• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • blacha i taśma cynowa

Wyniki dla

Blacha i taśma cynowa - Import eksport

 1. JL GOSLAR GMBH

  Niemcy

  JL Goslar GmbH jest ekspertem w przetwarzaniu ołowiu, cyny i ich stopów w zakładzie produkcyjnym Goslar od ponad stu lat. Zaopatrujemy wymagających klientów z różnych dziedzin przemysłu i badań w pionierskie produkty i zapewniamy spersonalinowaną obsługę w naszych 3 obszarach biznesowych: ochrona przed promieniowaniem, inżynieria aparatury, anody - na całym świecie. Historia naszego sukcesu opiera się na naszej filozofii, którą bezkompromisowo wdrażamy. Łączymy to, co najlepsze w innowacyjnym duchu i poszanowaniu tradycji. Z nami jesteś IN SAFE HANDS. Nieustannie poszukujemy nowych rozwiązań, jeszcze bardziej bezpiecznych, wydajnych, ekonomicznych i przyjaznych dla środowiska. Odważne nowatorskie podejście umożliwiło nam posiadanie dzisiaj ekskluzywnych technologii, dzięki którym jesteśmy poszukiwanymi partnerami w kraju i za granicą. Ludzie, którzy za tym stoją i wysoki poziom ich usług świadczonych codziennie w oparciu o najnowocześniejszą technologię i osobiste zaangażowanie i wiedzę, obsługują żywe rynki.

 2. C:MET GMBH

  Niemcy

  Firma C:MET GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Cyna i stopy cyny. Jest również obecna w dziedzinach Stopy cyny, Blacha i taśma cynowa, Ołów i stopy ołowiu, cyna, Stopy cyny, biały metal, Blacha i taśma cynowa, pręty okrągłe z metalu, i ołów. Ma siedzibę w Wendelstein, Niemcy.

 3. CUSTODIO DE CASTRO LOBO & FILHOS, S.A.

  Portugalia

 4. MANUFACTURAS DE LA LUPA SL

  Hiszpania

 5. EGON MÜLLER ZINNGEGENSTÄNDE E.K.

  Niemcy

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. TABELARAIZ

  Portugalia

  Założone w lutym 2011 roku, przedsiębiorstwo Tableraíz jest czołowym graczem w branży konstrukcji metalowych, oferującym szeroki zakres rozwiązań, w tym przygotowania konstrukcyjne, dostawę i montaż. Nasza ekspertyza obejmuje stosowanie powłok metalowych, proces wydawania zezwoleń, realizację projektów architektonicznych i inżynieryjnych oraz szczegółowy nadzór konstrukcyjny. Przy wsparciu doświadczonego i oddanego zespołu, Tabaraíz odnosi sukcesy w przygotowywaniu indywidualnych rozwiązań dla różnych projektów na całym świecie. Wyrazem naszego niezachwianego zaangażowania jest dostarczanie nowatorskich rozwiązań w branży metalowej przy jednoczesnym traktowaniu priorytetowo odpowiedzialności i efektywności celem usatysfakcjonowania wszystkich zainteresowanych stron. Dążymy do tego, by stać się kluczowym podmiotem na rynku, wyznaczającym wzorce doskonałości zarówno w dziedzinie konstrukcji, jak i usług z zakresu obróbki metali. Inspirowani wzorem podstawowych wartości, takich jak, między innymi etyka, odpowiedzialność, poświęcenie, duch współpracy i szacunek, dążymy do pozostawienia trwałego śladu. Dzięki bogatemu doświadczeniu i udoskonalanemu Know-How, zdobytemu na przestrzeni lat, jesteśmy w stanie zaoferować oryginalne rozwiązania Planowania, Konstrukcji i Inżynieryjne. Przy każdym projekcie, klienci mogą polegać na naszym profesjonalizmie, wskazówkach technicznych i niezachwianym zaangażowaniu na rzecz jakości. Nasze wysokie kompetencje obejmują wiele aspektów: planowanie, dostawy, wsparcie, wydawanie zezwoleń, nakładanie powłok, montaż, prace konstrukcyjne. Jesteśmy zaangażowani w zapewnienie wysokiej jakości.

 2. BRAUN GMBH FOLIEN-PRÄGETECHNIK

  Niemcy

  Ludzie z entuzjazmem dla wspólnej sprawy! Takimi chcą być nasi pracownicy dla klientów w każdej dziedzinie biznesu i mając to na uwadze, stoją za Grupą Braun. Jako firma rodzinna średniej wielkości chcemy otwartej, przyjaznej i zaangażowanej atmosfery w naszej codziennej pracy. Naszym celem jest bycie klasycznym przykładem kultury korporacyjnej w Badenii-Wirtenbergii pod względem pomysłowości i wykonania. W naszym zewnętrznym zaangażowaniu myślimy globalnie i działamy lokalnie: czy to przy wspieraniu instytucji społecznych, czy też w promowaniu sportu. Pod względem jakości i skuteczności Grupa Braun wyznacza standardy. Dzięki połączeniu doświadczenia i technicznego know-how tworzymy Twój produkt. Rutynowo, szybko i niezawodnie. Szukamy wyzwania. Dane online w zakupie i sprzedaży w znacznym stopniu przyczyniają się do tego, że zawsze na bieżąco możemy doradzać klientom.

 3. ZN CYNKOWNIA

  Polska

  Jesteśmy zespołem specjalistów z ponad 15-letnim doświadczeniem w metalurgii oraz cynkowaniu. W 2016 roku wspólnie zaprojektowaliśmy i uruchomiliśmy jedną z najnowocześniejszych linii cynkowniczych w Polsce. Umożliwiło nam to rozpoczęcie cynkowania szerokiej gamy elementów stalowych i żeliwnych. O wysokim poziomie naszych usług świadczy fakt, iż jako jedyna cynkownia wysokotemperaturowa w Polsce otrzymaliśmy certyfikat DASt-022.

 4. DE CRAENE

  Belgia

 5. PORTE

  Francja

 1. STSI ITALIA SRL

  Włochy

 2. J WHITELEGG & SONS LTD

  Zjednoczone Królestwo

 1. BEINITS SIA, VAIRUMTIRDZNIECIBAS FIRMA

  Łotwa

 2. COSMO STAMPI S.N.C.

  Włochy

 3. COMAL EXPORT - IMPORT GMBH

  Niemcy

 4. PRECISION ENGINEERING PIECES LTD

  Zjednoczone Królestwo

 5. LONGOFER

  Maroko

 6. METALSERVICE S.R.L.

  Włochy

 7. BARRA FULVIO

  Włochy

 8. AFON TINPLATE COMPANY LTD

  Zjednoczone Królestwo

 1. BAND- UND FEINSTAHL SERVICE RUDOLPH UND BROCKMANN GMBH

  Niemcy

 2. ATLAS-ACOMFA B.V.

  Holandia

 3. BALTASAR MOURA & FILHOS LDA

  Portugalia

 4. WIMMER HARTSTAHL GESELLSCHAFT M.B.H. & CO. KG.

  Austria

 5. EUROPE TECHNIK S.R.L.

  Włochy

 6. SOMASTEEL

  Maroko

 7. ISKENDERUN DEMIR VE CELIK A S

  Turcja

 8. DISTRIBUZIONE SIDERURGICA S.R.L.

  Włochy

 9. STAERMOSE INDUSTRY A/S

  Dania

 10. DAGATA EPITO ES KFT

  Węgry

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo

Wyszukaj wyceny dla