• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • cegła wapienno-piaskowa

Wyniki dla

Cegła wapienno-piaskowa - Import eksport

 1. KALKFABRIK NETSTAL AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Miejsce, z którego wapno rozprowadzane jest po całej Szwajcarii – a żwir w regionie. «Elggis» jest od 1900 roku cenionym ośrodkiem wydobywania wapienia. Po skromnych początkach nastąpił dynamiczny rozwój firmy KFN, która stała się jednym z największych, a obecnie również jedynym producentem wapna białego w Szwajcarii. Zmotywowani pracownicy i doskonała jakość produktów są filarami, na których firma KFN zbudowała i umocniła swoją pozycję na rynku. Oprócz produktów na bazie wapienia «Chalchi» produkuje również żwir i szuter; materiał niezbędny do robót publicznych i budowlanych. Żwir zaspakajający około połowę zapotrzebowania w Glarnerland pochodzi w fabryki Kalkfabrik Netstal AG.

 2. B+V MINERAL- UND ROHSTOFFE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma B+V MINERAL- UND ROHSTOFFE GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Cegła wapienno-piaskowa. Ma siedzibę w Geseke, Niemcy.

 3. GERVASIO EDILIZIA

  Włochy

  Nasza przestrzeń życia codziennego, w komfortowym otoczeniu, o wysokim standardzie, z materiałów certyfikowanych, które zostały opracowane z myślą o człowieku i środowisku. Gervasio Antonio proponuje rozwiązania opracowane do konstrukcji, modernizacji i powiększania pomieszczeń w domu. Łazienki, akcesoria, skoordynowane elementy, sanitariaty klasyczne i nowoczesne, parkiety i wszystkie akcesoria dekoracyjne, a wszystko w licznych rozwiązaniach i najlepszych marek.

 4. KNÜLLWALDER TAGEBAU GMBH & CO. BETRIEBS KG

  Niemcy

  Firma KNÜLLWALDER TAGEBAU GMBH & CO. BETRIEBS KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Cegła wapienno-piaskowa. Ma siedzibę w Knüllwald, Niemcy.

 5. KÖHLER KALK GMBH

  Niemcy

  Firma KÖHLER KALK GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Cegła wapienno-piaskowa. Ma siedzibę w Meißner, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. GALAXY IMPEX

  Indie

  Firma GALAXY IMPEX, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Marmur i kamień naturalny. Jest również obecna w dziedzinach Piaskowiec, Cegła wapienno-piaskowa, Wapień przemysłowy, Piaskowiec, kamionka do budynków, Cegła wapienno-piaskowa, i Wapień przemysłowy. Ma siedzibę w Jaipur, Indie.

 2. ZAPF KG

  Niemcy

  Firma ZAPF KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Roboty budowlane ciężkie. Jest również obecna w dziedzinach Konstrukcje betonowe, Materiały budowlane - maszyny i urządzenia przemysłowe, Cegła wapienno-piaskowa, Konstrukcje betonowe, Materiały budowlane - maszyny i urządzenia przemysłowe, i Cegła wapienno-piaskowa. Ma siedzibę w Schwaig, Niemcy.

 3. HOLDING PEDRO VIEIRA & NOMURA -ALCATRAO

  Portugalia

  Firma HOLDING PEDRO VIEIRA & NOMURA -ALCATRAO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cegła wapienno-piaskowa. Jest również obecna w dziedzinach dodatki antywapienne, i akcesoria aluminiowe. Ma siedzibę w Muxagata-Vila Nova De Foz-Côa, Portugalia.

 4. CASTIGLIA INERTI SRL

  Włochy

  Firma CASTIGLIA INERTI SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cegła wapienno-piaskowa. Jest również obecna w dziedzinach Cementy specjalne, żwir, piasek, Cementy specjalne, i cegły. Ma siedzibę w San Lazzaro Di Savena, Włochy.

 5. KSV VERBAND SCHW. KALKSANDSTEIN PRODUZENTEN

  Szwajcaria

  Firma KSV VERBAND SCHW. KALKSANDSTEIN PRODUZENTEN, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Cegła wapienno-piaskowa. Ma siedzibę w Lyss, Szwajcaria.

 1. ABERT VERFAHRENSTECHNIK GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma ABERT VERFAHRENSTECHNIK GMBH & CO. KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Drewno surowe. Jest również obecna w dziedzinach Drewno tarcicowe i konserwowane, Elementy betonowe i prefabrykaty budowlane, Cegła, Cegła wapienno-piaskowa, Drewno tarcicowe i konserwowane, Elementy betonowe i prefabrykaty budowlane, Cegła, i Cegła wapienno-piaskowa. Ma siedzibę w Westerstede, Niemcy.

 2. NUOVA EDILMODERNA DI DELLAVALLLE GIUSEPPE SNC

  Włochy

  Firma NUOVA EDILMODERNA DI DELLAVALLLE GIUSEPPE SNC, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Cegła wapienno-piaskowa. Jest również obecna w dziedzinach Stropy, podłogi - elementy prefabrykowane, drobnica żelazna, ceramika, Stropy, podłogi - elementy prefabrykowane, i parkiet. Ma siedzibę w Rivoli, Włochy.

 1. DEUTSCHE AMPHIBOLIN-WERKE VON ROBERT MURJAHN STIFTUNG & CO KG

  Niemcy

  Firma DEUTSCHE AMPHIBOLIN-WERKE VON ROBERT MURJAHN STIFTUNG & CO KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drewno surowe. Jest również obecna w dziedzinach Drewno tarcicowe i konserwowane, Elementy betonowe i prefabrykaty budowlane, Cegła, Cegła wapienno-piaskowa, Drewno tarcicowe i konserwowane, Elementy betonowe i prefabrykaty budowlane, Cegła, i Cegła wapienno-piaskowa. Ma siedzibę w Nindorf, Niemcy.

 2. THE FURNESS BRICK & TILE COMPANY LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma THE FURNESS BRICK & TILE COMPANY LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cegła szklana, szkło budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Cegła, Cegła wapienno-piaskowa, Cegła budowlana, Cegła elewacyjna, Cegła, Cegła wapienno-piaskowa, Cegła budowlana, i Cegła elewacyjna. Ma siedzibę w Askam-In-Furness, Zjednoczone Królestwo.

 3. PREFACO

  Belgia

  Firma PREFACO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elementy betonowe i prefabrykaty budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Pustaki ścienne betonowe, Cegła wapienno-piaskowa, Pustaki ścienne betonowe, podpory zbrojone, kolumny, i Cegła wapienno-piaskowa. Ma siedzibę w Lebbeke, Belgia.

 4. KLINKERZENTRUM ROLAND WEIGEL VERWALTUNGS GMBH

  Niemcy

  Firma KLINKERZENTRUM ROLAND WEIGEL VERWALTUNGS GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Drewno surowe. Jest również obecna w dziedzinach Drewno tarcicowe i konserwowane, Elementy betonowe i prefabrykaty budowlane, Cegła, Cegła wapienno-piaskowa, Drewno tarcicowe i konserwowane, Elementy betonowe i prefabrykaty budowlane, Cegła, i Cegła wapienno-piaskowa. Ma siedzibę w Mellrichstadt, Niemcy.

 5. IMPORT UND HANDELSGESELLSCHAFT DREIKORN UND HAASE GBR

  Niemcy

  Firma IMPORT UND HANDELSGESELLSCHAFT DREIKORN UND HAASE GBR, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Drewno surowe. Jest również obecna w dziedzinach Drewno tarcicowe i konserwowane, Elementy betonowe i prefabrykaty budowlane, Cegła, Cegła wapienno-piaskowa, Drewno tarcicowe i konserwowane, Elementy betonowe i prefabrykaty budowlane, Cegła, i Cegła wapienno-piaskowa. Ma siedzibę w Chemnitz, Niemcy.

 6. KOOY BAKSTEENCENTRUM B.V.

  Holandia

  Firma KOOY BAKSTEENCENTRUM B.V., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Cegła. Jest również obecna w dziedzinach Cegła szklana, szkło budowlane, Cegła wapienno-piaskowa, Cegła szklana, szkło budowlane, i Cegła wapienno-piaskowa. Ma siedzibę w Bilthoven, Holandia.

 7. KIRCHHEIMER KALKSTEINWERKE GMBH

  Niemcy

  Firma KIRCHHEIMER KALKSTEINWERKE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cegła wapienno-piaskowa. Jest również obecna w dziedzinach Piaskowiec, Marmur i kamień naturalny, Piaskowiec, i Marmur i kamień naturalny. Ma siedzibę w Kirchheim, Niemcy.

 8. VAPENKA CERTOVY SCHODY, AKCIOVA SPOLECNOST

  Republika Czeska

  Firma VAPENKA CERTOVY SCHODY, AKCIOVA SPOLECNOST, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cegła. Jest również obecna w dziedzinach Cegła wapienno-piaskowa, i Cegła wapienno-piaskowa. Ma siedzibę w Tman, Republika Czeska.

 1. KALKSANDSTEINWERK DIFFERTEN / SAAR SCHENCKING GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma KALKSANDSTEINWERK DIFFERTEN / SAAR SCHENCKING GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cegła. Jest również obecna w dziedzinach Cegła wapienno-piaskowa, i Cegła wapienno-piaskowa. Ma siedzibę w Wadgassen, Niemcy.

 2. AGROMINAL SL

  Hiszpania

  Firma AGROMINAL SL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cegła wapienno-piaskowa. Jest również obecna w dziedzinach glina, i Skaleń. Ma siedzibę w Loslobos (cuevas Del Almanzora), Hiszpania.

 3. KS BAUSTOFFWERKE BLATZHEIM GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma KS BAUSTOFFWERKE BLATZHEIM GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cegła. Jest również obecna w dziedzinach Cegła wapienno-piaskowa, i Cegła wapienno-piaskowa. Ma siedzibę w Kerpen, Niemcy.

 4. KALKSANDSTEIN-BAUBERATUNG NORDBAYERN GESELLSCHAFT MIT BESCHRÄNKTER HAFTUNG

  Niemcy

  Firma KALKSANDSTEIN-BAUBERATUNG NORDBAYERN GESELLSCHAFT MIT BESCHRÄNKTER HAFTUNG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Cegła. Jest również obecna w dziedzinach Cegła wapienno-piaskowa, i Cegła wapienno-piaskowa. Ma siedzibę w Röthenbach, Niemcy.

 5. HARD AG

  Szwajcaria

  Firma HARD AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cegła. Jest również obecna w dziedzinach Surowce i materiały budowlane, Cegła wapienno-piaskowa, Surowce i materiały budowlane, i Cegła wapienno-piaskowa. Ma siedzibę w Volketswil, Szwajcaria.

 6. HIDDINK GRONDWERKEN TRANSPORT B.V.

  Holandia

  Firma HIDDINK GRONDWERKEN TRANSPORT B.V., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Cegła wapienno-piaskowa. Jest również obecna w dziedzinach Kwarc i piasek kwarcowy, i Kwarc i piasek kwarcowy. Ma siedzibę w Winterswijk, Holandia.

 7. CALCIS LIENEN GMBH & CO KG

  Niemcy

  Firma CALCIS LIENEN GMBH & CO KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elementy betonowe i prefabrykaty budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Cegła wapienno-piaskowa, i Cegła wapienno-piaskowa. Ma siedzibę w Haltern Am See, Niemcy.

 8. NORD-KS GMBH + CO.KG

  Niemcy

  Firma NORD-KS GMBH + CO.KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cegła. Jest również obecna w dziedzinach Cegła wapienno-piaskowa, i Cegła wapienno-piaskowa. Ma siedzibę w Kaltenkirchen, Niemcy.

 9. KALKSANDSTEINWERK BIENWALD SCHENCKING GMBH. & CO., KOMMANDITGESELLSCHAFT

  Niemcy

  Firma KALKSANDSTEINWERK BIENWALD SCHENCKING GMBH. & CO., KOMMANDITGESELLSCHAFT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cegła. Jest również obecna w dziedzinach Cegła wapienno-piaskowa, i Cegła wapienno-piaskowa. Ma siedzibę w Hagenbach, Niemcy.

 10. KALKSANDSTEINWERK WEMDING GMBH

  Niemcy

  Firma KALKSANDSTEINWERK WEMDING GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cegła. Jest również obecna w dziedzinach Cegła wapienno-piaskowa, i Cegła wapienno-piaskowa. Ma siedzibę w Wemding, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo