• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • blacha i taśma cynowa

Wyniki dla

Blacha i taśma cynowa - Import eksport

 1. JL GOSLAR GMBH

  Niemcy

  JL Goslar GmbH jest ekspertem w przetwarzaniu ołowiu, cyny i ich stopów w zakładzie produkcyjnym Goslar od ponad stu lat. Zaopatrujemy wymagających klientów z różnych dziedzin przemysłu i badań w pionierskie produkty i zapewniamy spersonalinowaną obsługę w naszych 3 obszarach biznesowych: ochrona przed promieniowaniem, inżynieria aparatury, anody - na całym świecie. Historia naszego sukcesu opiera się na naszej filozofii, którą bezkompromisowo wdrażamy. Łączymy to, co najlepsze w innowacyjnym duchu i poszanowaniu tradycji. Z nami jesteś IN SAFE HANDS. Nieustannie poszukujemy nowych rozwiązań, jeszcze bardziej bezpiecznych, wydajnych, ekonomicznych i przyjaznych dla środowiska. Odważne nowatorskie podejście umożliwiło nam posiadanie dzisiaj ekskluzywnych technologii, dzięki którym jesteśmy poszukiwanymi partnerami w kraju i za granicą. Ludzie, którzy za tym stoją i wysoki poziom ich usług świadczonych codziennie w oparciu o najnowocześniejszą technologię i osobiste zaangażowanie i wiedzę, obsługują żywe rynki.

 2. C:MET GMBH

  Niemcy

 3. CUSTODIO DE CASTRO LOBO & FILHOS, S.A.

  Portugalia

 4. EGON MÜLLER ZINNGEGENSTÄNDE E.K.

  Niemcy

 5. MANUFACTURAS DE LA LUPA SL

  Hiszpania

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. BRAUN GMBH FOLIEN-PRÄGETECHNIK

  Niemcy

  Ludzie z entuzjazmem dla wspólnej sprawy! Takimi chcą być nasi pracownicy dla klientów w każdej dziedzinie biznesu i mając to na uwadze, stoją za Grupą Braun. Jako firma rodzinna średniej wielkości chcemy otwartej, przyjaznej i zaangażowanej atmosfery w naszej codziennej pracy. Naszym celem jest bycie klasycznym przykładem kultury korporacyjnej w Badenii-Wirtenbergii pod względem pomysłowości i wykonania. W naszym zewnętrznym zaangażowaniu myślimy globalnie i działamy lokalnie: czy to przy wspieraniu instytucji społecznych, czy też w promowaniu sportu. Pod względem jakości i skuteczności Grupa Braun wyznacza standardy. Dzięki połączeniu doświadczenia i technicznego know-how tworzymy Twój produkt. Rutynowo, szybko i niezawodnie. Szukamy wyzwania. Dane online w zakupie i sprzedaży w znacznym stopniu przyczyniają się do tego, że zawsze na bieżąco możemy doradzać klientom.

 2. ZN CYNKOWNIA

  Polska

  Jesteśmy zespołem specjalistów z ponad 15-letnim doświadczeniem w metalurgii oraz cynkowaniu. W 2016 roku wspólnie zaprojektowaliśmy i uruchomiliśmy jedną z najnowocześniejszych linii cynkowniczych w Polsce. Umożliwiło nam to rozpoczęcie cynkowania szerokiej gamy elementów stalowych i żeliwnych. O wysokim poziomie naszych usług świadczy fakt, iż jako jedyna cynkownia wysokotemperaturowa w Polsce otrzymaliśmy certyfikat DASt-022.

 3. DE CRAENE

  Belgia

 4. PORTE

  Francja

 5. STSI ITALIA SRL

  Włochy

 1. TOSCANA LAMIERE INDUSTRIE S.P.A.

  Włochy

 2. VOLLMER ALUMINIUM HUNGARIA EPULETBURKOLATOK KFT

  Węgry

 1. CENTRO LAMIERE S.R.L.

  Włochy

 2. METAL IANNONE SRL

  Włochy

 3. STAHLHANDEL BÖHMKE GMBH

  Niemcy

 4. HIPPE GUNNAR PLATE OG SVEISEVERK AS

  Norwegia

 5. MARCORA S.P.A.

  Włochy

 6. FERRMETALL KFT

  Węgry

 7. ALCAN PACKAGING RORSCHACH AG

  Szwajcaria

 8. ALLPLAS SISTEMAS SL.

  Hiszpania

 1. O.M.S. S.R.L.

  Włochy

 2. PANO METAL VE PLASTIK SANAYITICARET LIMITED SIRKETI

  Turcja

 3. ELKUCH AG

  Szwajcaria

 4. BALTASAR MOURA & FILHOS LDA

  Portugalia

 5. BE GROUP AS

  Estonia

 6. U S STEEL KOSICE (U K) LTD

  Zjednoczone Królestwo

 7. LUXMETALL DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

 8. AMBROSINI G.T. SRL

  Włochy

  Ambrosini G.T. specjalizuje się w obróbce następujących materiałów: aluminium do OX i pokryte, żelazo, stal nierdzewna, miedź, mosiądz, Alucobond; cięcie, gięcie w prasie, wycinanie szczelin, spawanie, wykończenie powierzchniowe, blachy, stemplowanie; listwy z aluminium surowego i powleczonego; panele z aluminium spawanego; kolumny, filary; powłoki ze stali nierdzewnej, zlewy i okapy ze stali nierdzewnej robione na miarę; marki handlowe; projektowanie na potrzeby umeblowania cięciem laserowym 20 mm; skrzynki na korespondencję ze stali nierdzewnej robione na miarę.

 9. ALBALU IPARI KFT

  Węgry

 10. FONDAZIONE MARIO ED ANNA MAGNETTO

  Włochy

Wyszukaj wyceny dla