• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • cementy specjalne

Wyniki dla

Cementy specjalne - Import eksport

 1. ECOLANIC SOLUTIONS, S.L.

  Hiszpania

  Produkcja pochodnych betonu przeznaczonych do budowy i najlepszych wyrobów dekoracyjnych. Rozwiązania techniczne do prac wewnętrznych i fasad. Specjaliści: taśmy klejące i kity do części ceramicznych, zaprawy jednowarstwowe, produkty nadające wodoodporność i izolacji termicznej, zwłaszcza na baseny, oraz dodatki, lakiery specjalne i wodoodporne. Posiadamy szeroką gamę wyrobów dekoracyjnych: mikrobeton, pokrycia kamienne, pokrycia plastikowe, sztukateria wenecka, etc. Nie wahaj się wejść na naszą stronę.

 2. EUROPEJSKA GRUPA ZAKUPOWA SP. Z O.O.

  Polska

  Jesteśmy polskim dostawcą szerokiej gamy fabrykatów budowlanych, okien oraz stolarki drzwiowej wiodących producentów (wewnętrzne i zewnętrzne drzwi Porta oraz CAL, szczegóły w katalogu). Każdy produkt dostępny w naszym asortymencie wyróżnia się wysoką jakością, innowacyjnością oraz wyjątkowo atrakcyjną ceną. To kompleksowa oferta dla branży budowlanej. Oferujemy farby, elementy drzwiowe Domoferm, chemię i inne materiały budowlane, w tym między innymi sufity podwieszane czy materiały izolacyjne. Dbamy o profesjonalną obsługę każdej inwestycji. Mogą Państwo liczyć na fachowe doradztwo, serwis, a także sprawną logistykę. Jesteśmy wiarygodnym partnerem dla przedsiębiorstw budowlanych w całym kraju.

 3. CALCESTRUZZI FAURE SRL

  Włochy

  Od ponad 40 lat firma Calcestruzzi Faure srl wytwarza beton towarowy na potrzeby budownictwa lądowego i przemysłowego. Obsługujemy cały region Val de Suse, dzięki dwóm obiektom znajdującym się w okolicy. Instalacje do produkcji betonu mają certyfikat zgodności z normami F.P.C.

 4. CALCINOR

  Hiszpania

  Firma CALCINOR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cementy specjalne. Jest również obecna w dziedzinach wapno palone, i wapno. Ma siedzibę w Altzo-Gipuzkoa, Hiszpania.

 5. RES RESINE E SUPERFICI

  Włochy

  Firma RES RESINE E SUPERFICI, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Cementy specjalne. Ma siedzibę w genova, Włochy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. NEBDELIM WORLDWIDE TRADING

  Hiszpania

  Firma NEBDELIM WORLDWIDE TRADING, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Cementy specjalne. Ma siedzibę w Castellon De La Plana, Hiszpania.

 2. ALTICIM

  Francja

  Firma ALTICIM, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Cementy specjalne. Jest również obecna w dziedzinach cement, cement portlandzki zwyczajny, cement portlandzki o dużej wytrzymałości, i cement hutniczy zwyczajny. Ma siedzibę w Annecy-le-vieux, Francja.

 3. LUXURY CONCRETE

  Hiszpania

  Firma LUXURY CONCRETE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cementy specjalne. Jest również obecna w dziedzinach Indywidualizacja powłoki wewnętrzne i zewnętrzne, pokrycia dekoracyjne, i pokrycie podłogi w łazience. Ma siedzibę w Valencia, Hiszpania.

 4. DIERA - FABRICA DE REVESTIMENTOS, COLAS E TINTAS, LDA

  Portugalia

  Firma DIERA - FABRICA DE REVESTIMENTOS, COLAS E TINTAS, LDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cement i dodatki. Jest również obecna w dziedzinach Cementy specjalne, Farby i lakiery, Cementy specjalne, i Farby i lakiery. Ma siedzibę w Leça Da Palmeira, Portugalia.

 5. BBG - GBB

  Belgia

  Firma BBG - GBB, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Cement i dodatki. Jest również obecna w dziedzinach Beton gotowy, Konstrukcje betonowe, Betoniarki, Cementy specjalne, Beton gotowy, Konstrukcje betonowe, Betoniarki, i Cementy specjalne. Ma siedzibę w Brussels, Belgia.

 1. AGREBET ENGINEERING

  Turcja

  Firma AGREBET ENGINEERING, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Cementy specjalne. Jest również obecna w dziedzinach Żużle paleniskowe, i cement. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 2. SAVETO - EGYPT

  Egypt

  Firma SAVETO - EGYPT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cementy specjalne. Ma siedzibę w Cairo, Egypt.

 1. MICROCMENTO MADRID FUTURCRET

  Hiszpania

  Firma MICROCMENTO MADRID FUTURCRET, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cementy specjalne. Ma siedzibę w Madrid, Hiszpania.

 2. BETON CONTROLE DU COMMINGES

  Francja

  Firma BETON CONTROLE DU COMMINGES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dodatki do cementów i zapraw. Jest również obecna w dziedzinach Cement i dodatki, Cementy specjalne, Beton gotowy, Cement i dodatki, Cementy specjalne, i Beton gotowy. Ma siedzibę w Valentine, Francja.

 3. GROUPE FRANCOIS HOLDING

  Francja

  Firma GROUPE FRANCOIS HOLDING, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cement i dodatki. Jest również obecna w dziedzinach Cementy specjalne, Cementy specjalne, Budownictwo, i tokarki przemysłowe. Ma siedzibę w Luc La Primaube, Francja.

 4. ECOCEM

  Francja

  Firma ECOCEM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cementy specjalne. Ma siedzibę w Aix En Provence, Francja.

 5. SEPA

  Francja

  Firma SEPA, roku i działającą w sektorze Elementy betonowe i prefabrykaty budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Zaprawy budowlane, Piasek i żwir, Cement i dodatki, Cementy specjalne, Zaprawy budowlane, Piasek i żwir, Cement i dodatki, i Cementy specjalne. Ma siedzibę w Sélestat, Francja.

 6. TH-BETON GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma TH-BETON GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zaprawy budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Dodatki do cementów i zapraw, Elementy betonowe i prefabrykaty budowlane, Cement i dodatki, Cementy specjalne, Dodatki do cementów i zapraw, Elementy betonowe i prefabrykaty budowlane, Cement i dodatki, i Cementy specjalne. Ma siedzibę w Dorndorf-Steudnitz, Niemcy.

 7. WALHALLA KALK GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma WALHALLA KALK GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cementy specjalne. Jest również obecna w dziedzinach Kopalnie głębinowe i odkrywkowe - maszyny i sprzęt, Piasek i żwir, Wapień przemysłowy, Kopalnie głębinowe i odkrywkowe - maszyny i sprzęt, Piasek i żwir, i Wapień przemysłowy. Ma siedzibę w Regensburg, Niemcy.

 8. CASTIGLIA INERTI SRL

  Włochy

  Firma CASTIGLIA INERTI SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cegła wapienno-piaskowa. Jest również obecna w dziedzinach Cementy specjalne, żwir, piasek, Cementy specjalne, i cegły. Ma siedzibę w San Lazzaro Di Savena, Włochy.

 1. MARMOR POLIEREN

  Austria

  Firma MARMOR POLIEREN, roku i działającą w sektorze Cementy specjalne. Jest również obecna w dziedzinach polerowanie marmuru. Ma siedzibę w Wien, Austria.

 2. CLOIREC MATERIAUX

  Francja

  Firma CLOIREC MATERIAUX, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zaprawy budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Parkiet, klepka i mozaika podłogowa, Cement i dodatki, Cementy specjalne, Parkiet, klepka i mozaika podłogowa, Cement i dodatki, i Cementy specjalne. Ma siedzibę w St Ave, Francja.

 3. CEMECROM

  Hiszpania

  Firma CEMECROM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cementy specjalne. Ma siedzibę w Paterna, Hiszpania.

 4. CYLSERVICE

  Wybrzeże Kości Słoniowej

  Firma CYLSERVICE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Cementy specjalne. Ma siedzibę w Abidjan, Wybrzeże Kości Słoniowej.

 5. CIMALUX

  Luksemburg

  Firma CIMALUX, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cement i dodatki. Jest również obecna w dziedzinach Cementy specjalne, Cement i zaprawy ogniotrwałe, Cementy specjalne, i Cement i zaprawy ogniotrwałe. Ma siedzibę w Esch-Sur-Alzette, Luksemburg.

 6. HEIDELBERGER BETON NORDWEST GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma HEIDELBERGER BETON NORDWEST GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zaprawy budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Cement i dodatki, Cementy specjalne, Dodatki do cementów i zapraw, Cement i dodatki, Cementy specjalne, i Dodatki do cementów i zapraw. Ma siedzibę w Ennigerloh, Niemcy.

 7. META IC VE DIS TICARET A.S.

  Turcja

  Firma META IC VE DIS TICARET A.S., roku i działającą w sektorze Cementy specjalne. Jest również obecna w dziedzinach eksport. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 8. ROCTANSA & RIOGENIL TRADING SA

  Hiszpania

  Firma ROCTANSA & RIOGENIL TRADING SA, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Cementy specjalne. Jest również obecna w dziedzinach żelazo, i cement. Ma siedzibę w Sevilla, Hiszpania.

 9. CIMENTURCO

  Turcja

  Firma CIMENTURCO, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Cement i dodatki. Jest również obecna w dziedzinach Cementy specjalne, cement biały, i Cementy specjalne. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 10. AQUILANA CALCESTRUZZI S.R.L.

  Włochy

  Firma AQUILANA CALCESTRUZZI S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cement i dodatki. Jest również obecna w dziedzinach Cementy specjalne, i Cementy specjalne. Ma siedzibę w L'aquila, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo