• europages
  • >
  • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
  • >
  • blacha perforowana żelazna

Wyniki dla

Blacha perforowana żelazna - Import eksport

  1. BERGMANN & HILLEBRAND GMBH & CO KG

    Niemcy

    Obok produkcji precyzyjnych blach Bergmann & Hillebrand zapewnia ich dalsze przetwarzanie, takie jak tłoczenie, ciągnienie i gięcie elementów. Firma specjalizuje się w perforowanych płytach z blachy z otworami małej wielkości, przepustach i wysokich wymaganiach w zakresie optycznej i funkcjonalnej jakości. Czy chodzi o składniki funkcjonalne do zastosowań technicznych, wysokiej klasy aplikacji multimedialnych, bądź specjalnie zaprojektowane elementy formowane do produktu lub prototypu, czy też serie specjalne lub małe, czasami udaje nam się przekraczać oczekiwania klientów. Zapytaj nas. Osobiście zajmiemy się Twoim zapytaniem i znajdziemy najlepsze możliwie rowziązanie dla Twojego produktu. Tradycja pomyślnie budowana od trzech generacji Bergmann & Hillebrand zapewnia jakość, innowację i ciągły rozwój i jest dzisiaj wspierany przez rodzinę właścicieli, kierownictwo firmy i całą ekipę ok. 40 dobrze wyszkolonych i zmotywowanych pracowników.

  2. REISNER GMBH

    Austria

    Witamy w REISNER GmbH! Obrabiamy stal, aluminium i stal nierdzewną. Specjalna, jednorazowa produkcja i małe serie według życzeń klienta zgodnie z dewizą: sprawiamy, że pomysły są „UJARZMIONE”. Firma została założona w 1966 roku jako warsztat mechaniczny przez ojca właścicieli firmy, Karla i Andreasa Reisnerów. W 1974 roku rozpoczęto wytwarzanie elementów ze stali oraz produkcję urządzeń. W związku z ciągłym rozszerzaniem naszego obszaru działania aż po budowę maszyn, w 1979 roku konieczna była zmiana lokalizacji na obecną siedzibę firmy. Wielkość terenu firmy to ok. 8000 m2, z czego obecnie ok. 2200 m2 przypada na hale i budynek biurowy. Dzięki naszym wykwalifikowanym pracownikom i zastosowaniu najnowocześniejszych obrabiarek jesteśmy w stanie produkować dokładnie, zgodnie z harmonogramem i ekonomicznie, a kontrola jakości jest prowadzona przez specjalnie wyszkolonych pracowników. Jesteśmy zakładem zajmującym się spawaniem z certyfikatem ÖNORM EN ISO 3834-3.

  3. DF LOCHBLECHE GMBH & CO KG

    Niemcy

  4. LOCHANSTALT AHERHAMMER STAHLSCHMIDT & FLENDER GMBH

    Niemcy

  5. FACO METALLTECHNIK GMBH + CO. KG

    Niemcy

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
  1. FRANZ FAHL GMBH WESTFÄLISCHE METALL-LOCHEREI

    Niemcy

  2. PROGRESS SIEBE GMBH

    Niemcy

  3. BLECKMANN GMBH

    Niemcy

  4. SG DESIGNBLECHE GMBH

    Niemcy

  5. WFW UMFORMTECHNIK GMBH

    Niemcy

  1. ASSONIC DORSTENER SIEBTECHNIK GMBH

    Niemcy

  2. GTI GITTER - TORE - INDUSTRIEZÄUNE INDUSTRIEVERTRETUNGEN ERICH EISELT

    Austria

  1. RMIG GMBH

    Niemcy

  2. AMBACHER & SCHRAMM METALLBAU GMBH

    Niemcy

  3. HEIN, LEHMANN GMBH

    Niemcy

  4. VANDEEZ

    Belgia

    Firma Vandeez oferuje gamę płyt dekoracyjnych z metalu do urządzania przestrzeni miejskich i ogrodów zbiorowych. Są one wykonywanych w różnych kolorach, a modułowa struktura ażurowych płyt zasłaniających umożliwia zastosowanie na powierzchni pochyłej lub na płaskim terenie. Wszystkie motywy roślinne lub abstrakcyjne można wykorzystać do takich zastosowań, jak bramy, furtki i wejścia z zabezpieczeniem. Działamy również w zakresie dekoracji wnętrz dzięki naszemu parkowi maszynowemu, który pozwala nam na reprodukcję twarzy lub logo… Nasze biuro projektów dostosuje wymiary paneli do Państwa potrzeb, a także średnice perforacji do zastosowań przeznaczonych dla wczesnego dzieciństwa. W przypadku konkretnych projektów przeprowadzamy ich pełne badanie, łącząc zarówno kryteria wytrzymałości mechanicznej, jak i ograniczenia środowiskowe.

  5. OLIMPIACCIAI SRL

    Włochy

    Firma Olimpia Acciai była zawsze obecna na rynku Turynu i Piemontu i jest coraz bardziej obecna w całych Włoszech i za granicą w dziedzinie handlu stalą i metalami gotowymi do użytku, ciętymi zgodnie z potrzebą i dostarczanymi na miejsce. Jej ścisła współpraca z głównymi producentami i dystrybutorami włoskimi oraz europejskimi pozwala dostarczać na zamówienie produkty ze stali zwykłej, specjalnej, nierdzewnej w postaci prętów, płyt i taśm, drutów, rur, drążków i rur szlifowanych i chromowanych.

  6. EVERS METALLBAU GMBH

    Niemcy

  7. SPH STAHLPRODUKTE GMBH & CO KG

    Niemcy

  8. SIMPSON STRONG-TIE GMBH

    Niemcy

  1. YÜCECENGIZ METAL A.Ş

    Turcja

  2. CARL GMBH & CO. KG DACH | WAND | TORE

    Niemcy

  3. IBS GESMBH

    Austria

  4. SHS LOCHBLECHE BUTZBACH GMBH

    Niemcy

  5. METMARK KFT.

    Węgry

  6. METALORE

    Stany Zjednoczone

  7. STEINHAUS GMBH

    Niemcy

  8. FRUNZE PLANT PJSC

    Ukraina

  9. SCHÄFER LOCHBLECHE GMBH & CO. KG

    Niemcy

  10. GRAEPEL PERFORATORS & WEAVERS LTD

    Irlandia