• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • chronometry

Wyniki dla

Chronometry - Import eksport

 1. MONTRES LOUIS ERARD S.A.

  Szwajcaria

  Firma MONTRES LOUIS ERARD S.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Naprawa maszyn i sprzętu użytkowego. Jest również obecna w dziedzinach Chronometry i zegary przemysłowe, Chronometry, Zegarmistrzostwo, Zegary ścienne i szafkowe, Chronometry i zegary przemysłowe, Chronometry, Zegarmistrzostwo, i Zegary ścienne i szafkowe. Ma siedzibę w Le Noirmont, Szwajcaria.

 2. MGI LUXURY GROUP S.A.

  Szwajcaria

  Firma MGI LUXURY GROUP S.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zegarmistrzostwo. Jest również obecna w dziedzinach Zegary ścienne i szafkowe, Chronometry i zegary przemysłowe, Chronometry, Artykuły zegarmistrzowskie, Zegary ścienne i szafkowe, Chronometry i zegary przemysłowe, Chronometry, i Artykuły zegarmistrzowskie. Ma siedzibę w Biel-Bienne, Szwajcaria.

 3. TIMETRONICS

  Belgia

  Firma TIMETRONICS, roku i działającą w sektorze Szybkościomierze. Jest również obecna w dziedzinach Aparaty fotograficzne, Aparaty fotograficzne, i chronometry. Ma siedzibę w Olen, Belgia.

 4. ORBIS TECNOLOGIA ELECTRICA SA

  Hiszpania

  Firma ORBIS TECNOLOGIA ELECTRICA SA, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Chronometry. Jest również obecna w dziedzinach Części elektryczne i elektroniczne - urządzenia do produkcji, Instalacje rozdziału i przesyłania energii elektrycznej, Czasowniki (dawkowniki czasu), Części elektryczne i elektroniczne - urządzenia do produkcji, Instalacje rozdziału i przesyłania energii elektrycznej, i Czasowniki (dawkowniki czasu). Ma siedzibę w Madrid, Hiszpania.

 5. NUOVA ELSCAR

  Włochy

  Firma NUOVA ELSCAR, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Chronometry i zegary przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach chronometry, i przemysłowe układy opóźniające. Ma siedzibę w Catanzaro, Włochy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. BIAODAO WATCH INTERNATIONAL TRADE CO., LTD

  Chiny

  Firma BIAODAO WATCH INTERNATIONAL TRADE CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Chronometry. Jest również obecna w dziedzinach kupiec w dziedzinie zegarmistrzostwa. Ma siedzibę w Shenzhen, Chiny.

 2. SWISS TIMING LTD

  Szwajcaria

  Firma SWISS TIMING LTD, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Chronometry i zegary przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Chronometry, i Chronometry. Ma siedzibę w Corgemont, Szwajcaria.

 3. CHRONOPLACE

  Maroko

  Firma CHRONOPLACE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Chronometry. Ma siedzibę w Brette Les Pins, Maroko.

 4. KRONOS SYSTEMS LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

  Firma KRONOS SYSTEMS LIMITED, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Chronometry i zegary przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Chronometry, i Chronometry. Ma siedzibę w Wokingham, Zjednoczone Królestwo.

 5. ALBRIGHT INTERNATIONAL LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma ALBRIGHT INTERNATIONAL LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Chronometry i zegary przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Chronometry, i Chronometry. Ma siedzibę w Surbiton, Zjednoczone Królestwo.

 1. MONTRES EDOX ET VISTA S.A.

  Szwajcaria

 2. MONTRE DOLMY S.A.

  Szwajcaria

 1. DANIEL KLEIN GROUP

  Turcja

  Verified by europages badge

  Założyliśmy Essa Group jako przedsiębiorstwo rodzinne w 1971 roku. Podążając tą drogą, uważamy, że doświadczenie jest głównym źródłem wiedzy. Od 2013 roku, powiększyliśmy naszą rodzinę o światowe przedsiębiorstwo Daniel Klein Group, mieszczące się w Hongkongu. Stosując naszą filozofię produkowania zegarków dla każdego, cieszymy się ze sprzedaży ponad 4 milionów zegarków rocznie, co oznacza, że, jako firma, sprzedajemy na świecie 1 zegarek na minutę. Jesteśmy dumni z naszej obsługi, zapewnionej przez prawie 1000 pracowników we wszystkich naszych przedsiębiorstwach i w naszej fabryce. Daniel Klein Group International Company; Posiadamy marki Daniel Klein, Freelook i Bigotti, a także światową licencję na marki Santa Barbara Polo Racquet Club i Sergio Tacchini. Eksportujemy nasze zegarki do ponad 85 krajów na świecie.

 2. DP ELEKTRONIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma DP ELEKTRONIK GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Chronometry i zegary przemysłowe. Ma siedzibę w Langenhagen, Niemcy.

 3. CANONICO MICHELANGELO

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma CANONICO MICHELANGELO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dzwony - odlewnie. Jest również obecna w dziedzinach Chronometry i zegary przemysłowe, zegary do dzwonów, kościołów i budynków publicznych, zegary na wierze, Chronometry i zegary przemysłowe, serwis dzwonów, dzwony kościelne, zegarmistrzostwo dla budynków publicznych, zegarmistrzostwo dla instalacji sportowych, i konserwacja dzwonów. Ma siedzibę w Lagonegro, Włochy.

 4. PCS SYSTEMTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma PCS SYSTEMTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Chronometry i zegary przemysłowe. Ma siedzibę w München, Niemcy.

 5. VISEL ITALIANA

  Włochy

  Od 1991 roku, przedsiębiorstwo VISEL ITALIANA projektuje i produkuje systemy elektroniczne zarządzania kolejkami odpowiadające najbardziej zróżnicowanym potrzebom. Jego produkty są stosowane w jendnostkach branży spożywczej, sklepach detalicznych, supermarketach, bankach, jednostkach administracji, ubezpieczeniach, butikach franczyzowych, laboratoriach analiz, szpitalach, itp. Nasza szeroka gama pozwala wyjść naprzeciw wymaganiom zleceniodawcy w sposób ukierunkowany, gwarantując mu zawsze optymalny stosunek jakości do ceny.

 6. TACHO. JANUSZ KOZIARA

  Polska

  Tachographs – diagram charts for analogue tachographs, rolls for digital tachographs, tachographs service. TACHO Janusz Koziara Tacho.pl is on the market since 1985. From the very start we specialize in manufacturing paper discs for car tachographs. Not only we support our customers in Poland but we also supply our products to several countries in UE. Our offer has been enriched with Kienzle merchandise, recording chart storing accessories, thermal paper (rolls) for digital tachographs and device to download data from driver cards and tachographs. In 2005 our offer was extended to include maintenance services for analog and digital tachographs (comprising: check, calibration, validation, driver’s chart and tacho data collection). Tachografy – tarcze do tachografów analogowych, rolki do tachografów cyfrowych, serwis tachografów. TACHO Janusz Koziara Tacho.pl istnieje od 1985 roku i od początku swojej działalności specjalizuje się w produkcji tarcz do tachografów samochodowych. Zasięgiem działania obejmuje cały kraj, a ponadto eksportuje swoje wyroby do kilku krajów Unii Europejskiej, Afryki i Ameryki Południowej. Oferta firmy TACHO została wzbogacona o towary handlowe takie jak: tarcze tacho Kienzle, akcesoria do przechowywania wykresówek, papier termiczny (rolki) do tachografów cyfrowych i urządzenia do pobierania danych z kart kierowców i tachografów. Oferujemy również usługi serwisowe w zakresie tachografów analogowych i cyfrowych (sprawdzanie, kalibracja, legalizacja)

 7. MUST'S SRL OROLOGI E GIOIELLI

  Włochy

  Must SrL Orologi e Gioielli, kupuje i wymienia biżuterię, zegarki i całe kolekcje. Firma ta wyspecjalizowała się w branży markowych zegarków, których wspólną, wyróżniającą cechą jest: jakość i doskonały stan produktu. Nasze atuty: przejrzystość działania i możliwość stałego oferowania dobrych okazji. W tym celu, jesteśmy zawsze gotowi rozważyć zakup używanych zegarków i biżuterii, aby móc odpowiedzieć na coraz liczniejsze, specyficzne potrzeby.

 8. ARKIMEDE

  Włochy

  Arkimede jest wiodącą firmą w sektorze rozliczania godzin obecności i kontroli dostępu w Solari di Udine.

 1. TIMEPUNCH KG ZEITERFASSUNGSSYSTEME

  Niemcy

  Firma TIMEPUNCH KG ZEITERFASSUNGSSYSTEME, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Chronometry i zegary przemysłowe. Ma siedzibę w Lampertheim, Niemcy.

 2. TREXOM S.P.A.

  Włochy

  Firma TREXOM S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Chronometry i zegary przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach terminale kontroli obecności identyfikatorami magnetycznymi, zegar kontrolny, systemy informatyczne do zegarów wykrywania obecności, i kontrola dostępu. Ma siedzibę w Tarcento, Włochy.

 3. RINGER ZEITERFASSUNG GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma RINGER ZEITERFASSUNG GMBH & CO. KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Zintegrowane pakiety oprogramowań branżowych. Jest również obecna w dziedzinach Chronometry i zegary przemysłowe, Ochrona obiektów, nadzór i systemy alarmowe, Informatyka - oprogramowanie, Chronometry i zegary przemysłowe, Ochrona obiektów, nadzór i systemy alarmowe, i Informatyka - oprogramowanie. Ma siedzibę w Biberach, Niemcy.

 4. FERCOM S.R.L.

  Włochy

  Firma FERCOM S.R.L., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kasy pancerne i sejfy. Jest również obecna w dziedzinach Chronometry i zegary przemysłowe, Chronometry i zegary przemysłowe, i otwieranie zamków. Ma siedzibę w Cagliari, Włochy.

 5. MAX CLOCK CARDS LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

  Firma MAX CLOCK CARDS LIMITED, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Chronometry i zegary przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach zegary kontrolne, zegar kontrolny, i numeratory i datowniki. Ma siedzibę w Mytholmroyd, Zjednoczone Królestwo.

 6. LBS LOGICS GMBH

  Austria

  Firma LBS LOGICS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Chronometry i zegary przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Programowanie komputerowe, oprogramowania aplikacyjne do zarządzania personelem, Usługi b2b, Programowanie komputerowe, i oprogramowania aplikacyjne w dziedzinie logistyki. Ma siedzibę w Linz, Austria.

 7. ONE TWO CONCEPT

  Belgia

  Firma ONE TWO CONCEPT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Chronometry i zegary przemysłowe. Ma siedzibę w Moorslede, Belgia.

 8. TREXOM SISTEMI S.R.L.

  Włochy

  Firma TREXOM SISTEMI S.R.L., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Chronometry i zegary przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach zegar kontrolny, i systemy informatyczne do zegarów wykrywania obecności. Ma siedzibę w Roma, Włochy.

 9. ROBERTO CAPELLI & FIGLIO S.R.L.

  Włochy

  Firma ROBERTO CAPELLI & FIGLIO S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Chronometry i zegary przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Artykuły zegarmistrzowskie, zegarmistrzostwo przemysłowe, zegarmistrzostwo, Artykuły zegarmistrzowskie, i technika przemysłu zegarmistrzowskiego. Ma siedzibę w Milano, Włochy.

 10. HELMUT SEIDL GMBH

  Niemcy

  Firma HELMUT SEIDL GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Jubilerstwo, zegarmistrzostwo i złotnictwo - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Zegarmistrzostwo, Chronometry i zegary przemysłowe, Artykuły zegarmistrzowskie, Papeteria - artykuły, Zegarmistrzostwo, Chronometry i zegary przemysłowe, Artykuły zegarmistrzowskie, i Papeteria - artykuły. Ma siedzibę w München, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo