach. Nasze dziesięcioletnie doświadczenie w eksporcie pozwala pomagać naszym klientom promować i rozszerzać ich asortyment, osiągając aspiracje sprzedażowe i wzrost na całym świecie. Nasza oferta obejmuje: Nasza oferta obejmuje: -narzędzia do sprzątania w gospodarstwie domowym, -papier sanitarny, -pielęgnacja urody i ciała, -żywność i napoje, -chemia gospodarcza i wiele innych odkryjesz na naszej stronie! Działamy na wszystkich kontynentach, aby dostarczyć Państwa produkty na najlepsze rynki... Jako Ekinoks zapewniamy łatwą i dostępną obsługę klienta w każdej chwili. Naszą misją jest oferowanie naszym klientom najlepszych i najbardziej innowacyjnych rozwiązań. Dlatego zawsze dokładamy wszelkich starań, aby potrzeby naszych klientów były traktowane priorytetowo. Zapraszamy do kontaktu z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 5. NEOVIA GMBH & CO.KG

  Niemcy

  NEOVIA® GmbH und Co. KG została założona w 1988 roku i ma swoją siedzibę w miejscowości Rotenburg an der Wümme. Nasza firma rozpoczęła działalność od produkcji i dystrybucji biodegradowalnych środków dezynfekcyjnych takich jak ANTI-KEIM i NeoBubble® oraz technologii dostosowanych do potrzeb klienta. W 2005 roku NEOVIA® rozszerzyła swoją ofertę produktową o biodostępne dodatki odżywcze dla roślin i zwierząt oraz wprowadziła na rynek Silamol® i SilProVit® / SilProVit®L. Wysokie standardy technologiczne w połączeniu z koncepcjami przyjaznymi dla środowiska sprawiają, że jesteśmy dzisiaj jednym z wiodących dostawców w dziedzinie techniki nawadniania, klimatyzacji i sterowania. Od 2007 roku NEOVIA® oferuje również NEOFOGG® - zaawansowane systemy zamgławiania dla każdej branży.

 1. PURETECS GMBH

  Niemcy

  Firma Puretecs rozwija od 2012 roku zoptymalizowane rozwiązania do czyszczenia i zabezpieczania powłoką zespołów elektronicznych. Koncentrujemy się na płynach hydrofluoroeterowych (w skrócie: HFE) i materiałach powłokowych z fluoropolimeru. Dzięki naszym innowacyjnym systemom czyszczenia, powlekania i łączenia oraz ponad dziesięcioletniemu doświadczeniu oferujemy wygodne i opłacalne rozwiązania kompleksowe, w tym monitorowanie procesów. Specjaliści w dziedzinie technologii urządzeń produkcyjnych, wysyłki i doradztwa dbają o wasze zlecenia.

 2. DYNAMIC GROUP INDUSTRIAL CHEMISTRY INDUSTRY TRADE LIMITED COMPANY

  Turcja

  Dynamix Wash jest rozwijającą się marką w zakresie wytwarzania różnorodnych produktów chemii technicznej do konserwacji. Nasza produkcja środków chemii technicznej do konserwacji obejmuje wiele obszarów, od użytku prywatnego po zastosowania w przemyśle. Oferujemy nasze wyroby na sprzedaż w kraju i za granicą. Nasz asortyment: •Pianki do mycia samochodów, •Rozwiązania do czyszczenia kół i silnika, •Szczegółowe rozwiązania do czyszczenia części wnętrza pojazdu, •Żele do polerowania opon, •Rozwiązania pielęgnacyjne torpedo, •Zapachy i wiele innych! Prosimy o kontakt, by dowiedzieć się więcej!

 1. CDI VALLÈS S.L.

  Hiszpania

  CDI Vallès działa na rynku od 30 lat, specjalizując się w projektowaniu, produkcji i pakowaniu produktów dla gospodarstw domowych, detergentów, higieny przemysłowej i środków owadobójczych. Jesteśmy zarejestrowani w ROESB, oferujemy szeroką gamę detergentów i środków dezynfekujących dla przemysłu spożywczego zatwierdzonych z rejestracją HA, produkty do czyszczenia, motoryzacji i budownictwa. Jesteśmy zarejestrowani w MAPAMA w dziedzinie produkcji i pakowania produktów sanitarnych i rolniczych. Certyfikat ISO 9001: 2015.

 2. MONDO SPECHIM

  Belgia

 3. SISQUIGA, S.L.

  Hiszpania

 4. CLEAN 26

  Francja

 5. KLINEKS

  Turcja

 6. MANK GMBH CONVERTING-SERVICE

  Niemcy

 7. NOLTE-PRODUKTENWERK GMBH + CO KG

  Niemcy

 8. HATEC

  Niemcy

 1. DEUTSCHE CLEANTEK GMBH

  Niemcy

 2. CENTRIAIR DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

 3. POROMBKA GMBH

  Niemcy

 4. ALEXANDER FINDA, AUSTROTEC

  Austria

 5. KURT MÜLLER GMBH

  Niemcy

 6. MEV PAPER GMBH

  Niemcy

 7. ILERSPRAY, SL

  Hiszpania

 8. BERND SCHWEGMANN GMBH & CO KG

  Niemcy

 9. ALTUR SRL

  Włochy

 10. E. MAYR REINIGUNGSTECHNIK GESELLSCHAFT M.B.H.

  Austria

Filtry

Wyniki dla

Czyszczące środki przemysłowe i profesjonalne - chemia przemysłowa - Import eksport

Liczba wyników

5754 przedsiębiorstwa