• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • czujniki ciśnienia

Wyniki dla

Czujniki ciśnienia - Import eksport

 1. SUVIS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Oferujemy kompetentne doradztwo i usługi w zakresie problemów płynów w dziedzinie eksperymentalnej i numerycznej/symulacyjnej, ze szczególnym uwzględnieniem przepływów wielofazowych. Ponadto wspieramy firmy w projektowaniu separatorów cząstek stałych za pomocą nowoczesnych metod metrologicznych oraz numerycznej symulacji przepływu CFD. Kolejnym obszarem zainteresowania jest technologia atomizacji cieczy. Oferujemy tutaj konstrukcje dysz rozpylających i analizy rozpylania z wykorzystaniem nowoczesnych optycznych metod pomiarowych.

 2. BURSTER PRÄZISIONSMESSTECHNIK GMBH & CO KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Metodologiczne rozwiązanie. Zgodnie z tym założeniem międzynarodowa spółka Burster działająca w dziedzinie technologii pomiaru od ponad pół wieku w zakładzie rozwoju i produkcji w Niemczech dostarcza prestiżowym klientom na całym świecie czujniki, przyrządy do pomiarów precyzyjnych oraz systemy pomiarowe do przetwarzania sygnałów. Jesteśmy tam, gdzie ważną rolę odgrywa zapewnienie jakości i monitorowanie produkcji. Na bazie standardów precyzji, jakości i elastyczności średniej wielkości spółka Burster z Baden-Württemberg rozwinęła się w ponad 50 lat w jednego z najważniejszych dostawców przyrządów precyzyjnych, czujników i systemów przetwarzania sygnałów i monitorowania procesów. Burster jest dostawcą ponad 7500 klientów w Niemczech i na całym świecie. Nasz innowacyjny i rutynowany zespół oferuje wsparcie aplikacyjne jeszcze przed podjęciem decyzji o zakupie.

 3. ELECTRONICX GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Specjalizujemy się w sprzedaży akumulatorów, lamp i podgrzewaczy siedzeń do samochodów. Ponadto oferujemy systemy wspomagania parkowania, czujniki ciśnienia w oponach i parkowania oraz artykuły multimedialne.

 4. B + B THERMO-TECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  B+B Thermo-Technik od 1984 roku rozwija i produkuje innowacyjne rozwiązania produktowe i branżowe o najwyższych standardach jakości do precyzyjnych zadań pomiarowych. Skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia i naszego know-how. Jesteśmy zlokalizowani w Donaueschingen w południowo-zachodniej części Niemiec. Stąd wysokiej jakości produkty sprzedawane są na całym świecie. Dzięki nowoczesnym technologiom badawczym, rozwojowym i produkcyjnym oraz certyfikacji zgodnie z DIN EN ISO 9001: 2015 i DIN EN 61340-5-1 nasze produkty wytwarzane są zgodnie z najwyższymi standardami jakości. Oferujemy również naszym klientom obsługę certyfikatów testowych i certyfikatów kalibracyjnych DAkkS wydanych przez nasze własne laboratoria kalibracyjne. Jakość i bliska współpraca z klientą są integralnymi częściami naszej strategii, dlatego produkujemy głównie w Niemczech oraz w struprocentowo zależnych spółkach na całym świecie. Gwarantujemy stałą kontrolę jakości, elastyczność w odpowiedzi na wymagania i zmiany ze strony klientów oraz terminowe dostawy.

 5. KELLER PRESSURE

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  KELLER jest znany ze szwajcarskiej jakości i precyzji. Od momentu powstania firmy, wszystkie produkty zostały opracowane i wyprodukowane w siedzibie głównej w Winterthur. Mówiący w danym języku inżynierowie sprzedaży udzielają kompetentnych porad, ponad 450 pracowników przyczynia się do sukcesu firmy na całym świecie. Wszystko to sprawia, że KELLER jest wiodącym producentem czujników i przetworników ciśnienia, certyfikowanym zgodnie z normą ISO 9001. Produkcja i sprzedaż ponad 1, 2 mln elementów ciśnieniowych rocznie to główna kompetencja KELLER AG. Wysokiej jakości ogniwa pomiarowe są również przetwarzane na produkty konsumenckie, takie jak czujniki poziomu, rejestratory danych lub ciśnieniomierze. Dzięki zakresowi ciśnień od 5 mbar do 2000 bar oraz bogatemu doświadczeniu, produkty KELLER spełniają bardzo szeroki zakres wymagań. Skupiamy się na życzeniach klientów. W celu znalezienia odpowiednich rozwiązań dla indywidualnych zastosowań, ponad 45 lat doświadczenia łączy się z duchem innowacji.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. GERD HACKER HANDELS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma Gerd Hacker została założona w 1970 roku jako przedstawicielstwo handlowe produkcji części samochodowych, a w ostatnich latach specjalizuje się w dostawach dla przemysłu. Wraz z wysoko wydajnymi dostawcami obecnie obsługujemy głównie producentów agregatów, maszyn budowlanych, pojazdów szynowych, sprężarek i zbiorników samochodowych. Oferujemy wysokiej jakości produkty m.in. firmy Blau (pokrywy i króćce zbiorników benzyny, oleju napędowego, zbiorników hydraulicznych i na roztwór mocznika (AdBlue)); MotoMeter (wyświetlacze temperatury, ciśnienia i poziomu itp. wraz z odpowiednimi czujnikami).

 2. GHM MESSTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  POWSTANIE FIRMY: Firma GHM Messtechnik powstała w 2009 roku przez połączenie firm GREISINGER electronic, Honsberg Instruments i Martens Elektronik. Obecnie jest dostawcą szerokiej gamy urządzeń pomiarowych in elektronicznych urządzeń przemysłowych. Dzięki zaangażowaniu 300 pracowników oraz ponad 35 badaczy w łącznie siedmiu filiach - Erolzheim, Regenstauf, Remscheid, Barsbüttel, Owingen, Kassel i Padwa/ Włochy - GHM Messtechnik może zaoferować kompletne portfolio produktów dla różnych zastosowań w obszarze techniki pomiarowej. Pracownicy naszej sieci dystrybucji na terenie Niemiec zapewniają fachowe doradztwo. Jesteśmy reprezentowani globalnie dzięki przedstawicielstwom w Czechach, Danii, Holandii oraz partnerom w całej Europie, Ameryce Północnej i Południowej, Azji i Afryce. Obszerna sieć sprzedaży umożliwia nam optymalną obsługę klienta w miejscu jego siedziby.

 3. LAYHER AG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  PRZYJMUJEMY TWOJE WYZWANIE! Przełączanie, poruszanie, formowanie, wydajność i elastyczność: nazwa Layher od wielu lat jest symbolem wyjątkowej jakości i niezawodności. Są to wartości, które dziś nie są już oczywistością, ale które zawsze pozostają w centrum uwagi naszych pracowników, ponieważ obsługa oznacza dla nas: Chcemy, aby klienci byli w pełni zadowoleni z naszej pracy. Naszym mottem jest: tylko ten, kto próbuje dokonać rzeczy niemożliwych, osiągnie granice możliwości. Wdrażamy to z właściwą nam konsekwencją i uporem. Dzięki takiemu podejściu inżynierowie i zespół projektowy Layher opracowali już wiele rozwiązań otwierających nowe możliwości, które dotąd nie były brane pod uwagę. Robimy to w interesie naszych klientów, wobec których czujemy się długotrwale zobowiązani. Mają Państwo trudne zagadnienia do rozwiązania? Zapraszamy do sprawdzenia naszych kompetencji. Cieszymy się na nowe wyzwania!

 4. EGE-ELEKTRONIK SPEZIAL-SENSOREN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Od 1976 roku opracowujemy i produkujemy najwyższej jakości czujniki do specjalnych wymagań, trudnych warunków środowiskowych oraz czujniki do stref zagrożonych wybuchem zgodnie z ATEX/IECEx – również w wersjach niestandardowych dostosowanych do potrzeb klienta. Nasza oferta obejmuje: Czujniki przepływu Czujniki poziomu Czujniki zbliżeniowe Specjalne czujniki ciśnienia i temperatury Wykrywacze metali. Jako specjalista w dziedzinie czujników, zawsze mamy inteligentne rozwiązanie dla Twoich potrzeb – albo z naszego obszernego portfolio wysokiej jakości standardowych czujników Made in Germany, albo jako dostosowany wariant z właściwościami specyficznymi dla aplikacji do zadań automatyzacji. Niezależnie od tego, czy pracujesz w branży przemysłu ciężkiego w inżynierii mechanicznej, czy w biurze inżynierskim ds. automatyzacji: U nas zawsze znajdziesz otwarte i zaangażowane wsparcie dla swoich wymagań i pomysłów na rozwiązanie, które obniży koszty i wzmocni innowacyjność i konkurencyjność.

 5. KROHNE MESSTECHNIK

  Niemcy

  Verified by europages badge

  KROHNE oferuje kompleksowe rozwiązania w zakresie aparatury do pomiaru przepływu, poziomu, ciśnienia, temperatury oraz do analizy procesów. Firma KROHNE z siedzibą w Duisburgu, Niemcy, powstała w 1921 roku i obecnie zatrudnia na całym świecie ponad 3700 pracowników.

 1. ROTASS

  Chiny

  Verified by europages badge

  Rotass jest jednym z największych producentów nabojów do bitej śmietany w Chinach z roczną produkcją 400 milionów sztuk rocznie. Oferujemy gaz E942 N2O o czystości 99, 95%, głównie w nabojach 8g~8, 8g, 580g, 615g, 640, 1364g i 2000g N2O, idealne do ubijania śmietany i spełniające międzynarodowe standardy spożywcze. Posiadamy magazyny w USA i Niemczech oraz dystrybutorów w Australii i Izraelu. OEM jest dostępny, ponieważ nasze naboje do śmietany są w 95% produkowane we własnym zakresie i w 100% kontrolowane pod względem jakości.

 2. PCB PIEZOTRONICS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma PCB PIEZOTRONICS GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Czujniki. Jest również obecna w dziedzinach Czujniki przyspieszenia, czujniki ciśnienia, tensometry, czujniki drgań, pomiary akustyczne, pomiar siły, i czujniki wibracji. Ma siedzibę w Hückelhoven, Niemcy.

 1. UN GERÄTEBAU GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma UN GERÄTEBAU GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Czujniki ciśnienia. Ma siedzibę w Osnabrück, Niemcy.

 2. S-TEAM ELEKTRONIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma S-TEAM ELEKTRONIK GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Czujniki ciśnienia. Ma siedzibę w Untereisesheim, Niemcy.

 3. DISYNET GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma DISYNET GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Czujniki ciśnienia. Ma siedzibę w Brüggen, Niemcy.

 4. MADINGER INDUSTRY SERVICES BY MADINGER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MADINGER INDUSTRY SERVICES BY MADINGER GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Czujniki ciśnienia. Ma siedzibę w Euerbach, Niemcy.

 5. FSM AG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma FSM AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Czujniki ciśnienia. Ma siedzibę w Kirchzarten, Niemcy.

 6. HL-TRADING GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma HL-TRADING GMBH, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Czujniki ciśnienia. Ma siedzibę w Salzburg, Austria.

 7. HEIZEN-UND-REGELN.DE-EIN SERVICE DER SEIBERT-VERTRIEBS-GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HEIZEN-UND-REGELN.DE-EIN SERVICE DER SEIBERT-VERTRIEBS-GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Czujniki ciśnienia. Ma siedzibę w Mühlacker, Niemcy.

 8. MAHR AUSTRIA GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma MAHR AUSTRIA GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Czujniki ciśnienia. Ma siedzibę w Wien, Austria.

 1. EICKWORTH MODELLBAU GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma EICKWORTH MODELLBAU GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Czujniki ciśnienia. Ma siedzibę w Bremen, Niemcy.

 2. ELLAB GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ELLAB GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Czujniki ciśnienia. Ma siedzibę w Bockel, Niemcy.

 3. E+E ELEKTRONIK GES.M.B.H.

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma E+E ELEKTRONIK GES.M.B.H., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Czujniki ciśnienia. Ma siedzibę w Engerwitzdorf, Austria.

 4. GEOS3D GEODETIC AND INDUSTRIAL SURVEYING GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma GEOS3D GEODETIC AND INDUSTRIAL SURVEYING GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Czujniki ciśnienia. Ma siedzibę w Telfs, Austria.

 5. EBSER WERKZEUGBAU INH. DIPL. ING. (FH) H. EBSER

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma EBSER WERKZEUGBAU INH. DIPL. ING. (FH) H. EBSER, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Czujniki ciśnienia. Ma siedzibę w Mutlangen, Niemcy.

 6. DEKA SENSOR + TECHNOLOGIE ENTWICKLUNGS- UND VERTRIEBSGESELLSCHAFT MBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma DEKA SENSOR + TECHNOLOGIE ENTWICKLUNGS- UND VERTRIEBSGESELLSCHAFT MBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Czujniki ciśnienia. Ma siedzibę w Teltow, Niemcy.

 7. ROAD DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ROAD DEUTSCHLAND GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Czujniki ciśnienia. Ma siedzibę w Bretten, Niemcy.

 8. SIEGERT THINFILM TECHNOLOGY GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SIEGERT THINFILM TECHNOLOGY GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Czujniki ciśnienia. Ma siedzibę w Hermsdorf, Niemcy.

 9. ANALOG MICROELECTRONICS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ANALOG MICROELECTRONICS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Czujniki ciśnienia. Ma siedzibę w Mainz, Niemcy.

 10. HJM MESSTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HJM MESSTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Czujniki ciśnienia. Ma siedzibę w Kastl, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo