• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • biura projektów - roboty inżynieryjne budowlane

Wyniki dla

Biura projektów - roboty inżynieryjne budowlane - Import eksport

 1. RAUCH SPANPLATTENWERK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  W 1959 r. przedsiębiorstwo Wendelin Rauch & Sohn z Freudenberg am Main przejęło istniejącą od 1953 r. fabrykę wyrobu płyt mocujących Otto Kreibaum & Co.! Zakład ten powstał w Markt Bibart we Frankonii i został uzupełniony dwoma prasami do wytłaczania. Wydajność dobowa wynosiła 35 m³. W następnych latach moc produkcyjna została zwiększona dzięki uruchomieniu dalszych pras do wytłaczania. W 1976 r. uruchomiono prasę do produkcji płyt wiórowych przeznaczonych do wyrobu mebli. Prasy do wytłaczania płyt zostały unieruchomione w związku z budową całkowicie nowej fabryki. W Markt Bibart powstała najnowocześniejsza wówczas w Europie fabryka płyt wiórowych, o wydajności 500 m³ dziennie. Serce fabryki stanowi prasa długości 20 m. Möbelwerke Rauch są zaopatrywane w materiały meblowe na zasadzie „Just-In-Time“.

  Witryna www Open In New icon
 2. TYP ENGINEERING CONSULTANTS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 3. LANISOL

  Francja

  Verified by europages badge
 4. 2LI SERVICE

  Francja

  Verified by europages badge
 5. VPT CONSULTING GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. F. IMPIANTI DEI F.LLI FACCHETTI SNC

  Włochy

  Verified by europages badge
 2. 3MG STRUCTURES

  Francja

  Verified by europages badge
 3. INFO CONSULTING & ENGINEERING CO.LTD.

  Turcja

  Specjalizujemy się w doradztwie budowlanym i inżynieryjnym, doradztwie w zarządzaniu i handlu zagranicznym. INFO jest partnerem biznesowym EUROPAGES od 1995 roku. Świadczymy usługi w dziedzinie inżynierii i doradztwa dla firm budowlanych w zakresie kontraktów budowy insfastruktury i superkonstrukcji. Rurociągi gazowe i wodne, tunele, nawadnianie, projektowanie i budowa dróg i tuneli, produkcji i eksporcie wyrobów stalowych. W szczególności stalowe bramy przesuwane wysokiego bezpieczeństwa oraz obudowy i szafy stalowe

 4. ZREMB PROJEKT SPÓŁKA Z O.O.

  Polska

  ZREMB Projekt Spółka z o.o. to pracownia projektowa oferująca kompleksową obsługę inwestycji, obejmującą m. in.: 1. Projektowanie architektoniczno - budowlane : Projekty pełnobranżowe wraz z uzgodnieniami, nadzorami autorskimi i inwestorskimi w szerokim zakresie tematycznym: Budynki użyteczności publicznej: hotele, ośrodki wypoczynkowe, pensjonaty, szpitale. obiekty służby zdrowia; centra konferencyjne; budynki biurowe, banki; obiekty oświatowe; obiekty sakralne; obiekty kultury i sztuki Budynki mieszkalne : budynki jednorodzinne i wielorodzinne; osiedla mieszkaniowe; kompleksy mieszkalno-usługowe Hale i obiekty sportowe, handlowe, magazynowe, przemysłowe. 2. Zastępstwo inwestorskie 3. Realizacja obiektów 4. Doradztwo techniczne i inwestycyjne Podejmujemy się realizacji nowych, ambitnych tematów projektowych oraz wszelkich zadań mieszczących się w ogólnie przedstawionym zakresie działalności na naszej stronie: www.zremb.eu

 5. OTEP

  Francja

  OTEP SA i AMSA France są 2 przedsiębiorstwami wyspecjalizowanymi w technologii i materiałach dla przemysłu betonu sprężonego. OTEP jest przedsiębiorstwem znanym ze swojego wysokiego poziomu ekspertyzy i znajomości technologii produktów ze sprężonego betonu. Firma realizuje fabryki produktów ze sprężonego betonu: beleczek, płyt stropowych, belek i elementów konstrukcyjnych, płyt ażurowych, słupów kandelabrowych, słupów energetycznych (D, E, bardzo wysokiego napięcia..), od badania wykonalności poprzez instalację i uruchomienie "pod klucz" lub na specjalne zamówienie, po szkolenie personelu, pomoc techniczną i usługę posprzedażną. Technologia i sprzęt OTEP umożliwiają ekonomiczną produkcję wyrobów ze sprężonego betonu, zoptymalizowanych, bezpiecznych i trwałych, głównie w oparciu o stosowanie betonu wysokowartościowego, zgodnie z normami międzynarodowymi. AMAS jest do waszych usług od 1972 roku, hala produkcji i konserwacji specyficznego sprzętu.

 1. PROENERG ŁUKASZ KACZYŃSKI

  Polska

  Firma PROENERG specjalizuje się w opracowywaniu projektów instalacji oraz sieci elektrycznych. Naszymi odbiorcami są firmy budowlane, instytucje, urzędy oraz inwestorzy indywidualni. Nasza oferta projektowa obejmuje m.in.: • Projekty instalacji wewnętrznych • Projekty oświetlenia ze stworzeniem kompleksowych obliczeń i symulacji oświetleniowych • Projekty sieci elektroenergetycznych zewnętrznych • Projekty stacji transformatorowych SN/nN • Projekty oświetlenia ulicznego • Projekty usunięcia kolizji takich jak słupy energetyczne, linie napowietrzne średniego i niskiego napięcia Co więcej, zapewniamy obsługę formalno-prawną: • Przygotowanie wniosku o określenie technicznych warunków przyłączenia odbiorczych urządzeń, instalacji lub sieci do sieci elektroenergetycznej • Zamówienie mapy do celów projektowych dla realizowanego przedsięwzięcia budowlanego • Pozyskanie wszelkich koniecznych uzgodnień i decyzji urzędowych potrzebnych do realizacji robót • Prowadzenie negocjacji z właścicielami terenów objętych projektem • Uzyskanie ostatecznej decyzji o pozwoleniu na budowę Każde powierzone nam zadanie traktujemy indywidualnie. Wszystkie dokumentacje projektowe są opracowywane w oparciu o bogate doświadczenie branżowe przy zastosowaniu najnowszego oprogramowania inżynieryjnego. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą firmy PROENERG oraz do współpracy.

 2. STEVERDING RÜHRWERKSTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Dodatkowe informacje o firmie Steverding znaleźć można na stronie internetowej i facebookowej firmy: Nasz asortyment mieszadeł obejmuje mieszadła poziome i pionowe do różnorodnych zastosowań, mieszarki z przepływem tłokowym i specjalne rozwiązania na zamówienie. Wybraliśmy sobie za cel atrakcyjny ekonomicznie rozwój techniki w dziedzinie mieszadeł. Zalety poszczególnych modułów są czasem takie same, a czasem różne, zależnie od indywidualnego przypadku. Podsumowując, można opisać to w następujący sposób: trwałość, niskie koszty utrzymania, wydajność, dbałość o środowisko naturalne, oszczędność energii. Po prostu idealne i przyszłościowe rozwiązanie w dziedzinie technologii mieszania.

 3. BIURO INŻYNIERSKIE TROLL

  Polska

  Biuro Inżynierskie TROLL, z siedzibą w Gdańsku, świadczy kompleksowe usługi z zakresu obsługi procesu budowlanego. Służymy również doradztwem energetycznym. Sprawujemy nadzory budowlane, wystawiamy świadectwa energetyczne, wykonujemy przeglądy budowlane, w tym również okresowe przeglądy 5-letnie budynków mieszkalnych oraz obiektów sportowych, przemysłowych i instytucji. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem umożliwiającym wykonanie badań mających na celu zarejestrowanie ciepła emitowanego przez budynek. Termografia i termowizja coraz częściej wykorzystywane są w branży budowlanej. Dzięki tym badaniom i wykorzystaniu nowoczesnych technologii można ocenić stan i jakość izolacji termicznej budynku, wykryć błędy w ogrzewaniu podłogowym oraz pozostałej instalacji grzewczej. Nasze wieloletnie doświadczenie zawodowe oraz zaangażowanie i precyzja przekładają się na wzorową współpracę z biurami projektowymi i zarządcami budynków.

 4. INSTER SP. Z O. O.

  Polska

  Oferta biura projektowego Inster: - projekty z zakresu automatyki budynkowej, BMS i instalacji niskoprądowych: przetargowe, koncepcyjne, wykonawcze, warsztatowe, przygotowanie dokumentacji powykonawczej; - weryfikacja, opiniowanie, korekty, zmiany dokumentacji Nasze biuro projektowe to wyspecjalizowana jednostka, która dzięki wiedzy, doświadczeniu oraz zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań technicznych zapewnia przygotowanie projektów dostosowanych do potrzeb i wymagań naszych Klientów. Oferujemy przygotowanie dokumentacji przetargowej i wykonawczej, włącznie z opracowaniem przedmiarów i kosztorysów inwestorskich. Specjalizujemy się w przygotowaniu dokumentacji dla obiektów użyteczności publicznej i komercyjnych: biurowców, wysokościowców, centrów handlowych.

 5. ZETEL SP. Z O.O.

  Polska

  Firma ZeTEL zajmuje si? projektowaniem oraz doradztwem w zakresie energetyki, elektryki i telekomunikacji. Specjalizujemy si? w ? ród? ach wytwórczych w szczególno? ci instalacjach fotowoltaicznych, famach wiatrowych i elektrowniach. Realizujemy kompletne dokumentacj? w zakresie energetyki odnawialnej i rozproszonej równie? w systemach greenfield z uzyskaniem wszystkich niezb? dnych zgód i pozwole? oraz ostatecznego pozwolenia na budow? . ? wiadczymy równie? us? ugi projektowe na rzecz biur innych bran? mi. architektonicznych, drogowych, sanitarnych, technologicznych. Wykonujemy kompletne opracowania bran? elektrycznych, teletechnicznych i telekomunikacyjnych. Wykonujemy dokumentacje wszelkiego rodzaju teletechniki, AKPiA, automatyki budynkowej BMS, systemów SCADA i DCS. W ramach wykonywanych projektów ? wiadczymy us? ugi nadzoru autorskiego, Oferujemy równie? us? ugi specjalistyczne takie jak programowanie sterowników tworzenie wizualizacji procesów w oparciu o popularne oprogramowanie lub w? asne systemy oparte na MySQL i PHP. Wdra? amy systemy regulacji ? róde? wytwórczy i koordynacji ich z odbiorami gwarantuj? ce maksymalne wykorzystanie wyprodukowanej energii.

 6. SMARTLUX

  Polska

  Smartlux to podmiot z Warszawy, w którym pomoc znajdą osoby poszukujące maksymalnie komfortowych rozwiązań dla domu czy budynku firmowego, które ułatwią codzienne funkcjonowanie, a jednocześnie zapewnią możliwość znacznego zredukowania zużycia energii elektrycznej. Firma oferuje projektowanie inteligentnych domów według oczekiwań klienta. Może on wskazać, jakie udogodnienia go interesują, by uzyskać plan idealnie dopasowany do swoich potrzeb. Przedsiębiorstwo jest partnerem marki Fibaro. To uznany producent urządzeń i aplikacji pozwalających zbudować inteligentne instalacje, czyli swoisty ekosystem scalający różne układy elektryczne. Mogą nimi być: ogrzewanie, oświetlenie, alarm i monitoring, brama wjazdowa, drzwi, sprzęty RTV/AGD i wiele innych. Montaż systemów automatycznego nawigowania nimi pozwala włączać/wyłączać, otwierać/zamykać itp. poszczególne urządzenia z dowolnego miejsca np. przy pomocy pilota. Dużą zaletą ofertą są konkurencyjne ceny oraz szybkie przeprowadzanie niezbędnych prac.

 7. O.T.E. INGENIERIE

  Francja

  Projektowanie budynków przemysłowych i usługowych we wszystkich branżach budowlanych. Realizacja zleceń w dziedzinie SSI-OPC. Pomoc techniczna w zakresie nadzoru budowlanego. Oszczędne rozwiązania budowlane. Specjalne instalacje. Projekty w zakresie ochrony środowiska i urbanistyki.

 8. JARRET STRUCTURES

  Francja

  Przedsiębiorstwo Jarret Structures jest wyspecjalizowane w badaniach i realizacji urządzeń przeznaczonych do ochrony budynków, mostów oraz innych struktur przed wstrząsami i koncentruje się na rynku ochrony struktur przed przypadkami procesów dynamicznych, takich jak trzęsienia ziemi lub skutki wiatru. Certyfikacja ISO 9001. Centrum Badań Jarret pozwala prowadzić próby w szerokiej gamie obciążeń, prędkości i temperatur.

 9. ESTRUCTURAS MHB

  Hiszpania

  Przedsiębiorstwo wyspecjalizowane w realizacji wszelkiego rodzaju struktur kutych tradycyjnie, płyt zbrojonych, usieciowanych, komórkowych, itd., a także fundamentów i murów. Firma posiada wszelką własną siłę roboczą wykwalifikowaną do wykonywania projektów zawartych umowami, jak też wszystkie narzędzia i maszyny niezbędne do tego rodzaju robót.

 10. BUROTECH GROUP

  Belgia

  Burotech to biuro projektów przemysłowych działające w takich sektorach jak: mechanika, rurociągi, ogrzewnictwo, elektryka, automatyka, inżynieria lądowa i wodna. Oferujemy również pomoc i zasoby niezbędne firmom do opracowania, realizacji i doprowadzenia różnych projektów do końca. Działamy w następujących sektorach: stabilność budynków, inżynieria lądowa i wodna, konstrukcje przemysłowe, systemy HVAC, specjalne techniki

 1. PROJ-COMPLEX MAŁGORZATA TERESA KACZMAREK

  Polska

  Przeprowadzamy nadzory budowlane w obiektach z branży konstrukcyjno-budowlanej, sanitarnej i elektrycznej. Świadczymy usługi związane z reprezentowaniem inwestora na budowie, kontrolą zgodności z projektami, przepisami i normami technicznymi, przeglądem jakości wykonywanych prac i wykorzystywanych materiałów budowlanych, a także nadzorem rozliczeń finansowych oraz wieloma innymi kwestiami, uwzględnionymi w umowie.

 2. OVALO GLOBAL SERVICES SL

  Hiszpania

 3. INGENIEURBÜRO DR. BINNEWIES

  Niemcy

 4. ALPHASOIL TECHNICAL SOLUTIONS GMBH

  Niemcy

 5. REPARA CASA - REMODELAÇÃO DE INTERIORES E EXTERIORES

  Portugalia

 6. CONSTRUCCIONS PRATS I CARDONA

  Hiszpania

 7. ETA AG ENGINEERING

  Niemcy

 8. WINFRIED REBEL GMBH

  Niemcy

 9. SAFETY LAB LTD

  Malta

 10. ROBERTO DELLAVALLE ARCHITETTO

  Włochy

Filtry

Wyniki dla

Biura projektów - roboty inżynieryjne budowlane - Import eksport

Liczba wyników

47 745 przedsiębiorstwa