• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • ceramika stołowa

Wyniki dla

Ceramika stołowa - Import eksport

 1. RUGGIERO CERAMICA BOMBONIERE E LISTA NOZZE

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma RUGGIERO CERAMICA BOMBONIERE E LISTA NOZZE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ceramika stołowa. Jest również obecna w dziedzinach Ceramika dekoracyjna, DODATKI DO dekoracjI wnętrz z CERAMIKi artystycznej, ceramika artystyczna, ceramika artystyczna - hurt, Ceramika dekoracyjna, przedmioty z ceramiki artystycznej, ośrodki ceramiki rzemieślniczej, ceramika, i posadzka z ceramiki. Ma siedzibę w Capaccio Paestum, Włochy.

 2. VIRGINIA CERAMICHE SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma VIRGINIA CERAMICHE SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Płytki ceramiczne. Jest również obecna w dziedzinach Ceramika stołowa, ceramika artystyczna, ceramika artystyczna - hurt, ceramika, i Ceramika stołowa. Ma siedzibę w Montespertoli, Włochy.

 3. FABRYKA NACZYŃ KAMIONKOWYCH MANUFAKTURA SP. J. SMOLEŃSKI & ZWIERZ

  Polska

  Nasze ręcznie formowane naczynia kamionkowe są zdobione unikatową, charakterystyczną dla Bolesławca, metodą stempelkową, a współpracujący z nami artyści czerpią inspiracje z czterech żywiołów: ziemi, wody, wiatru i ognia, tworząc niepowtarzalne wzory dla naszych naczyń. Oferujemy zastawy stołowe, serwisy kawowe, tortownice, wazony, kubki i inne naczynia ceramiczne, które ozdobią Państwa stoły w stylu „Manufaktury”. Tworzymy wyjątkowe kolekcje – tradycyjne, modern, oferujemy również naczynia unikatowe. Szczególną pozycję w naszej ofercie zajmują akcesoria i ozdoby świąteczne: bombki, jajka wielkanocne, łyżki, akcesoria na Halloween, a nawet tekstylia inspirowane bolesławieckimi zdobieniami. Zapraszamy do obejrzenia naszych produktów w sklepie internetowym

 4. HERMANOS VALDEARCOS MARTOS

  Hiszpania

  Firma produkuje artykuły stołowe, kuchenne, ceramiki żaroodporne, wśród których znajdują się patelenki, fontanny owalne i prostokątne, tace, talerze i garnki.

 5. LUJO PORSELAN

  Turcja

  Firma LUJO PORSELAN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ceramika stołowa. Jest również obecna w dziedzinach płyty z ceramiki, ceramiczne czajniczki do herbaty, półmisek ceramiczny do piekarnika, i talerze ceramiczne dla hoteli. Ma siedzibę w Eskisehir, Turcja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. POTTERY WORKSHOPS POKUTSKA CERAMICS

  Ukraina

  Firma POTTERY WORKSHOPS POKUTSKA CERAMICS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ceramika artystyczna. Jest również obecna w dziedzinach Ceramika stołowa, Kamionka stołowa, Gliniec (glina piankowa) - artykuły, Ceramika stołowa, Kamionka stołowa, formowanie ceramika, i Gliniec (glina piankowa) - artykuły. Ma siedzibę w Gorodenka Ivano-Frankovskaya Oblast, Ukraina.

 2. KAIZEN FOREIGN TRADE CERAMIC PORCELAIN STONEWARE INDUSTRY LLC

  Turcja

  Firma KAIZEN FOREIGN TRADE CERAMIC PORCELAIN STONEWARE INDUSTRY LLC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ceramika stołowa. Ma siedzibę w Kütahya, Turcja.

 3. LE COSE DI CHIARA

  Włochy

  Firma LE COSE DI CHIARA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ceramika stołowa. Jest również obecna w dziedzinach talerze ścinne, pudełka, i podkładki pod rondle. Ma siedzibę w Albano Laziale, Włochy.

 4. TAKENET UNIP LDA

  Portugalia

  Firma TAKENET UNIP LDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ceramika stołowa. Jest również obecna w dziedzinach szkło dmuchane, mydła, i puszki spersonalizowane. Ma siedzibę w Leiria, Portugalia.

 5. SHIROTSUKI

  Francja

  Firma SHIROTSUKI, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Ceramika stołowa. Ma siedzibę w Saint Mathurin Sur Loire, Francja.

 1. MATCERAMICA - FABRICO DE LOUÇA, S.A.

  Portugalia

  Firma MATCERAMICA - FABRICO DE LOUÇA, S.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zastawa stołowa. Jest również obecna w dziedzinach Ceramika stołowa, Kamionka stołowa, Płytki ceramiczne, Ceramika stołowa, Kamionka stołowa, Porcelanowe naczynia stołowe, i Płytki ceramiczne. Ma siedzibę w Sao Mamede, Portugalia.

 2. REGINA SERVIES

  Holandia

  Firma REGINA SERVIES, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Ceramika stołowa. Jest również obecna w dziedzinach porcelana angielska. Ma siedzibę w Arnhem, Holandia.

 1. AURÉLIO SOMBREIREIRO- OLARIA UNIP. LDA.

  Portugalia

  Firma AURÉLIO SOMBREIREIRO- OLARIA UNIP. LDA., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ceramika stołowa. Jest również obecna w dziedzinach wazony, i artykuł z ceramiki. Ma siedzibę w Montemor-O-Novo, Portugalia.

 2. MAHA

  Francja

  Firma MAHA, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Zastawa stołowa. Jest również obecna w dziedzinach Ceramika stołowa, Kamionka stołowa, Ceramika artystyczna, table ornaments, Ceramika stołowa, Kamionka stołowa, i Ceramika artystyczna. Ma siedzibę w Créteil, Francja.

 3. ANTONIA ROSA CERAMICS

  Portugalia

  Firma ANTONIA ROSA CERAMICS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Piaskowiec. Jest również obecna w dziedzinach Ceramika stołowa, ceramika, i Ceramika stołowa. Ma siedzibę w Maiorga-Alcobaça, Portugalia.

 4. LUSOGRES - CERAMICA DE GRES FINO S.A.

  Portugalia

  Firma LUSOGRES - CERAMICA DE GRES FINO S.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zastawa stołowa. Jest również obecna w dziedzinach Ceramika stołowa, Ceramika stołowa, i artykuł z ceramiki. Ma siedzibę w Agueda, Portugalia.

 5. UGUR SERAMIK LTD ŞTI

  Turcja

  Firma UGUR SERAMIK LTD ŞTI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ceramika stołowa. Jest również obecna w dziedzinach nagroda za jakość, donice kwiatów, wypalanie ceramiki, i blachy / półmiski. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 6. JSC BELKHODOZHKERAMIKA

  Białoruś

  Firma JSC BELKHODOZHKERAMIKA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kamionka stołowa. Jest również obecna w dziedzinach Ceramika stołowa, wazony, i Ceramika stołowa. Ma siedzibę w Minsk, Białoruś.

 7. W&B MAJOLICHE D'ARTE TM HOLDING SRL

  Włochy

  Firma W&B MAJOLICHE D'ARTE TM HOLDING SRL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Ceramika stołowa. Jest również obecna w dziedzinach wazy z terakoty wysokiej jakości, i amfory. Ma siedzibę w Reggio Calabria, Włochy.

 8. GRAD-EXPORT D.O.O.

  Chorwacja

  Firma GRAD-EXPORT D.O.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drewno tarcicowe i konserwowane. Jest również obecna w dziedzinach Ceramika stołowa, Okna, Sanitarne urządzenia łazienkowe, Ceramika stołowa, Okna, i Sanitarne urządzenia łazienkowe. Ma siedzibę w Vinkovci, Chorwacja.

 1. JGW CERAMIC COMPANY

  Chiny

  Firma JGW CERAMIC COMPANY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ceramika stołowa. Jest również obecna w dziedzinach ceramika. Ma siedzibę w Shenzhen, Chiny.

 2. ANDY TITCOMB CERAMICS

  Zjednoczone Królestwo

  Firma ANDY TITCOMB CERAMICS, roku i działającą w sektorze Ceramika artystyczna. Jest również obecna w dziedzinach Ceramika stołowa, Ceramika ogniotrwała, Ceramika stołowa, i Ceramika ogniotrwała. Ma siedzibę w Bodmin, Zjednoczone Królestwo.

 3. WINCHCOMBE POTTERY

  Zjednoczone Królestwo

  Firma WINCHCOMBE POTTERY, roku i działającą w sektorze Ceramika artystyczna. Jest również obecna w dziedzinach Ceramika stołowa, Ceramika ogniotrwała, Ceramika stołowa, i Ceramika ogniotrwała. Ma siedzibę w Cheltenham, Zjednoczone Królestwo.

 4. IRON CRAFT OF SHREWSBURY

  Zjednoczone Królestwo

  Firma IRON CRAFT OF SHREWSBURY, roku i działającą w sektorze Ceramika dekoracyjna. Jest również obecna w dziedzinach Ceramika stołowa, Ceramika artystyczna, Ceramika stołowa, i Ceramika artystyczna. Ma siedzibę w Shrewsbury, Zjednoczone Królestwo.

 5. WOKINGHAM FIREPLACE CENTRE

  Zjednoczone Królestwo

  Firma WOKINGHAM FIREPLACE CENTRE, roku i działającą w sektorze Ceramika dekoracyjna. Jest również obecna w dziedzinach Ceramika stołowa, Ceramika artystyczna, Ceramika stołowa, i Ceramika artystyczna. Ma siedzibę w Wokingham, Zjednoczone Królestwo.

 6. JERSEY POTTERY

  Zjednoczone Królestwo

  Firma JERSEY POTTERY, roku i działającą w sektorze Ceramika artystyczna. Jest również obecna w dziedzinach Ceramika stołowa, Ceramika ogniotrwała, Ceramika stołowa, i Ceramika ogniotrwała. Ma siedzibę w Jersey, Zjednoczone Królestwo.

 7. ASPECT FIRES

  Zjednoczone Królestwo

  Firma ASPECT FIRES, roku i działającą w sektorze Ceramika dekoracyjna. Jest również obecna w dziedzinach Ceramika stołowa, Ceramika artystyczna, Ceramika stołowa, i Ceramika artystyczna. Ma siedzibę w Peterborough, Zjednoczone Królestwo.

 8. BOSTON HEATING CENTRE

  Zjednoczone Królestwo

  Firma BOSTON HEATING CENTRE, roku i działającą w sektorze Ceramika dekoracyjna. Jest również obecna w dziedzinach Ceramika stołowa, Ceramika artystyczna, Ceramika stołowa, i Ceramika artystyczna. Ma siedzibę w Boston, Zjednoczone Królestwo.

 9. STONECRAFT (EDINBURGH) LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma STONECRAFT (EDINBURGH) LTD, roku i działającą w sektorze Ceramika dekoracyjna. Jest również obecna w dziedzinach Ceramika stołowa, Ceramika artystyczna, Ceramika stołowa, i Ceramika artystyczna. Ma siedzibę w Edinburgh, Zjednoczone Królestwo.

 10. WATERGAW CERAMICS

  Zjednoczone Królestwo

  Firma WATERGAW CERAMICS, roku i działającą w sektorze Ceramika artystyczna. Jest również obecna w dziedzinach Ceramika stołowa, Ceramika ogniotrwała, Ceramika stołowa, i Ceramika ogniotrwała. Ma siedzibę w Banff, Zjednoczone Królestwo.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo