• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • blacha i taśma miedziana

Wyniki dla

Blacha i taśma miedziana - Import eksport

 1. BRAUN GMBH FOLIEN-PRÄGETECHNIK

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Ludzie z entuzjazmem dla wspólnej sprawy! Takimi chcą być nasi pracownicy dla klientów w każdej dziedzinie biznesu i mając to na uwadze, stoją za Grupą Braun. Jako firma rodzinna średniej wielkości chcemy otwartej, przyjaznej i zaangażowanej atmosfery w naszej codziennej pracy. Naszym celem jest bycie klasycznym przykładem kultury korporacyjnej w Badenii-Wirtenbergii pod względem pomysłowości i wykonania. W naszym zewnętrznym zaangażowaniu myślimy globalnie i działamy lokalnie: czy to przy wspieraniu instytucji społecznych, czy też w promowaniu sportu. Pod względem jakości i skuteczności Grupa Braun wyznacza standardy. Dzięki połączeniu doświadczenia i technicznego know-how tworzymy Twój produkt. Rutynowo, szybko i niezawodnie. Szukamy wyzwania. Dane online w zakupie i sprzedaży w znacznym stopniu przyczyniają się do tego, że zawsze na bieżąco możemy doradzać klientom.

 2. THYSSENKRUPP SCHULTE GMBH, ZWEIGNIEDERLASSUNG EISENMETALL, STUTTGART

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Dzięki naszej wieloletniej współpracy z producentami i partnerami w handlu metalami, mamy doskonałe kontakty na rynku zamówień. Specjalne rozwiązania i pilne wymagania mogą być realizowane w krótkim czasie. Współczesne myślenie o usługach to coś więcej niż tylko dostarczanie i handel materiałami. Jako dobry konsultant i dostarczyciel rozwiązań problemów, postrzegamy Twoje wymagania jako nasze zadanie. W większości przypadków jest to idealna kombinacja, która zamienia usługę w usługę wysokiej jakości: posiadanie pożądanego produktu o odpowiedniej jakości dostępnego we właściwym czasie i we właściwej cenie. Współdziałanie tych czynników zapewnia długoterminowy sukces naszych klientów. Nasza niezwykle szeroka gama produktów w obszernym magazynie półproduktów nieżelaznych zapewnia szybką i elastyczną realizację zamówień. Dostarczamy aluminium, miedź, mosiądz, brąz, srebro niklowe, stal nierdzewną i wiele innych specjalnych materiałów lub stopów w postaci taśm, blach, płyt, prętów, rur, profili i wielu innych. Oferujemy nie tylko produkty standardowe, ale także mniej popularne, cienkie i grube średnice, wymiary pośrednie i specjalne, formaty specjalne i produkty niestandardowe. Skorzystaj z usług doradczych świadczonych przez naszych doświadczonych specjalistów w dziedzinie metali - niezależnie od tego, czy interesują Cię stopy bezołowiowe, czy też możliwe zastosowania różnych stopów lub wytrzymałości.

 3. ARSLAN METAL SANAYI VE TICARET A.S

  Turcja

  Verified by europages badge

  Założone w 1964 roku, przedsiębiorstwo Arslan Metal ugruntowało swoją pozycję wiodącego, tureckiego producenta wyrobów ołowianych i miedzianych premium. Wykazując się niesłabnącą troską o szczegóły, oferujemy zróżnicowany asortyment arkuszy miedzianych, wykonanych tak, aby spełniać życzenia naszych wyjątkowych klientów. Wychodząc naprzeciw wymaganiom przemysłu elektrycznego, branży dekarskiej, a także rozmaitych, innych zastosowań i aby sprostać zróżnicowanym potrzebom, nasze arkusze miedziane występują w wersjach miękkiej, twardej i półtwardej. Nasz proces produkcji w Arslan Metal wiąże się z precyzją podczas wlewania płynnej miedzi do form odlewniczych, a następnie walcowania w celu wytworzenia arkuszy miedzianych najwyższej jakości. W szczególności, godny odnotowania jest fakt, że skład wszystkich naszych wyrobów miedzianych jest w 100% elektrolityczny, wykazując nadzwyczajne przewodnictwo 58.58 MS, uzyskiwane wyłącznie z katod klasy A. Nasza oferta obejmuje arkusze, szynoprzewody, taśmy, pręty, rury, profile, kęsy, druty, wyroby wielowłókniste oraz przepustnice ze stopów. Skontaktuj się z nami, aby zadać pytania lub uzyskać więcej informacji!

 4. HEINRICH BRANDL & SOHN GMBH & CO KG

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma HEINRICH BRANDL & SOHN GMBH & CO KG, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Blacha i taśma miedziana. Ma siedzibę w Wien, Austria.

 5. CARL BERGHÖFER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma CARL BERGHÖFER GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Blacha i taśma miedziana. Ma siedzibę w Altena, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. MP METALL PRODUKTE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MP METALL PRODUKTE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacha i taśma miedziana. Ma siedzibę w Biedenkopf, Niemcy.

 2. AMCO METALL-SERVICE GMBH

  Niemcy

  Firma AMCO Metall-Service GmbH została założona w 1980 roku i posiada w Bremie jeden z największych magazynów metali nieżelaznych w Niemczech. Ze stopów aluminium oferuje blachy, arkusze, słupki i profile o różnych wymiarach. Specjalne profile aluminiowe odpowiadające oczekiwaniom klienta: gotowe, po obróbce powierzchni, o długości standardowej z magazynu lub określonej przez klienta. Miedź, mosiądz i stopy specjalne w różnych kształtach i wymiarach. Piły taśmowe, piły panelowe CNC, wykrawanie i formowanie, centra obróbcze CNC do stanowisk spawalniczych pozwalają nam korzystać z różnych technologii obróbki metali nieżelaznych. Nasze produkty to: pręty miedziane, blachy miedziane, blachy mosiężne, pręty mosiężne, pierścienie z aluminium, półfabrykaty z aluminium, blachy aluminiowe, aluminiowe profile specjalne, blachy aluminiowe, precyzyjna obróbka aluminium.

 3. BRAUN METALL VERTRIEBS GMBH

  Niemcy

  Firma BRAUN METALL VERTRIEBS GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Blacha i taśma z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Blacha i taśma miedziana, taśmy mosiężne, folie aluminiowe, Blacha i taśma miedziana, i folia ze stali szlachetnej. Ma siedzibę w Graben-Neudorf, Niemcy.

 4. METALL DISCH GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma METALL DISCH GMBH & CO. KG, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Blacha i taśma miedziana. Jest również obecna w dziedzinach sztaby miedziane, blachy nierdzewne, miedź, i rury aluminiowe. Ma siedzibę w Freiburg, Niemcy.

 5. MK-RE METALLKANTTECHNIK RECKLINGHAUSEN GMBH

  Niemcy

  Firma MK-RE METALLKANTTECHNIK RECKLINGHAUSEN GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Blacha i taśma miedziana. Ma siedzibę w Recklinghausen, Niemcy.

 1. VT TRADING SRL

  Rumunia

  Firma VT TRADING SRL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Hale metalowe. Jest również obecna w dziedzinach Blacharstwo przemysłowe, Blacha i taśma miedziana, doradztwo w dziedzinie ciesielstwa mechanicznego, Blacharstwo przemysłowe, i Blacha i taśma miedziana. Ma siedzibę w Timisoara, Rumunia.

 2. KME BENELUX BVBA

  Belgia

  Firma KME BENELUX BVBA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Miedź i stopy miedzi. Jest również obecna w dziedzinach Blacha i taśma miedziana, sztaby miedziane, rury miedziane, Blacha i taśma miedziana, i pręty mosiężny. Ma siedzibę w Diegem, Belgia.

 1. SARINA GROUP

  Iran

  Firma SARINA GROUP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacha i taśma miedziana. Ma siedzibę w Tehran, Iran.

 2. TERECON AG

  Szwajcaria

  Firma TERECON AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal stopowa. Jest również obecna w dziedzinach Miedź i stopy miedzi, Armatura sanitarna, Śruby i nakrętki, Blacha i taśma miedziana, Miedź i stopy miedzi, Armatura sanitarna, Śruby i nakrętki, i Blacha i taśma miedziana. Ma siedzibę w Zug, Szwajcaria.

 3. ELETTROMECCANICA LEDA

  Włochy

  Firma ELETTROMECCANICA LEDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kotły miedziane. Jest również obecna w dziedzinach Blacha i taśma miedziana, konstrukcje elektryczne, dziurkowanie metali, Blacha i taśma miedziana, i produkcja metali nieżelaznych i stopów. Ma siedzibę w Montecchio Maggiore, Włochy.

 4. KABLOTEL SAN. VE TIC. LTD. STI.

  Turcja

  Firma KABLOTEL SAN. VE TIC. LTD. STI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacha i taśma miedziana. Jest również obecna w dziedzinach sztaby miedziane, i connectors to specification. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 5. EISEN UND METALL GMBH

  Niemcy

  Firma EISEN UND METALL GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacha i taśma z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Blacha i taśma miedziana, Rudy żelaza i metali kolorowych, Blacha i taśma miedziana, i Rudy żelaza i metali kolorowych. Ma siedzibę w Stuttgart, Niemcy.

 6. VSW HETZEL E.K.

  Niemcy

  Firma VSW HETZEL E.K., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Blacha i taśma miedziana. Jest również obecna w dziedzinach Blacha i taśma aluminiowa, i Blacha i taśma aluminiowa. Ma siedzibę w Wendelstein, Niemcy.

 7. PROFILTECH BETEILIGUNGS GMBH

  Niemcy

  Firma PROFILTECH BETEILIGUNGS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacha i taśma miedziana. Jest również obecna w dziedzinach Frezowanie stali i metali, i Frezowanie stali i metali. Ma siedzibę w Keltern, Niemcy.

 8. GEMSATAS GEMCILER METAL A.S

  Turcja

  Firma GEMSATAS GEMCILER METAL A.S, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacha i taśma miedziana. Ma siedzibę w Kahramanmaraş, Turcja.

 1. DIN AISI SPECIAL(HK) METAL CO.,LTD

  Chiny

  Firma DIN AISI SPECIAL(HK) METAL CO.,LTD, roku i działającą w sektorze Blacha i taśma miedziana. Ma siedzibę w Shenzhen, Chiny.

 2. BIBERKRAFT DACHREINIGUNGSSYSTEME-VERTRIEBS GMBH

  Niemcy

  Firma BIBERKRAFT DACHREINIGUNGSSYSTEME-VERTRIEBS GMBH, roku i działającą w sektorze Blacha i taśma z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Blacha i taśma miedziana, i Blacha i taśma miedziana. Ma siedzibę w Leonberg, Niemcy.

 3. KME (SUISSE) SA

  Szwajcaria

  Firma KME (SUISSE) SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacha i taśma z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Blacha i taśma miedziana, i Blacha i taśma miedziana. Ma siedzibę w Ruschlikon, Szwajcaria.

 4. JOSEF SKOPEK

  Republika Czeska

  Firma JOSEF SKOPEK, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Blacha i taśma miedziana. Jest również obecna w dziedzinach Hydrauliczne roboty instalacyjne, i Hydrauliczne roboty instalacyjne. Ma siedzibę w Horsovsky Tyn, Republika Czeska.

 5. PANO METAL VE PLASTIK SANAYITICARET LIMITED SIRKETI

  Turcja

  Firma PANO METAL VE PLASTIK SANAYITICARET LIMITED SIRKETI, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Blacha i taśma z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Blacha i taśma miedziana, i Blacha i taśma miedziana. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 6. HELLENIC COPPER MINES LIMITED

  Cypr

 7. NEMET, NICHT- EISENMETALL, GMBH

  Niemcy

 8. WERNER DIETSCHE GMBH

  Niemcy

 9. JL GOSLAR GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  JL Goslar GmbH jest ekspertem w przetwarzaniu ołowiu, cyny i ich stopów w zakładzie produkcyjnym Goslar od ponad stu lat. Zaopatrujemy wymagających klientów z różnych dziedzin przemysłu i badań w pionierskie produkty i zapewniamy spersonalinowaną obsługę w naszych 3 obszarach biznesowych: ochrona przed promieniowaniem, inżynieria aparatury, anody - na całym świecie. Historia naszego sukcesu opiera się na naszej filozofii, którą bezkompromisowo wdrażamy. Łączymy to, co najlepsze w innowacyjnym duchu i poszanowaniu tradycji. Z nami jesteś IN SAFE HANDS. Nieustannie poszukujemy nowych rozwiązań, jeszcze bardziej bezpiecznych, wydajnych, ekonomicznych i przyjaznych dla środowiska. Odważne nowatorskie podejście umożliwiło nam posiadanie dzisiaj ekskluzywnych technologii, dzięki którym jesteśmy poszukiwanymi partnerami w kraju i za granicą. Ludzie, którzy za tym stoją i wysoki poziom ich usług świadczonych codziennie w oparciu o najnowocześniejszą technologię i osobiste zaangażowanie i wiedzę, obsługują żywe rynki.

 10. RO.MI.GI.TE.R. ALLUMINIO S.R.L.

  Włochy

  Firma RO.MI.GI.TE.R. ALLUMINIO S.R.L., roku i działającą w sektorze Blacha i taśma żelazna. Jest również obecna w dziedzinach Blachy - rury, Blacha i taśma z metali kolorowych, Blachy - rury, i Blacha i taśma z metali kolorowych. Ma siedzibę w Caltanissetta, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo