• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • cement i zaprawy ogniotrwałe

Wyniki dla

Cement i zaprawy ogniotrwałe - Import eksport

 1. E.C.M. REFRATTARI SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma E.C.M. Refrattari rozpoczęła swoją działalność w 1959 roku, a od 1980 roku zajmuje się wyłącznie rozdrabnianiem i produkcją materiałów niesformowanych. Dzięki badaniom jakościowym przeprowadzanym we własnym laboratorium, firma uzyskała certyfikat zgodności z normą ISO 9002. Laboratorium to jest również wyposażone w urządzenia do kontroli granulometrycznej i ustawiania czasu badań, które przeprowadzamy regularnie, aby zagwarantować naszym klientom stałą jakość. nasze główne produkty to suchy cement, odlewy ogniotrwałe oraz granulaty. Dzięki dostępowi do innowacyjnych i elastycznych urządzeń produkcyjnych E.C.M. jest w stanie wykonywać materiały ogniotrwałe dla przemysłu hutniczego, budowlanego i ciepłowniczego, które charakteryzują się wysokimi standardami jakościowymi oraz są dostosowywalne do określonych wymagań klienta. Produkty ogniotrwałe są tworzone z materiałów obojętnych, idealnych do różnych zastosowań w sektorze budowlanym i ciepłowniczym.

 2. VATROSTALAC D.O.O.

  Chorwacja

  Verified by europages badge

  Firma VATROSTALAC D.O.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cement i zaprawy ogniotrwałe. Jest również obecna w dziedzinach Materiały i wyroby ogniotrwałe, beton ogniotrwały, sprzęt ogniotrwały, Materiały i wyroby ogniotrwałe, beton izolujący, zaprawa cementowa, izolacje termiczne, i bellows, heat-resistant. Ma siedzibę w Krapina, Chorwacja.

 3. PREC-ODLEW SP. Z O.O.

  Polska

  Prec-Odlew Sp. z o.o. specjalizuje się w produkcji i sprzedaży różnorodnych materiałów dla przemysłu odlewniczego i materiałów ogniotrwałych. Unikalne receptury naszych wyrobów, możliwość ich dostosowania do potrzeb konkretnego klienta zapewniają nam znaczącą pozycję na rynku.Innowacyjne technologie, otwartość na potrzeby klienta, zespół wykwalifikowanych i zorientowanych na klienta specjalistów zapewniają klientom firmy najwyższą jakość usług potwierdzoną certyfikatem ISO 9001: 2008.Serdecznie zapraszamy do współpracy.

 4. REFRASIL S.R.O.

  Republika Czeska

  REFRASIL jako filia Třinec Iron and Steel Works, zajmuje się produkcją szerokiej gamy materiałów dla branży metalurgicznej, koncentrując się przede wszystkim na substancjach ognioodpornych do wytwarzania surówki hutniczej, stalowni, odlewni, walcowni i kuźni. Zakres naszej produkcji obejmuje gliny ogniotrwałe i cegły z tlenku glinu, mieszanki, zaprawy murarskie, masy uszczelniające, betony ogniotrwałe i monolityczne betony ogniotrwałe.

 5. PAPRESA

  Hiszpania

  Firma PAPRESA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zaprawy budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Cement i zaprawy ogniotrwałe, Cement i dodatki, kleje dla budownictwa, Cement i zaprawy ogniotrwałe, i Cement i dodatki. Ma siedzibę w Valladolid, Hiszpania.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. TRADIMALT SPA

  Włochy

  Firma TRADIMALT SPA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cement i zaprawy ogniotrwałe. Jest również obecna w dziedzinach kleje, substancje hydrofobowe dla budownictwa, i zaprawy specjalne. Ma siedzibę w Villafranca Tirrena, Włochy.

 2. MEKSAN ATES TUGLA REFRAKTER MALZEMELERI SANAYI VE TICARET

  Turcja

  Firma MEKSAN ATES TUGLA REFRAKTER MALZEMELERI SANAYI VE TICARET, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cement i zaprawy ogniotrwałe. Jest również obecna w dziedzinach mikrokamery do inspekcji i kontroli, produkty ognioodporne, sprzęt ogniotrwały, i materiały ogniotrwałe do pieców. Ma siedzibę w Canakkale, Turcja.

 3. PROSIREF

  Francja

  Firma PROSIREF, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Cement i zaprawy ogniotrwałe. Jest również obecna w dziedzinach Materiały i wyroby ogniotrwałe, Materiały i wyroby ogniotrwałe, włókna ceramiczne, cegły żaroodporne, i płyty izolujące. Ma siedzibę w Lozanne, Francja.

 4. OBRAS Y SERVICIOS MÁLAGA

  Hiszpania

  Firma OBRAS Y SERVICIOS MÁLAGA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Biura projektów - roboty inżynieryjne budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Cement i zaprawy ogniotrwałe, Wyburzenia, rozbiórki - wyposażenie i sprzęt, serwis murarski, drobne prace murarskie, Cement i zaprawy ogniotrwałe, i Wyburzenia, rozbiórki - wyposażenie i sprzęt. Ma siedzibę w Coin, Hiszpania.

 5. PAVISTAMP

  Hiszpania

  Firma PAVISTAMP, roku i działającą w sektorze Posadzki ceramiczne, kładzenie - firmy usługowe. Jest również obecna w dziedzinach Cement i zaprawy ogniotrwałe, Cement i zaprawy ogniotrwałe, zaprawy, kostka brukowa, i wyroby pokryte. Ma siedzibę w La Aldea - Tarragona, Hiszpania.

 1. LASPARSAN COMPANY

  Turcja

  Firma LASPARSAN COMPANY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pompy do betonu. Jest również obecna w dziedzinach Cement i zaprawy ogniotrwałe, gunitants do betonu i zaprawy, Cement i zaprawy ogniotrwałe, i Torby z płótna foliowanego. Ma siedzibę w Gaziantep, Turcja.

 2. ROYAL EL MINYA CEMENT CO.

  Egypt

  Firma ROYAL EL MINYA CEMENT CO., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cement i dodatki. Jest również obecna w dziedzinach Dodatki do cementów i zapraw, Cement i zaprawy ogniotrwałe, Dodatki do cementów i zapraw, Cement i zaprawy ogniotrwałe, i cement biały. Ma siedzibę w CAIRO, Egypt.

 1. NUOVA METALTERMICA

  Włochy

  Firma NUOVA METALTERMICA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Cement i zaprawy ogniotrwałe. Ma siedzibę w Siracusa, Włochy.

 2. PARIS SMART RENOV

  Francja

  Firma PARIS SMART RENOV, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Cement i zaprawy ogniotrwałe. Jest również obecna w dziedzinach basen klinkierowy, cegły klinkierowe, Żużle paleniskowe, i building - renovations. Ma siedzibę w Paris Smart Renov, Francja.

 3. ETABLISSEMENTS CHIMIQUES CLOQUETTE

  Belgia

  Firma ETABLISSEMENTS CHIMIQUES CLOQUETTE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zaprawy budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Cement i zaprawy ogniotrwałe, Cement i dodatki, Cement i zaprawy ogniotrwałe, i Cement i dodatki. Ma siedzibę w Liege, Belgia.

 4. XIANGTAN HEXINSHENG NEW MATERIAL LO.,CTD

  Chiny

  Firma XIANGTAN HEXINSHENG NEW MATERIAL LO.,CTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cement i zaprawy ogniotrwałe. Ma siedzibę w Xiangtan, Chiny.

 5. CALDERYS BELGIUM SA

  Belgia

  Firma CALDERYS BELGIUM SA, roku i działającą w sektorze Materiały i wyroby ogniotrwałe. Jest również obecna w dziedzinach Cement i zaprawy ogniotrwałe, Cement i zaprawy ogniotrwałe, i materiały ogniotrwałe. Ma siedzibę w Louvain-la-neuve, Belgia.

 6. CIMALUX

  Luksemburg

  Firma CIMALUX, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cement i dodatki. Jest również obecna w dziedzinach Cementy specjalne, Cement i zaprawy ogniotrwałe, Cementy specjalne, i Cement i zaprawy ogniotrwałe. Ma siedzibę w Esch-Sur-Alzette, Luksemburg.

 7. 2K POLYMER SYSTEMS LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

  Firma 2K POLYMER SYSTEMS LIMITED, roku i działającą w sektorze Cement i zaprawy ogniotrwałe. Jest również obecna w dziedzinach Żywice, Zaprawy budowlane, Dodatki do cementów i zapraw, Żywice, Zaprawy budowlane, i Dodatki do cementów i zapraw. Ma siedzibę w Derbyshire, Zjednoczone Królestwo.

 8. EMUREF

  Belgia

  Firma EMUREF, roku i działającą w sektorze Materiały i wyroby ogniotrwałe. Jest również obecna w dziedzinach Cement i zaprawy ogniotrwałe, pokrycia ogniotrwałe, i Cement i zaprawy ogniotrwałe. Ma siedzibę w Jemeppe-sur-Meuse, Belgia.

 1. MAGNECO-METREL (UK) LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma MAGNECO-METREL (UK) LTD, roku i działającą w sektorze Materiały i wyroby ogniotrwałe. Jest również obecna w dziedzinach Ceramika ogniotrwała, Cement i zaprawy ogniotrwałe, Ceramika ogniotrwała, i Cement i zaprawy ogniotrwałe. Ma siedzibę w Shildon, Zjednoczone Królestwo.

 2. WASTE SPECTRUM ENVIRONMENTAL LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma WASTE SPECTRUM ENVIRONMENTAL LTD, roku i działającą w sektorze Materiały i wyroby ogniotrwałe. Jest również obecna w dziedzinach Ceramika ogniotrwała, Cement i zaprawy ogniotrwałe, Ceramika ogniotrwała, i Cement i zaprawy ogniotrwałe. Ma siedzibę w Worcester, Zjednoczone Królestwo.

 3. REFRATECHNIK ITALIA S.R.L.

  Włochy

  Firma REFRATECHNIK ITALIA S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Materiały i wyroby ogniotrwałe. Jest również obecna w dziedzinach Cement i zaprawy ogniotrwałe, Materiały budowlane ogniotrwałe, Cement i zaprawy ogniotrwałe, i Materiały budowlane ogniotrwałe. Ma siedzibę w Trino, Włochy.

 4. MIRA EHITUSMATERJALID OÜ

  Estonia

  Firma MIRA EHITUSMATERJALID OÜ, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obrzutka tynkowa. Jest również obecna w dziedzinach Cement i zaprawy ogniotrwałe, Uszczelniające masy plastyczne w budownictwie, Cement i zaprawy ogniotrwałe, i Uszczelniające masy plastyczne w budownictwie. Ma siedzibę w Harjumaa, Estonia.

 5. LIAOCHENG CREATIER TRADING COMPANY LIMITED

  Chiny

  Firma LIAOCHENG CREATIER TRADING COMPANY LIMITED, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Cement i zaprawy ogniotrwałe. Ma siedzibę w Liaocheng, Chiny.

 6. SIDERAL REFRATTARI S.R.L.

  Włochy

  Firma SIDERAL REFRATTARI S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Materiały i wyroby ogniotrwałe. Jest również obecna w dziedzinach Cement i zaprawy ogniotrwałe, Materiały budowlane ogniotrwałe, Cement i zaprawy ogniotrwałe, i Materiały budowlane ogniotrwałe. Ma siedzibę w Sassuolo, Włochy.

 7. UNISTARA S.P.A.

  Włochy

  Firma UNISTARA S.P.A., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Materiały i wyroby ogniotrwałe. Jest również obecna w dziedzinach Cement i zaprawy ogniotrwałe, Materiały budowlane ogniotrwałe, Cement i zaprawy ogniotrwałe, i Materiały budowlane ogniotrwałe. Ma siedzibę w Genova, Włochy.

 8. ISOLANT SERVICE S.R.L.

  Włochy

  Firma ISOLANT SERVICE S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Materiały i wyroby ogniotrwałe. Jest również obecna w dziedzinach Cement i zaprawy ogniotrwałe, Materiały budowlane ogniotrwałe, Cement i zaprawy ogniotrwałe, i Materiały budowlane ogniotrwałe. Ma siedzibę w Monteiasi, Włochy.

 9. COREMA S.R.L.

  Włochy

  Firma COREMA S.R.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Materiały i wyroby ogniotrwałe. Jest również obecna w dziedzinach Cement i zaprawy ogniotrwałe, Materiały budowlane ogniotrwałe, Cement i zaprawy ogniotrwałe, i Materiały budowlane ogniotrwałe. Ma siedzibę w Bergamo, Włochy.

 10. INTOCASE (UK) LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma INTOCASE (UK) LTD, roku i działającą w sektorze Materiały i wyroby ogniotrwałe. Jest również obecna w dziedzinach Ceramika ogniotrwała, Cement i zaprawy ogniotrwałe, Ceramika ogniotrwała, i Cement i zaprawy ogniotrwałe. Ma siedzibę w Sheffield, Zjednoczone Królestwo.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo