• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • blacha dachówkowa

Wyniki dla

Blacha dachówkowa - Import eksport

 1. TSCHANZ SUBIT AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma TSCHANZ SUBIT AG, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Blacha dachówkowa. Ma siedzibę w Märstetten, Szwajcaria.

 2. DÄMMISOL DÄMM- UND ISOLIERMATERIAL GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma DÄMMISOL DÄMM- UND ISOLIERMATERIAL GMBH, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Blacha dachówkowa. Ma siedzibę w Villach, Austria.

 3. KOM&BUD

  Polska

  Firmę KOM&BUD założyliśmy w 2001r. z miłości do dachów oraz pasji do dawnej sztuki dekarskiej. Początkowo zajmowaliśmy się doradztwem oraz sprzedażą materiałów budowlanych, w szczególności pokryć i systemów dachowych. Jednak przełomowa dla funkcjonowania naszej firmy była decyzja o rozszerzeniu zakresu działalności o wykonawstwo pokryć dachowych. Kwestią czasu było włączenie do naszej oferty wymiany pokryć dachowych na obiektach wpisanych do rejestru zabytków. Nasza ogromna wiedza techniczna oraz wiele lat doświadczenia w branży budowlanej pozwalają nam na obsługę każdej inwestycji w sposób możliwie najbardziej kompleksowy. Przede wszystkim oferujemy Państwu szeroką gamę materiałów budowlanych pochodzących od wiodących polskich i zagranicznych producentów. Dzięki długoletniej współpracy z najlepszymi producentami materiałów budowlanych zapewniamy naszym klientom możliwość dokonania zakupu przy wykorzystaniu bogatej gamy rabatów.

 4. PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE KRZYSZTOF PASEK

  Polska

  Mamy przyjemność oferować Państwu specjalistyczne usługi dekarskie oraz wykonanie wybranych prac budowlanych i wykończeniowych. Jako fachowcy, którzy w swojej branży działają od wielu lat – firma FDC powstała w 1989 roku – dysponujemy wszechstronnym doświadczeniem, nabytym podczas realizacji zleceń na terenie całego województwa lubuskiego. Stanowimy zespół uczciwych i rzetelnych fachowców, czym zyskaliśmy zaufanie szerokiego grona zadowolonych klientów. Naszą domeną jest budowa dachów od podstaw oraz ich naprawa i wszelkie remonty dekarskie. Wykonujemy i montujemy więźbę dachową, która powstaje z najodpowiedniejszego do tego celu drewna – jednocześnie elastycznego i wytrzymałego, co zapewnia najwyższą jakość i bezpieczeństwo konstrukcji. Przy kryciu dachów wykorzystujemy zarówno tradycyjne, jak i innowacyjne rozwiązania: dachówkę ceramiczną i cementową, blachodachówkę, gont bitumiczny oraz papę termozgrzewalną. Wykonujemy też naprawy dachów i prace z zakresu ciesielstwa.

 5. VELDACH NIEMCEWICZA SP. Z O.O.

  Polska

  Oferujemy dachówki ceramiczne i cementowe takich producentów jak Bogen, Creaton, Koramic, Roben, Rupp Ceramika, Benders, Braas, IBF. Okna dachowe, świetliki, wyłazy dachowe z naszej oferty pochodzą od firm Velux, Fakro, Roto, Rooflite. W naszej ofercie mamy również rynny cynkowo-tytanowe (Rheinzink), miedziane, metalowe powlekane (Lindab, Plannja, Prefa) oraz orynnowanie z PCV (Marley i Wavin Kanion). Pokrycia z blachy dachówko podobnej, trapezowej oraz z blachy na rąbek stojący dostarczają firmy Rheinzink, Plannja, Balex Metal, Lindab, Prefa, Pruszyński. Natomiast pokrycia dachowe z płyt falistych, znajdujące się w naszej ofercie produkują firmy Eurofala i Onduline. Dopełnieniem gontów bitumicznych (Kerabit, Onduline, IKO, Icopal) oraz innych materiałów dachowych są papy termozgrzewalne firm Icopal, Kerabit, Technonicol, Werner oraz folie dachowe paroprzepuszczalne (Membrany), folie paroszczelne oraz refleksyjne (Tyvek, Dorken, Corotop, Icopal).

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. TOPDACH S.C.

  Polska

  TopDACH – sprzedaż dachówek i foli dachowej Konstrukcja dachu i materiały zastosowane do jego pokrycia mają kluczowe znaczenie dla zabezpieczenia budynku przed wilgocią oraz zapewnienia mu odpowiedniej termoizolacji. Pracownicy TopDACH stworzyli ofertę, która składa się z najlepszych rozwiązań dostępnych na rynku. Wymienione materiały dachowe, które posiadamy w sprzedaży są renomowanych firm takich jak: Bud Mat, Plannja, Braas, Wienerberger, Creaton, Koramic, Velux, Fakro, Roto, Marley, Galeco gwarantujące Państwu najwyższą jakość jak i świadomość, że system kontroli jak i biura projektowe tych firm cały czas pracują nad jakością i niezawodnością ich produktów. Nasza firma w okresie swojego istnienia cały czas zdobywała doświadczenie i podnosiła swoją wiedzę o produktach, które sprzedaje, a nasi wykonawcy ciągle są szkoleni przez profesjonalnych doradców firm producenckich w zakresie fachowego układania pokryć dachowych zgodnie ze sztuką budowlaną jak i zaleceniami producentów.

 2. DACHMAR MARIUSZ KWIATKOWSKI

  Polska

  Głównym profilem działalności firmy ''DACHMAR'' jest kompleksowe wykonawstwo nowych dachów i remont starych, oraz sprzedaż materiałów dachowych. Usługi wykonujemy z materiałów własnych jak i powierzonych przez inwestorów. W tej dziedzinie specjalizujemy się od 1995 roku. Dzięki temu gwarantujemy Państwu wysoką jakość usług zgodną z normami gwarancyjnymi i sztuką budowlaną. Nasza wiedza udoskonalana jest częstym udziałem w szkoleniach w oparciu o najnowsze technologie. Od początku istnienia firmy wykonaliśmy wiele dachów z czego mamy setki zadowolonych klientów. Na wykonane roboty udzielamy gwarancji oraz zapewniamy serwis pogwarancyjny. Od kilku lat zajmujemy się wynajmem podnośników koszowych, zwyżek . Niedawno poszerzyliśmy usługi o wynajem dźwigu.

 3. FH ZAJKOWSKA

  Polska

  Prowadzimy działalność od 1995 roku, jako firma zajmująca się handlem na terenie województwa podlaskiego. W naszej ofercie znajdziecie Państwo wszystkie materiały potrzebne do budowy domu i innych obiektów, począwszy od fundamentów aż po dach. Nasza firma specjalizuje się w handlu zróżnicowanymi wyrobami hutniczymi produkcji krajowej i zagranicznej. W ciągu kilku lat aktywnej działalności gospodarczej zyskaliśmy sobie trwałą i wiarygodną opinię firmy skutecznej, wiarygodnej płatniczo i niezwykle poważnie traktującej współpracę ze wszystkimi partnerami.

 4. AMBIT JAN ZIELONKOWSKI I WSPÓLNICY SP. J.

  Polska

  Historia firmy Ambit rozpoczęła się w 1993 roku. Od samego początku naszym priorytetem jest najwyższa jakość realizowanego zamówienia. Dzięki bogatemu doświadczeniu oraz wieloletniej praktyce oferujemy materiały budowlane oraz pokrycia dachowe, które wyróżniają się doskonałą jakością, trwałością oraz atrakcyjnymi cenami. Mając na uwadze oczekiwania naszych Klientów, przygotowaliśmy bogaty asortyment produktów, w którym z całą pewnością znajdą Państwo rozwiązania na miarę Waszych potrzeb.

 5. HEINZ GMBH

  Niemcy

  Firma HEINZ GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Blacha dachówkowa. Ma siedzibę w Rodewisch, Niemcy.

 1. POLYDAK

  Belgia

  Firma POLYDAK, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Blacha dachówkowa. Jest również obecna w dziedzinach uszczelnianie i osuszanie, uszczelnianie dachów płaskich, i izolatory. Ma siedzibę w Lommel, Belgia.

 2. ATAB

  Belgia

  Firma ATAB, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Pokrycia dachowe. Jest również obecna w dziedzinach Blacha dachówkowa, Blacha dachówkowa, krycie dachów, przewiewny system pokrycia dachowego, i uszczelnianie dachów płaskich. Ma siedzibę w Antwerpen, Belgia.

 1. I&CPE "TONUS-PLUS"

  Ukraina

  Firma I&CPE "TONUS-PLUS", jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Blacha dachówkowa. Ma siedzibę w Vinnitsa, Ukraina.

 2. E. WERTHEIMER GMBH

  Niemcy

  Firma E. WERTHEIMER GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Surowce i materiały budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Marmur i kamień naturalny, Okna dachowe, Blacha dachówkowa, Ceramika budowlana, Marmur i kamień naturalny, Okna dachowe, Blacha dachówkowa, i Ceramika budowlana. Ma siedzibę w Baden-Baden, Niemcy.

 3. MÄRKISCHE ZIEGEL GMBH KLAUSDORF

  Niemcy

  Firma MÄRKISCHE ZIEGEL GMBH KLAUSDORF, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dachówki kamienne. Jest również obecna w dziedzinach Płytki dachowe łupkowe, Pokrycia dachowe, Fibrocement - wyroby na pokrycia dachowe, Blacha dachówkowa, Płytki dachowe łupkowe, Pokrycia dachowe, Fibrocement - wyroby na pokrycia dachowe, i Blacha dachówkowa. Ma siedzibę w Am Mellensee, Niemcy.

 4. PERMAROOF UK LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma PERMAROOF UK LTD, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Blacha dachówkowa. Jest również obecna w dziedzinach epdm, i uszczelnianie dachów płaskich. Ma siedzibę w Derby, Zjednoczone Królestwo.

 5. EFFECT - ROLETY NA WYMIAR

  Polska

  Firma EFFECT - ROLETY NA WYMIAR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacha dachówkowa. Jest również obecna w dziedzinach żaluzje aluminiowe, żaluzje, i żaluzje balkonowe. Ma siedzibę w Wodzisław Śląski, Polska.

 6. SHANGHAI JINYI INTERNATIONAL TRADING CO., LTD.

  Chiny

  Firma SHANGHAI JINYI INTERNATIONAL TRADING CO., LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacha dachówkowa. Ma siedzibę w Shanghai, Chiny.

 7. BLACHOTRAPEZ SPOL. S.R.O.

  Republika Czeska

  Firma BLACHOTRAPEZ SPOL. S.R.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacha dachówkowa. Ma siedzibę w Havlíckuv Brod, Republika Czeska.

 8. SHINGLAS MAGYARORSZÁG KFT

  Węgry

  Firma SHINGLAS MAGYARORSZÁG KFT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacha dachówkowa. Ma siedzibę w Budapest, Węgry.

 1. SHEET METAL PROCESSING

  Rumunia

  Firma SHEET METAL PROCESSING, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacha dachówkowa. Jest również obecna w dziedzinach laser do cięcia metali, i cienka blacha cięta. Ma siedzibę w Carei, Rumunia.

 2. BEIJING FIATE SUNSHADE TECHNOLOGY CO.,LTD

  Chiny

  Firma BEIJING FIATE SUNSHADE TECHNOLOGY CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacha dachówkowa. Jest również obecna w dziedzinach zasłona zmotoryzowana. Ma siedzibę w Beijing, Chiny.

 3. FACOZINC - FACOMETAL SA

  Belgia

  Firma FACOZINC - FACOMETAL SA, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Pokrycia dachowe. Jest również obecna w dziedzinach Blacha dachówkowa, Izolacja termiczna - materiały, Blacha dachówkowa, i Izolacja termiczna - materiały. Ma siedzibę w Gilly, Belgia.

 4. CENTROSTAV, A.S.

  Republika Czeska

  Firma CENTROSTAV, A.S., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pokrycia dachowe. Jest również obecna w dziedzinach Blacha dachówkowa, Sanitarne urządzenia łazienkowe, Blacha dachówkowa, i Sanitarne urządzenia łazienkowe. Ma siedzibę w Jihlava, Republika Czeska.

 5. B.V. DUIMSTOKKENFABRIEK SCHUIL (THE NETHERLANDS RULE WORKS)

  Holandia

  Firma B.V. DUIMSTOKKENFABRIEK SCHUIL (THE NETHERLANDS RULE WORKS), jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pokrycia dachowe. Jest również obecna w dziedzinach Blacha dachówkowa, i Blacha dachówkowa. Ma siedzibę w Drachten, Holandia.

 6. NOVADACH - HANDELSGESELLSCHAFT MBH

  Niemcy

  Firma NOVADACH - HANDELSGESELLSCHAFT MBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Pokrycia dachowe. Jest również obecna w dziedzinach Blacha dachówkowa, i Blacha dachówkowa. Ma siedzibę w Seevetal, Niemcy.

 7. SHANDONG KERUI STEEL PLATE CO.,LTD

  Chiny

  Firma SHANDONG KERUI STEEL PLATE CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacha dachówkowa. Ma siedzibę w Binzhou, Chiny.

 8. FLORIAN CENTRUM S.A.

  Polska

  Firma FLORIAN CENTRUM S.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pokrycia dachowe. Jest również obecna w dziedzinach Blacha dachówkowa, i Blacha dachówkowa. Ma siedzibę w Kutno, Polska.

 9. LINDAB SP. Z O.O.

  Polska

  Firma LINDAB SP. Z O.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pokrycia dachowe. Jest również obecna w dziedzinach Blacha dachówkowa, i Blacha dachówkowa. Ma siedzibę w Lomianki, Polska.

 10. WANDENSERVICE NEDERLAND B.V.

  Holandia

  Firma WANDENSERVICE NEDERLAND B.V., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pokrycia dachowe. Jest również obecna w dziedzinach Blacha dachówkowa, i Blacha dachówkowa. Ma siedzibę w Ridderkerk, Holandia.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo