• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • blacha taśmowa żelazna i stalowa

Wyniki dla

Blacha taśmowa żelazna i stalowa - Import eksport

 1. OETIKER DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

  Oetiker oferuje swoim klientom pewność, że krytyczne pod względem funkcjonalnym elementy są niezawodnie połączone. Jesteśmy wiodącym światowym dostawcą zaawansowanych rozwiązań łączności dla przemysłu motoryzacyjnego, a także dla wysokowartościowych aplikacji w różnych branżach. Nasze kompetencje w zakresie wysokiej jakości zacisków, obejm, pierścieni, opasek i szybkozłączek sięgają od zastosowań w technice silnikowej i układach napędowych po technikę medyczną. Z ponad 1900 pracownikami w ponad 25 krajach i ponad 75-letnim doświadczeniem jesteśmy długoterminowym globalnym partnerem, któremu zaufali wiodący producenci OEM z całego świata.

 2. TEMPRACCIAIO S.R.L.

  Włochy

  Tempracciaio s.r.l. produkuje taśmy stalowe o dużym i niskim stężeniu węgla walcowanego na zimno i na gorąco, w stanie wyżarzanym, surowym, półsurowym, hartowanym na szaro, niebiesko, żółto i biało, o grubościach od 0, 10 mm do 6 mm i szerokości na życzenie klienta. Polityka firmy stawia na pierwszym miejscu spełnianie wymagań klientów i utrzymywanie wysokich standardów wydajności i jakości. Tempracciaio s.r.l. ma siedzibę w Caronno Pertusella (VA). Sprzedaje i produkuje taśmy ze stali hartowanej i hartownej.

 3. OFFSHORE PRODUCTS INTERNATIONAL LTD

  Zjednoczone Królestwo

  OFFSHORE PRODUCTS INTERNATIONAL LTD. Wyposażenie do rurociągów i produkty do rurociągów. Chcielibyśmy skorzystać w okazji i przedstawić Offshore Products International Ltd. Producent i udziałowiec w branży produktów do rurociągów, firma stała się znana z wydajności oraz obsługi klientów. Jej cele skupiają się na zwiększaniu udziału w rynku poprzez innowacje i ciągłe podnoszenie jakości usług świadczonych klientom. Dostawy do Wielkiej Brytanii, Europy i na całym świecie wszystkich produktów z zakresu wyposażenia rurociągów; Offshore otworzyła nowy dział Underwater.

 4. OLIMPIACCIAI SRL

  Włochy

  Firma Olimpia Acciai była zawsze obecna na rynku Turynu i Piemontu i jest coraz bardziej obecna w całych Włoszech i za granicą w dziedzinie handlu stalą i metalami gotowymi do użytku, ciętymi zgodnie z potrzebą i dostarczanymi na miejsce. Jej ścisła współpraca z głównymi producentami i dystrybutorami włoskimi oraz europejskimi pozwala dostarczać na zamówienie produkty ze stali zwykłej, specjalnej, nierdzewnej w postaci prętów, płyt i taśm, drutów, rur, drążków i rur szlifowanych i chromowanych.

 5. FIGLI DI E. CAVALLI SPA

  Włochy

  Nasza firma specjalizuje się w branży pokrywania mosiądzem, obróbki brązu i miedziowania metali; nasze wyroby obejmują także taśmy wstępnie obrobione, barwione i chromowane. Specjalizujemy się również w wszelkiego rodzaju wykończeniach i cięciu metali. Zaufaj kompetencjom naszej firmy, nasze produkty są wysokiej jakości i trwałe.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ASCARRIER OTOMOTIV

  Turcja

 2. AZIENDA METALLI LAMINATI S.P.A.

  Włochy

 3. METALECO

  Francja

 4. BERNDORF BAND GROUP

  Austria

 5. MARMARA FERFORJE

  Turcja

 1. FULLWAY TECHNOLOGY CO., LTD.

  Zjednoczone Królestwo

 2. INTER-STOCK LAMIERE S.R.L.

  Włochy

 1. FLEJES Y ACEROS RUBIO

  Hiszpania

 2. GAMMA ACCIAI S.R.L.

  Włochy

 3. FONDERIE ZERBETTO S.R.L.

  Włochy

 4. FLEJES VIÑAS

  Hiszpania

 5. TEXEL INDUSTRY

  Rumunia

 6. TUFFPIPES

  Zjednoczone Królestwo

 7. CHERRY PIPES

  Zjednoczone Królestwo

 8. BSS

  Zjednoczone Królestwo

 1. PREMIER PIPELINE SUPPLIES LTD

  Zjednoczone Królestwo

 2. NOR-CAL (UK) LTD

  Zjednoczone Królestwo

 3. DUE EFFE ACCIAI S.R.L.

  Włochy

 4. PIPE WORK SYSTEMS & INSTALLATIONS LTD

  Zjednoczone Królestwo

 5. SNAP RING JOINT LTD

  Zjednoczone Królestwo

 6. PIPE LAGGING

  Zjednoczone Królestwo

 7. PIPELINES 2 DATA LTD

  Zjednoczone Królestwo

 8. JOHN DAVIDSON LTD

  Zjednoczone Królestwo

 9. MAJO PLASTICS

  Zjednoczone Królestwo

 10. SARONNO METALLI S.R.L.

  Włochy