• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • blacha i taśma cynowana

Wyniki dla

Blacha i taśma cynowana - Import eksport

 1. NOVA TEK S.R.L.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma NOVA TEK S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacha i taśma cynowana. Jest również obecna w dziedzinach szkielet metalowy, ciesielstwo, konstrukcje szkieletowe ze stali nierdzewnej, i materiały do szkieletów metalowych. Ma siedzibę w Casaloldo, Włochy.

 2. LONGHI FRATELLI SAS

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma LONGHI FRATELLI SAS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacharstwo przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Blacha i taśma cynowana, urządzenia i maszyny do cięcia blachy, blachy, Blacha i taśma cynowana, i produkcja blach ze stali nierdzewnej. Ma siedzibę w Barlassina, Włochy.

 3. TECNOMETAL DI: DI NINNO VICO

  Włochy

  Firma TECNOMETAL Di Ninno Vico prowadzi działalność w sektorze od roku 1983. Wszystkie produkty są wykonywane w sposób profesjonalny, zgodnie z normami i standardami jakości wyznaczonymi przez aktualne przepisy europejskie. Przedsiębiorstwo zyskało uznanie na arenie międzynarodowej, przede wszystkim dzięki rzetelności i dyspozycyjności swoich współpracowników. TECNOMETAL oferuje szeroką gamę produktów: instalacje kominowe i grzewcze: Linia z pojedynczą i z podwójną przegrodą z miedzi, stali nierdzewnej oraz lakierowana; Linia lakierowana na pelety; Linia lakierowana na drewno.

 4. AMBROSINI G.T. SRL

  Włochy

  Ambrosini G.T. specjalizuje się w obróbce następujących materiałów: aluminium do OX i pokryte, żelazo, stal nierdzewna, miedź, mosiądz, Alucobond; cięcie, gięcie w prasie, wycinanie szczelin, spawanie, wykończenie powierzchniowe, blachy, stemplowanie; listwy z aluminium surowego i powleczonego; panele z aluminium spawanego; kolumny, filary; powłoki ze stali nierdzewnej, zlewy i okapy ze stali nierdzewnej robione na miarę; marki handlowe; projektowanie na potrzeby umeblowania cięciem laserowym 20 mm; skrzynki na korespondencję ze stali nierdzewnej robione na miarę.

 5. INTERSTAL S.A

  Polska

  Producent blachy stalowych i rur ocynkowanych od 19 lat firma Interstal S.A. zajmuje się dostarczaniem produktów takich jak blachy ocynkowane, stalowe, powlekane, listwy montażowe. Zakres grubości blach wynosi od 0, 4 mm do 3 mm. Od pewnego czasu w firmie działa serwis stali - cięcie blach z kręgów w stylu poprzecznym lub wzdłuż. Firma posiada wiele oddziałów rozsianych po całej Polsce. Działają punkty sprzedaży w Krakowie, Łodzi, Bydgoszczy i Bytomie. Misją firmy jest spełnianie oczekiwań klientów i współpraca.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. TI ELLE SNC

  Włochy

  Nasza działalność obejmue cięcie i wykrawanie przy pomocy maszyn RAINER CNC, poprzez składanie, kaladrowanie CNC z 4-cylindrowymi kalandrami. Wykonujemy prace tłoczenia przy użyciu pras hydraulicznych GIGANT o wadze 200 ton i pras mechanicznych od 35 do 85 ton. Obróbka odśrodkowa przy pomocy obrabiarek NOVA SIDERA, CNC i półautomatycznych, zarówno żelaza jak i aluminium. Cięcie i łączenie przez wciskanie wykonywane są przy pomocy maszyny tnącej i automatycznej pionowej maszyny łączacej ELMA.

 2. COM.BA.S. S.R.L.

  Włochy

  Firma COM.BA.S. S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacha i taśma cynowana. Jest również obecna w dziedzinach osłony metalowe na zatyczki, production of sealed finished products, kapsla, i Korki z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Napoli, Włochy.

 3. ANH THY CO., LTD.

  Wietnam

  Firma ANH THY CO., LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacha i taśma cynowana. Ma siedzibę w Ho Chi Minh City, Wietnam.

 4. LOGSTEEL, S.L.

  Hiszpania

  Firma LOGSTEEL, S.L., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Blacha i taśma cynowana. Jest również obecna w dziedzinach stal galwanizowana. Ma siedzibę w Gijon, Hiszpania.

 5. HA DA MADENCILIK

  Turcja

  Firma HA DA MADENCILIK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacha i taśma cynowana. Ma siedzibę w Mersin, Turcja.

 1. DONGGUAN XINKE METAL TECHNOLOGY CO.,LTD

  Chiny

  Firma DONGGUAN XINKE METAL TECHNOLOGY CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacha i taśma cynowana. Jest również obecna w dziedzinach blachy, wytłaczanie metali, blachy i aluminium wstępnie malowane w różnych kolorach, i pieczętowanie. Ma siedzibę w Dongguan, Chiny.

 2. NRG DI CASADEI MARCO

  Włochy

  Firma NRG DI CASADEI MARCO, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Blacha i taśma cynowana. Jest również obecna w dziedzinach izolacje termiczne. Ma siedzibę w Castrocaro Terme, Włochy.

 1. JIANGYIN KEMAO METAL PRODUCTS,.CO. LTD.

  Chiny

  Firma JIANGYIN KEMAO METAL PRODUCTS,.CO. LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacha i taśma cynowana. Ma siedzibę w Jiangyin, Chiny.

 2. RAMTEX-TRADING

  Białoruś

  Firma RAMTEX-TRADING, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacha i taśma cynowana. Ma siedzibę w Minsk, Białoruś.

 3. VOISIN SA

  Francja

  Firma VOISIN SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacha i taśma żelazna. Jest również obecna w dziedzinach Blacha i taśma cynowana, Blacha i taśma cynowana, i blacharstwo precyzyjne. Ma siedzibę w Bayeux, Francja.

 4. HAOMEI INDUSTRY CO.,LTD

  Chiny

  Firma HAOMEI INDUSTRY CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacha i taśma cynowana. Jest również obecna w dziedzinach aluminium, i listwa aluminiowa. Ma siedzibę w Zhengzhou, Chiny.

 5. RÉZMŰHELY KFT

  Węgry

  Firma RÉZMŰHELY KFT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacha i taśma cynowana. Jest również obecna w dziedzinach fontanna. Ma siedzibę w Szentendre, Węgry.

 6. WUXI BAILE SHEET METAL CO.,LTD

  Chiny

  Firma WUXI BAILE SHEET METAL CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacha i taśma cynowana. Jest również obecna w dziedzinach taśmy metalowe walcowane na zimno, i blachy ze stali galwanizowanej. Ma siedzibę w Wuxi, Chiny.

 7. SIMON STEEL LLC

  Hong Kong

  Firma SIMON STEEL LLC, roku i działającą w sektorze Blacha i taśma żelazna. Jest również obecna w dziedzinach Stal stopowa, Blacha i taśma cynowana, blacha bielona, Stal stopowa, stal nierdzewna, i Blacha i taśma cynowana. Ma siedzibę w Hong Kong, Hong Kong.

 8. INDUMET

  Belgia

  Firma INDUMET, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka skrawaniem. Jest również obecna w dziedzinach Blacha i taśma cynowana, Blacha i taśma cynowana, i opakowania z białej blachy. Ma siedzibę w Bressoux, Belgia.

 1. TOSAC SAC SAN VE TIC LTD ŞTI

  Turcja

  Firma TOSAC SAC SAN VE TIC LTD ŞTI, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Blacha i taśma cynowana. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 2. ACTIVE ENGINEERING (GB) LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma ACTIVE ENGINEERING (GB) LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacha i taśma cynowana. Ma siedzibę w Marlow, Zjednoczone Królestwo.

 3. LEONE DOMENICO PAOLO

  Włochy

  Firma LEONE DOMENICO PAOLO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Okna. Jest również obecna w dziedzinach Blacha i taśma cynowana, Ramy okienne, Blacha i taśma cynowana, i Ramy okienne. Ma siedzibę w Trebisacce, Włochy.

 4. BEIJING ZHONGHONGJIAN INFORMATION TECHNOLOGY CO;LTD

  Chiny

  Firma BEIJING ZHONGHONGJIAN INFORMATION TECHNOLOGY CO;LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacha i taśma cynowana. Ma siedzibę w 100020, Chiny.

 5. CHUMEN SEALED PARTS FACTORY

  Chiny

  Firma CHUMEN SEALED PARTS FACTORY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacha i taśma cynowana. Ma siedzibę w Zhejiang Province China, Chiny.

 6. JINHENG METAL & LATH FACTORY

  Chiny

  Firma JINHENG METAL & LATH FACTORY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacha i taśma cynowana. Ma siedzibę w Hengshui, Chiny.

 7. SHAANXI K-TEX INDUSTRIES CO., LTD

  Chiny

  Firma SHAANXI K-TEX INDUSTRIES CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacha i taśma cynowana. Jest również obecna w dziedzinach molibden. Ma siedzibę w Shaanxi, Chiny.

 8. WUXI HUATAI TRADING CO.,LTD

  Chiny

  Firma WUXI HUATAI TRADING CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacha i taśma cynowana. Ma siedzibę w Wuxi, Chiny.

 9. ZHONGSHAN RANDA METAL MATERIAL CO., LTD.

  Chiny

  Firma ZHONGSHAN RANDA METAL MATERIAL CO., LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacha i taśma cynowana. Ma siedzibę w Zhongshan, Chiny.

 10. DINGSHENG ALUMINIUM GROUP

  Chiny

  Firma DINGSHENG ALUMINIUM GROUP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacha i taśma cynowana. Jest również obecna w dziedzinach blachy aluminiowe. Ma siedzibę w Hangzhou, Chiny.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo