• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • blacha taśmowa żelazna i stalowa

Wyniki dla

Blacha taśmowa żelazna i stalowa - Import eksport

 1. OETIKER DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Oetiker oferuje swoim klientom pewność, że krytyczne pod względem funkcjonalnym elementy są niezawodnie połączone. Jesteśmy wiodącym światowym dostawcą zaawansowanych rozwiązań łączności dla przemysłu motoryzacyjnego, a także dla wysokowartościowych aplikacji w różnych branżach. Nasze kompetencje w zakresie wysokiej jakości zacisków, obejm, pierścieni, opasek i szybkozłączek sięgają od zastosowań w technice silnikowej i układach napędowych po technikę medyczną. Z ponad 1900 pracownikami w ponad 25 krajach i ponad 75-letnim doświadczeniem jesteśmy długoterminowym globalnym partnerem, któremu zaufali wiodący producenci OEM z całego świata.

 2. TEMPRACCIAIO S.R.L.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Tempracciaio s.r.l. produkuje taśmy stalowe o dużym i niskim stężeniu węgla walcowanego na zimno i na gorąco, w stanie wyżarzanym, surowym, półsurowym, hartowanym na szaro, niebiesko, żółto i biało, o grubościach od 0, 10 mm do 6 mm i szerokości na życzenie klienta. Polityka firmy stawia na pierwszym miejscu spełnianie wymagań klientów i utrzymywanie wysokich standardów wydajności i jakości. Tempracciaio s.r.l. ma siedzibę w Caronno Pertusella (VA). Sprzedaje i produkuje taśmy ze stali hartowanej i hartownej.

 3. OFFSHORE PRODUCTS INTERNATIONAL LTD

  Zjednoczone Królestwo

  OFFSHORE PRODUCTS INTERNATIONAL LTD. Wyposażenie do rurociągów i produkty do rurociągów. Chcielibyśmy skorzystać w okazji i przedstawić Offshore Products International Ltd. Producent i udziałowiec w branży produktów do rurociągów, firma stała się znana z wydajności oraz obsługi klientów. Jej cele skupiają się na zwiększaniu udziału w rynku poprzez innowacje i ciągłe podnoszenie jakości usług świadczonych klientom. Dostawy do Wielkiej Brytanii, Europy i na całym świecie wszystkich produktów z zakresu wyposażenia rurociągów; Offshore otworzyła nowy dział Underwater.

 4. OLIMPIACCIAI SRL

  Włochy

  Firma Olimpia Acciai była zawsze obecna na rynku Turynu i Piemontu i jest coraz bardziej obecna w całych Włoszech i za granicą w dziedzinie handlu stalą i metalami gotowymi do użytku, ciętymi zgodnie z potrzebą i dostarczanymi na miejsce. Jej ścisła współpraca z głównymi producentami i dystrybutorami włoskimi oraz europejskimi pozwala dostarczać na zamówienie produkty ze stali zwykłej, specjalnej, nierdzewnej w postaci prętów, płyt i taśm, drutów, rur, drążków i rur szlifowanych i chromowanych.

 5. FIGLI DI E. CAVALLI SPA

  Włochy

  Nasza firma specjalizuje się w branży pokrywania mosiądzem, obróbki brązu i miedziowania metali; nasze wyroby obejmują także taśmy wstępnie obrobione, barwione i chromowane. Specjalizujemy się również w wszelkiego rodzaju wykończeniach i cięciu metali. Zaufaj kompetencjom naszej firmy, nasze produkty są wysokiej jakości i trwałe.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ASCARRIER OTOMOTIV

  Turcja

  Firma ASCARRIER OTOMOTIV, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacha taśmowa żelazna i stalowa. Ma siedzibę w Düzce, Turcja.

 2. TATA STEEL

  Zjednoczone Królestwo

  Firma TATA STEEL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacha taśmowa żelazna i stalowa. Ma siedzibę w Wednesbury, Zjednoczone Królestwo.

 3. AZIENDA METALLI LAMINATI S.P.A.

  Włochy

  Firma AZIENDA METALLI LAMINATI S.P.A., jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Blacha taśmowa żelazna i stalowa. Jest również obecna w dziedzinach Stal obręczowa na resory, Folia stalowa walcowana na zimno, Stal obręczowa na resory, Folia stalowa walcowana na zimno, i taśmy miedziane. Ma siedzibę w Quargnento, Włochy.

 4. METALECO

  Francja

  Firma METALECO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacha i taśma żelazna. Jest również obecna w dziedzinach Blacha taśmowa żelazna i stalowa, Blacha taśmowa żelazna i stalowa, drobne wyroby metalowe, Sheet metalwork, i Stretched metal. Ma siedzibę w Riscle, Francja.

 5. MARMARA FERFORJE

  Turcja

  Firma MARMARA FERFORJE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacha taśmowa żelazna i stalowa. Ma siedzibę w Konya, Turcja.

 1. FULLWAY TECHNOLOGY CO., LTD.

  Zjednoczone Królestwo

  Firma FULLWAY TECHNOLOGY CO., LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacha taśmowa żelazna i stalowa. Ma siedzibę w Suzhou, Zjednoczone Królestwo.

 2. BERNDORF BAND GROUP

  Austria

  Firma BERNDORF BAND GROUP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacha i taśma żelazna. Jest również obecna w dziedzinach Blacha taśmowa żelazna i stalowa, Blacha taśmowa żelazna i stalowa, taśmy stalowe, i budowa - maszyny. Ma siedzibę w Berndorf, Austria.

 1. INTER-STOCK LAMIERE S.R.L.

  Włochy

  Firma INTER-STOCK LAMIERE S.R.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Blacha taśmowa żelazna i stalowa. Ma siedzibę w Forlì, Włochy.

 2. RETORAS

  Litwa

  Firma RETORAS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Blacha taśmowa żelazna i stalowa. Jest również obecna w dziedzinach Artykuły żelazne i drobnica metalowa, przemysłowa, Blacha kształtowa żelazna, Kształtowniki, pręty i wlewki ze stopów żelaznych, Artykuły żelazne i drobnica metalowa, przemysłowa, Blacha kształtowa żelazna, i Kształtowniki, pręty i wlewki ze stopów żelaznych. Ma siedzibę w Mazeikiai, Litwa.

 3. FLEJES VIÑAS

  Hiszpania

  Firma FLEJES VIÑAS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Blacha taśmowa żelazna i stalowa. Ma siedzibę w Barcelona, Hiszpania.

 4. GAMMA ACCIAI S.R.L.

  Włochy

  Firma GAMMA ACCIAI S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal i metale. Jest również obecna w dziedzinach Stal nierdzewna, Blacha taśmowa żelazna i stalowa, Stal nierdzewna, i Blacha taśmowa żelazna i stalowa. Ma siedzibę w Lainate, Włochy.

 5. TEXEL INDUSTRY

  Rumunia

  Firma TEXEL INDUSTRY, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Blacha taśmowa żelazna i stalowa. Jest również obecna w dziedzinach pręty okrągłe z metalu, i blachy walcowane. Ma siedzibę w Iernut, Rumunia.

 6. FLEJES Y ACEROS RUBIO

  Hiszpania

  Firma FLEJES Y ACEROS RUBIO, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Blacha taśmowa żelazna i stalowa. Ma siedzibę w Madrid, Hiszpania.

 7. OLMAT S.R.L.

  Włochy

  Firma OLMAT S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cyna i stopy cyny. Jest również obecna w dziedzinach Stal i metale, Blacha taśmowa żelazna i stalowa, Stal i metale, i Blacha taśmowa żelazna i stalowa. Ma siedzibę w Sarcedo, Włochy.

 8. FORELLI PRESSOFUSIONI S.R.L.

  Włochy

  Firma FORELLI PRESSOFUSIONI S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cyna i stopy cyny. Jest również obecna w dziedzinach Stal i metale, Blacha taśmowa żelazna i stalowa, Stal i metale, i Blacha taśmowa żelazna i stalowa. Ma siedzibę w Lumezzane, Włochy.

 1. FONDERIE ZERBETTO S.R.L.

  Włochy

  Firma FONDERIE ZERBETTO S.R.L., jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Cyna i stopy cyny. Jest również obecna w dziedzinach Stal i metale, Blacha taśmowa żelazna i stalowa, Stal i metale, i Blacha taśmowa żelazna i stalowa. Ma siedzibę w Lessona, Włochy.

 2. D E P PIPES LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma D E P PIPES LTD, roku i działającą w sektorze Rury ze stali nierdzewnej. Jest również obecna w dziedzinach Blacha taśmowa żelazna i stalowa, i Blacha taśmowa żelazna i stalowa. Ma siedzibę w Maidstone, Zjednoczone Królestwo.

 3. MAJO PLASTICS

  Zjednoczone Królestwo

  Firma MAJO PLASTICS, roku i działającą w sektorze Rury ze stali nierdzewnej. Jest również obecna w dziedzinach Blacha taśmowa żelazna i stalowa, i Blacha taśmowa żelazna i stalowa. Ma siedzibę w Fivemiletown, Zjednoczone Królestwo.

 4. FULL SUPPLY LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma FULL SUPPLY LTD, roku i działającą w sektorze Rury ze stali nierdzewnej. Jest również obecna w dziedzinach Blacha taśmowa żelazna i stalowa, i Blacha taśmowa żelazna i stalowa. Ma siedzibę w Kingswinford, Zjednoczone Królestwo.

 5. MERSEYSIDE PIPELINE SUPPLIES LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma MERSEYSIDE PIPELINE SUPPLIES LTD, roku i działającą w sektorze Rury ze stali nierdzewnej. Jest również obecna w dziedzinach Blacha taśmowa żelazna i stalowa, i Blacha taśmowa żelazna i stalowa. Ma siedzibę w Bootle, Zjednoczone Królestwo.

 6. C R C EVANS OFFSHORE LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma C R C EVANS OFFSHORE LTD, roku i działającą w sektorze Rury ze stali nierdzewnej. Jest również obecna w dziedzinach Blacha taśmowa żelazna i stalowa, i Blacha taśmowa żelazna i stalowa. Ma siedzibę w Invergordon, Zjednoczone Królestwo.

 7. BSS

  Zjednoczone Królestwo

  Firma BSS, roku i działającą w sektorze Rury ze stali nierdzewnej. Jest również obecna w dziedzinach Blacha taśmowa żelazna i stalowa, i Blacha taśmowa żelazna i stalowa. Ma siedzibę w Peterborough, Zjednoczone Królestwo.

 8. HYDRO VALVE LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma HYDRO VALVE LTD, roku i działającą w sektorze Rury ze stali nierdzewnej. Jest również obecna w dziedzinach Blacha taśmowa żelazna i stalowa, i Blacha taśmowa żelazna i stalowa. Ma siedzibę w Scunthorpe, Zjednoczone Królestwo.

 9. E S PIPELINES LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma E S PIPELINES LTD, roku i działającą w sektorze Rury ze stali nierdzewnej. Jest również obecna w dziedzinach Blacha taśmowa żelazna i stalowa, i Blacha taśmowa żelazna i stalowa. Ma siedzibę w Leatherhead, Zjednoczone Królestwo.

 10. ENGINEERED PIPING PRODUCTS

  Zjednoczone Królestwo

  Firma ENGINEERED PIPING PRODUCTS, roku i działającą w sektorze Rury ze stali nierdzewnej. Jest również obecna w dziedzinach Blacha taśmowa żelazna i stalowa, i Blacha taśmowa żelazna i stalowa. Ma siedzibę w Waltham Abbey, Zjednoczone Królestwo.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo