• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • blacha i taśma miedziana

Wyniki dla

Blacha i taśma miedziana - Import eksport

 1. BRAUN GMBH FOLIEN-PRÄGETECHNIK

  Niemcy

  Ludzie z entuzjazmem dla wspólnej sprawy! Takimi chcą być nasi pracownicy dla klientów w każdej dziedzinie biznesu i mając to na uwadze, stoją za Grupą Braun. Jako firma rodzinna średniej wielkości chcemy otwartej, przyjaznej i zaangażowanej atmosfery w naszej codziennej pracy. Naszym celem jest bycie klasycznym przykładem kultury korporacyjnej w Badenii-Wirtenbergii pod względem pomysłowości i wykonania. W naszym zewnętrznym zaangażowaniu myślimy globalnie i działamy lokalnie: czy to przy wspieraniu instytucji społecznych, czy też w promowaniu sportu. Pod względem jakości i skuteczności Grupa Braun wyznacza standardy. Dzięki połączeniu doświadczenia i technicznego know-how tworzymy Twój produkt. Rutynowo, szybko i niezawodnie. Szukamy wyzwania. Dane online w zakupie i sprzedaży w znacznym stopniu przyczyniają się do tego, że zawsze na bieżąco możemy doradzać klientom.

 2. ELECTRIS - PRODUCER OF CUSTOM-MADE COPPER, ALUMINUM PARTS

  Polska

 3. HEINRICH BRANDL & SOHN GMBH & CO KG

  Austria

 4. CARL BERGHÖFER GMBH

  Niemcy

 5. MP METALL PRODUKTE GMBH

  Niemcy

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. MK-RE METALLKANTTECHNIK RECKLINGHAUSEN GMBH

  Niemcy

 2. AMCO METALL-SERVICE GMBH

  Niemcy

  Firma AMCO Metall-Service GmbH została założona w 1980 roku i posiada w Bremie jeden z największych magazynów metali nieżelaznych w Niemczech. Ze stopów aluminium oferuje blachy, arkusze, słupki i profile o różnych wymiarach. Specjalne profile aluminiowe odpowiadające oczekiwaniom klienta: gotowe, po obróbce powierzchni, o długości standardowej z magazynu lub określonej przez klienta. Miedź, mosiądz i stopy specjalne w różnych kształtach i wymiarach. Piły taśmowe, piły panelowe CNC, wykrawanie i formowanie, centra obróbcze CNC do stanowisk spawalniczych pozwalają nam korzystać z różnych technologii obróbki metali nieżelaznych. Nasze produkty to: pręty miedziane, blachy miedziane, blachy mosiężne, pręty mosiężne, pierścienie z aluminium, półfabrykaty z aluminium, blachy aluminiowe, aluminiowe profile specjalne, blachy aluminiowe, precyzyjna obróbka aluminium.

 3. BRAUN METALL VERTRIEBS GMBH

  Niemcy

 4. VT TRADING SRL

  Rumunia

 5. METALL DISCH GMBH & CO. KG

  Niemcy

 1. KABLOTEL SAN. VE TIC. LTD. STI.

  Turcja

 2. TERECON AG

  Szwajcaria

 1. ELETTROMECCANICA LEDA

  Włochy

 2. EISEN UND METALL GMBH

  Niemcy

 3. GEMSATAS GEMCILER METAL A.S

  Turcja

 4. VSW HETZEL E.K.

  Niemcy

 5. KME (SUISSE) SA

  Szwajcaria

 6. DIN AISI SPECIAL(HK) METAL CO.,LTD

  Chiny

 7. BIBERKRAFT DACHREINIGUNGSSYSTEME-VERTRIEBS GMBH

  Niemcy

 8. NEMET, NICHT- EISENMETALL, GMBH

  Niemcy

 1. PROFILTECH BETEILIGUNGS GMBH

  Niemcy

 2. JOSEF SKOPEK

  Republika Czeska

 3. KME BENELUX BVBA

  Belgia

 4. PANO METAL VE PLASTIK SANAYITICARET LIMITED SIRKETI

  Turcja

 5. SARINA GROUP

  Iran

 6. WERNER DIETSCHE GMBH

  Niemcy

 7. HELLENIC COPPER MINES LIMITED

  Cypr

 8. JL GOSLAR GMBH

  Niemcy

  JL Goslar GmbH jest ekspertem w przetwarzaniu ołowiu, cyny i ich stopów w zakładzie produkcyjnym Goslar od ponad stu lat. Zaopatrujemy wymagających klientów z różnych dziedzin przemysłu i badań w pionierskie produkty i zapewniamy spersonalinowaną obsługę w naszych 3 obszarach biznesowych: ochrona przed promieniowaniem, inżynieria aparatury, anody - na całym świecie. Historia naszego sukcesu opiera się na naszej filozofii, którą bezkompromisowo wdrażamy. Łączymy to, co najlepsze w innowacyjnym duchu i poszanowaniu tradycji. Z nami jesteś IN SAFE HANDS. Nieustannie poszukujemy nowych rozwiązań, jeszcze bardziej bezpiecznych, wydajnych, ekonomicznych i przyjaznych dla środowiska. Odważne nowatorskie podejście umożliwiło nam posiadanie dzisiaj ekskluzywnych technologii, dzięki którym jesteśmy poszukiwanymi partnerami w kraju i za granicą. Ludzie, którzy za tym stoją i wysoki poziom ich usług świadczonych codziennie w oparciu o najnowocześniejszą technologię i osobiste zaangażowanie i wiedzę, obsługują żywe rynki.

 9. ISKENDERUN DEMIR VE CELIK A S

  Turcja

 10. METVA S.A.

  Grecja

Wyszukaj wyceny dla