• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • blacha i taśma cynowa

Wyniki dla

Blacha i taśma cynowa - Import eksport

 1. JL GOSLAR GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  JL Goslar GmbH jest ekspertem w przetwarzaniu ołowiu, cyny i ich stopów w zakładzie produkcyjnym Goslar od ponad stu lat. Zaopatrujemy wymagających klientów z różnych dziedzin przemysłu i badań w pionierskie produkty i zapewniamy spersonalinowaną obsługę w naszych 3 obszarach biznesowych: ochrona przed promieniowaniem, inżynieria aparatury, anody - na całym świecie. Historia naszego sukcesu opiera się na naszej filozofii, którą bezkompromisowo wdrażamy. Łączymy to, co najlepsze w innowacyjnym duchu i poszanowaniu tradycji. Z nami jesteś IN SAFE HANDS. Nieustannie poszukujemy nowych rozwiązań, jeszcze bardziej bezpiecznych, wydajnych, ekonomicznych i przyjaznych dla środowiska. Odważne nowatorskie podejście umożliwiło nam posiadanie dzisiaj ekskluzywnych technologii, dzięki którym jesteśmy poszukiwanymi partnerami w kraju i za granicą. Ludzie, którzy za tym stoją i wysoki poziom ich usług świadczonych codziennie w oparciu o najnowocześniejszą technologię i osobiste zaangażowanie i wiedzę, obsługują żywe rynki.

 2. C:MET GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma C:MET GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Cyna i stopy cyny. Jest również obecna w dziedzinach Stopy cyny, Blacha i taśma cynowa, Ołów i stopy ołowiu, cyna, Stopy cyny, biały metal, Blacha i taśma cynowa, pręty okrągłe z metalu, i ołów. Ma siedzibę w Wendelstein, Niemcy.

 3. CUSTODIO DE CASTRO LOBO & FILHOS, S.A.

  Portugalia

  Firma CUSTODIO DE CASTRO LOBO & FILHOS, S.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacha i taśma z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Blacha i taśma żelazna, Blacha i taśma cynowa, Blacha i taśma żelazna, i Blacha i taśma cynowa. Ma siedzibę w Urgezes, Portugalia.

 4. EGON MÜLLER ZINNGEGENSTÄNDE E.K.

  Niemcy

  Firma EGON MÜLLER ZINNGEGENSTÄNDE E.K., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacha i taśma cynowa. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby dekoracyjne cynowe, i Wyroby dekoracyjne cynowe. Ma siedzibę w Baden-Baden, Niemcy.

 5. MANUFACTURAS DE LA LUPA SL

  Hiszpania

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. BRAUN GMBH FOLIEN-PRÄGETECHNIK

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Ludzie z entuzjazmem dla wspólnej sprawy! Takimi chcą być nasi pracownicy dla klientów w każdej dziedzinie biznesu i mając to na uwadze, stoją za Grupą Braun. Jako firma rodzinna średniej wielkości chcemy otwartej, przyjaznej i zaangażowanej atmosfery w naszej codziennej pracy. Naszym celem jest bycie klasycznym przykładem kultury korporacyjnej w Badenii-Wirtenbergii pod względem pomysłowości i wykonania. W naszym zewnętrznym zaangażowaniu myślimy globalnie i działamy lokalnie: czy to przy wspieraniu instytucji społecznych, czy też w promowaniu sportu. Pod względem jakości i skuteczności Grupa Braun wyznacza standardy. Dzięki połączeniu doświadczenia i technicznego know-how tworzymy Twój produkt. Rutynowo, szybko i niezawodnie. Szukamy wyzwania. Dane online w zakupie i sprzedaży w znacznym stopniu przyczyniają się do tego, że zawsze na bieżąco możemy doradzać klientom.

 2. ZN CYNKOWNIA

  Polska

  Jesteśmy zespołem specjalistów z ponad 15-letnim doświadczeniem w metalurgii oraz cynkowaniu. W 2016 roku wspólnie zaprojektowaliśmy i uruchomiliśmy jedną z najnowocześniejszych linii cynkowniczych w Polsce. Umożliwiło nam to rozpoczęcie cynkowania szerokiej gamy elementów stalowych i żeliwnych. O wysokim poziomie naszych usług świadczy fakt, iż jako jedyna cynkownia wysokotemperaturowa w Polsce otrzymaliśmy certyfikat DASt-022.

 3. DE CRAENE

  Belgia

  Firma DE CRAENE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacha i taśma cynkowa. Jest również obecna w dziedzinach klocki z cynku. Ma siedzibę w Kruishoutem, Belgia.

 4. GALVEX SERVICES OÜ

  Estonia

  Firma GALVEX SERVICES OÜ, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacha i taśma z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Blacha i taśma cynkowa, i Blacha i taśma cynkowa. Ma siedzibę w Viimsi Vald, Harjumaa, Estonia.

 5. CYNK - MAL SA

  Polska

  Firma CYNK - MAL SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacha i taśma z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Blacha i taśma cynkowa, i Blacha i taśma cynkowa. Ma siedzibę w Legnica, Polska.

 1. PORTE

  Francja

  Firma PORTE, roku i działającą w sektorze Blacha i taśma z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Blacha i taśma cynkowa, i Blacha i taśma cynkowa. Ma siedzibę w Vaulx En Velin, Francja.

 2. STSI ITALIA SRL

  Włochy

  Firma STSI ITALIA SRL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Blacha i taśma cynkowa. Ma siedzibę w Varese, Włochy.

 1. ZM SILESIA SPOLKA AKCYJNA

  Polska

  Firma ZM SILESIA SPOLKA AKCYJNA, roku i działającą w sektorze Blacha i taśma z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Blacha i taśma cynkowa, Cynk i stopy cynku, Blacha i taśma cynkowa, i Cynk i stopy cynku. Ma siedzibę w Katowice, Polska.

 2. CO-STAHL GMBH

  Niemcy

  Firma CO-STAHL GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Blacha i taśma z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Blacha i taśma cynkowa, Stal stopowa, Blacha i taśma cynkowa, i Stal stopowa. Ma siedzibę w München, Niemcy.

 3. CYNK-MAL D.O.O ALEKSINAC

  Serbia

  Firma CYNK-MAL D.O.O ALEKSINAC, roku i działającą w sektorze Blacha i taśma cynkowa. Ma siedzibę w Aleksinac, Serbia.

 4. THYSSENKRUPP SCHULTE GMBH, ZWEIGNIEDERLASSUNG EISENMETALL, STUTTGART

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Dzięki naszej wieloletniej współpracy z producentami i partnerami w handlu metalami, mamy doskonałe kontakty na rynku zamówień. Specjalne rozwiązania i pilne wymagania mogą być realizowane w krótkim czasie. Współczesne myślenie o usługach to coś więcej niż tylko dostarczanie i handel materiałami. Jako dobry konsultant i dostarczyciel rozwiązań problemów, postrzegamy Twoje wymagania jako nasze zadanie. W większości przypadków jest to idealna kombinacja, która zamienia usługę w usługę wysokiej jakości: posiadanie pożądanego produktu o odpowiedniej jakości dostępnego we właściwym czasie i we właściwej cenie. Współdziałanie tych czynników zapewnia długoterminowy sukces naszych klientów. Nasza niezwykle szeroka gama produktów w obszernym magazynie półproduktów nieżelaznych zapewnia szybką i elastyczną realizację zamówień. Dostarczamy aluminium, miedź, mosiądz, brąz, srebro niklowe, stal nierdzewną i wiele innych specjalnych materiałów lub stopów w postaci taśm, blach, płyt, prętów, rur, profili i wielu innych. Oferujemy nie tylko produkty standardowe, ale także mniej popularne, cienkie i grube średnice, wymiary pośrednie i specjalne, formaty specjalne i produkty niestandardowe. Skorzystaj z usług doradczych świadczonych przez naszych doświadczonych specjalistów w dziedzinie metali - niezależnie od tego, czy interesują Cię stopy bezołowiowe, czy też możliwe zastosowania różnych stopów lub wytrzymałości.

 5. ARSLAN METAL SANAYI VE TICARET A.S

  Turcja

  Verified by europages badge

  Założone w 1964 roku, przedsiębiorstwo Arslan Metal ugruntowało swoją pozycję wiodącego, tureckiego producenta wyrobów ołowianych i miedzianych premium. Wykazując się niesłabnącą troską o szczegóły, oferujemy zróżnicowany asortyment arkuszy miedzianych, wykonanych tak, aby spełniać życzenia naszych wyjątkowych klientów. Wychodząc naprzeciw wymaganiom przemysłu elektrycznego, branży dekarskiej, a także rozmaitych, innych zastosowań i aby sprostać zróżnicowanym potrzebom, nasze arkusze miedziane występują w wersjach miękkiej, twardej i półtwardej. Nasz proces produkcji w Arslan Metal wiąże się z precyzją podczas wlewania płynnej miedzi do form odlewniczych, a następnie walcowania w celu wytworzenia arkuszy miedzianych najwyższej jakości. W szczególności, godny odnotowania jest fakt, że skład wszystkich naszych wyrobów miedzianych jest w 100% elektrolityczny, wykazując nadzwyczajne przewodnictwo 58.58 MS, uzyskiwane wyłącznie z katod klasy A. Nasza oferta obejmuje arkusze, szynoprzewody, taśmy, pręty, rury, profile, kęsy, druty, wyroby wielowłókniste oraz przepustnice ze stopów. Skontaktuj się z nami, aby zadać pytania lub uzyskać więcej informacji!

 6. VANZOLINI SRL

  Włochy

  Firma VANZOLINI SRL, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka skrawaniem. Jest również obecna w dziedzinach Blacha i taśma z metali kolorowych, Blacha i taśma żelazna, Gięcie stali i metali, Blacha i taśma z metali kolorowych, Blacha i taśma żelazna, i Gięcie stali i metali. Ma siedzibę w Roma (Rm), Włochy.

 7. EUROLAMIERE S.R.L.

  Włochy

  Firma EUROLAMIERE S.R.L., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Blachy - rury. Jest również obecna w dziedzinach Blacha i taśma żelazna, Blacha i taśma z metali kolorowych, Blacha i taśma żelazna, i Blacha i taśma z metali kolorowych. Ma siedzibę w Cecina, Włochy.

 8. KRETZSCHMANN GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma KRETZSCHMANN GMBH & CO. KG, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Rudy żelaza i metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Stal stopowa, Blacha i taśma żelazna, Blacha i taśma stalowa, Stal stopowa, Blacha i taśma żelazna, i Blacha i taśma stalowa. Ma siedzibę w Birkenfeld, Niemcy.

 1. VOISIN SA

  Francja

  Firma VOISIN SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacha i taśma żelazna. Jest również obecna w dziedzinach Blacha i taśma cynowana, Blacha i taśma cynowana, i blacharstwo precyzyjne. Ma siedzibę w Bayeux, Francja.

 2. ALFONS HANNIG GMBH

  Niemcy

  Firma ALFONS HANNIG GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Blacha i taśma żelazna. Jest również obecna w dziedzinach Blacha i taśma stalowa, i Blacha i taśma stalowa. Ma siedzibę w Rehburg-Loccum, Niemcy.

 3. MAG. 45 B.V.

  Holandia

  Firma MAG. 45 B.V., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Blacha i taśma z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Blacha i taśma aluminiowa, i Blacha i taśma aluminiowa. Ma siedzibę w Eindhoven, Holandia.

 4. AFON TINPLATE COMPANY LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma AFON TINPLATE COMPANY LTD, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Blacha i taśma żelazna. Jest również obecna w dziedzinach Blacha i taśma cynowana, i Blacha i taśma cynowana. Ma siedzibę w Swansea, Zjednoczone Królestwo.

 5. FEMAG AG

  Szwajcaria

 6. VSW HETZEL E.K.

  Niemcy

  Firma VSW HETZEL E.K., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Blacha i taśma miedziana. Jest również obecna w dziedzinach Blacha i taśma aluminiowa, i Blacha i taśma aluminiowa. Ma siedzibę w Wendelstein, Niemcy.

 7. SOC MOSELLANE VENTE FER TOLE ACIER GANS

  Francja

  Firma SOC MOSELLANE VENTE FER TOLE ACIER GANS, roku i działającą w sektorze Blacha i taśma żelazna. Jest również obecna w dziedzinach Blacha i taśma stalowa, i Blacha i taśma stalowa. Ma siedzibę w Florange, Francja.

 8. BARRA FULVIO

  Włochy

 9. ALUMINIUM NORF GESELLSCHAFT MIT BESCHRÄNKTER HAFTUNG

  Niemcy

  Firma ALUMINIUM NORF GESELLSCHAFT MIT BESCHRÄNKTER HAFTUNG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacha i taśma z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Blacha i taśma aluminiowa, i Blacha i taśma aluminiowa. Ma siedzibę w Neuss, Niemcy.

 10. LAMINFER DI STARNARI STEFANO E C S.N.C.

  Włochy

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo