• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • blacha i taśma cynkowa

Wyniki dla

Blacha i taśma cynkowa - Import eksport

 1. BRAUN GMBH FOLIEN-PRÄGETECHNIK

  Niemcy

  Ludzie z entuzjazmem dla wspólnej sprawy! Takimi chcą być nasi pracownicy dla klientów w każdej dziedzinie biznesu i mając to na uwadze, stoją za Grupą Braun. Jako firma rodzinna średniej wielkości chcemy otwartej, przyjaznej i zaangażowanej atmosfery w naszej codziennej pracy. Naszym celem jest bycie klasycznym przykładem kultury korporacyjnej w Badenii-Wirtenbergii pod względem pomysłowości i wykonania. W naszym zewnętrznym zaangażowaniu myślimy globalnie i działamy lokalnie: czy to przy wspieraniu instytucji społecznych, czy też w promowaniu sportu. Pod względem jakości i skuteczności Grupa Braun wyznacza standardy. Dzięki połączeniu doświadczenia i technicznego know-how tworzymy Twój produkt. Rutynowo, szybko i niezawodnie. Szukamy wyzwania. Dane online w zakupie i sprzedaży w znacznym stopniu przyczyniają się do tego, że zawsze na bieżąco możemy doradzać klientom.

 2. ZN CYNKOWNIA

  Polska

  Jesteśmy zespołem specjalistów z ponad 15-letnim doświadczeniem w metalurgii oraz cynkowaniu. W 2016 roku wspólnie zaprojektowaliśmy i uruchomiliśmy jedną z najnowocześniejszych linii cynkowniczych w Polsce. Umożliwiło nam to rozpoczęcie cynkowania szerokiej gamy elementów stalowych i żeliwnych. O wysokim poziomie naszych usług świadczy fakt, iż jako jedyna cynkownia wysokotemperaturowa w Polsce otrzymaliśmy certyfikat DASt-022.

 3. DE CRAENE

  Belgia

 4. PORTE

  Francja

 5. STSI ITALIA SRL

  Włochy

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ZM SILESIA SPOLKA AKCYJNA

  Polska

 2. OTN OBERFLÄCHENTECHNIK G.M.B.H.

  Austria

 3. GALVEX SERVICES OÜ

  Estonia

 4. A. FERREIRA DA SILVA & CA., LDA.

  Portugalia

 5. CO-STAHL GMBH

  Niemcy

 1. CYNK-MAL D.O.O ALEKSINAC

  Serbia

 2. CYNK - MAL SA

  Polska

 1. JL GOSLAR GMBH

  Niemcy

  JL Goslar GmbH jest ekspertem w przetwarzaniu ołowiu, cyny i ich stopów w zakładzie produkcyjnym Goslar od ponad stu lat. Zaopatrujemy wymagających klientów z różnych dziedzin przemysłu i badań w pionierskie produkty i zapewniamy spersonalinowaną obsługę w naszych 3 obszarach biznesowych: ochrona przed promieniowaniem, inżynieria aparatury, anody - na całym świecie. Historia naszego sukcesu opiera się na naszej filozofii, którą bezkompromisowo wdrażamy. Łączymy to, co najlepsze w innowacyjnym duchu i poszanowaniu tradycji. Z nami jesteś IN SAFE HANDS. Nieustannie poszukujemy nowych rozwiązań, jeszcze bardziej bezpiecznych, wydajnych, ekonomicznych i przyjaznych dla środowiska. Odważne nowatorskie podejście umożliwiło nam posiadanie dzisiaj ekskluzywnych technologii, dzięki którym jesteśmy poszukiwanymi partnerami w kraju i za granicą. Ludzie, którzy za tym stoją i wysoki poziom ich usług świadczonych codziennie w oparciu o najnowocześniejszą technologię i osobiste zaangażowanie i wiedzę, obsługują żywe rynki.

 2. C:MET GMBH

  Niemcy

 3. CUSTODIO DE CASTRO LOBO & FILHOS, S.A.

  Portugalia

 4. MANUFACTURAS DE LA LUPA SL

  Hiszpania

 5. ASIL CELIK SANAYI VE TICARET A S

  Turcja

 6. BAILDON PRZEROBKA PLASTYCZNA NA ZIMNO SP. Z O.O.

  Polska

 7. SIDER B S.R.L.

  Włochy

 8. METAL IANNONE SRL

  Włochy

 1. BAC ACIER AUVERGNE SAS

  Francja

 2. SAAR-BANDSTAHL GMBH

  Niemcy

 3. CONTI & TONOLI S.R.L.

  Włochy

 4. BLIKK OG MONTASJE AS

  Norwegia

 5. TEMA MAKINA SANAYI TURIZM VE TICARET LTD STI.

  Turcja

 6. HAMER STEVENSON LTD

  Zjednoczone Królestwo

 7. NORTENA DE COMERCIALIZACION SIDERURGICA SA

  Hiszpania

 8. SERVITROQUEL NOTTING SA

  Hiszpania

 9. BEIJING METAL IMPORT & EXPORT CO., LTD.

  Chiny

 10. METALCOLOR SA

  Hiszpania

Wyszukaj wyceny dla