• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • chronometry i zegary przemysłowe

Wyniki dla

Chronometry i zegary przemysłowe - Import eksport

 1. DP ELEKTRONIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma DP ELEKTRONIK GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Chronometry i zegary przemysłowe. Ma siedzibę w Langenhagen, Niemcy.

 2. CANONICO MICHELANGELO

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma CANONICO MICHELANGELO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dzwony - odlewnie. Jest również obecna w dziedzinach Chronometry i zegary przemysłowe, zegary do dzwonów, kościołów i budynków publicznych, zegary na wierze, Chronometry i zegary przemysłowe, serwis dzwonów, dzwony kościelne, zegarmistrzostwo dla budynków publicznych, zegarmistrzostwo dla instalacji sportowych, i konserwacja dzwonów. Ma siedzibę w Lagonegro, Włochy.

 3. VISEL ITALIANA

  Włochy

  Od 1991 roku, przedsiębiorstwo VISEL ITALIANA projektuje i produkuje systemy elektroniczne zarządzania kolejkami odpowiadające najbardziej zróżnicowanym potrzebom. Jego produkty są stosowane w jendnostkach branży spożywczej, sklepach detalicznych, supermarketach, bankach, jednostkach administracji, ubezpieczeniach, butikach franczyzowych, laboratoriach analiz, szpitalach, itp. Nasza szeroka gama pozwala wyjść naprzeciw wymaganiom zleceniodawcy w sposób ukierunkowany, gwarantując mu zawsze optymalny stosunek jakości do ceny.

 4. TACHO. JANUSZ KOZIARA

  Polska

  Tachographs – diagram charts for analogue tachographs, rolls for digital tachographs, tachographs service. TACHO Janusz Koziara Tacho.pl is on the market since 1985. From the very start we specialize in manufacturing paper discs for car tachographs. Not only we support our customers in Poland but we also supply our products to several countries in UE. Our offer has been enriched with Kienzle merchandise, recording chart storing accessories, thermal paper (rolls) for digital tachographs and device to download data from driver cards and tachographs. In 2005 our offer was extended to include maintenance services for analog and digital tachographs (comprising: check, calibration, validation, driver’s chart and tacho data collection). Tachografy – tarcze do tachografów analogowych, rolki do tachografów cyfrowych, serwis tachografów. TACHO Janusz Koziara Tacho.pl istnieje od 1985 roku i od początku swojej działalności specjalizuje się w produkcji tarcz do tachografów samochodowych. Zasięgiem działania obejmuje cały kraj, a ponadto eksportuje swoje wyroby do kilku krajów Unii Europejskiej, Afryki i Ameryki Południowej. Oferta firmy TACHO została wzbogacona o towary handlowe takie jak: tarcze tacho Kienzle, akcesoria do przechowywania wykresówek, papier termiczny (rolki) do tachografów cyfrowych i urządzenia do pobierania danych z kart kierowców i tachografów. Oferujemy również usługi serwisowe w zakresie tachografów analogowych i cyfrowych (sprawdzanie, kalibracja, legalizacja)

 5. ARKIMEDE

  Włochy

  Arkimede jest wiodącą firmą w sektorze rozliczania godzin obecności i kontroli dostępu w Solari di Udine.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. TIMEPUNCH KG ZEITERFASSUNGSSYSTEME

  Niemcy

  Firma TIMEPUNCH KG ZEITERFASSUNGSSYSTEME, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Chronometry i zegary przemysłowe. Ma siedzibę w Lampertheim, Niemcy.

 2. TREXOM S.P.A.

  Włochy

  Firma TREXOM S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Chronometry i zegary przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach terminale kontroli obecności identyfikatorami magnetycznymi, zegar kontrolny, systemy informatyczne do zegarów wykrywania obecności, i kontrola dostępu. Ma siedzibę w Tarcento, Włochy.

 3. RINGER ZEITERFASSUNG GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma RINGER ZEITERFASSUNG GMBH & CO. KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Zintegrowane pakiety oprogramowań branżowych. Jest również obecna w dziedzinach Chronometry i zegary przemysłowe, Ochrona obiektów, nadzór i systemy alarmowe, Informatyka - oprogramowanie, Chronometry i zegary przemysłowe, Ochrona obiektów, nadzór i systemy alarmowe, i Informatyka - oprogramowanie. Ma siedzibę w Biberach, Niemcy.

 4. MAX CLOCK CARDS LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

  Firma MAX CLOCK CARDS LIMITED, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Chronometry i zegary przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach zegary kontrolne, zegar kontrolny, i numeratory i datowniki. Ma siedzibę w Mytholmroyd, Zjednoczone Królestwo.

 5. LBS LOGICS GMBH

  Austria

  Firma LBS LOGICS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Chronometry i zegary przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Programowanie komputerowe, oprogramowania aplikacyjne do zarządzania personelem, Usługi b2b, Programowanie komputerowe, i oprogramowania aplikacyjne w dziedzinie logistyki. Ma siedzibę w Linz, Austria.

 1. TREXOM SISTEMI S.R.L.

  Włochy

  Firma TREXOM SISTEMI S.R.L., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Chronometry i zegary przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach zegar kontrolny, i systemy informatyczne do zegarów wykrywania obecności. Ma siedzibę w Roma, Włochy.

 2. ROBERTO CAPELLI & FIGLIO S.R.L.

  Włochy

  Firma ROBERTO CAPELLI & FIGLIO S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Chronometry i zegary przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Artykuły zegarmistrzowskie, zegarmistrzostwo przemysłowe, zegarmistrzostwo, Artykuły zegarmistrzowskie, i technika przemysłu zegarmistrzowskiego. Ma siedzibę w Milano, Włochy.

 1. ONE TWO CONCEPT

  Belgia

  Firma ONE TWO CONCEPT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Chronometry i zegary przemysłowe. Ma siedzibę w Moorslede, Belgia.

 2. FERCOM S.R.L.

  Włochy

  Firma FERCOM S.R.L., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kasy pancerne i sejfy. Jest również obecna w dziedzinach Chronometry i zegary przemysłowe, Chronometry i zegary przemysłowe, i otwieranie zamków. Ma siedzibę w Cagliari, Włochy.

 3. SENSOMED S.C.

  Polska

  Firma SENSOMED S.C., roku i działającą w sektorze Optyczne instrumenty i przyrządy. Jest również obecna w dziedzinach Chronometry i zegary przemysłowe, Przyrządy i instrumenty naukowe, Przyrządy pomiarowe i nastawcze przepływów, Przyrządy pomiarowe i nastawcze ciśnienia, Chronometry i zegary przemysłowe, Przyrządy i instrumenty naukowe, Przyrządy pomiarowe i nastawcze przepływów, i Przyrządy pomiarowe i nastawcze ciśnienia. Ma siedzibę w Warszawa, Polska.

 4. GAZMED - PRACOWNIA PROJEKTOWA

  Polska

  Firma GAZMED - PRACOWNIA PROJEKTOWA, roku i działającą w sektorze Optyczne instrumenty i przyrządy. Jest również obecna w dziedzinach Chronometry i zegary przemysłowe, Przyrządy i instrumenty naukowe, Przyrządy pomiarowe i nastawcze przepływów, Przyrządy pomiarowe i nastawcze ciśnienia, Chronometry i zegary przemysłowe, Przyrządy i instrumenty naukowe, Przyrządy pomiarowe i nastawcze przepływów, i Przyrządy pomiarowe i nastawcze ciśnienia. Ma siedzibę w Kraków, Polska.

 5. KLINIKA STOMATOLOGII SILESIA-MED DR N. MED. MARIUSZ DUDA

  Polska

  Firma KLINIKA STOMATOLOGII SILESIA-MED DR N. MED. MARIUSZ DUDA, roku i działającą w sektorze Przyrządy i instrumenty naukowe. Jest również obecna w dziedzinach Optyczne instrumenty i przyrządy, Przyrządy pomiarowe i nastawcze przepływów, Przyrządy pomiarowe i nastawcze ciśnienia, Chronometry i zegary przemysłowe, Optyczne instrumenty i przyrządy, Przyrządy pomiarowe i nastawcze przepływów, Przyrządy pomiarowe i nastawcze ciśnienia, i Chronometry i zegary przemysłowe. Ma siedzibę w Katowice, Polska.

 6. PRZEDSIEBIORSTWOSWIELOBRANZOWE DMS S.C.

  Polska

  Firma PRZEDSIEBIORSTWOSWIELOBRANZOWE DMS S.C., roku i działającą w sektorze Optyczne instrumenty i przyrządy. Jest również obecna w dziedzinach Chronometry i zegary przemysłowe, Przyrządy i instrumenty naukowe, Przyrządy pomiarowe i nastawcze przepływów, Przyrządy pomiarowe i nastawcze ciśnienia, Chronometry i zegary przemysłowe, Przyrządy i instrumenty naukowe, Przyrządy pomiarowe i nastawcze przepływów, i Przyrządy pomiarowe i nastawcze ciśnienia. Ma siedzibę w Rzeszów, Polska.

 7. S-COM KOMMUNIKATION & HANDEL INH. CARSTEN SIPPEL

  Niemcy

  Firma S-COM KOMMUNIKATION & HANDEL INH. CARSTEN SIPPEL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Jubilerstwo, zegarmistrzostwo i złotnictwo - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Zegarmistrzostwo, Chronometry i zegary przemysłowe, Artykuły zegarmistrzowskie, Papeteria - artykuły, Zegarmistrzostwo, Chronometry i zegary przemysłowe, Artykuły zegarmistrzowskie, i Papeteria - artykuły. Ma siedzibę w Edermünde, Niemcy.

 8. CLAUDE MEYLAN SA

  Szwajcaria

  Firma CLAUDE MEYLAN SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Jubilerstwo, zegarmistrzostwo i złotnictwo - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Zegarmistrzostwo, Chronometry i zegary przemysłowe, Artykuły zegarmistrzowskie, Papeteria - artykuły, Zegarmistrzostwo, Chronometry i zegary przemysłowe, Artykuły zegarmistrzowskie, i Papeteria - artykuły. Ma siedzibę w L'abbaye, Szwajcaria.

 1. OPAL CRÉATIONS SA

  Szwajcaria

  Firma OPAL CRÉATIONS SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowania metalowe i konfekcjonowanie towarów. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne - opakowania, Zegarmistrzostwo, Chronometry i zegary przemysłowe, Artykuły zegarmistrzowskie, Tworzywa sztuczne - opakowania, Zegarmistrzostwo, Chronometry i zegary przemysłowe, i Artykuły zegarmistrzowskie. Ma siedzibę w La Chaux-De-Fonds, Szwajcaria.

 2. CHRISTIAN BECK

  Niemcy

  Firma CHRISTIAN BECK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Miedź i stopy miedzi. Jest również obecna w dziedzinach Zegarmistrzostwo, Chronometry i zegary przemysłowe, Artykuły zegarmistrzowskie, Radary i radionawigacja, Zegarmistrzostwo, Chronometry i zegary przemysłowe, Artykuły zegarmistrzowskie, i Radary i radionawigacja. Ma siedzibę w Kölleda, Niemcy.

 3. PROTMED SZWAJDYCH K., STRASZEWSKI ST. ZAKLAD USLUG ORTOPEDYCZNYCH

  Polska

  Firma PROTMED SZWAJDYCH K., STRASZEWSKI ST. ZAKLAD USLUG ORTOPEDYCZNYCH, roku i działającą w sektorze Optyczne instrumenty i przyrządy. Jest również obecna w dziedzinach Chronometry i zegary przemysłowe, Przyrządy i instrumenty naukowe, Przyrządy pomiarowe i nastawcze przepływów, Przyrządy pomiarowe i nastawcze ciśnienia, Chronometry i zegary przemysłowe, Przyrządy i instrumenty naukowe, Przyrządy pomiarowe i nastawcze przepływów, i Przyrządy pomiarowe i nastawcze ciśnienia. Ma siedzibę w Szczecin, Polska.

 4. ERNST MITSCHELE UHREN UND SCHMUCK GMBH

  Niemcy

  Firma ERNST MITSCHELE UHREN UND SCHMUCK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Jubilerstwo, zegarmistrzostwo i złotnictwo - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Zegarmistrzostwo, Chronometry i zegary przemysłowe, Artykuły zegarmistrzowskie, Papeteria - artykuły, Zegarmistrzostwo, Chronometry i zegary przemysłowe, Artykuły zegarmistrzowskie, i Papeteria - artykuły. Ma siedzibę w Pforzheim, Niemcy.

 5. AMERICAN WAY SP. Z O.O.

  Polska

  Firma AMERICAN WAY SP. Z O.O., roku i działającą w sektorze Optyczne instrumenty i przyrządy. Jest również obecna w dziedzinach Chronometry i zegary przemysłowe, Przyrządy i instrumenty naukowe, Przyrządy pomiarowe i nastawcze przepływów, Przyrządy pomiarowe i nastawcze ciśnienia, Chronometry i zegary przemysłowe, Przyrządy i instrumenty naukowe, Przyrządy pomiarowe i nastawcze przepływów, i Przyrządy pomiarowe i nastawcze ciśnienia. Ma siedzibę w Sochaczew, Polska.

 6. ACCENON SOFTWARE UND HARDWARE GMBH

  Niemcy

  Firma ACCENON SOFTWARE UND HARDWARE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Prace budowlane wykończeniowe. Jest również obecna w dziedzinach Chronometry i zegary przemysłowe, Ochrona obiektów, nadzór i systemy alarmowe, Informatyka - mikrokomputery (PC), Informatyka - średnie i duże systemy komputerowe, Chronometry i zegary przemysłowe, Ochrona obiektów, nadzór i systemy alarmowe, Informatyka - mikrokomputery (PC), i Informatyka - średnie i duże systemy komputerowe. Ma siedzibę w Leingarten, Niemcy.

 7. KRUG FEINGERÄTETECHNIK E.K.

  Niemcy

  Firma KRUG FEINGERÄTETECHNIK E.K., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka skrawaniem. Jest również obecna w dziedzinach Konstrukcja i obróbka mechaniczna - prace na zlecenie, Pojazdy - systemy nawigacji, Zegarmistrzostwo, Chronometry i zegary przemysłowe, Konstrukcja i obróbka mechaniczna - prace na zlecenie, Pojazdy - systemy nawigacji, Zegarmistrzostwo, i Chronometry i zegary przemysłowe. Ma siedzibę w Ruhla, Niemcy.

 8. RALPH DORNINGER

  Austria

  Firma RALPH DORNINGER, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Jubilerstwo, zegarmistrzostwo i złotnictwo - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Zegarmistrzostwo, Chronometry i zegary przemysłowe, Artykuły zegarmistrzowskie, Papeteria - artykuły, Zegarmistrzostwo, Chronometry i zegary przemysłowe, Artykuły zegarmistrzowskie, i Papeteria - artykuły. Ma siedzibę w Amstetten, Austria.

 9. POLGAT RAFAL LIPOWSKI

  Polska

  Firma POLGAT RAFAL LIPOWSKI, roku i działającą w sektorze Optyczne instrumenty i przyrządy. Jest również obecna w dziedzinach Chronometry i zegary przemysłowe, Przyrządy i instrumenty naukowe, Przyrządy pomiarowe i nastawcze przepływów, Przyrządy pomiarowe i nastawcze ciśnienia, Chronometry i zegary przemysłowe, Przyrządy i instrumenty naukowe, Przyrządy pomiarowe i nastawcze przepływów, i Przyrządy pomiarowe i nastawcze ciśnienia. Ma siedzibę w Lubliniec, Polska.

 10. DIE UHRENWERKSTATT DUBBERT

  Niemcy

  Firma DIE UHRENWERKSTATT DUBBERT, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Jubilerstwo, zegarmistrzostwo i złotnictwo - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Zegarmistrzostwo, Chronometry i zegary przemysłowe, Artykuły zegarmistrzowskie, Papeteria - artykuły, Zegarmistrzostwo, Chronometry i zegary przemysłowe, Artykuły zegarmistrzowskie, i Papeteria - artykuły. Ma siedzibę w Lemgo, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo