• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • ceramika - maszyny i materiały dla przemysłu ceramicznego

Wyniki dla

Ceramika - maszyny i materiały dla przemysłu ceramicznego - Import eksport

 1. OFFICINE SMAC SPA

  Włochy

  Verified by europages badge

  Smac produkuje linie i maszyny do emaliowania wyrobów ceramicznych, płytek i kafelków, maszyny sitodrukowe do emaliowania i dekorowania i powlekania cegieł i dachówek, maszyny i instalacje do rozdrabniania oraz selekcji ceramik, fryt, szkła, kryształu, granulaty i emalie, maszyny do druku wałowego. Oficyna Smac S.p.A. specjalizuje się od 1969 r. w budowie systemów zautomatyzowanych, systemów i sprzętu dla przemysłu ceramicznego i cegielni.

 2. MOCSA

  Hiszpania

  Specjalizujemy się w kupnie i sprzedaży używanych maszyn do wyrobu ceramiki już od 24 lat. Przeprowadzamy badania i projektujemy kompletne linie formowania. Nasze punkty sprzedaży skierowane są na kraje rozwijające się na całym świecie, a także na Półwysep Iberyjski. Współpracujemy głównie z marką Verdés. Struktura przedsiębiorstwa jest ukierunkowana na sprzedaż maszyn przemysłowych do obróbki ceramiki. Nie wykluczamy jednak współpracy ze wszystkimi drobnymi rzemieślnikami.

 3. SERMAT S.R.L.

  Włochy

  Sermat projektuje i produkuje urządzenia do rozdrabniania, akcesoria i konstrukcje metalowe. Oferuje usługi przeglądu, pomocy technicznej i części zamienne wydajne i skuteczne. Firma Sermat zajmuje się regeneracją i odnawianiem maszyn używanych do systemów do rozdrabniania, przesiewania i dozowania.

 4. INTEC M3

  Hiszpania

  Linie do emaliowania dachowek, wytłaczanej kamionki i cegły emaliowanej. Piec o działaniu okresowym, piec rolkowy, piec tunelowy do urządzeń sanitarnych i cegieł. Konstrukcja wózków do zasilania.

 5. METALMECCANICA PALOZZI SRL

  Włochy

  Firma METALMECCANICA PALOZZI SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ceramika - maszyny i materiały dla przemysłu ceramicznego. Jest również obecna w dziedzinach Akcesoria przewody rurowe, Equipment suction, i odkurzacze przemysłowe dla przemysłu ceramicznego. Ma siedzibę w Civita Castellana, Włochy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. PINAR IS MAKINALARI

  Turcja

  Firma PINAR IS MAKINALARI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ceramika - maszyny i materiały dla przemysłu ceramicznego. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 2. LEMA S.R.L

  Włochy

  Firma LEMA S.R.L, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ceramika - maszyny i materiały dla przemysłu ceramicznego. Jest również obecna w dziedzinach formy przetłoczne, formy do pras do ceramiki, prasy oleodynamiczne, i mould design and construction. Ma siedzibę w Albavilla, Włochy.

 3. XIAMEN UNIPRETEC CERAMIC TECHNOLOGY CO.,LTD

  Chiny

  Firma XIAMEN UNIPRETEC CERAMIC TECHNOLOGY CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ceramika - maszyny i materiały dla przemysłu ceramicznego. Ma siedzibę w Xiamen, Chiny.

 4. MICRO CÉRAM

  Niemcy

  Firma MICRO CÉRAM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ceramika - maszyny i materiały dla przemysłu ceramicznego. Ma siedzibę w Meissen, Niemcy.

 5. PERA SERAMIK

  Turcja

  Firma PERA SERAMIK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ceramika - maszyny i materiały dla przemysłu ceramicznego. Jest również obecna w dziedzinach Płytki ścienne i posadzkowe porcelanowe, Płytki wykładzinowe kamionkowe, Ceramiczne płytki wykładzinowe, płytki basenowe, Płytki ścienne i posadzkowe porcelanowe, Płytki wykładzinowe kamionkowe, i Ceramiczne płytki wykładzinowe. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 1. MOZORO MACHINED PRODUCTS LIMITED

  Hong Kong

  Firma MOZORO MACHINED PRODUCTS LIMITED, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ceramika - maszyny i materiały dla przemysłu ceramicznego. Ma siedzibę w Hong Kong, Hong Kong.

 2. C-TECHNOLOGY

  Holandia

  Firma C-TECHNOLOGY, roku i działającą w sektorze Szkło i ceramika - maszyny i materiały przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Ceramika - maszyny i materiały dla przemysłu ceramicznego, Ceramika przemysłowa, Ceramika ogniotrwała, Energetyka - elementy ceramiczne, Ceramika - maszyny i materiały dla przemysłu ceramicznego, Ceramika przemysłowa, Ceramika ogniotrwała, i Energetyka - elementy ceramiczne. Ma siedzibę w Waalwijk, Holandia.

 1. KLAUS GERHARDS INDUSTRIEVERTRETUNGEN

  Niemcy

  Firma KLAUS GERHARDS INDUSTRIEVERTRETUNGEN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ceramika - maszyny i materiały dla przemysłu ceramicznego. Jest również obecna w dziedzinach Drewno surowe, Drewno tarcicowe i konserwowane, Cegła, Ceramika, porcelana i fajans przemysłowy, Drewno surowe, Drewno tarcicowe i konserwowane, Cegła, i Ceramika, porcelana i fajans przemysłowy. Ma siedzibę w Helferskirchen, Niemcy.

 2. EUREKA SYSTEM

  Włochy

  Firma EUREKA SYSTEM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło i ceramika - maszyny i materiały przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Ceramika - maszyny i materiały dla przemysłu ceramicznego, working of marbles, granites and stones, i Ceramika - maszyny i materiały dla przemysłu ceramicznego. Ma siedzibę w Castelnuovo Rangone, Włochy.

 3. METALCERTIMA - INDUSTRIA METALOMECANICA, S.A.

  Portugalia

  Firma METALCERTIMA - INDUSTRIA METALOMECANICA, S.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cegielnie - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Ceramika - maszyny i materiały dla przemysłu ceramicznego, i Ceramika - maszyny i materiały dla przemysłu ceramicznego. Ma siedzibę w Oliveira Do Bairro, Portugalia.

 4. PINGXIANG CHEMSHUN CERAMICS CO.,LTD.

  Chiny

  Firma PINGXIANG CHEMSHUN CERAMICS CO.,LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ceramika - maszyny i materiały dla przemysłu ceramicznego. Ma siedzibę w Pingxiang, Chiny.

 5. HEUTZ - HOMBURG

  Belgia

  Firma HEUTZ - HOMBURG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Ceramika - maszyny i materiały dla przemysłu ceramicznego. Jest również obecna w dziedzinach naprawa maszyn, i Produkcja części mechanicznych. Ma siedzibę w Hauset, Belgia.

 6. PALERMO

  Iran

  Firma PALERMO, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Ceramika - maszyny i materiały dla przemysłu ceramicznego. Jest również obecna w dziedzinach doradztwo dla przemysłu ceramicznego, domieszki dla przemysłu ceramicznego, i płytki i płyty architektoniczne. Ma siedzibę w Tehran, Iran.

 7. CERAMIKA SERWIS SP. Z O.O.

  Polska

  Firma CERAMIKA SERWIS SP. Z O.O., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Elektryczne roboty instalacyjne. Jest również obecna w dziedzinach Ceramika - maszyny i materiały dla przemysłu ceramicznego, Drobnica - transport, Ceramiczne płytki wykładzinowe, Ceramika - maszyny i materiały dla przemysłu ceramicznego, Drobnica - transport, i Ceramiczne płytki wykładzinowe. Ma siedzibę w Opoczno, Polska.

 8. KM GLASS MACHINERY COMPANY LIMITED

  Chiny

  Firma KM GLASS MACHINERY COMPANY LIMITED, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Ceramika - maszyny i materiały dla przemysłu ceramicznego. Ma siedzibę w Foshan, Chiny.

 1. CS CERAMIC CO.,LTD

  Chiny

  Firma CS CERAMIC CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ceramika - maszyny i materiały dla przemysłu ceramicznego. Jest również obecna w dziedzinach tygle. Ma siedzibę w Hunan Province, Chiny.

 2. SINO CERAMICS CO.,LTD

  Tajwan R.O.C.

  Firma SINO CERAMICS CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ceramika - maszyny i materiały dla przemysłu ceramicznego. Jest również obecna w dziedzinach materiały ogniotrwałe techniczne. Ma siedzibę w Taipei, Tajwan R.O.C..

 3. REF-SAN IND. TRADE CO.,LTD.

  Turcja

  Firma REF-SAN IND. TRADE CO.,LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ceramika - maszyny i materiały dla przemysłu ceramicznego. Jest również obecna w dziedzinach Piece i kominki elektryczne, i kiln for ceramics. Ma siedzibę w Kutahya, Turcja.

 4. SERMAC SRL

  Włochy

  Firma SERMAC SRL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Ceramika - maszyny i materiały dla przemysłu ceramicznego. Jest również obecna w dziedzinach emalierzy produktów ceramicznych. Ma siedzibę w Sassuolo, Włochy.

 5. AZULEJOS BORJA,S.L.

  Hiszpania

  Firma AZULEJOS BORJA,S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ceramika - maszyny i materiały dla przemysłu ceramicznego. Jest również obecna w dziedzinach ceramic tiles. Ma siedzibę w Alcora, Hiszpania.

 6. SIMEC SRL

  Włochy

  Firma SIMEC SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ceramika - maszyny i materiały dla przemysłu ceramicznego. Ma siedzibę w Castellarano, Włochy.

 7. ALTMANN ANALYSENTECHNIK VERTRIEBS GMBH

  Niemcy

  Firma ALTMANN ANALYSENTECHNIK VERTRIEBS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ceramika - maszyny i materiały dla przemysłu ceramicznego. Jest również obecna w dziedzinach Wibratory przemysłowe - urządzenia, Przyrządy pomiarowe odległości i lokalizacji obiektów, Preparaty farmaceutyczne - produkty podstawowe i parafarmaceutyki, Wibratory przemysłowe - urządzenia, Przyrządy pomiarowe odległości i lokalizacji obiektów, i Preparaty farmaceutyczne - produkty podstawowe i parafarmaceutyki. Ma siedzibę w Holzkirchen, Niemcy.

 8. TE-KO-WE JOACHIM KOZLOWSKI GMBH

  Niemcy

  Firma TE-KO-WE JOACHIM KOZLOWSKI GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło i ceramika - maszyny i materiały przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Import-eksport obrabiarek, Ceramika - maszyny i materiały dla przemysłu ceramicznego, Import-eksport obrabiarek, i Ceramika - maszyny i materiały dla przemysłu ceramicznego. Ma siedzibę w Bonefeld, Niemcy.

 9. UNIZETA DI JACOPO CANTELLI

  Włochy

  Firma UNIZETA DI JACOPO CANTELLI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ceramika - maszyny i materiały dla przemysłu ceramicznego. Jest również obecna w dziedzinach fotoceramika na owalach, i Funeral art. Ma siedzibę w Asti, Włochy.

 10. BG AUTOMAZIONI

  Włochy

  Firma BG AUTOMAZIONI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ceramika - maszyny i materiały dla przemysłu ceramicznego. Ma siedzibę w Maranello, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo