• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • broszurowanie i wykończenie introligatorskie

Wyniki dla

Broszurowanie i wykończenie introligatorskie - Import eksport

 1. ALTMANN GRAPHISCHE MASCHINEN GMBH

  Niemcy

  Żyjemy i pracujemy z pasją dla naszej rodzinnej firmy - od prawie 100 lat: Dzięki swojemu wykształceniu w dziedzinie typografii Josef Altmann mόgł rozpocząć w 1919 roku naszą rodzinną tradycję w przemyśle graficznym. Jego syn Gerhard poszedł w ślady ojca w 1949 roku, a brat Werner dołączył w 1955 roku. Od 1993 roku Peter Altmann kontynuuje to dziedzictwo w obecnie trzecim już pokoleniu. W 1980 roku, wraz z założeniem Altmann Graphische Maschinen GmbH, wyspecjalizowaliśmy się w międzynarodowym handlu używanymi maszynami do druku i uszlachetniania - nasza główna dziedzina kompetencji. Od tego czasu stale rozwijamy naszą reputację jako poważnego, doświadczonego technicznie i zorientowanego na usługi partnera - daleko poza granicami naszej siedziby w Magstadt pod Stuttgartem. Nasze maszyny są używane na całym świecie. Jesteśmy z tego bardzo dumni. Nasz cel to oferowanie Państwu najlepszych maszyn z najlepszą obsługą w najlepszej cenie.

 2. PRORELIURE SAS

  Francja

 3. BRANDBOOK NEXT DESIGN+PRODUKTION GMBH

  Niemcy

 4. OTTO KÜSTERMANN GMBH

  Niemcy

 5. MKS MASCHINEN HANDELS GMBH

  Niemcy

  Zajmujemy się międzynarodowym handlem maszynami i akcesoriami graficznymi. Dobry serwis z ponad 22-letnim doświadczeniem potwierdza naszą pozycję na rynku światowym. Wyróżnia nas poważna i nieskomplikowana obsługa. Nasi wykwalifikowani mechanicy są gwarancją dla zadowolonych klientów. Jako inżynier mechanik z wieloletnim doświadczeniem w zakresie maszyn drukarskich i wykańczających, wykonujemy ekspertyzy w następujących dziedzinach: szkody pożarowe i odpowiedzialności cywilnej. Szkody maszynowe i transportowe. Wyceny wartości i oszacowania dla zachowania dowodów. Wycena maszyn z przygotowaniem wycen wartości

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. SAHARA PRINTING COMPANY S.A.E.

  Egypt

  Sahara Printing ma udziały w egipskim przedsiębiorstwie założonym w 1995 r. i znajdującym się w kairskiej wolnej od podatków strefie. Sahara to scentralizowany, sprawny zakład drukarski, świadczący kompleksowe usługi pre-press, drukarskie, introligatorskie, wykańczanie, pakowanie kartonów jak również druk cyfrowy i szeroki wachlarz projektów POP/POS otrzymywanych poprzez drukowanie płaskie, cięcie szerokiej gamy sztywnych i elastycznych materiałów. Sahara oferuje wysokie standardy drukarskie, jakość i solidność.

 2. MAR - MAR D.O.O.

  Chorwacja

  MAR MAR to przedsiębiorstwo przyjazne środowisku, posiadające certyfikaty PEFC i FSC, specjalizujące się w produkcji szkolnych i profesjonalnych materiałów biurowych: notatniki szkolne, zszywane notatniki, notatniki w oprawie spiralnej i twardej, etc., z różnymi rodzajami nadruków, takich jak: błyszczące, chroniące przed promieniami UV, wypukłe, termodruki na folii.

 3. ETA LA LUMIÈRE

  Belgia

 4. SZÓ-KÉP PRINTING

  Węgry

 5. MENUCARD - MODRUGA DRUCK- UND HANDELSGESELLSCHAFT M.B.H.

  Austria

 1. PRIZMA PACK

  Turcja

 2. TIPOGRAFIADRUSOBOLZANO

  Włochy

 1. DYNAMIK DRUCK GMBH

  Niemcy

 2. BUCHBINDEREI ROLAND ZIMMER

  Niemcy

 3. FABRICHARTE

  Włochy

 4. OFFSETDRUCKEREI E. SAUERLAND

  Niemcy

 5. DEBOEKBINDER.BE

  Belgia

 6. CARAMEL AGENCY

  Belgia

 7. LINOTYPE, SL

  Hiszpania

 8. PACO BAZÁN

  Hiszpania

 1. LEGATORIA LA MERIDIONALE SRLS

  Włochy

 2. ULTRACLIK SPRL

  Belgia

 3. BOTTEGA FAGNOLA S.A.S.

  Włochy

 4. FINITION

  Belgia

 5. CORELAP

  Belgia

 6. COPYHOUSE

  Belgia

 7. DIARPA

  Portugalia

 8. MB POLIGRAFIA. SP. Z O.O.

  Polska

 9. STARCO-B SC. USEUGI POLIGRAFICZNO - DRUKARSKIE

  Polska

 10. FOLDRUK-FOLION. S.J. DRUKARNIA, OFFSET, SITODRUK

  Polska