• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • blacha i taśma cynkowa

Wyniki dla

Blacha i taśma cynkowa - Import eksport

 1. BRAUN GMBH FOLIEN-PRÄGETECHNIK

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Ludzie z entuzjazmem dla wspólnej sprawy! Takimi chcą być nasi pracownicy dla klientów w każdej dziedzinie biznesu i mając to na uwadze, stoją za Grupą Braun. Jako firma rodzinna średniej wielkości chcemy otwartej, przyjaznej i zaangażowanej atmosfery w naszej codziennej pracy. Naszym celem jest bycie klasycznym przykładem kultury korporacyjnej w Badenii-Wirtenbergii pod względem pomysłowości i wykonania. W naszym zewnętrznym zaangażowaniu myślimy globalnie i działamy lokalnie: czy to przy wspieraniu instytucji społecznych, czy też w promowaniu sportu. Pod względem jakości i skuteczności Grupa Braun wyznacza standardy. Dzięki połączeniu doświadczenia i technicznego know-how tworzymy Twój produkt. Rutynowo, szybko i niezawodnie. Szukamy wyzwania. Dane online w zakupie i sprzedaży w znacznym stopniu przyczyniają się do tego, że zawsze na bieżąco możemy doradzać klientom.

 2. ZN CYNKOWNIA

  Polska

  Jesteśmy zespołem specjalistów z ponad 15-letnim doświadczeniem w metalurgii oraz cynkowaniu. W 2016 roku wspólnie zaprojektowaliśmy i uruchomiliśmy jedną z najnowocześniejszych linii cynkowniczych w Polsce. Umożliwiło nam to rozpoczęcie cynkowania szerokiej gamy elementów stalowych i żeliwnych. O wysokim poziomie naszych usług świadczy fakt, iż jako jedyna cynkownia wysokotemperaturowa w Polsce otrzymaliśmy certyfikat DASt-022.

 3. DE CRAENE

  Belgia

  Firma DE CRAENE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacha i taśma cynkowa. Jest również obecna w dziedzinach klocki z cynku. Ma siedzibę w Kruishoutem, Belgia.

 4. GALVEX SERVICES OÜ

  Estonia

  Firma GALVEX SERVICES OÜ, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacha i taśma z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Blacha i taśma cynkowa, i Blacha i taśma cynkowa. Ma siedzibę w Viimsi Vald, Harjumaa, Estonia.

 5. CYNK - MAL SA

  Polska

  Firma CYNK - MAL SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacha i taśma z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Blacha i taśma cynkowa, i Blacha i taśma cynkowa. Ma siedzibę w Legnica, Polska.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. PORTE

  Francja

  Firma PORTE, roku i działającą w sektorze Blacha i taśma z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Blacha i taśma cynkowa, i Blacha i taśma cynkowa. Ma siedzibę w Vaulx En Velin, Francja.

 2. STSI ITALIA SRL

  Włochy

  Firma STSI ITALIA SRL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Blacha i taśma cynkowa. Ma siedzibę w Varese, Włochy.

 3. CO-STAHL GMBH

  Niemcy

  Firma CO-STAHL GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Blacha i taśma z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Blacha i taśma cynkowa, Stal stopowa, Blacha i taśma cynkowa, i Stal stopowa. Ma siedzibę w München, Niemcy.

 4. ZM SILESIA SPOLKA AKCYJNA

  Polska

  Firma ZM SILESIA SPOLKA AKCYJNA, roku i działającą w sektorze Blacha i taśma z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Blacha i taśma cynkowa, Cynk i stopy cynku, Blacha i taśma cynkowa, i Cynk i stopy cynku. Ma siedzibę w Katowice, Polska.

 5. CYNK-MAL D.O.O ALEKSINAC

  Serbia

  Firma CYNK-MAL D.O.O ALEKSINAC, roku i działającą w sektorze Blacha i taśma cynkowa. Ma siedzibę w Aleksinac, Serbia.

 1. OTN OBERFLÄCHENTECHNIK G.M.B.H.

  Austria

 2. A. FERREIRA DA SILVA & CA., LDA.

  Portugalia

 1. JL GOSLAR GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  JL Goslar GmbH jest ekspertem w przetwarzaniu ołowiu, cyny i ich stopów w zakładzie produkcyjnym Goslar od ponad stu lat. Zaopatrujemy wymagających klientów z różnych dziedzin przemysłu i badań w pionierskie produkty i zapewniamy spersonalinowaną obsługę w naszych 3 obszarach biznesowych: ochrona przed promieniowaniem, inżynieria aparatury, anody - na całym świecie. Historia naszego sukcesu opiera się na naszej filozofii, którą bezkompromisowo wdrażamy. Łączymy to, co najlepsze w innowacyjnym duchu i poszanowaniu tradycji. Z nami jesteś IN SAFE HANDS. Nieustannie poszukujemy nowych rozwiązań, jeszcze bardziej bezpiecznych, wydajnych, ekonomicznych i przyjaznych dla środowiska. Odważne nowatorskie podejście umożliwiło nam posiadanie dzisiaj ekskluzywnych technologii, dzięki którym jesteśmy poszukiwanymi partnerami w kraju i za granicą. Ludzie, którzy za tym stoją i wysoki poziom ich usług świadczonych codziennie w oparciu o najnowocześniejszą technologię i osobiste zaangażowanie i wiedzę, obsługują żywe rynki.

 2. C:MET GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma C:MET GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Cyna i stopy cyny. Jest również obecna w dziedzinach Stopy cyny, Blacha i taśma cynowa, Ołów i stopy ołowiu, cyna, Stopy cyny, biały metal, Blacha i taśma cynowa, pręty okrągłe z metalu, i ołów. Ma siedzibę w Wendelstein, Niemcy.

 3. CUSTODIO DE CASTRO LOBO & FILHOS, S.A.

  Portugalia

  Firma CUSTODIO DE CASTRO LOBO & FILHOS, S.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacha i taśma z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Blacha i taśma żelazna, Blacha i taśma cynowa, Blacha i taśma żelazna, i Blacha i taśma cynowa. Ma siedzibę w Urgezes, Portugalia.

 4. EGON MÜLLER ZINNGEGENSTÄNDE E.K.

  Niemcy

  Firma EGON MÜLLER ZINNGEGENSTÄNDE E.K., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacha i taśma cynowa. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby dekoracyjne cynowe, i Wyroby dekoracyjne cynowe. Ma siedzibę w Baden-Baden, Niemcy.

 5. MANUFACTURAS DE LA LUPA SL

  Hiszpania

 6. SIGMA SPANNSTAHL GMBH

  Niemcy

 7. DAGATA EPITO ES KFT

  Węgry

  Firma DAGATA EPITO ES KFT, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Blacha i taśma żelazna. Jest również obecna w dziedzinach Blacha i taśma cynowana, i Blacha i taśma cynowana. Ma siedzibę w Gyor, Węgry.

 8. MEVACO S.R.L.

  Włochy

  Firma MEVACO S.R.L., roku i działającą w sektorze Blachy - rury. Jest również obecna w dziedzinach Blacha i taśma żelazna, Blacha i taśma z metali kolorowych, Blacha i taśma żelazna, i Blacha i taśma z metali kolorowych. Ma siedzibę w Egna, Włochy.

 1. SSAB SWEDISH STEEL

  Francja

  Firma SSAB SWEDISH STEEL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Blacha i taśma żelazna. Jest również obecna w dziedzinach Stal, Blacha i taśma stalowa, Stal, i Blacha i taśma stalowa. Ma siedzibę w Neuilly Sur Seine, Francja.

 2. FRANK & CO. PUR-COATING

  Niemcy

  Firma FRANK & CO. PUR-COATING, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacha i taśma z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Blacha i taśma aluminiowa, i Blacha i taśma aluminiowa. Ma siedzibę w Brück, Niemcy.

 3. MAZZETTI

  Włochy

 4. DUTTON ENGINEERING (WOODSIDE) LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma DUTTON ENGINEERING (WOODSIDE) LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zwijanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Blacha i taśma aluminiowa, Blacha i taśma żelazna, Blacha i taśma aluminiowa, i Blacha i taśma żelazna. Ma siedzibę w Sandy, Zjednoczone Królestwo.

 5. TECNOLAMIERA S.R.L.

  Włochy

  Firma TECNOLAMIERA S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacha i taśma z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Blachy - rury, Blacha i taśma żelazna, Blachy - rury, i Blacha i taśma żelazna. Ma siedzibę w Porto San Giorgio, Włochy.

 6. VSW HETZEL E.K.

  Niemcy

  Firma VSW HETZEL E.K., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Blacha i taśma miedziana. Jest również obecna w dziedzinach Blacha i taśma aluminiowa, i Blacha i taśma aluminiowa. Ma siedzibę w Wendelstein, Niemcy.

 7. METAL IANNONE SRL

  Włochy

  Firma METAL IANNONE SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacha i taśma żelazna. Jest również obecna w dziedzinach Blacha i taśma cynowana, i Blacha i taśma cynowana. Ma siedzibę w Nocera Superiore (SA), Włochy.

 8. ING.A.SAURITSCHNIG, ALU-STAHL-GLAS GESELLSCHAFT M.B.H.

  Austria

  Firma ING.A.SAURITSCHNIG, ALU-STAHL-GLAS GESELLSCHAFT M.B.H., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacha i taśma z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Blacha i taśma aluminiowa, i Blacha i taśma aluminiowa. Ma siedzibę w St. Veit An Der Glan, Austria.

 9. A. KRAUS GMBH

  Niemcy

 10. TF METALLI S.R.L.

  Włochy

  Firma TF METALLI S.R.L., roku i działającą w sektorze Blacha i taśma z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Blachy - rury, Blacha i taśma żelazna, Blachy - rury, i Blacha i taśma żelazna. Ma siedzibę w Ascoli Piceno, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo