• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • czujniki pirometryczne temperatury

Wyniki dla

Czujniki pirometryczne temperatury - Import eksport

 1. TAIHAN FIBEROPTICS

  Korea Południowa

  Verified by europages badge

  Taihan Fiberoptics jest światowym liderem w dziedzinie kabli do komunikacji optycznej i w branży systemów. Firma została założona w 1974 roku jako część Taihan Group, jednego z największych producentów kabli w Azji. Taihan opracowała i wprowadziła na rynek kable światłowodowe w 1977 r., szkło optyczne metodą VAD w 1984 r. oraz optyczny drut uziemiający (OPGW) w 1987 r. W 2011 roku, wydzieliliśmy się z Taihan Group i połączyliśmy się z firmą OptoMagic, która była spółką zależną od Taihan Group oraz potęgą w dziedzinie technologii i produkcji szkła optycznego. Produkujemy: - Światłowody - Kable światłowodowe - Światłowody specjalne - Przewody SUS - Przewody aluminiowe platerowane - Połączenia 5G - Elementy połączeniowe - Fotomaski. Ponad 48 letnie doświadczenie w obsłudze użytkowników kabli światłowodowych na całym świecie sprawia, że jesteśmy zaufanym partnerem w dziedzinie komunikacji, w branży energetycznej i telekomunikacyjnej. Nasze nieustanne wysiłki, aby jeszcze lepiej służyć użytkownikom, zaowocowały rozwojem i dostawą wysokiej klasy specjalistycznych szkieł optycznych, systemów światłowodów komunikacyjnych, a nawet usług instalacyjnych na wybranych rynkach. Firma Taihan Fiberoptics posiada najnowocześniejszy zakład produkcji szkła w kompleksie przemysłowym Ansan w Korei Południowej oraz fabrykę okablowania w Yesan. Zoptymalizowaliśmy metodę VAD w celu opracowania i wprowadzenia na rynek syntetycznej stopionej krzemionki. Poprzez szeroko zakrojoną optymalizację metody, osiągnęliśmy wyjątkowo wysoki poziom czystości, niewielką obecność jonów -OH, a także niską dwójłomność, co pozwala nam na stosowanie tego procesu w przemyśle półprzewodników.

 2. B + B THERMO-TECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  B+B Thermo-Technik od 1984 roku rozwija i produkuje innowacyjne rozwiązania produktowe i branżowe o najwyższych standardach jakości do precyzyjnych zadań pomiarowych. Skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia i naszego know-how. Jesteśmy zlokalizowani w Donaueschingen w południowo-zachodniej części Niemiec. Stąd wysokiej jakości produkty sprzedawane są na całym świecie. Dzięki nowoczesnym technologiom badawczym, rozwojowym i produkcyjnym oraz certyfikacji zgodnie z DIN EN ISO 9001: 2015 i DIN EN 61340-5-1 nasze produkty wytwarzane są zgodnie z najwyższymi standardami jakości. Oferujemy również naszym klientom obsługę certyfikatów testowych i certyfikatów kalibracyjnych DAkkS wydanych przez nasze własne laboratoria kalibracyjne. Jakość i bliska współpraca z klientą są integralnymi częściami naszej strategii, dlatego produkujemy głównie w Niemczech oraz w struprocentowo zależnych spółkach na całym świecie. Gwarantujemy stałą kontrolę jakości, elastyczność w odpowiedzi na wymagania i zmiany ze strony klientów oraz terminowe dostawy.

 3. GHM MESSTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  POWSTANIE FIRMY: Firma GHM Messtechnik powstała w 2009 roku przez połączenie firm GREISINGER electronic, Honsberg Instruments i Martens Elektronik. Obecnie jest dostawcą szerokiej gamy urządzeń pomiarowych in elektronicznych urządzeń przemysłowych. Dzięki zaangażowaniu 300 pracowników oraz ponad 35 badaczy w łącznie siedmiu filiach - Erolzheim, Regenstauf, Remscheid, Barsbüttel, Owingen, Kassel i Padwa/ Włochy - GHM Messtechnik może zaoferować kompletne portfolio produktów dla różnych zastosowań w obszarze techniki pomiarowej. Pracownicy naszej sieci dystrybucji na terenie Niemiec zapewniają fachowe doradztwo. Jesteśmy reprezentowani globalnie dzięki przedstawicielstwom w Czechach, Danii, Holandii oraz partnerom w całej Europie, Ameryce Północnej i Południowej, Azji i Afryce. Obszerna sieć sprzedaży umożliwia nam optymalną obsługę klienta w miejscu jego siedziby.

 4. DRESSEL TEMPERATUR-MESSTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma DRESSEL TEMPERATUR-MESSTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Czujniki pirometryczne temperatury. Ma siedzibę w Biebertal, Niemcy.

 5. THERMA THERMOFÜHLER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma THERMA THERMOFÜHLER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przyrządy pomiarowe i nastawcze temperatury. Jest również obecna w dziedzinach Czujniki pirometryczne temperatury, Termometry, Czujniki pirometryczne temperatury, przewody termo-elektrodowe, i Termometry. Ma siedzibę w Lindlar, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. KELLER, IHNE & TESCH GES.M.B.H.

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma KELLER, IHNE & TESCH GES.M.B.H., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Czujniki pirometryczne temperatury. Ma siedzibę w Haag, Austria.

 2. GHI GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma GHI GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Czujniki pirometryczne temperatury. Ma siedzibę w Hanau, Niemcy.

 3. DR. MENNICKEN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma DR. MENNICKEN GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Czujniki pirometryczne temperatury. Ma siedzibę w Breckerfeld, Niemcy.

 4. MESSNER EMTRONIC STEFAN KASPAR E.K.

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MESSNER EMTRONIC STEFAN KASPAR E.K., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Czujniki pirometryczne temperatury. Ma siedzibę w Dettenhausen, Niemcy.

 5. TEMPERATURMESSTECHNIK GERABERG GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma TEMPERATURMESSTECHNIK GERABERG GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Czujniki pirometryczne temperatury. Jest również obecna w dziedzinach Termometry, pomiar temperatury, Linie termoelementów, Sondy bezprzewodowe do temperatury, i Termometry. Ma siedzibę w Martinroda, Niemcy.

 1. KARL SCHUPP AG

  Szwajcaria

  Firma KARL SCHUPP AG powstała w 1933 roku w Zurychu, a obecnie posiada siedzibę w Zollikerberg (kanton Zurych). Jako przedsiębiorstwo handlu hurtowego i dystrybutor zaopatrujemy branżę przemysłową i rzemieślniczą w wysokiej jakości półfabrykaty i wyroby gotowe, jak również w narzędzia, urządzenia i maszyny renomowanych producentów europejskich i amerykańskich. Naszymi klientami są firmy zajmujące się produkcją maszyn elektrycznych, transformatorów i urządzeń elektrycznych, elektroniką, sensoryką, jak również przemysł motoryzacyjny i branża techniki medycznej.

 2. THERMOEXPERT DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

  Jako eksperci w zakresie indywidualnych rozwiązań w dziedzinie termoelementów izolowanych mineralnie, przewodów grzejnych i kabli grzejnych, grzejników śladowych, jak również indywidualnych zastosowań grzewczych, z przyjemnością pomożemy Państwu. Wytwarzamy produkty na zamówienie, zgodnie z Państwa specyfikacjami technicznymi i dostarczamy je do wysoce wyspecjalizowanych zastosowań w przemyśle i badaniach do 1000°C. Dzięki ponad 25-letniemu doświadczeniu naszych pracowników jesteście Państwo w dobrych rękach. Wszystko co robimy, robimy z pasją! Pierwsza klasa. Indywidualne zamόwienia. Terminowość. A wisienka na torcie, to: cały zespół wnosi nie tylko techniczny, ale również interpersonalny zmysł, co oznacza, że rozumiemy, co mówią nasi klienci i czego od nas oczekują. Dzięki temu jesteśmy w stanie spełnić wszystkie wymagania jakościowe.

 1. BROECKSKES SAB GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Producent kabli SAB – Jesteśmy jednym z wiodących producentów o zasięgu światowym elektrycznych kabli i przewodów, kabli konfekcjonowanych i techniki pomiarowej temperatury. Ponad 60-letnie doświadczenie w produkcji kabli i przewodów oraz techniki pomiarowej temperatury i techniki regulacyjnej to historia rozwoju jednoosobowego zakładu do przedsiębiorstwa zatrudniającego prawie 500 pracowników. Nasze mocne strony to nie tylko produkcja standardowych kabli i przewodów, lecz również konstruowanie artykułów specjalnych. Rocznie produkujemy ponad 1500 kabli specjalnych na zamówienie klientów. Jakość naszych produktów jest uznawana w ponad 40 krajach na całym świecie. Nasi klienci, którzy intensywnie przetestowali nasze produkty, potwierdzają ich dłuższy okres użytkowania, w stosunku do innych. Elektryczne kable i przewody: kable bez halogenu, przewody do transmisji danych, przewody sterowania, kable elastyczne, kable specjalne, przewody wysokotemperaturowe, przewody zasilające, kable magistrali, kable elektryczne, kable konfekcjonowane, kable odporne na temperaturę

 2. PLÖGER SENSOR GMBH

  Niemcy

  Jesteśmy firmą trzeciej generacji założoną w 1950 roku i produkujemy wysokiej jakości czujniki temperatury do zastosowań morskich i przemysłowych. Nasz zakres usług obejmuje produkcję, handel i serwis.

 3. LIMATHERM SENSOR SP. Z O.O.

  Polska

  LIMATHERM SENSOR Sp. z o.o. jest liderem w produkcji i sprzedaży czujników temperatury oraz aparatury kontrolno-pomiarowej. Nasze wyroby spełniają standardy dyktowane wymogami technicznymi i prawnymi. Produkujemy je zgodnie z normami europejskimi oraz kryteriami określonymi w Dyrektywie ATEX 94/9/EC. Na życzenie Klienta Limatherm Sensor Sp. z o.o. oferuje Świadectwo Jakości potwierdzające zgodność wykonania lub Świadectwo Wzorcowania Akredytowanego Laboratorium Pomiarów Temperatur

 4. SENSOROX GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma SENSOROX GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Czujniki pirometryczne temperatury. Ma siedzibę w Donaueschingen, Niemcy.

 5. KMP - KRICK MESSTECHNIK & PARTNER GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma KMP - KRICK MESSTECHNIK & PARTNER GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Czujniki pirometryczne temperatury. Jest również obecna w dziedzinach Pomiary - instrumenty i aparaty, termoelementy, sterowniki elektroniczne, termoregulatory, i Pomiary - instrumenty i aparaty. Ma siedzibę w Langenselbold, Niemcy.

 6. GEBR. BACH GMBH ELEKTRO-WÄRMETECHNIK

  Niemcy

  Firma GEBR. BACH GMBH ELEKTRO-WÄRMETECHNIK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Czujniki pirometryczne temperatury. Ma siedzibę w Ohrdruf, Niemcy.

 7. HEWID HEIZELEMENTE GMBH

  Niemcy

  Firma HEWID HEIZELEMENTE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Czujniki pirometryczne temperatury. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 8. LANGKAMP TECHNOLOGY

  Holandia

  Firma LANGKAMP TECHNOLOGY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Czujniki pirometryczne temperatury. Ma siedzibę w Wijk Bij Duurstede, Holandia.

 1. HT HEIZELEMENTE DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

  Firma HT HEIZELEMENTE DEUTSCHLAND GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Czujniki pirometryczne temperatury. Ma siedzibę w Schloß Holte-Stukenbrock, Niemcy.

 2. DATAPAQ LTD

  Niemcy

  Firma DATAPAQ LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Czujniki pirometryczne temperatury. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 3. THERMOKON SENSORTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma THERMOKON SENSORTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Czujniki ciśnienia. Jest również obecna w dziedzinach Czujniki pirometryczne temperatury, Czujniki, Czujniki pirometryczne temperatury, Czujniki, mierniki płynności, i mierniki jakości powietrza. Ma siedzibę w Mittenaar, Niemcy.

 4. LKM ELECTRONIC GMBH

  Niemcy

  Firma LKM ELECTRONIC GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Czujniki pirometryczne temperatury. Ma siedzibę w Geraberg, Niemcy.

 5. ELECTROTHERM GESELLSCHAFT FÜR SENSORIK UND THERMISCHE MESSTECHNIK MBH

  Niemcy

  Firma ELECTROTHERM GESELLSCHAFT FÜR SENSORIK UND THERMISCHE MESSTECHNIK MBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Czujniki pirometryczne temperatury. Ma siedzibę w Geratal Ot Geraberg, Niemcy.

 6. PCE INSTRUMENTS

  Zjednoczone Królestwo

  Firma PCE INSTRUMENTS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Czujniki pirometryczne temperatury. Jest również obecna w dziedzinach mierniki ph, rejestratory data logger, refraktometry, i kolorymetry. Ma siedzibę w Southampton, Zjednoczone Królestwo.

 7. TEMATEC GMBH

  Niemcy

  Firma TEMATEC GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Energia elektryczna - wytwarzanie i dystrybucja. Jest również obecna w dziedzinach Czujniki pirometryczne temperatury, Czujniki pirometryczne temperatury, i czujniki ciśnienia. Ma siedzibę w Hennef, Niemcy.

 8. TITEC TEMPERATURMESSTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma TITEC TEMPERATURMESSTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Czujniki pirometryczne temperatury. Jest również obecna w dziedzinach Czujniki, czujniki ciśnienia, stacje meteorologiczne, Linie termoelementów, i Czujniki. Ma siedzibę w Bräunlingen, Niemcy.

 9. BLUM NOVOTEST

  Francja

  Firma BLUM NOVOTEST, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Konstrukcja i obróbka mechaniczna - prace na zlecenie, Czujniki pirometryczne temperatury, Konstrukcja i obróbka mechaniczna - prace na zlecenie, Measuring equipment, i Czujniki pirometryczne temperatury. Ma siedzibę w Pessac, Francja.

 10. SAUTER-CUMULUS GMBH

  Niemcy

  Firma SAUTER-CUMULUS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zawory do armatury. Jest również obecna w dziedzinach Armatura rurociągowa przemysłowa, Termorezystory, Czujniki pirometryczne temperatury, Armatura rurociągowa przemysłowa, Termorezystory, i Czujniki pirometryczne temperatury. Ma siedzibę w Freiburg, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo