• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • blacha falista żelazna

Wyniki dla

Blacha falista żelazna - Import eksport

 1. ACHENBACH GMBH METALLTECHNIK

  Niemcy

  Specjalista w zakresie blach falistych na osłony do przenośników taśmowych. Firma Achenbach od dziesięcioleci zajmuje się obróbką blachy falistej i możliwościami zastosowania powstałych w ten sposób produktów. Z biegiem czasu nasze produkty ze stali znalazły zastosowanie w wielu obszarach; Oprócz możliwości kreatywnego wykorzystania elementów dachowych i ściennych w architekturze, na całym świecie sprawdziły się również nasze osłony do przenośników taśmowych wykonane z uszlachetnionej powierzchniowo i wypukłej (giętej) blachy falistej. Dzięki nieustannemu własnemu rozwojowi i dostosowaniu do stale zmieniających się wymagań rynkowych opracowaliśmy asortyment produktów, który oferuje odpowiednie rozwiązanie dla każdego obszaru zastosowania.

 2. OM GLOBAL TRADE CO. LTD.

  Turcja

  OM Global Trade to międzynarodowa firma handlowa z siedzibą w Adanie, w Turcji, specjalizująca się w produktach stalowych. Aktywnie uczestniczymy w procesach eksportu i importu we współpracy z tureckimi producentami w branży metalowej. Nasza sieć i integrancja z dostawcami umożliwiają elastyczność w doborze dostawców, pomagając naszym klientom w osiągnięciu prostych i zorganizowanych operacji. Naszą misją jest zainteresowanie firm na całym świecie wysokiej jakości i konkurencyjnymi produktami wytwarzanymi przez tureckie firmy metalowe. Naszym celem jest dotarcie do międzynarodowych firm poprzez dostarczanie wysokiej jakości produktów w optymalnej cenie. Oferujemy profesjonalne doradztwo w zakresie wyboru dostawcy, negocjacji umów, korzystnych warunków wysyłki, odprawy celnej, magazynowania, przygotowania i wystawienia wszystkich niezbędnych dokumentów zgodnie z tureckimi i zagranicznymi przepisami handlowymi. Posiadamy szerokie portfolio produktów: •Drut kolczasty •Metalowe elementy łączące •Siatka spawana •Drut ocynkowany •Ogrodzenie ruchome •Produkty metalowe do projektów budowlanych i ogrodzeniowych •Blachy trapezowe faliste; te i wiele innych produktów, które znajdziesz na naszej stronie internetowej! Wybierając OM Global Trade, dotrzesz do szerokiej gamy dostawców. Oferujemy nasze doświadczenie w zakresie produktów stalowych dostosowanych do potrzeb oraz rozwiązania "pod klucz" dla Twoich projektów konstrukcji stalowtch lub ogrodzeń z drutu. Pracujemy również w oparciu o projekty klientów, oferując im możliwie najlepsze rozwiązania. Prosimy bez wahania skontaktować się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 3. PERFIQUINA

  Portugalia

 4. SIEGMETALL GMBH

  Niemcy

 5. HNB NORDBLECHE GMBH

  Niemcy

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. MAAS PROFILE GMBH

  Niemcy

 2. ANGASTINIOTES BROS STEEL LTD

  Cypr

 3. TABORSKY VERTRIEBSGESELLSCHAFT M.B.H.& CO KG

  Austria

 4. MALTE JESS BETRIEBE GMBH

  Niemcy

 5. O-METALL DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

 1. FEILMEIER AG

  Niemcy

 2. AGAN ENGINEERING ENTERPRISES LTD

  Izrael

 1. GIVANSHI NAANI COMPANY'S LTD

  Sri Lanka

 2. ETS VANDEVOORDE XAVIER

  Belgia

 3. STEEL INDUSTRIAL COMPANY - (TYUMEN)

  Rosja

 4. BOZZELLI DOMENICO NICOLA DONA

  Włochy

 5. ORMAK CNC METAL VE MAKINE SANAYI VE TICARET LTD. ŞTI

  Turcja

  Przedsiębiorstwo ORMAK, założone w 1998 roku jako firma prywatna, jest jednym z czołowych w Turcji pod względem wykorzystywania maszyn CNC w przemyśle wytwórczym. Bogaci w 23 letnie doświadczenie w produkcji elementów toczonych i frezowanych CNC, wytwarzamy elementy oraz komponenty techniczne z metali i tworzyw sztucznych. Naszym głównym priorytetem jest wysoka jakość i obsługa, a także oferowanie konkurencyjnych cen naszym klientom. Dlatego też proponujemy szybkie rozwiązania w zakresie Twoich projektów inżynieryjnych z metali i tworzyw sztucznych po konkurencyjnych cenach. Działamy zgodnie z Systemem Zarządzania Jakością (QMS), według najlepszych praktyk przemysłowych ISO 9001: 2015, zgodnie z wymaganiami prawnymi i innej natury. Poddajemy regularnemu przeglądowi każdy aspekt Systemu Jakości aby promować kulturę ciągłego doskonalenia, przynoszącą korzyści zarówno klientowi, jak i przedsiębiorstwu. Oferujemy: -Toczenie/ Frezowanie CNC -Obróbka skrawaniem CNC -Cięcie laserowe CNC -Projektowanie -Szlifowanie -Obróbka cieplna -Obróbka powierzchniowa -Montaż & Prace wykończeniowe oraz wiele innych, o których mowa na naszej stronie internetowej! Obsługujemy naszych klientów z branży motoryzacyjnej, maszyn rolniczych, lotniczej, przemysłu okrętowego i wielu innych. Dziś mamy przyjemność poinformować o naszym certyfikacie gratulacyjnym bycia w czołówce 1000 eksporterów wyrobów metalowych w Stambule. Bez wahania skontaktuj się z nami aby uzyskać więcej informacji!

 6. REISNER GMBH

  Austria

  Witamy w REISNER GmbH! Obrabiamy stal, aluminium i stal nierdzewną. Specjalna, jednorazowa produkcja i małe serie według życzeń klienta zgodnie z dewizą: sprawiamy, że pomysły są „UJARZMIONE”. Firma została założona w 1966 roku jako warsztat mechaniczny przez ojca właścicieli firmy, Karla i Andreasa Reisnerów. W 1974 roku rozpoczęto wytwarzanie elementów ze stali oraz produkcję urządzeń. W związku z ciągłym rozszerzaniem naszego obszaru działania aż po budowę maszyn, w 1979 roku konieczna była zmiana lokalizacji na obecną siedzibę firmy. Wielkość terenu firmy to ok. 8000 m2, z czego obecnie ok. 2200 m2 przypada na hale i budynek biurowy. Dzięki naszym wykwalifikowanym pracownikom i zastosowaniu najnowocześniejszych obrabiarek jesteśmy w stanie produkować dokładnie, zgodnie z harmonogramem i ekonomicznie, a kontrola jakości jest prowadzona przez specjalnie wyszkolonych pracowników. Jesteśmy zakładem zajmującym się spawaniem z certyfikatem ÖNORM EN ISO 3834-3.

 7. ANDREAS WOLFF METALLBEARBEITUNG GMBH

  Niemcy

  Założona w 1998 roku i od tego czasu stale rozwijająca się. Będąc średniej wielkości firmą zatrudniającą ok. 35 pracowników, wyspecjalizowaliśmy się w produkcji wysokiej jakości części toczonych, elementów frezowanych oraz kompletnych podzespołów. Jako dostawca obsługujemy klientów z wielu różnych branż, w tym takich jak budowa maszyn i urządzeń. W 2020 r. zdecydowaliśmy się przejąć produkcję firmy SGS Sommerer Grubenlift, w rezultacie czego od tego momentu produkujemy podnośniki kanałowe nadal funkcjonujące pod nazwą SGS.

 8. ILKDEN METAL

  Turcja

  Założone w 2005 roku, przedsiębiorstwo İlkden Metal San. and Foreign Trade. Ltd. działa w branży produkcji i serwisu posprzedażowego metalowych części zamiennych. Z naszym profesjonalnym zespołem zajmujemy się obróbką i elementami spawanymi. W Ilkden Metal, produkujemy stanowiska badawcze sterowane CNC, tarcze spawalnicze w dziale spawalniczym, a także specjalnie opracowane maszyny czyszczące w dziale przygotowania surowców do obróbki. Posiadamy szerokie portfolio produktów, takich jak: •Obróbka metali, •Komponenty cylindrów hydraulicznych, •Usługi inżynieryjne, •Części zamienne do pojazdów dla sektora maszyn rolniczych i wiele innych do odkrycia w naszej witrynie internetowej! Nasz park maszynowy składa się z: •Tokarek CNC •Freza formierskiego • Szlifierki cylindrycznej •Robotów spawalniczych •Pionowego centrum obróbczego •4 osiowego centrum obróbczego •Tokarek ręcznych •Jednostki testowania ciśnienia hydraulicznego •W pełni wyposażonego warsztatu spawalniczego •W pełni wyposażonej lakierni •W pełni wyposażonej strefy montażu •Sali kontroli jakości Nasza wizja opiera się na podążaniu za najnowszymi technologiami, aby stać się jedną z pionierskich firm w branży. W Ilkden Metal, dążymy do osiągnięcia 100 % poziomu satysfakcji klienta i współpracy ramię w ramię z naszymi klientami. Dostarczamy nasze dobrej jakości produkty na cały świat. Prosimy bez wahania skontaktować się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 1. KS DREHTECHNIK SAUERLAND GMBH

  Niemcy

 2. SPE STEELSERVICE LTD

  Ukraina

 3. ITA.C.A. ACCIAI SRL

  Włochy

 4. ASSAN DEMIR VE SAC SAN. A.S. ASSAN GALVANIZ TESISLERI

  Turcja

 5. BAYKAN STEEL

  Turcja

 6. ROLLFORM AS

  Norwegia

 7. RETORAS

  Litwa

 8. EURO CLAD LTD

  Zjednoczone Królestwo

 9. JAERA RADTKE UND JÄNISCH GMBH + CO. KG.

  Niemcy

 10. RMIG AG

  Szwajcaria