• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • blacha i taśma cynowana

Wyniki dla

Blacha i taśma cynowana - Import eksport

 1. ILK IHRACAT AS.

  Turcja

  Verified by europages badge

  ILK IHRACAT AS specjalizuje się we wspólnych działaniach marketingowych w tureckim przemyśle metalowym. Oferujemy prawie wszystkie rodzaje materiałów metalowych, usługi z zakresu obróbki i produkty. Świadczymy usługi z zakresu obróbki metali, takie jak cięcie laserowe, cięcie plazmowe, cięcie strumieniem wody, produkcja kół zębatych, gięcie CNC, obróbka skrawaniem, projektowanie mebli. Obrabiamy niemal każdy rodzaj metalu, w szczególności stal węglową, stal nierdzewną lub aluminium. Oferujemy również szeroką gamę produktów, takich jak części metalowe, rury, profile, okucia meblowe itp. Naszą misją jest wypełnienie luki między firmami używającymi produktów metalowych na całym świecie a tureckimi producentami. Jeśli szukają Państwo niezawodnych producentów wysokiej jakości produktów metalowych w perspektywie długoterminowej, ILK IHRACAT AS jest właściwym wyborem! Nasza marka zaopatrzeniowa Steeling.net jest najkrótszą drogą dotarcia do producentów produktów metalowych i usług; umożliwia zakup wszystkich produktów i usług w jednym miejscu. Jeśli produkt metalowy nie jest jeszcze dostępny na Steeling.net, szukamy najlepszego producenta i wkrótce go dodamy! ILK IHRACAT AS to kompleksowe rozwiązanie spełniające wszystkie Państwa potrzeby w zakresie obróbki metali! Pomagamy znaleźć odpowiedniego producenta i zapewniamy zadowolenie klientów. Pomagamy tureckim MŚP stać się eksporterami i bezpłatnie przeprowadzamy audyty w ich imieniu. Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt lub odwiedzenie naszej strony internetowej! Z przyjemnością odpowiemy na Państwa pytania.

 2. NOVA TEK S.R.L.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma NOVA TEK S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacha i taśma cynowana. Jest również obecna w dziedzinach szkielet metalowy, ciesielstwo, konstrukcje szkieletowe ze stali nierdzewnej, i materiały do szkieletów metalowych. Ma siedzibę w Casaloldo, Włochy.

 3. LONGHI FRATELLI SAS

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma LONGHI FRATELLI SAS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacharstwo przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Blacha i taśma cynowana, urządzenia i maszyny do cięcia blachy, blachy, Blacha i taśma cynowana, i produkcja blach ze stali nierdzewnej. Ma siedzibę w Barlassina, Włochy.

 4. TECNOMETAL DI: DI NINNO VICO

  Włochy

  Firma TECNOMETAL Di Ninno Vico prowadzi działalność w sektorze od roku 1983. Wszystkie produkty są wykonywane w sposób profesjonalny, zgodnie z normami i standardami jakości wyznaczonymi przez aktualne przepisy europejskie. Przedsiębiorstwo zyskało uznanie na arenie międzynarodowej, przede wszystkim dzięki rzetelności i dyspozycyjności swoich współpracowników. TECNOMETAL oferuje szeroką gamę produktów: instalacje kominowe i grzewcze: Linia z pojedynczą i z podwójną przegrodą z miedzi, stali nierdzewnej oraz lakierowana; Linia lakierowana na pelety; Linia lakierowana na drewno.

 5. AMBROSINI G.T. SRL

  Włochy

  Ambrosini G.T. specjalizuje się w obróbce następujących materiałów: aluminium do OX i pokryte, żelazo, stal nierdzewna, miedź, mosiądz, Alucobond; cięcie, gięcie w prasie, wycinanie szczelin, spawanie, wykończenie powierzchniowe, blachy, stemplowanie; listwy z aluminium surowego i powleczonego; panele z aluminium spawanego; kolumny, filary; powłoki ze stali nierdzewnej, zlewy i okapy ze stali nierdzewnej robione na miarę; marki handlowe; projektowanie na potrzeby umeblowania cięciem laserowym 20 mm; skrzynki na korespondencję ze stali nierdzewnej robione na miarę.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. INTERSTAL S.A

  Polska

  Producent blachy stalowych i rur ocynkowanych od 19 lat firma Interstal S.A. zajmuje się dostarczaniem produktów takich jak blachy ocynkowane, stalowe, powlekane, listwy montażowe. Zakres grubości blach wynosi od 0, 4 mm do 3 mm. Od pewnego czasu w firmie działa serwis stali - cięcie blach z kręgów w stylu poprzecznym lub wzdłuż. Firma posiada wiele oddziałów rozsianych po całej Polsce. Działają punkty sprzedaży w Krakowie, Łodzi, Bydgoszczy i Bytomie. Misją firmy jest spełnianie oczekiwań klientów i współpraca.

 2. TI ELLE SNC

  Włochy

  Nasza działalność obejmue cięcie i wykrawanie przy pomocy maszyn RAINER CNC, poprzez składanie, kaladrowanie CNC z 4-cylindrowymi kalandrami. Wykonujemy prace tłoczenia przy użyciu pras hydraulicznych GIGANT o wadze 200 ton i pras mechanicznych od 35 do 85 ton. Obróbka odśrodkowa przy pomocy obrabiarek NOVA SIDERA, CNC i półautomatycznych, zarówno żelaza jak i aluminium. Cięcie i łączenie przez wciskanie wykonywane są przy pomocy maszyny tnącej i automatycznej pionowej maszyny łączacej ELMA.

 3. HA DA MADENCILIK

  Turcja

  Firma HA DA MADENCILIK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacha i taśma cynowana. Ma siedzibę w Mersin, Turcja.

 4. PAUL PINSEL KG

  Niemcy

  Firma PAUL PINSEL KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacha i taśma cynowana. Jest również obecna w dziedzinach blacha bielona. Ma siedzibę w Nürnberg, Niemcy.

 5. COM.BA.S. S.R.L.

  Włochy

  Firma COM.BA.S. S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacha i taśma cynowana. Jest również obecna w dziedzinach osłony metalowe na zatyczki, production of sealed finished products, kapsla, i Korki z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Napoli, Włochy.

 1. LOGSTEEL, S.L.

  Hiszpania

  Firma LOGSTEEL, S.L., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Blacha i taśma cynowana. Jest również obecna w dziedzinach stal galwanizowana. Ma siedzibę w Gijon, Hiszpania.

 2. VOISIN SA

  Francja

  Firma VOISIN SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacha i taśma żelazna. Jest również obecna w dziedzinach Blacha i taśma cynowana, Blacha i taśma cynowana, i blacharstwo precyzyjne. Ma siedzibę w Bayeux, Francja.

 1. RAMTEX-TRADING

  Białoruś

  Firma RAMTEX-TRADING, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacha i taśma cynowana. Ma siedzibę w Minsk, Białoruś.

 2. NRG DI CASADEI MARCO

  Włochy

  Firma NRG DI CASADEI MARCO, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Blacha i taśma cynowana. Jest również obecna w dziedzinach izolacje termiczne. Ma siedzibę w Castrocaro Terme, Włochy.

 3. INDUMET

  Belgia

  Firma INDUMET, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka skrawaniem. Jest również obecna w dziedzinach Blacha i taśma cynowana, Blacha i taśma cynowana, i opakowania z białej blachy. Ma siedzibę w Bressoux, Belgia.

 4. RÉZMŰHELY KFT

  Węgry

  Firma RÉZMŰHELY KFT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacha i taśma cynowana. Jest również obecna w dziedzinach fontanna. Ma siedzibę w Szentendre, Węgry.

 5. ACTIVE ENGINEERING (GB) LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma ACTIVE ENGINEERING (GB) LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacha i taśma cynowana. Ma siedzibę w Marlow, Zjednoczone Królestwo.

 6. TOSAC SAC SAN VE TIC LTD ŞTI

  Turcja

  Firma TOSAC SAC SAN VE TIC LTD ŞTI, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Blacha i taśma cynowana. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 7. SPOJMONT OSTRAVA S.R.O.

  Republika Czeska

  Firma SPOJMONT OSTRAVA S.R.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacha i taśma cynowana. Jest również obecna w dziedzinach Sheet metal cutting, i blachy stalowe. Ma siedzibę w Ostrava Marianske Hory, Republika Czeska.

 8. SIMON STEEL LLC

  Hong Kong

  Firma SIMON STEEL LLC, roku i działającą w sektorze Blacha i taśma żelazna. Jest również obecna w dziedzinach Stal stopowa, Blacha i taśma cynowana, blacha bielona, Stal stopowa, stal nierdzewna, i Blacha i taśma cynowana. Ma siedzibę w Hong Kong, Hong Kong.

 1. BASTEELOS, S.R.O.

  Republika Czeska

  Firma BASTEELOS, S.R.O., roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka skrawaniem. Jest również obecna w dziedzinach Blacha i taśma cynowana, Lakierowanie stali i metali, Spawanie stali i metali, Blacha i taśma cynowana, Lakierowanie stali i metali, i Spawanie stali i metali. Ma siedzibę w Osek, Republika Czeska.

 2. MUMCU TENEKE SAN. VE TIC.LTD.STI.

  Turcja

  Firma MUMCU TENEKE SAN. VE TIC.LTD.STI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacha i taśma cynowana. Jest również obecna w dziedzinach pudełka do pakowania. Ma siedzibę w Gönen, Turcja.

 3. SAG A.S.

  Republika Czeska

  Firma SAG A.S., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Okna dachowe. Jest również obecna w dziedzinach Blacha i taśma żelazna, Blacha i taśma cynowana, Roboty budowlane ciężkie, Blacha i taśma żelazna, Blacha i taśma cynowana, i Roboty budowlane ciężkie. Ma siedzibę w Jindrichuv Hradec, Republika Czeska.

 4. BASCO BAYERISCHE STAHL- UND COILSCHNITT-SERVICE GMBH

  Niemcy

  Firma BASCO BAYERISCHE STAHL- UND COILSCHNITT-SERVICE GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Stal. Jest również obecna w dziedzinach Blacha i taśma cynowana, i Blacha i taśma cynowana. Ma siedzibę w Karlstein, Niemcy.

 5. DR. ING. HELMUT LANGE GMBH

  Niemcy

  Firma DR. ING. HELMUT LANGE GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Blacha i taśma cynowana. Jest również obecna w dziedzinach Artykuły żelazne i drobnica metalowa, budowlana, Narzędzia precyzyjne, ręczne niezasilane, Artykuły żelazne i drobnica metalowa, budowlana, i Narzędzia precyzyjne, ręczne niezasilane. Ma siedzibę w München, Niemcy.

 6. CAMPITELLI S.R.L.

  Włochy

  Firma CAMPITELLI S.R.L., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Blacha i taśma cynowana. Ma siedzibę w Sant'egidio Del Monte Albino, Włochy.

 7. LEONE DOMENICO PAOLO

  Włochy

  Firma LEONE DOMENICO PAOLO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Okna. Jest również obecna w dziedzinach Blacha i taśma cynowana, Ramy okienne, Blacha i taśma cynowana, i Ramy okienne. Ma siedzibę w Trebisacce, Włochy.

 8. FEICHT METALLVERARBEITUNG GMBH

  Niemcy

  Firma FEICHT METALLVERARBEITUNG GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacha i taśma żelazna. Jest również obecna w dziedzinach Blacha i taśma cynowana, i Blacha i taśma cynowana. Ma siedzibę w Falkenberg, Niemcy.

 9. GE.MO.TEC. AIR

  Włochy

  Firma GE.MO.TEC. AIR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacha i taśma cynowana. Jest również obecna w dziedzinach instalacje do zasysania powietrza, i instalacje kanalizacyjne. Ma siedzibę w San Marco Evangelista, Włochy.

 10. ATLAS-ACOMFA B.V.

  Holandia

  Firma ATLAS-ACOMFA B.V., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacha i taśma żelazna. Jest również obecna w dziedzinach Blacha i taśma cynowana, i Blacha i taśma cynowana. Ma siedzibę w Noordwijkerhout, Holandia.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo