• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • butelki i słoiki szklane

Wyniki dla

Butelki i słoiki szklane - Import eksport

 1. WYTWÓRNIA ARTYKUŁÓW Z TWORZYW SZTUCZNYCH LUSTBERG S.J.

  Polska

  Verified by europages badge

  Zbigniew Zawadzki, wizjoner w dziedzinie automatyki i budowy maszyn, założył naszą rodzinną firmę w 1986 roku. Dziś, gdy przekazujemy pochodnię następnemu pokoleniu, nasze zaangażowanie w ciągłe doskonalenie i rozszerzanie działalności pozostaje silne. Dzięki ponad 36-letniemu doświadczeniu w branży jesteśmy dumni z dostarczania naszym klientom najwyższej jakości. Nasze bogate doświadczenie pozwoliło nam wejść na rynki międzynarodowe i zdobyć zaufanie kontrahentów poza granicami Polski. Współpracujemy z doświadczonymi dostawcami, którzy dostarczają kompleksowe rozwiązania technologiczne dostosowane do naszej branży. Jako producent butelek i uchwytów plastikowych specjalizujemy się w wytwarzaniu wysokiej jakości elementów z tworzyw sztucznych wykorzystywanych w produkcji wyrobów cmentarnych i opakowań. Nasza szeroka gama produktów obejmuje drobne elementy plastikowe, takie jak podstawki pod znicze, wkłady, tuleje i osłonki. Oferujemy również plastikowe butelki, konewki i kanistry o różnym przeznaczeniu. Ponadto nasze kule ogrodowe służą jako dekoracyjne rozwiązania oświetleniowe do ogrodów. Dzięki nowoczesnemu parkowi maszynowemu i pracownikom wykwalifikowanym w zakresie zaawansowanych rozwiązań technologicznych, jesteśmy zobowiązani do świadczenia kompleksowych usług. Od wyboru nadruku i przygotowania projektu po transport gotowych produktów, zapewniamy, że nasze plastikowe kanistry i dekoracyjne kule solarne są lekkie, praktyczne oraz cechują się najwyższą jakością i precyzją wykonania. Aby uzyskać więcej informacji, zapraszamy na naszą stronę internetową lub prosimy o kontakt!

  Wszystkie wyroby na "butelki i słoiki szklane"

 2. PACKAGING SLOVENIA, KADROVIK D.O.O.

  Słowenia

  Verified by europages badge

  KADROVIK D.O.O. od 2010 roku zajmuje się drukiem opakowań oraz produkcją maszyn pakujących. Każdego miesiąca dostarczamy do słoweńskich i włoskich klientów kilka transportowych kontenerów materiałów i produktów. Naszą podstawową działalnością jest druk i sprzedaż opakowań do produktów konsumenckich. Uzupełnieniem działalności jest produkcja maszyn pakujących. Naszą główną misją jest umożliwienie firmom łatwego pakowania produktów po niższych kosztach. Pracujemy z bogatą gamą naszych produktów i usług - z opakowaniami i maszynami pakującymi dostosowanymi do potrzeb klientów. Nasza strategia opiera się na zasadach zrównoważonego rozwoju i znajduje odzwierciedlenie w trosce o pracowników i środowisko. Konsolidujemy naszą pozycję jako jednego z wiodących dostawców opakowań i maszym pakujących w Słowenii. Robimy to niezależnie, wzmacniając długofalowe relacje biznesowe i partnerstwa w zakresie rozwoju, zaopatrzenia i marketingu. Sprzedajemy nasze produkty w Słowenii i we Włoszech. W ramach strategii biznesowej postawiliśmy sobie za cel zrównoważoną sprzedaż w pięciu różnych obszarach: w Słowenii, Europie Południowo-Wschodniej, Europie Wschodniej, Europie Środkowej i Europie Zachodniej. Intensywnie rozwijamy innowacyjne opakowania i maszyny o dużej wartości dodanej, będące owocem naszej własnej wiedzy fachowej i zapewniające produkty o kluczowych zaletach przez wiele lat po ich wejściu na rynek. Nie wahaj się skontaktować z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 3. LLC ASL OYNA

  Uzbekistan

  Verified by europages badge

  «ASL OYNA» LLC jest wiodącym Zakładem Produkcji Szkła w Azji Środkowej, założonym w 2009 roku. Fabryka znajduje się w Republice Uzbekistanu, w dystrykcie Siergiejskim, w Taszkiencie. Piasek kwarcowy i dolomit do produkcji wyrobów ASL OYNA pozyskiwane są z własnego kamieniołomu. Możliwości produkcyjne fabryki oparte są na urządzeniach pochodzenia europejskiego: • Piec No. 1 - Heye Int. Gmbh (Niemcy) • 8-sekcyjne maszyny IS - Heye Int. Gmbh • Piec No. 2 - Stara Glass S.p.A. (Włochy) • 6-sekcyjne maszyny IS - Bottero S.p.A. (Włochy). Całkowita dzienna wydajność pieców wynosi 270 ton szkła, co daje 560 000 butelek dziennie i 200 milionów butelek rocznie. Wdrożona w 2014 roku zaawansowana technologia NNPB pozwala zredukować wagę produkowanych butelek średłnio o 15-20%. Do tej pory wyprodukowanych zostało ponad 450 różnych kształtów pojemników szklanych i ich kombinacji. W 2018 roku, huta szkła weszła w nowy etap rozwoju i od tego czasu wdraża międzynarodowe standardy jakości i bezpieczeństwa żywności: ISO 9001: 2015, (FSSC) 22000, ISO 45001: 2018 i ISO 14001: 2015. W 2022 roku uruchomiono linie dekoracji szkła, które umożliwiły zapewnienie bezpieczniejszych i bardziej przyjaznych dla środowiska rodzajów zdobień i ich kombinacji: - tłoczenie folią na gorąco - metalizacja próżniowa butelek - powlekanie opakowań szklanych - zdobienie butelek metodą sitodruku. Wybierz wysoką jakość i innowacyjną technologię firmy ASL OYNA!

 4. RM COMMERCE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma RM COMMERCE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Butelki i słoiki szklane. Ma siedzibę w Düsseldorf, Niemcy.

 5. FERD. BARDENHEWER GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma FERD. BARDENHEWER GMBH & CO. KG, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Butelki i słoiki szklane. Ma siedzibę w Kiel, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. MCM DÉCO

  Francja

  MOKACCINOMCM DECO to Twój specjalista w dziedzinie wystroju wnętrz z zastosowaniem modnych artykułów ze szkła. Znajdziesz u nas sławne słoiki Weck, naszą gamę słoików po recyklingu, naczynia, pojemniki na przyprawy, mini słoiki, pojemnik na cukierki, bombonierki, etc. Obejrzyj nasz katalog, by znaleźć tam to, na co masz ochotę. „Kolekcja duńska” stworzona przez Rie Elise Larsen dostępna na naszej stronie on-line. Zrealizujemy również zamówienie na każdy rodzaj sprzętu przez naszą stronę on-line.

 2. WECK EUROPE

  Włochy

  Pełna gama słoików WECK® oraz akcesoriów (uszczelki, zamknięcia ze stali nierdzewnej, wieczka, chwytaki do słoików, domowe sterylizatory do słoików itd.) jest rozprowadzana we Francji przez firmę MCM EMBALLAGES, autoryzowanego przedstawiciela handlu detalicznego. Marka słoików WECK® ma również swoich przedstawicieli w całej Europie. Mając ponad 100-letnie doświadczenie, firma WECK®, która wymyśliła szklany słoik na przetwory, stała się uznanym liderem w Europie w zakresie konserwacji żywności. Słoiki WECK® pozwalają zaoszczędzić pieniądze, ponieważ ich trwałość użytkowa jest bardzo długa.

 3. TECHNA SAS

  Francja

  Techna jest producentem sterylizatorów i autoklawów oraz dystrybutorem słoików dla rzemieślniczych i przemysłowych producentów konserw od ponad 20 lat. TECHNA sprzedaje kompletne gamy profesjonalnych maszyn do pakowania próżniowego. Wszyscy specjaliści z branży spożywczej (restauratorzy, rzeźnicy, rolnicy itp.) mają do nas zaufanie. TECHNA od 1989 roku zapewnia dystrybucję na rynku francuskim szerokiej gamy słoików ze szkła powszechnie nazywanych słoiki na zacisk WECK.

 4. SKLÁRNY MORAVIA, AKCIOVÁ SPOLECNOST

  Republika Czeska

  Spółka akcyjna Glassworks Moravia, z siedzibą w Úsobrno, jest tradycyjnym wytwórcą i sprzedawcą opakowań i pojemników szklanych: butelki do likieru i wina, butelki do produktów spożywczych, szkło laboratoryjne, butelki do kosmetyków

 5. MELNIR LLC

  Rosja

  Melnir od 2011 roku oferuje gotowe rozwiązania w zakresie pakowania żywności i produkuje wysokiej jakości, funkcjonalne opakowania z tworzyw sztucznych i szkła do przypraw. Nasze młynki nadają się do mielenia większości przypraw, w tym soli, i nadają się do recyklingu. Przyprawy są podawane równomiernie niezależnie od wielkości ziaren, a konstrukcja zapewnia, że cząstki o wielkości do 7 mm mogą być wychwytywane bez zakleszczania mechanizmu młynka.

 1. EXCLUSIVES CASTELLS

  Hiszpania

  produkty do butelkowania i pakowania

 2. VETRARIA DI PESCIA DI GIUSTI DONATO & C. SAS

  Włochy

  Firma VETRARIA DI PESCIA DI GIUSTI DONATO & C. SAS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Butelki i słoiki szklane. Jest również obecna w dziedzinach butelki szklane, boutelki, piersiówki i gąsiory, i butelki plastikowe. Ma siedzibę w Savignano Sul Rubicone, Włochy.

 1. COVIMUR ALIMENTARIA S.L.

  Hiszpania

  Firma COVIMUR ALIMENTARIA S.L., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Butelki i słoiki szklane. Ma siedzibę w Murcia, Hiszpania.

 2. WECK UNITED KINGDOM

  Francja

  Firma WECK UNITED KINGDOM, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Butelki i słoiki szklane. Jest również obecna w dziedzinach Konserwy apertyzowane, Konserwy, jars for food industry packagings, Konserwy apertyzowane, Konserwy, i szklane słoiki ''weki''. Ma siedzibę w Geispolsheim Gare, Francja.

 3. WECK® FRANCE

  Francja

  Firma WECK® FRANCE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Butelki i słoiki szklane. Jest również obecna w dziedzinach Konserwy, Słoiki do konserw, akcesoria do weków, szklane słoiki ''weki'', i Konserwy. Ma siedzibę w Geispolsheim-Gare, Francja.

 4. ENYGMA SE

  Republika Czeska

  Firma ENYGMA SE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Butelki i słoiki szklane. Ma siedzibę w Prague, Republika Czeska.

 5. JIANGSU JINDIAN GLASS PRODUCTS CO.,LTD

  Chiny

  Firma JIANGSU JINDIAN GLASS PRODUCTS CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Butelki i słoiki szklane. Ma siedzibę w Suqian/xuzhou, Chiny.

 6. NEW GENIUS GLASS S.R.L.

  Włochy

  Firma NEW GENIUS GLASS S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Butelki i słoiki szklane. Jest również obecna w dziedzinach butelki szklane, butelki szklane do wina, butelki do szampana, i butelki ze szkła do przypraw. Ma siedzibę w Trezzano Sul Naviglio, Włochy.

 7. NEW GENIUS GLASS SRL

  Włochy

  Firma NEW GENIUS GLASS SRL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Butelki i słoiki szklane. Jest również obecna w dziedzinach wazony szklane, butelki szklane, szklane artykuły do produktów spożywczych, i osadnik. Ma siedzibę w Trezzano Sul Naviglio, Włochy.

 8. MUNDIBOTELLAS

  Hiszpania

  Firma MUNDIBOTELLAS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Butelki i słoiki szklane. Jest również obecna w dziedzinach butelki szklane, śluby, i Baptism articles. Ma siedzibę w Santa Pola, Hiszpania.

 1. GÜRALLAR GLASS PACKAGING

  Turcja

  Firma GÜRALLAR GLASS PACKAGING, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowania szklane. Jest również obecna w dziedzinach Butelki i słoiki szklane, glass containers, szklane artykuły do produktów spożywczych, i Butelki i słoiki szklane. Ma siedzibę w Kutahya, Turcja.

 2. ALUMIER

  Niemcy

  Firma ALUMIER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowania szklane. Jest również obecna w dziedzinach Butelki i słoiki szklane, i Butelki i słoiki szklane. Ma siedzibę w Stuttgart, Niemcy.

 3. ANFRA PACKAGING

  Hiszpania

  Firma ANFRA PACKAGING, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - opakowania. Jest również obecna w dziedzinach Butelki i bańki z tworzyw sztucznych, Butelki i słoiki szklane, plastikowe słoiki z wieczkiem, Butelki i bańki z tworzyw sztucznych, i Butelki i słoiki szklane. Ma siedzibę w Sangonera La Seca (murcia), Hiszpania.

 4. WECK ESPAÑA

  Włochy

  Firma WECK ESPAÑA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Butelki i słoiki szklane. Jest również obecna w dziedzinach Konserwy, i Konserwy. Ma siedzibę w Trieste, Włochy.

 5. DECO GLAS GMBH

  Niemcy

  Firma DECO GLAS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Butelki i słoiki szklane. Ma siedzibę w Montabaur, Niemcy.

 6. ROTAGLASS

  Grecja

  Firma ROTAGLASS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Import-eksport artykułów rolno-spożywczych. Jest również obecna w dziedzinach Butelki i słoiki szklane, kubki szklane, naczynia do pakowania, i Butelki i słoiki szklane. Ma siedzibę w Thermi-Thessaloniki, Grecja.

 7. GLOBAL - PRODUTOS DE EMBALAGEM, LDA.

  Portugalia

  Firma GLOBAL - PRODUTOS DE EMBALAGEM, LDA., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Butelki i słoiki szklane. Jest również obecna w dziedzinach Opakowania szklane, Balony i pojemniki szklane, butelki szklane do wina, Opakowania szklane, specjalista od flakonów szklanych, i Balony i pojemniki szklane. Ma siedzibę w Marco De Canaveses, Portugalia.

 8. SOUS VIDE CONSULTING

  Niemcy

  Firma SOUS VIDE CONSULTING, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Butelki i słoiki szklane. Jest również obecna w dziedzinach torebka strunowa, i akcesoria do weków. Ma siedzibę w Ostfildern, Niemcy.

 9. WECK NEDERLAND

  Włochy

  Firma WECK NEDERLAND, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Butelki i słoiki szklane. Jest również obecna w dziedzinach Konserwy, szklane słoiki ''weki'', Słoiki do konserw, i Konserwy. Ma siedzibę w Trieste, Włochy.

 10. HILLEBRANDT GLAS

  Niemcy

  Firma HILLEBRANDT GLAS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Butelki i słoiki szklane. Jest również obecna w dziedzinach butelki szklane do wina. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo