• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • blacha tłoczna

Wyniki dla

Blacha tłoczna - Import eksport

 1. PIERON GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Od 1925 roku PIERON – rodzinne przedsiębiorstwo w czwartej generacji – produkuje sprężyny techniczne dla niemalże wszystkich gałęzi przemysłu. Koncentruje się na przemyśle motoryzacyjnym, elektrycznym i sportowym. W zakładzie w Bocholt ponad 270 pracowników na terenie o powierzchni ok. 20 000 m² realizuje wiele nowych rozwiązań z zakresu produktów sprężyn pierścieniowych, ściskanych i skrętnych oraz elementów tłoczonych, giętych i drucianych. Nasz asortyment uzupełniają specjalne części i zespoły. Najnowocześniejsze metody produkcji gwarantują produkcję spełniającą najwyższe wymagania.

 2. PROFIPACK S.R.O.

  Republika Czeska

  Verified by europages badge

  Profipack opracowuje i produkuje narzędzia do wytłaczania zarówno dla branży graficznej, jak i tworzyw sztucznych. Nasze narzędzia znajdują zastosowanie w licznych sektorach przemysłu, takich jak papierniczy, tekturowy, opakowań luksusowych, druku książek, motoryzacyjny, farmaceutyczny, kosmetyczny i wielu innych. Wyznaczamy najwyższe standardy jakości, precyzji i krótkoterminowej dostępności naszych tłoczników i narzędzi. Profipack jest firmą rodzinną, z ponad 20-letnim doświadczeniem na rynku. TŁOCZENIE FOLIĄ NA GORĄCO: Wymaga precyzyjnego transferu folii do tłoczenia na materiały. TŁOCZENIE WYPUKŁE: Ta technika powoduje zaakcentowanie uwypuklenia na materiałach, bez włączenia folii. Nasze, dostępne matryce do tłoczenia wypukłego są mosiężne, zaś stosowane przez nas stemple są wykonane z mosiądzu lub twardych tworzyw sztucznych. NARZĘDZIA SZTANCUJĄCE ZE ZINTEGROWANYM TŁOCZENIEM WYPUKŁYM: Narzędzia te ułatwiają jednoczesne wykonywanie tłoczenia wklęsłego i cięcia w ramach jednego procesu. FOLIA ROWKOWANA: Narzędzie to łączy w sobie tłoczenie wypukłe i tłoczenie folią na gorąco w ramach jednego procesu. MIKROWYPUKŁOŚĆ / HOLOGRAMY / ELEMENTY ZABEZPIECZAJĄCE: Folia o delikatnej strukturze daje intrygujące efekty. Tworzymy elementy zabezpieczające bez użycia folii holograficznej. WYPUKŁE WYDRUKI W ALFABECIE BRAILLE'A: Za sprawą uniwersalnych matryc żeńskich, a także głównych czcionek alfabetu Braille'a, stosowanych w Europie. NARZĘDZIA SILIKONOWE: Umożliwiają transfer folii przy wykorzystywaniu tworzyw sztucznych, za pomocą matryc silikonowych. NARZĘDZIA Z TECHNOLOGIĄ CIENKOPŁYTKOWĄ: Zastosowanie mosiężnych matryc, zamontowanych na płytach stalowych, zgodnie z parametrami Twojego urządzenia.

 3. MING XIAO MANUFACTURING CO., LTD

  Chiny

  Verified by europages badge

  Ming Xiao Manufacturing Co., Ltd. jest profesjonalnym, posiadającym certyfikat ISO9001 producentem elementów metalowych & i z tworzyw sztucznych, mieszczącym się w Ningbo, Chiny, wyspecjalizowanym w produkcji blachy, obróbce CNC, gięciu rur, wtryskiwaniu tworzyw sztucznych, formowaniu & wytłaczaniu tworzyw sztucznych. Produkujemy elementy precyzyjne CNC, elementy toczone CNC Toczenie & Frezowanie, na przykład tłoczenie elementów metalowych, głębokie tłoczenie elementów, spawanie i formowanie elementów metalowych, gięcie rur & produkcja komponentów, elementy kute na zimno & gorąco ze stali nierdzewnych, stali węglowych, mosiądz & stopy miedzi, aluminium. Wytwarzamy także elementy poprzez formowanie wtryskowe tworzyw sztucznych, profile poprzez wytłaczanie tworzyw sztucznych i rury. Wykonujemy obróbkę elementów metalowych & z tworzyw sztucznych do różnych branż, na zamówienie szeroki wachlarz części maszyn i komponenty sprzętu według rysunku lub modelu klienta, na przykład metalowe wałki, tuleje, kołnierze, rury; Wsporniki do tłoczenia metali, ramy, klamry, osłony, obudowy; części głęboko tłoczone; elementy do gięcia rur; części do kucia na zimno, gwoździe, bolce, śruby, itp.

 4. NINGBO TOWER INDUSTRY CO.,LTD

  Chiny

  Verified by europages badge

  Ningbo Tower Machinery Co., Ltd to grupa zakładów produkcyjnych działająca od 13 lat oferująca kompleksowe rozwiązania w zakresie wysokiej jakości produktów mechanicznych i o niższym koszcie całowitym wytwarzania w Chinach. Wykonujemy wszelkiego rodzaju części metalowe, takie jak blachy metalowe, elementy obrabiane CNC, gięte rury i elementy rur, elementy spawane, a zwłaczcza elementy montażowe. Zakres rynku produktów obejmuje przemysł samochodowy, przemysł medyczny, maszyny rolnicze, branżę sprzętu sportowego i wiele innych.

 5. CARL AUG. PICARD GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma CARL AUG. PICARD GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacha tłoczna. Ma siedzibę w Remscheid, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. DONGGUAN XINHONGYUAN METAL PRODUCTS LIMITED

  Chiny

  Verified by europages badge

  Firma DONGGUAN XINHONGYUAN METAL PRODUCTS LIMITED, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacha tłoczna. Jest również obecna w dziedzinach Stal i metale - formowanie i wykrawanie, Spawanie stali i metali, Spawanie i cięcie laserowe - urządzenia, Blacharstwo przemysłowe, Kucie i wygniatanie stali i metali, wykrawanie metali, blachy, Stal i metale - formowanie i wykrawanie, i Części wytłaczane precyzyjnie. Ma siedzibę w Dongguan, Chiny.

 2. PROMEX BG

  Bułgaria

  Verified by europages badge

  Firma PROMEX BG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka skrawaniem. Jest również obecna w dziedzinach Blacharstwo przemysłowe, Wykrawanie stali i metali, Gięcie stali i metali, Spawanie i cięcie laserowe - urządzenia, Gięcie metali - obrabiarki, Blachy - rury, Blacha tłoczna, Obrabiarki i maszyny do wykrawania metali, i Frezarki. Ma siedzibę w Sofia, Bułgaria.

 3. 1A STAR TECHNISCHE KUNSTSTOFFE GMBH

  Niemcy

  Firma 1A STAR technische Kunststoffe GmbH jest dostawcą tworzyw technicznych i przemysłowych z ponad 20-letnim doświadczeniem w tej dziedzinie. Naszym celem jest dostarczanie naszym klientom półproduktów półfabrykatów i listew z tworzyw sztucznych wykonanych ze standardowych materiałów takich jak polipropylen (PP), polietylen (np. PE UHMW, PE HMW, PE HD, specjalne typy), polistyren, ABS, poliamid, PVDF, POM, PVC, PMMA (szkło akrylowe lub Plexiglas), poliwęglan (PC). Nasze wyroby wyróżniają się bardzo dobrym stosunkiem ceny do wydajności. Dostarczamy także termoutwardzalne, uprzednio nieznane laminaty i związki lub materiały specjalne, które przy niższej ilości materiału charakteryzują się znacznie wyższymi właściwościami. Na przykład są ognioodporne, przewodzące elektrycznie, wzmocnione włóknem szklanym lub samo-smarowalne. Zwróć się do nas a na pewno zaoferujemy Ci odpowiednie i interesujące materiały w bardzo interesującym stosunku ceny do jakości.

 4. TAVSAN

  Turcja

  Firma TAVSAN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacha tłoczna. Jest również obecna w dziedzinach Pudła i tace składownicze, Pudła i tace składownicze, skrzynie do magazynowania i przechowywania, i cold deformation of sheet metal. Ma siedzibę w Bursa, Turcja.

 5. PAUN PARTS AB

  Szwecja

  Firma PAUN PARTS AB, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka skrawaniem. Jest również obecna w dziedzinach Blacha tłoczna, Łączenie elementów, i Blacha tłoczna. Ma siedzibę w Kungsängen, Szwecja.

 1. STANCMETAL

  Serbia

  Firma STANCMETAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacha tłoczna. Jest również obecna w dziedzinach SMALL METAL PARTS, SMALL METAL PARTS, i osłony do czujników temperatury. Ma siedzibę w Sevojno, Serbia.

 2. BOGNER GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma BOGNER GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Artykuły żelazne i drobnica metalowa, przemysłowa. Jest również obecna w dziedzinach Blacha tłoczna, Obrabiarki i maszyny do wykrawania metali, Blacha tłoczna, Części składane CNC, Obrabiarki i maszyny do wykrawania metali, i Drobne części metalowe precyzyjne. Ma siedzibę w Keltern, Niemcy.

 1. PROSTOR DESIGN S.R.O.

  Republika Czeska

  Firma PROSTOR DESIGN S.R.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacha tłoczna. Jest również obecna w dziedzinach blachy aluminiowane, spawanie aluminium, blachy zginane pod ciśnieniem, i farba proszkowa. Ma siedzibę w Prachatice , Republika Czeska.

 2. PRESSMETALL GUNZENHAUSEN GALSTERER & CO. KG

  Niemcy

  Firma PRESSMETALL GUNZENHAUSEN GALSTERER & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacha tłoczna. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe, Naprawa urządzeń przemysłowych, Maszyny i urządzenia używane, po przeglądzie technicznym, Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe, Naprawa urządzeń przemysłowych, i Maszyny i urządzenia używane, po przeglądzie technicznym. Ma siedzibę w Gunzenhausen, Niemcy.

 3. SFT X. SETTELE STANZ UND FORMTECHNIK GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma SFT X. SETTELE STANZ UND FORMTECHNIK GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacha tłoczna. Jest również obecna w dziedzinach Druty i kable stalowe, i Druty i kable stalowe. Ma siedzibę w Halblech, Niemcy.

 4. MEVACO GMBH

  Niemcy

  Firma MEVACO GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacha perforowana żelazna. Jest również obecna w dziedzinach Stal i metale - formowanie i wykrawanie, Przebijanie stali i metali, Blacha tłoczna, Siatka jednolita, ciągniona z blachy, Stal i metale - formowanie i wykrawanie, Przebijanie stali i metali, Blacha tłoczna, i Siatka jednolita, ciągniona z blachy. Ma siedzibę w Göppingen, Niemcy.

 5. KARL EUGEN FISCHER GMBH

  Niemcy

  Firma KARL EUGEN FISCHER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacha i taśma żelazna. Jest również obecna w dziedzinach Naprawa urządzeń przemysłowych, Blacha tłoczna, Naprawa urządzeń przemysłowych, i Blacha tłoczna. Ma siedzibę w Burgkunstadt, Niemcy.

 6. GÜNTER BAUERFEIND GMBH

  Niemcy

  Firma GÜNTER BAUERFEIND GMBH, roku i działającą w sektorze Blacha tłoczna. Jest również obecna w dziedzinach Handel detaliczny, i Handel detaliczny. Ma siedzibę w Hilpoltstein, Niemcy.

 7. RUDOLF GEITZ GMBH

  Niemcy

  Firma RUDOLF GEITZ GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hutnictwo - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Blacha tłoczna, Pianki gumowe i z tworzyw sztucznych, Tworzywa sztuczne - maszyny do obróbki i transformacji, Matrycowanie tworzyw sztucznych - maszyny, narzędzia, Blacha tłoczna, Pianki gumowe i z tworzyw sztucznych, Tworzywa sztuczne - maszyny do obróbki i transformacji, i Matrycowanie tworzyw sztucznych - maszyny, narzędzia. Ma siedzibę w Dinkelsbühl, Niemcy.

 8. I-PARTS EICHSFELD FAHRWERKSTECHNIK

  Niemcy

  Firma I-PARTS EICHSFELD FAHRWERKSTECHNIK, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Stal i metale - formowanie i wykrawanie. Jest również obecna w dziedzinach Stal i metale - obróbka skrawaniem, Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie, Blacha tłoczna, Resory i sprężyny, Stal i metale - obróbka skrawaniem, Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie, Blacha tłoczna, i Resory i sprężyny. Ma siedzibę w Dingelstädt, Niemcy.

 1. EBFORM GMBH

  Niemcy

  Firma EBFORM GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal i metale - formowanie i wykrawanie. Jest również obecna w dziedzinach Wykrawanie stali i metali, Stal i metale - obróbka skrawaniem, Blacha tłoczna, Budownictwo przemysłowe, Wykrawanie stali i metali, Stal i metale - obróbka skrawaniem, Blacha tłoczna, i Budownictwo przemysłowe. Ma siedzibę w Schwanewede, Niemcy.

 2. JOSEF FLECKNER GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma JOSEF FLECKNER GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal i metale - formowanie i wykrawanie. Jest również obecna w dziedzinach Wykrawanie stali i metali, Stal i metale - obróbka skrawaniem, Blacha i taśma żelazna, Blacha tłoczna, Wykrawanie stali i metali, Stal i metale - obróbka skrawaniem, Blacha i taśma żelazna, i Blacha tłoczna. Ma siedzibę w Bad Berleburg, Niemcy.

 3. TMK MAKINA VE KALIP SAN. TIC. LTD. STI.

  Turcja

  Firma TMK MAKINA VE KALIP SAN. TIC. LTD. STI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacha tłoczna. Jest również obecna w dziedzinach Blacharstwo przemysłowe, i Blacharstwo przemysłowe. Ma siedzibę w Kocaeli, Turcja.

 4. FRENZELITWERKE GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma FRENZELITWERKE GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacha tłoczna. Jest również obecna w dziedzinach Biura projektów przemysłowych, Biura opracowań projektów przemysłowych, Rośliny włókniste, Biura projektów przemysłowych, Biura opracowań projektów przemysłowych, i Rośliny włókniste. Ma siedzibę w Bad Berneck i. Fichtelgebirge, Niemcy.

 5. HAI TONG METAL PRODUCTS LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

  Firma HAI TONG METAL PRODUCTS LIMITED, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacha tłoczna. Ma siedzibę w George St/harbour Ward, Zjednoczone Królestwo.

 6. PETER MÜCKE GMBH

  Niemcy

  Firma PETER MÜCKE GMBH, roku i działającą w sektorze Blacha i taśma żelazna. Jest również obecna w dziedzinach Blacha tłoczna, i Blacha tłoczna. Ma siedzibę w Schwindegg, Niemcy.

 7. SEIFFERT STANZ- UND METALLTECHNIK

  Niemcy

  Firma SEIFFERT STANZ- UND METALLTECHNIK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal i metale - formowanie i wykrawanie. Jest również obecna w dziedzinach Wykrawanie stali i metali, Stal i metale - obróbka skrawaniem, Blacha tłoczna, Budownictwo przemysłowe, Wykrawanie stali i metali, Stal i metale - obróbka skrawaniem, Blacha tłoczna, i Budownictwo przemysłowe. Ma siedzibę w Ettenheim, Niemcy.

 8. COILTECH MAKINA SAN. TIC. A.Ş.

  Turcja

  Firma COILTECH MAKINA SAN. TIC. A.Ş., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacha tłoczna. Ma siedzibę w Kocaeli, Turcja.

 9. HÖLZEL STANZ- UND FEINWERKTECHNIK GMBH & CO KG

  Niemcy

  Firma HÖLZEL STANZ- UND FEINWERKTECHNIK GMBH & CO KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal i metale - formowanie i wykrawanie. Jest również obecna w dziedzinach Wykrawanie stali i metali, Stal i metale - obróbka skrawaniem, Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie, Blacha tłoczna, Wykrawanie stali i metali, Stal i metale - obróbka skrawaniem, Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie, i Blacha tłoczna. Ma siedzibę w Wildberg, Niemcy.

 10. PENTZ UND GERDES GMBH & CO KG

  Niemcy

  Firma PENTZ UND GERDES GMBH & CO KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka skrawaniem. Jest również obecna w dziedzinach Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie, Galwanizacja stali i metali, Złocenie i posrebrzanie stali i metali, Blacha tłoczna, Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie, Galwanizacja stali i metali, Złocenie i posrebrzanie stali i metali, i Blacha tłoczna. Ma siedzibę w Oldenburg, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo