• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • blacha perforowana żelazna

Wyniki dla

Blacha perforowana żelazna - Import eksport

 1. BERGMANN & HILLEBRAND GMBH & CO KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Obok produkcji precyzyjnych blach Bergmann & Hillebrand zapewnia ich dalsze przetwarzanie, takie jak tłoczenie, ciągnienie i gięcie elementów. Firma specjalizuje się w perforowanych płytach z blachy z otworami małej wielkości, przepustach i wysokich wymaganiach w zakresie optycznej i funkcjonalnej jakości. Czy chodzi o składniki funkcjonalne do zastosowań technicznych, wysokiej klasy aplikacji multimedialnych, bądź specjalnie zaprojektowane elementy formowane do produktu lub prototypu, czy też serie specjalne lub małe, czasami udaje nam się przekraczać oczekiwania klientów. Zapytaj nas. Osobiście zajmiemy się Twoim zapytaniem i znajdziemy najlepsze możliwie rowziązanie dla Twojego produktu. Tradycja pomyślnie budowana od trzech generacji Bergmann & Hillebrand zapewnia jakość, innowację i ciągły rozwój i jest dzisiaj wspierany przez rodzinę właścicieli, kierownictwo firmy i całą ekipę ok. 40 dobrze wyszkolonych i zmotywowanych pracowników.

 2. SACFORM/AGMLINE

  Turcja

  Verified by europages badge

  Sacform/AGMline jest wiodącym producentem linii maszyn do obróbki zwojów, specjalizującym się w konceptualizacji, produkcji i instalacji zarówno standardowych, jak i niestandardowych maszyn. Założona na początku XXI wieku, nasza działalność w dziedzinie linii maszynowych do produkcji części metalowych, cięcia wzdłużnego zwojów i linii cięcia zwojów na długość, została nacechowana zaangażowaniem w doskonałość. Nasz oddany zespół wysoko wykwalifikowanych specjalistów działa z naszej strategicznie zlokalizowanej fabryki w sercu strefy przemysłowej w Istambule, zapewniając szybką i wydajną obsługę zarówno klientów krajowych, jak i międzynarodowych. Jako dostawca kompleksowych rozwiązań maszynowych "pod klucz", jesteśmy dumni z produkcji następujących maszyn i linii do obróbki metali: •Linie cięcia na długość •Linie cięcia wzdłużnego •Mechaniczno-hydrauliczne rozwijarki •Kompaktowe systemy podawania do prasy (rozwijarka-prostownica-podajnik serwo). W Sacform/AGMline naszym głównym celem jest dostarczanie opłacalnych rozwiązań, które zwiększają wydajność produkcji naszych klientów. Znani z niezawodności w obróbce metali, obsługujemy różne dziedziny, takie jak rusztowania, perforowany metal, sufity podwieszane, metalowe platformy kratowe, żaluzje, korytka kablowe, metalowe szafy typu rack, węże i Obejmy do rur, przybory kuchenne, zawiasy i inne części metalowe. Cieszymy się z możliwości zapewnienia Państwu naszych najlepszych konkurencyjnych cen i najwyższej jakości usług po otrzymaniu danych dotyczących Państwa projektu maszyny. Prosimy o kontakt w celu uzyskania dalszych informacji!

 3. FACO METALLTECHNIK GMBH + CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma FACO METALLTECHNIK GMBH + CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacha perforowana żelazna. Ma siedzibę w Ennepetal, Niemcy.

 4. DF LOCHBLECHE GMBH & CO KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma DF LOCHBLECHE GMBH & CO KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacha perforowana żelazna. Jest również obecna w dziedzinach Blachy - rury, Profiled sheets, blachy perforowane na wymiar, blachy perforowane, blachy aluminiowane, i Blachy - rury. Ma siedzibę w Dillingen, Niemcy.

 5. SG DESIGNBLECHE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SG DESIGNBLECHE GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Blacha perforowana żelazna. Ma siedzibę w Erkelenz, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. LOCHANSTALT AHERHAMMER STAHLSCHMIDT & FLENDER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma LOCHANSTALT AHERHAMMER STAHLSCHMIDT & FLENDER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacha perforowana żelazna. Ma siedzibę w Kreuztal, Niemcy.

 2. BLECKMANN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma BLECKMANN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacha perforowana żelazna. Ma siedzibę w Wuppertal (wichlinghausen), Niemcy.

 3. FRANZ FAHL GMBH WESTFÄLISCHE METALL-LOCHEREI

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma FRANZ FAHL GMBH WESTFÄLISCHE METALL-LOCHEREI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacha perforowana żelazna. Ma siedzibę w Ennepetal, Niemcy.

 4. WFW UMFORMTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma WFW UMFORMTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacha perforowana żelazna. Jest również obecna w dziedzinach Blacharstwo przemysłowe, Blacharstwo przemysłowe, kątowniki, Systemy zazieleniania dachów, filtry ogniochronne, perforowane blachy aluminiowe, blachy perforowane ze stali nierdzewnej, okładzinowe blachy perforowane, i konstrukcje stalowe. Ma siedzibę w Quedlinburg, Niemcy.

 5. ASSONIC DORSTENER SIEBTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ASSONIC DORSTENER SIEBTECHNIK GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Blacha perforowana żelazna. Ma siedzibę w Dorsten, Niemcy.

 1. GTI GITTER - TORE - INDUSTRIEZÄUNE INDUSTRIEVERTRETUNGEN ERICH EISELT

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma GTI GITTER - TORE - INDUSTRIEZÄUNE INDUSTRIEVERTRETUNGEN ERICH EISELT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacha perforowana żelazna. Ma siedzibę w Bad Vöslau, Austria.

 2. RMIG GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma RMIG GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacha perforowana żelazna. Ma siedzibę w Raguhn-jeßnitz, Niemcy.

 1. AMBACHER & SCHRAMM METALLBAU GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma AMBACHER & SCHRAMM METALLBAU GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacha perforowana żelazna. Ma siedzibę w Nagold, Niemcy.

 2. REISNER GMBH

  Austria

  Witamy w REISNER GmbH! Obrabiamy stal, aluminium i stal nierdzewną. Specjalna, jednorazowa produkcja i małe serie według życzeń klienta zgodnie z dewizą: sprawiamy, że pomysły są „UJARZMIONE”. Firma została założona w 1966 roku jako warsztat mechaniczny przez ojca właścicieli firmy, Karla i Andreasa Reisnerów. W 1974 roku rozpoczęto wytwarzanie elementów ze stali oraz produkcję urządzeń. W związku z ciągłym rozszerzaniem naszego obszaru działania aż po budowę maszyn, w 1979 roku konieczna była zmiana lokalizacji na obecną siedzibę firmy. Wielkość terenu firmy to ok. 8000 m2, z czego obecnie ok. 2200 m2 przypada na hale i budynek biurowy. Dzięki naszym wykwalifikowanym pracownikom i zastosowaniu najnowocześniejszych obrabiarek jesteśmy w stanie produkować dokładnie, zgodnie z harmonogramem i ekonomicznie, a kontrola jakości jest prowadzona przez specjalnie wyszkolonych pracowników. Jesteśmy zakładem zajmującym się spawaniem z certyfikatem ÖNORM EN ISO 3834-3.

 3. OLIMPIACCIAI SRL

  Włochy

  Firma Olimpia Acciai była zawsze obecna na rynku Turynu i Piemontu i jest coraz bardziej obecna w całych Włoszech i za granicą w dziedzinie handlu stalą i metalami gotowymi do użytku, ciętymi zgodnie z potrzebą i dostarczanymi na miejsce. Jej ścisła współpraca z głównymi producentami i dystrybutorami włoskimi oraz europejskimi pozwala dostarczać na zamówienie produkty ze stali zwykłej, specjalnej, nierdzewnej w postaci prętów, płyt i taśm, drutów, rur, drążków i rur szlifowanych i chromowanych.

 4. SPH STAHLPRODUKTE GMBH & CO KG

  Niemcy

  Firma SPH STAHLPRODUKTE GMBH & CO KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Blacha perforowana żelazna. Ma siedzibę w Hannover, Niemcy.

 5. PROGRESS SIEBE GMBH

  Niemcy

  Firma PROGRESS SIEBE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacha perforowana żelazna. Ma siedzibę w Düsseldorf, Niemcy.

 6. EVERS METALLBAU GMBH

  Niemcy

  Firma EVERS METALLBAU GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Blacha perforowana żelazna. Ma siedzibę w Saterland, Niemcy.

 7. SIMPSON STRONG-TIE GMBH

  Niemcy

  Firma SIMPSON STRONG-TIE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacha perforowana żelazna. Ma siedzibę w Bad Nauheim, Niemcy.

 8. CARL GMBH & CO. KG DACH | WAND | TORE

  Niemcy

  Firma CARL GMBH & CO. KG DACH | WAND | TORE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Blacha perforowana żelazna. Ma siedzibę w Straufhain, Niemcy.

 1. YÜCECENGIZ METAL A.Ş

  Turcja

  Firma YÜCECENGIZ METAL A.Ş, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacha perforowana żelazna. Ma siedzibę w Bursa, Turcja.

 2. IBS GESMBH

  Austria

  Firma IBS GESMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacha perforowana żelazna. Ma siedzibę w Bad Vöslau, Austria.

 3. SHS LOCHBLECHE BUTZBACH GMBH

  Niemcy

  Firma SHS LOCHBLECHE BUTZBACH GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacha perforowana żelazna. Ma siedzibę w Butzbach, Niemcy.

 4. STEINHAUS GMBH

  Niemcy

  Firma STEINHAUS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacha perforowana żelazna. Jest również obecna w dziedzinach filtr. Ma siedzibę w Mülheim An Der Ruhr, Niemcy.

 5. HENAN GANG IRON AND STEEL CO.,LTD

  Singapur

  Firma HENAN GANG IRON AND STEEL CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacha perforowana żelazna. Ma siedzibę w Singapore, Singapur.

 6. MEVACO GMBH

  Niemcy

  Firma MEVACO GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacha perforowana żelazna. Jest również obecna w dziedzinach Stal i metale - formowanie i wykrawanie, Przebijanie stali i metali, Blacha tłoczna, Siatka jednolita, ciągniona z blachy, Stal i metale - formowanie i wykrawanie, Przebijanie stali i metali, Blacha tłoczna, i Siatka jednolita, ciągniona z blachy. Ma siedzibę w Göppingen, Niemcy.

 7. HEIN, LEHMANN GMBH

  Niemcy

  Firma HEIN, LEHMANN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacha perforowana żelazna. Ma siedzibę w Krefeld, Niemcy.

 8. METMARK KFT.

  Węgry

  Firma METMARK KFT., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Stal. Jest również obecna w dziedzinach Blacha perforowana żelazna, i Blacha perforowana żelazna. Ma siedzibę w Szekszard, Węgry.

 9. SCHÄFER LOCHBLECHE GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma SCHÄFER LOCHBLECHE GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacha perforowana żelazna. Ma siedzibę w Neunkirchen, Niemcy.

 10. METALORE

  Stany Zjednoczone

  Firma METALORE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacha perforowana żelazna. Ma siedzibę w Irvine, Stany Zjednoczone.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo