• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • blacha tłoczna

Wyniki dla

Blacha tłoczna - Import eksport

 1. PIERON GMBH

  Niemcy

  Od 1925 roku PIERON – rodzinne przedsiębiorstwo w czwartej generacji – produkuje sprężyny techniczne dla niemalże wszystkich gałęzi przemysłu. Koncentruje się na przemyśle motoryzacyjnym, elektrycznym i sportowym. W zakładzie w Bocholt ponad 270 pracowników na terenie o powierzchni ok. 20 000 m² realizuje wiele nowych rozwiązań z zakresu produktów sprężyn pierścieniowych, ściskanych i skrętnych oraz elementów tłoczonych, giętych i drucianych. Nasz asortyment uzupełniają specjalne części i zespoły. Najnowocześniejsze metody produkcji gwarantują produkcję spełniającą najwyższe wymagania.

 2. MING XIAO MANUFACTURING CO., LTD

  Chiny

  Ming Xiao Manufacturing Co., Ltd. jest profesjonalnym, posiadającym certyfikat ISO9001 producentem elementów metalowych & i z tworzyw sztucznych, mieszczącym się w Ningbo, Chiny, wyspecjalizowanym w produkcji blachy, obróbce CNC, gięciu rur, wtryskiwaniu tworzyw sztucznych, formowaniu & wytłaczaniu tworzyw sztucznych. Produkujemy elementy precyzyjne CNC, elementy toczone CNC Toczenie & Frezowanie, na przykład tłoczenie elementów metalowych, głębokie tłoczenie elementów, spawanie i formowanie elementów metalowych, gięcie rur & produkcja komponentów, elementy kute na zimno & gorąco ze stali nierdzewnych, stali węglowych, mosiądz & stopy miedzi, aluminium. Wytwarzamy także elementy poprzez formowanie wtryskowe tworzyw sztucznych, profile poprzez wytłaczanie tworzyw sztucznych i rury. Wykonujemy obróbkę elementów metalowych & z tworzyw sztucznych do różnych branż, na zamówienie szeroki wachlarz części maszyn i komponenty sprzętu według rysunku lub modelu klienta, na przykład metalowe wałki, tuleje, kołnierze, rury; Wsporniki do tłoczenia metali, ramy, klamry, osłony, obudowy; części głęboko tłoczone; elementy do gięcia rur; części do kucia na zimno, gwoździe, bolce, śruby, itp.

 3. NINGBO TOWER INDUSTRY CO.,LTD

  Chiny

  Ningbo Tower Machinery Co., Ltd to grupa zakładów produkcyjnych działająca od 13 lat oferująca kompleksowe rozwiązania w zakresie wysokiej jakości produktów mechanicznych i o niższym koszcie całowitym wytwarzania w Chinach. Wykonujemy wszelkiego rodzaju części metalowe, takie jak blachy metalowe, elementy obrabiane CNC, gięte rury i elementy rur, elementy spawane, a zwłaczcza elementy montażowe. Zakres rynku produktów obejmuje przemysł samochodowy, przemysł medyczny, maszyny rolnicze, branżę sprzętu sportowego i wiele innych.

 4. CARL AUG. PICARD GMBH

  Niemcy

  Firma CARL AUG. PICARD GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacha tłoczna. Ma siedzibę w Remscheid, Niemcy.

 5. DONGGUAN XINHONGYUAN METAL PRODUCTS LIMITED

  Chiny

  Firma DONGGUAN XINHONGYUAN METAL PRODUCTS LIMITED, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacha tłoczna. Jest również obecna w dziedzinach Stal i metale - formowanie i wykrawanie, Spawanie stali i metali, Spawanie i cięcie laserowe - urządzenia, Blacharstwo przemysłowe, Kucie i wygniatanie stali i metali, wykrawanie metali, blachy, Stal i metale - formowanie i wykrawanie, i Części wytłaczane precyzyjnie. Ma siedzibę w Dongguan, Chiny.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. 1A STAR TECHNISCHE KUNSTSTOFFE GMBH

  Niemcy

  Firma 1A STAR technische Kunststoffe GmbH jest dostawcą tworzyw technicznych i przemysłowych z ponad 20-letnim doświadczeniem w tej dziedzinie. Naszym celem jest dostarczanie naszym klientom półproduktów półfabrykatów i listew z tworzyw sztucznych wykonanych ze standardowych materiałów takich jak polipropylen (PP), polietylen (np. PE UHMW, PE HMW, PE HD, specjalne typy), polistyren, ABS, poliamid, PVDF, POM, PVC, PMMA (szkło akrylowe lub Plexiglas), poliwęglan (PC). Nasze wyroby wyróżniają się bardzo dobrym stosunkiem ceny do wydajności. Dostarczamy także termoutwardzalne, uprzednio nieznane laminaty i związki lub materiały specjalne, które przy niższej ilości materiału charakteryzują się znacznie wyższymi właściwościami. Na przykład są ognioodporne, przewodzące elektrycznie, wzmocnione włóknem szklanym lub samo-smarowalne. Zwróć się do nas a na pewno zaoferujemy Ci odpowiednie i interesujące materiały w bardzo interesującym stosunku ceny do jakości.

 2. CHANGSHA MEIYU ELECTRICAL APPLIANCE CO., LTD.

  Chiny

  Firma Changsha Meiyu Electrical Appliance Co., Ltd. w ciągu ostatnich trzydziestu lat przekształciła się z fabryki kompletnych zestawów urządzeń elektrycznych w zintegrowane przedsiębiorstwo z kilkoma fabrykami, oferując zróżnicowane, wysokiej jakości części konstrukcyjne do zastosowania w nowatorskich rozwiązaniach, np. w nowatorskim przemyśle energetycznym i w branży tranzytu kolejowego, a także precyzyjne podzespoły metalowe i kompletne zestawy urządzeń elektrycznych.

 3. TAVSAN

  Turcja

 4. PAUN PARTS AB

  Szwecja

 5. KARL EUGEN FISCHER GMBH

  Niemcy

 1. STANCMETAL

  Serbia

 2. PROSTOR DESIGN S.R.O.

  Republika Czeska

 1. ABYAVE POINCONS ET MATRICES INC.

  Kanada

 2. PRESSMETALL GUNZENHAUSEN GALSTERER & CO. KG

  Niemcy

 3. SFT X. SETTELE STANZ UND FORMTECHNIK GMBH & CO. KG

  Niemcy

 4. KARL STRÖBER GALVANISCHE ANSTALT E. K

  Niemcy

 5. NOWI-GMBH PRÄZISIONSMECHANIK UND WERKZEUGBAU

  Niemcy

 6. H & M PRÄZISIONSFORMEN GMBH

  Niemcy

 7. KAS AUTOMOTIVE

  Turcja

 8. THOMA METALLVEREDELUNG GMBH

  Niemcy

 1. DAISO EUROPE

  Niemcy

 2. FERTIGUNGSGERÄTEBAU ADOLF STEINBACH GMBH & CO. KG

  Niemcy

 3. RAYLASE AG

  Niemcy

 4. RUDOLF GEITZ GMBH

  Niemcy

 5. GINGERM INDUSTRIAL CO., LIMITED

  Chiny

 6. HAI TONG METAL PRODUCTS LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

 7. HANS GEGNER GMBH & CO

  Niemcy

 8. ALOIS MORADELLI

  Niemcy

 9. HAGA GMBH & CO. KG

  Niemcy

 10. ERWIN AUERHAMMER GMBH

  Niemcy

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo