• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • blacha falista żelazna

Wyniki dla

Blacha falista żelazna - Import eksport

 1. ACHENBACH GMBH METALLTECHNIK

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Specjalista w zakresie blach falistych na osłony do przenośników taśmowych. Firma Achenbach od dziesięcioleci zajmuje się obróbką blachy falistej i możliwościami zastosowania powstałych w ten sposób produktów. Z biegiem czasu nasze produkty ze stali znalazły zastosowanie w wielu obszarach; Oprócz możliwości kreatywnego wykorzystania elementów dachowych i ściennych w architekturze, na całym świecie sprawdziły się również nasze osłony do przenośników taśmowych wykonane z uszlachetnionej powierzchniowo i wypukłej (giętej) blachy falistej. Dzięki nieustannemu własnemu rozwojowi i dostosowaniu do stale zmieniających się wymagań rynkowych opracowaliśmy asortyment produktów, który oferuje odpowiednie rozwiązanie dla każdego obszaru zastosowania.

 2. SIEGMETALL GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SIEGMETALL GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Blacha falista żelazna. Ma siedzibę w Haiger, Niemcy.

 3. HNB NORDBLECHE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HNB NORDBLECHE GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Blacha falista żelazna. Ma siedzibę w Holdorf, Niemcy.

 4. PERFIQUINA

  Portugalia

  Firma PERFIQUINA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacha falista żelazna. Jest również obecna w dziedzinach Blacha kształtowa żelazna, Pokrycia dachowe, płytki faliste, blachy cynkowane, Blacha kształtowa żelazna, i Pokrycia dachowe. Ma siedzibę w Ponte De Vagos, Portugalia.

 5. MAAS PROFILE GMBH

  Niemcy

  Firma MAAS PROFILE GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Blacha falista żelazna. Ma siedzibę w Ilshofen, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. FEILMEIER AG

  Niemcy

  Firma FEILMEIER AG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Energia odnawialna. Jest również obecna w dziedzinach Blacha falista żelazna, Okładziny i szalunki metalowe, Okładziny i szalunki z metali kolorowych, Instalacje hydrauliczne, Blacha falista żelazna, Okładziny i szalunki metalowe, Okładziny i szalunki z metali kolorowych, i Instalacje hydrauliczne. Ma siedzibę w Osterhofen, Niemcy.

 2. MALTE JESS BETRIEBE GMBH

  Niemcy

  Firma MALTE JESS BETRIEBE GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Blacha falista żelazna. Ma siedzibę w Owschlag, Niemcy.

 3. TABORSKY VERTRIEBSGESELLSCHAFT M.B.H.& CO KG

  Austria

  Firma TABORSKY VERTRIEBSGESELLSCHAFT M.B.H.& CO KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Blacha falista żelazna. Ma siedzibę w Gramatneusiedl, Austria.

 4. ETS VANDEVOORDE XAVIER

  Belgia

  Firma ETS VANDEVOORDE XAVIER, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Blacha falista żelazna. Jest również obecna w dziedzinach Kratownice spawane budowlane, Rury stalowe, Sliding doors accessories, Round reinforcing bars, Kratownice spawane budowlane, i Rury stalowe. Ma siedzibę w Boussu Lez Walcourt, Belgia.

 5. ANGASTINIOTES BROS STEEL LTD

  Cypr

  Firma ANGASTINIOTES BROS STEEL LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacha falista żelazna. Jest również obecna w dziedzinach uszkodzenia. Ma siedzibę w Nicosia, Cypr.

 1. O-METALL DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

  Firma O-METALL DEUTSCHLAND GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Blacha falista żelazna. Ma siedzibę w Dahme, Niemcy.

 2. GIVANSHI NAANI COMPANY'S LTD

  Sri Lanka

  Firma GIVANSHI NAANI COMPANY'S LTD, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Blacha falista żelazna. Jest również obecna w dziedzinach elementy elektromechaniczne. Ma siedzibę w Colombo02, Sri Lanka.

 1. AGAN ENGINEERING ENTERPRISES LTD

  Izrael

  Firma AGAN ENGINEERING ENTERPRISES LTD, roku i działającą w sektorze Blacha i taśma żelazna. Jest również obecna w dziedzinach Blacha falista żelazna, pokrycia dachowe faliste, i Blacha falista żelazna. Ma siedzibę w Ashdod, Izrael.

 2. BOZZELLI DOMENICO NICOLA DONA

  Włochy

 3. STEEL INDUSTRIAL COMPANY - (TYUMEN)

  Rosja

 4. ILKDEN METAL

  Turcja

  Verified by europages badge

  Założone w 2005 roku, przedsiębiorstwo İlkden Metal San. and Foreign Trade. Ltd. działa w branży produkcji i serwisu posprzedażowego metalowych części zamiennych. Z naszym profesjonalnym zespołem zajmujemy się obróbką i elementami spawanymi. W Ilkden Metal, produkujemy stanowiska badawcze sterowane CNC, tarcze spawalnicze w dziale spawalniczym, a także specjalnie opracowane maszyny czyszczące w dziale przygotowania surowców do obróbki. Posiadamy szerokie portfolio produktów, takich jak: •Obróbka metali, •Komponenty cylindrów hydraulicznych, •Usługi inżynieryjne, •Części zamienne do pojazdów dla sektora maszyn rolniczych i wiele innych do odkrycia w naszej witrynie internetowej! Nasz park maszynowy składa się z: •Tokarek CNC •Freza formierskiego • Szlifierki cylindrycznej •Robotów spawalniczych •Pionowego centrum obróbczego •4 osiowego centrum obróbczego •Tokarek ręcznych •Jednostki testowania ciśnienia hydraulicznego •W pełni wyposażonego warsztatu spawalniczego •W pełni wyposażonej lakierni •W pełni wyposażonej strefy montażu •Sali kontroli jakości Nasza wizja opiera się na podążaniu za najnowszymi technologiami, aby stać się jedną z pionierskich firm w branży. W Ilkden Metal, dążymy do osiągnięcia 100 % poziomu satysfakcji klienta i współpracy ramię w ramię z naszymi klientami. Dostarczamy nasze dobrej jakości produkty na cały świat. Prosimy bez wahania skontaktować się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 5. MR INDUSTRIES

  Dania

  Verified by europages badge

  MR INDUSTRIES jest prywatną firmą specjalizującą się w podwykonawstwie usług obróbki CNC w celu produkcji wysokiej jakości komponentów toczonych i frezowanych. Z biegiem czasu staliśmy się czołowym dostawcą podzespołów obrabianych maszynowo dla różnych sektorów przemysłu. Nasze szerokie możliwości pozwalają nam produkować komponenty w partiach dowolnej wielkości, od prototypów po zamówienia wielkoseryjne. Dzięki głowicom ślizgowym o średnicy od 1mm do 32mm, możemy sprostać szerokiemu zakresowi wymagań. W MR Industries zdobyliśmy solidną reputację dzięki dostarczaniu precyzyjnie obrobionych komponentów i części z naciskiem na opłacalność i wydajność. Wykorzystanie zaawansowanej technologii Citizen pozwala nam obsługiwać wszystko, od projektów prototypowych i małoseryjnych po duże serie prodykcyjne precyzyjnie obrobionych komponentów i części. Wyposażeni w najnowocześniejsze centra obróbcze CNC, pracujemy na w pełni automatycznych magazynowych podajnikach prętów zapewniających nieprzerwaną produkcję. Zdolność ta pozwala nam zapewnić najbardziej efektywne terminy realizacji zamówień i wysokiej jakości precyzyjnie obrobione komponenty. Z niecierpliwością czekamy na możliwość współpracy z Państwem jako cenionym partnerem biznesowym. Prosimy o kontakt w celu uzyskania dalszych informacji lub w sprawie zapytań.

 6. ASSAN DEMIR VE SAC SAN. A.S. ASSAN GALVANIZ TESISLERI

  Turcja

  Firma ASSAN DEMIR VE SAC SAN. A.S. ASSAN GALVANIZ TESISLERI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacha i taśma żelazna. Jest również obecna w dziedzinach Import-eksport stali i metali, Import-eksport stali i metali, i blacha falista. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 7. SPE STEELSERVICE LTD

  Ukraina

  Firma SPE STEELSERVICE LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacha kształtowa żelazna. Jest również obecna w dziedzinach blacha falista. Ma siedzibę w Dnipropetrovsk, Ukraina.

 8. BAYKAN STEEL

  Turcja

  Firma BAYKAN STEEL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Hutnictwo i metalurgia - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach Stal i metale, Blacha i taśma żelazna, blacha żelazna, profile żelazne, Stal i metale, i Blacha i taśma żelazna. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 1. HÓD-METÁL MARKETING KFT.

  Węgry

  Firma HÓD-METÁL MARKETING KFT., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Rury stalowe. Jest również obecna w dziedzinach Kształtowniki, pręty i wlewki ze stopów żelaznych, Wyroby kowalskie, Blacha i taśma stalowa, Blacha perforowana żelazna, Kształtowniki, pręty i wlewki ze stopów żelaznych, Wyroby kowalskie, Blacha i taśma stalowa, i Blacha perforowana żelazna. Ma siedzibę w Hódmezovásárhely, Węgry.

 2. ARCELORMITTAL CONSTRUÇAO PORTUGAL, S.A.

  Portugalia

  Firma ARCELORMITTAL CONSTRUÇAO PORTUGAL, S.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacha i taśma żelazna. Jest również obecna w dziedzinach Blacha kształtowa żelazna, i Blacha kształtowa żelazna. Ma siedzibę w Cartaxo, Portugalia.

 3. SCHIAVETTI LAMIERE FORATE

  Szwajcaria

  Firma SCHIAVETTI LAMIERE FORATE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Rudy żelaza i metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Stal, Blacha i taśma żelazna, Blacha perforowana żelazna, Budownictwo przemysłowe, Stal, Blacha i taśma żelazna, Blacha perforowana żelazna, i Budownictwo przemysłowe. Ma siedzibę w Grindelwald, Szwajcaria.

 4. INDUSTRIEVERTRETUNG GÜNTER WRUBEL

  Niemcy

  Firma INDUSTRIEVERTRETUNG GÜNTER WRUBEL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rudy żelaza i metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Stal, Blacha i taśma żelazna, Blacha perforowana żelazna, Budownictwo przemysłowe, Stal, Blacha i taśma żelazna, Blacha perforowana żelazna, i Budownictwo przemysłowe. Ma siedzibę w Thale, Niemcy.

 5. MEINRENKEN TECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma MEINRENKEN TECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rudy żelaza i metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Stal, Blacha i taśma żelazna, Blacha perforowana żelazna, Konstrukcje metalowe lekkie, Stal, Blacha i taśma żelazna, Blacha perforowana żelazna, i Konstrukcje metalowe lekkie. Ma siedzibę w Bremen, Niemcy.

 6. RMIG SP Z O O

  Polska

  Firma RMIG SP Z O O, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacha i taśma żelazna. Jest również obecna w dziedzinach Blacha perforowana żelazna, i Blacha perforowana żelazna. Ma siedzibę w Poznan, Polska.

 7. MENNINGER METALLWARENFABRIK ARTHUR RIEGGER

  Niemcy

  Firma MENNINGER METALLWARENFABRIK ARTHUR RIEGGER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacha perforowana żelazna. Jest również obecna w dziedzinach Blacha i taśma żelazna, Blacha i taśma stalowa, Blacha i taśma żelazna, i Blacha i taśma stalowa. Ma siedzibę w Meßkirch, Niemcy.

 8. PROFILAGE OUEST SA

  Francja

  Firma PROFILAGE OUEST SA, roku i działającą w sektorze Blacha i taśma żelazna. Jest również obecna w dziedzinach Blacha kształtowa żelazna, i Blacha kształtowa żelazna. Ma siedzibę w L'hermitage, Francja.

 9. AUXILIAR LAMINADORA ALAVESA SA

  Hiszpania

  Firma AUXILIAR LAMINADORA ALAVESA SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacha i taśma żelazna. Jest również obecna w dziedzinach Blacha kształtowa żelazna, i Blacha kształtowa żelazna. Ma siedzibę w Aramaio, Hiszpania.

 10. RETORAS

  Litwa

  Firma RETORAS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Blacha taśmowa żelazna i stalowa. Jest również obecna w dziedzinach Artykuły żelazne i drobnica metalowa, przemysłowa, Blacha kształtowa żelazna, Kształtowniki, pręty i wlewki ze stopów żelaznych, Artykuły żelazne i drobnica metalowa, przemysłowa, Blacha kształtowa żelazna, i Kształtowniki, pręty i wlewki ze stopów żelaznych. Ma siedzibę w Mazeikiai, Litwa.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo