• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • cele wysokiego napięcia

Wyniki dla

Cele wysokiego napięcia - Import eksport

 1. MANUFATTI CAGGIANO S.R.L.

  Włochy

  Utworzona w 1989 r., w strefie rzemiosła Savoia di Lucania (Basilicate), w prowincji Potenza, firma Manufatti Caggiano Srl od samego początku zajmuje się produkcją prefabrykatów i innych konstrukcji z cementu. Dzięki trzydziestoletniemu doświadczeniu i nazwie stanowiącej dla klientów synonim gwarancji, jesteśmy bezdyskusyjnymi liderami w dziedzinie produkcji prefabrykatów.Posiadamy obszar roboczy o powierzchni ponad 25 000 m², warsztat do kontroli betonu i testów materiałów, które mogą być wymagane przez Enel, a także biuro projektów

 2. ELEKTROUZHMONTAZH, LTD

  Ukraina

  „Elektroyuzhmontazh ltd" to firma specjalizująca się w okablowaniu i dostosowywaniu oraz projektowaniu dla systemów zasilania, takich jak: używane w elektrowniach konwencjonalnych i jądrowych, transformacja stacji i dystrybutorów do 750 kV, linie zasilania do 35 kV, oraz w systemach automatyzacji procesów maszynowych.

 3. ELKA-FRANCE

  Francja

  Firma ELKA-FRANCE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Cele wysokiego napięcia. Ma siedzibę w Warneton, Francja.

 4. SC ELECTROTEHNO SRL

  Rumunia

  Firma SC ELECTROTEHNO SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cele wysokiego napięcia. Jest również obecna w dziedzinach stacje transformatorowe na zewnątrz, aparaty elektryczne, szafki elektryczne, i instalacje fotoelektryczne. Ma siedzibę w Bacau, Rumunia.

 5. T&R TEST EQUIPMENT LTD.

  Zjednoczone Królestwo

  Firma T&R TEST EQUIPMENT LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cele wysokiego napięcia. Ma siedzibę w Guildford, Zjednoczone Królestwo.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. SNT-DURIEZ

  Francja

  Firma SNT-DURIEZ, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Instalacje rozdziału i przesyłania energii elektrycznej. Jest również obecna w dziedzinach Cele wysokiego napięcia, i Cele wysokiego napięcia. Ma siedzibę w Le Grand Quevilly, Francja.

 2. ARTILEK

  Belgia

  Firma ARTILEK, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Elektroinstalatorstwo przemysłowe - materiały i sprzęt łączeniowy. Jest również obecna w dziedzinach Linie wysokiego napięcia, Energetyka - szafy i skrzynki, Cele wysokiego napięcia, Linie wysokiego napięcia, kondensatory, Energetyka - szafy i skrzynki, i Cele wysokiego napięcia. Ma siedzibę w Borsbeek, Belgia.

 3. PSS BULGARIA LTD.

  Bułgaria

  Firma PSS BULGARIA LTD., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Cele wysokiego napięcia. Ma siedzibę w Sofia, Bułgaria.

 4. ORIENTI LTD

  Gruzja

  Firma ORIENTI LTD, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Cele wysokiego napięcia. Jest również obecna w dziedzinach transformator, i obejmy okablowania. Ma siedzibę w Tbilisi, Gruzja.

 5. OIDSP

  Majotta

  Firma OIDSP, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Cele wysokiego napięcia. Ma siedzibę w Kahani, Majotta.

 1. STEALTH COMPONENTS

  Niemcy

  Firma STEALTH COMPONENTS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Cele wysokiego napięcia. Jest również obecna w dziedzinach elementy elektryczne. Ma siedzibę w Eschborn, Niemcy.

 2. A&S POWER MACHINERY CO., LTD

  Chiny

  Firma A&S POWER MACHINERY CO., LTD, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Baterie. Jest również obecna w dziedzinach Cele wysokiego napięcia, Power Inverter, i Cele wysokiego napięcia. Ma siedzibę w Chengdu, Chiny.

 1. EDILTEVERE S.R.L.

  Włochy

  Firma EDILTEVERE S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cele wysokiego napięcia. Jest również obecna w dziedzinach Cele niskiego napięcia, kabiny transformatorowe dla kopalń i kamieniołomów, i Cele niskiego napięcia. Ma siedzibę w Sansepolcro, Włochy.

 2. MAX SWITCHGEARS

  Indie

  Firma MAX SWITCHGEARS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cele wysokiego napięcia. Jest również obecna w dziedzinach aparaty elektryczne. Ma siedzibę w Coimbatore, Indie.

 3. WISMAN HIGH VOLTAGE ELECTRONICS (XY) CO., LTD

  Chiny

  Firma WISMAN HIGH VOLTAGE ELECTRONICS (XY) CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cele wysokiego napięcia. Ma siedzibę w Xianyang, Chiny.

 4. MEUNIER GROUP

  Belgia

  Firma MEUNIER GROUP, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze INSTALACJE ELEKTRYCZNE. Jest również obecna w dziedzinach Energetyka - tablice rozdzielcze, Cele wysokiego napięcia, Energetyka - tablice rozdzielcze, i Cele wysokiego napięcia. Ma siedzibę w Momignies, Belgia.

 5. GECAB PREFABBRICATI

  Włochy

  Firma GECAB PREFABBRICATI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cele wysokiego napięcia. Ma siedzibę w Gricignano Di Aversa, Włochy.

 6. ORIENTAL TRADING COMPANY

  Katar

  Firma ORIENTAL TRADING COMPANY, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Cele wysokiego napięcia. Jest również obecna w dziedzinach aparaty elektryczne. Ma siedzibę w Doha, Katar.

 7. ELPROMA B.V.

  Holandia

  Firma ELPROMA B.V., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zespoły zasilania elektrycznego. Jest również obecna w dziedzinach Cele wysokiego napięcia, Elektryczność - instalacje przesyłania prądu, Cele wysokiego napięcia, i Elektryczność - instalacje przesyłania prądu. Ma siedzibę w Driebergen-Rijsenburg, Holandia.

 8. GROSSULE S.R.L.

  Włochy

  Firma GROSSULE S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konstrukcja i obróbka mechaniczna - prace na zlecenie. Jest również obecna w dziedzinach Okablowanie przemysłowe, Cele wysokiego napięcia, Okablowanie przemysłowe, i Cele wysokiego napięcia. Ma siedzibę w Zevio, Włochy.

 1. ETA-COM U K PREEDCRETE LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma ETA-COM U K PREEDCRETE LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cele niskiego napięcia. Jest również obecna w dziedzinach Instalacje rozdziału i przesyłania energii elektrycznej, Cele wysokiego napięcia, Instalacje rozdziału i przesyłania energii elektrycznej, i Cele wysokiego napięcia. Ma siedzibę w Horsham, Zjednoczone Królestwo.

 2. CONTE COSTRUZIONI S.R.L.

  Włochy

  Firma CONTE COSTRUZIONI S.R.L., roku i działającą w sektorze Płyty drewniane. Jest również obecna w dziedzinach Budownictwo prefabrykowane i konstrukcje gotowe, Cele wysokiego napięcia, Budownictwo prefabrykowane i konstrukcje gotowe, i Cele wysokiego napięcia. Ma siedzibę w Crema, Włochy.

 3. A.F.M. TANZILLI S.R.L.

  Włochy

  Firma A.F.M. TANZILLI S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cele wysokiego napięcia. Jest również obecna w dziedzinach Okablowanie przemysłowe, Cele niskiego napięcia, Okablowanie przemysłowe, i Cele niskiego napięcia. Ma siedzibę w Sora, Włochy.

 4. GOCOM METALLURGY TECHNOLOGY CO., LTD

  Chiny

  Firma GOCOM METALLURGY TECHNOLOGY CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cele wysokiego napięcia. Ma siedzibę w Yantai, Chiny.

 5. EL.SA DI SAGLIETTI E C. S.N.C.

  Włochy

  Firma EL.SA DI SAGLIETTI E C. S.N.C., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Cele wysokiego napięcia. Jest również obecna w dziedzinach Okablowanie przemysłowe, Cele niskiego napięcia, Okablowanie przemysłowe, i Cele niskiego napięcia. Ma siedzibę w Savigliano, Włochy.

 6. SEL S.P.A.

  Włochy

  Firma SEL S.P.A., roku i działającą w sektorze Cele wysokiego napięcia. Jest również obecna w dziedzinach Okablowanie przemysłowe, Cele niskiego napięcia, Okablowanie przemysłowe, i Cele niskiego napięcia. Ma siedzibę w Lamporecchio, Włochy.

 7. G.S. ELETTROMECCANICA S.R.L.

  Włochy

  Firma G.S. ELETTROMECCANICA S.R.L., jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Okablowanie przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Cele wysokiego napięcia, Cele niskiego napięcia, Cele wysokiego napięcia, i Cele niskiego napięcia. Ma siedzibę w Bertinoro, Włochy.

 8. ABB S.R.O. DIVIZE POWER TECHNOLOGIES

  Republika Czeska

  Firma ABB S.R.O. DIVIZE POWER TECHNOLOGIES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Instalacje rozdziału i przesyłania energii elektrycznej. Jest również obecna w dziedzinach Transformatory, przetwornice i prostowniki, Cele wysokiego napięcia, Transformatory, przetwornice i prostowniki, i Cele wysokiego napięcia. Ma siedzibę w Brno, Republika Czeska.

 9. OOO YZHNAYA PROMUSHLENAYA KOMPANIYA

  Ukraina

  Firma OOO YZHNAYA PROMUSHLENAYA KOMPANIYA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cele wysokiego napięcia. Jest również obecna w dziedzinach transformatory olejowe, i kabel. Ma siedzibę w Zaporozhye, Ukraina.

 10. BFI INDUSTRIE-ELEKTRONIK GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma BFI INDUSTRIE-ELEKTRONIK GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Instalacje rozdziału i przesyłania energii elektrycznej. Jest również obecna w dziedzinach Cele wysokiego napięcia, Przyrządy i instrumenty naukowe, Cele wysokiego napięcia, i Przyrządy i instrumenty naukowe. Ma siedzibę w Wuppertal, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo