• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • blacha kształtowa żelazna

Wyniki dla

Blacha kształtowa żelazna - Import eksport

 1. MEKO METAL

  Turcja

  Verified by europages badge

  MEKO Metal, lider w produkcji profili stalowych od 1969 r., od 2011 r. rozwinął się z zakładu o powierzchni 10 000 m2 do zakładu o powierzchni 100 000 m2 w Torbalı-Izmir w ramach Grupy KMC. Nasza współpraca łączy unikalną wiedzę handlową i techniczną, co skutkuje roczną zdolnością produkcyjną na poziomie 150 000 ton, konsekwentnie dostosowaną do globalnych postępów technologicznych. Dążąc do zapewnienia sobie miejsca w pierwszej trójce światowych firm zajmujących się profilami specjalnymi, MEKO Metal odnotowuje stały wzrost wolumenu eksportu. Specjalizując się w profilach otwartych, spawanych i ze stali nierdzewnej, nasza oferta skierowana jest do szerokiej gamy branż, w tym motoryzacyjnej, meblarskiej, AGD, wyrobów stalowych, dekoracyjnej, grzewczej, a także chłodnictwa, klimatyzacji, robót budowlanych & konstrukcji stalowych, profili do rusztowań, podgrzewanych wieszaków na ręczniki, systemów energii słonecznej oraz nawadniania w rolnictwie & profili cieplarnianych. Nasze kluczowe sektory: •Standardowe rury i profile •Profile specjalne •Profile motoryzacyjne •Profile do systemów energii słonecznej •Naziemne systemy energii słonecznej •Dachowe systemy energii słonecznej •Prace cywilne & Konstrukcje stalowe •Profile dla rolnictwa i szklarni •Profile dla elektryki & Elektroniki •Profile do klimatyzacji •Formowanie rolkowe profili ze stali nierdzewnej oferuje przewagę kosztową nad aluminium poprzez zastąpienie kluczowych części produkcyjnych, których tradycyjnie wymagają aluminium ze stalą formowaną rolkowo. Specjalizujemy się we własnym projektowaniu i produkcji form, narzędzi, rolek oraz innych niezbędnych komponentów. Prosimy o kontakt w celu uzyskania dalszych informacji!

 2. ING. R. LONGHI GMBH & CO. KG

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma ING. R. LONGHI GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacha kształtowa żelazna. Ma siedzibę w Lauterach, Austria.

 3. FM SYSTEME GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma FM SYSTEME GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacha kształtowa żelazna. Ma siedzibę w Eppingen, Niemcy.

 4. BERTSCHINGER GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma BERTSCHINGER GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacha kształtowa żelazna. Ma siedzibę w Aldingen, Niemcy.

 5. MASCHINENBAU KITZ GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MASCHINENBAU KITZ GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Blacha kształtowa żelazna. Ma siedzibę w Troisdorf, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ASSTEC ASSEMBLY TECHNOLOGY GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ASSTEC ASSEMBLY TECHNOLOGY GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacha kształtowa żelazna. Ma siedzibę w Rottweil, Niemcy.

 2. KRITEC GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KRITEC GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Blacha kształtowa żelazna. Ma siedzibę w Lüdenscheid, Niemcy.

 3. ISEL AUSTRIA GMBH & CO. KG

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma ISEL AUSTRIA GMBH & CO. KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Blacha kształtowa żelazna. Ma siedzibę w Wels, Austria.

 4. IHS INDUSTRIE HANDLING + FÖRDERTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma IHS INDUSTRIE HANDLING + FÖRDERTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacha kształtowa żelazna. Ma siedzibę w Freudenberg, Niemcy.

 5. STRÖDTER HANDHABUNGSTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma STRÖDTER HANDHABUNGSTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacha kształtowa żelazna. Ma siedzibę w Hamm, Niemcy.

 1. MSI GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MSI GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Blacha kształtowa żelazna. Ma siedzibę w Emskirchen, Niemcy.

 2. SIMER SAC METAL SHEET PROCESSING & FORKLIFT

  Turcja

  Simer Sac Metal Processing & Lift jest przedsiębiorstwem mieszczącym się w Turcji, specjalizującym się zarówno w cięciu i gięciu CNC, jak i sprzętu do podnoszenia. Posiadając wiedzę popartą wieloletnim doświadczeniem, potrafimy wyjść naprzeciw każdej potrzebie naszych klientów. Jako Simer Sac Metal Processing Center, wykonujemy w naszym zakładzie usługi cięcia laserowego, cięcia plazmowego, cięcia laserowego profili i rur, cięcia optycznego, obróbkę przy pomocy pras krawędziowych, gięcie rur, obróbkę rur cnc, spawanie robotem i gięcie. Potrafimyu spełnić wymagania naszych klientów w odnośnie urządzeń do cięcia i gięcia CNC. Ponadto, oferujemy sprzedaż blachy na zamkniętej powierzchni 5.000 m². Jako Simer Lift, projektujemy i produkujemy produkty systemu podnoszenia o wysokim stopniu bezpieczeństwa, stosując materiały najyższej jakości. Zawsze staramy się podwyższać istniejący standard. Simerlift jest owocem starannie zaplanowanej produkcji, z wykorzystaniem wieloletniego doświadczenia i wiedzy zdobytej przy długich procesach badawczo-rozwojowych i testowania. Gwarantujemy, że kupując systemy do podnoszenia marki Simerlift zyskasz produkty o wysokim stopniu zaawansowania technologicznego, długotrwałego użytkowania, lepszą obsługę i gwarancję części zamiennych. Naszą wizją jest stanie się światową marką w przemyśle urządzeń do podnoszenia. Zawsze mierzymy wysoko i koncentrujemy się na najwyższych standardach. Głęboko angażujemy się w spełnianie najwyższych wymagań jakościowych. Nasza misja: Wyjść naprzeciw wymaganiom i oczekiwaniom naszych klientów i udziałowców, przy jednoczesnym wykonywaniu konkurencyjnych, przyjaznych środowisku produktów i usług.

 1. OLIMPIACCIAI SRL

  Włochy

  Firma Olimpia Acciai była zawsze obecna na rynku Turynu i Piemontu i jest coraz bardziej obecna w całych Włoszech i za granicą w dziedzinie handlu stalą i metalami gotowymi do użytku, ciętymi zgodnie z potrzebą i dostarczanymi na miejsce. Jej ścisła współpraca z głównymi producentami i dystrybutorami włoskimi oraz europejskimi pozwala dostarczać na zamówienie produkty ze stali zwykłej, specjalnej, nierdzewnej w postaci prętów, płyt i taśm, drutów, rur, drążków i rur szlifowanych i chromowanych.

 2. CFS PROFILE & STRUCTURE

  Turcja

  Firma CFS PROFILE & STRUCTURE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Energia słoneczna. Jest również obecna w dziedzinach Blacha kształtowa żelazna, blachy ze stali galwanizowanej, Blacha kształtowa żelazna, kształtowniki stalowe, i bariery ochronne. Ma siedzibę w Gebze / Kocaeli, Turcja.

 3. PERFIQUINA

  Portugalia

  Firma PERFIQUINA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacha falista żelazna. Jest również obecna w dziedzinach Blacha kształtowa żelazna, Pokrycia dachowe, płytki faliste, blachy cynkowane, Blacha kształtowa żelazna, i Pokrycia dachowe. Ma siedzibę w Ponte De Vagos, Portugalia.

 4. INDUNORM BEWEGUNGSTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma INDUNORM BEWEGUNGSTECHNIK GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Blacha kształtowa żelazna. Ma siedzibę w Duisburg, Niemcy.

 5. HAEC ALUMINIUM DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

  Firma HAEC ALUMINIUM DEUTSCHLAND GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacha kształtowa żelazna. Ma siedzibę w Bissendorf, Niemcy.

 6. SCHÜT-DUIS FENSTER & TÜRENTECHNIK GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma SCHÜT-DUIS FENSTER & TÜRENTECHNIK GMBH & CO. KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Blacha kształtowa żelazna. Ma siedzibę w Aurich, Niemcy.

 7. KANYA DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

  Firma KANYA DEUTSCHLAND GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacha kształtowa żelazna. Ma siedzibę w Marktredwitz, Niemcy.

 8. TKM INDUSTRIETECHNIK INH. RUDOLF SEIFERT

  Niemcy

  Firma TKM INDUSTRIETECHNIK INH. RUDOLF SEIFERT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacha kształtowa żelazna. Ma siedzibę w Großmehring, Niemcy.

 1. BER OTOMOTIV YAN SAN. VE TIC. LTD. STI.

  Turcja

  Firma BER OTOMOTIV YAN SAN. VE TIC. LTD. STI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacha kształtowa żelazna. Jest również obecna w dziedzinach Wytłaczanie stali i metali, Części zamienne dla pojazdów samochodowych, Wytłaczanie stali i metali, Ogrzewanie drzwi, Części zamienne dla pojazdów samochodowych, i urządzenia i maszyny do produkcji materiałów walcowanych i blach metalowych. Ma siedzibę w Bursa, Turcja.

 2. DIMOTION GMBH

  Niemcy

  Firma DIMOTION GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Blacha kształtowa żelazna. Ma siedzibę w Mönchengladbach, Niemcy.

 3. RATIOTECHNIK - HEINZ KARLS GMBH

  Niemcy

  Firma RATIOTECHNIK - HEINZ KARLS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacha kształtowa żelazna. Ma siedzibę w Mössingen, Niemcy.

 4. ITEM INDUSTRIETECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma ITEM INDUSTRIETECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacha kształtowa żelazna. Ma siedzibę w Solingen, Niemcy.

 5. JUGARD+KÜNSTNER GMBH

  Niemcy

  Firma JUGARD+KÜNSTNER GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Blacha kształtowa żelazna. Ma siedzibę w Altdorf Bei Nürnberg, Niemcy.

 6. HYDRO EXTRUSION NENZING GMBH

  Szwajcaria

  Firma HYDRO EXTRUSION NENZING GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacha kształtowa żelazna. Ma siedzibę w Nenzing, Szwajcaria.

 7. BOSCH REXROTH AG

  Niemcy

  Firma BOSCH REXROTH AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacha kształtowa żelazna. Ma siedzibę w Lohr, Niemcy.

 8. IT-LINE GMBH

  Niemcy

  Firma IT-LINE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacha kształtowa żelazna. Ma siedzibę w Gomaringen, Niemcy.

 9. ZIHLMANN PROFILTECHNIK AG

  Szwajcaria

  Firma ZIHLMANN PROFILTECHNIK AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacha kształtowa żelazna. Ma siedzibę w Wurenlos, Szwajcaria.

 10. KÜRTÜNCÜ METAL

  Turcja

  Firma KÜRTÜNCÜ METAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacha kształtowa żelazna. Jest również obecna w dziedzinach blachy greckie, i profilarki do formowania blachy. Ma siedzibę w Kayseri, Turcja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo