• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • bezazbestowe płyty izolacji termicznej

Wyniki dla

Bezazbestowe płyty izolacji termicznej - Import eksport

 1. SOFIIA SP. Z O.O.

  Polska

  Kompleksowa dostawa materiałów budowlanych Dostarczamy szeroki asortyment materiałów europejskich producentów. Zadbamy o Państwa zamówienia na terenie całej Europy. Nasz zespół ekspertów zatroszczy się o najlepszą jakość i logistykę dla Państwa. Skontaktuj się z nami, a my zapewnimy, że Państwa potrzeby zostaną spełnione. B2B Potrzebują Państwo materiały na budowę? Skontaktuj się z naszym ekspertem od współpracy z firmami budowlanymi B2B. Klienci indywidualni Mają Państwo nowy dom lub planują remont w mieszkaniu? Skontaktuj się z naszym indywidualnym doradcą klienta lub odwiedź nasz sklep! Okna / Drzwi/ Ogród zimowy Państwa budynek potrzebuje okien, drzwi a może ogrodu zimowego? Zapraszamy do kontaktu z naszym zespłem ekspertów. Współpracujemy z najlepszymi producentami na rynku europejskim, mamy konkurencyjne terminy dostaw, nasi eksperci doradzą Państwu w doborze najlepszych konstrukcji do Państwa potrzeb

  Wszystkie wyroby na "bezazbestowe płyty izolacji termicznej"

 2. OSTROWSKI SP. Z O.O.

  Polska

  Lata funkcjonowania w branży płyt warstwowych, sprawiły, że wypracowana przez nas wysoka pozycja na rynku motywuje nas do ciągłej pracy i rozwijania możliwości produkcji jeszcze lepszych płyt warstwowych. To co wyróżnia nasze płyty na tle konkurencji to przede wszystkim jakość, doświadczenie oraz stosowanie materiałów, które wpływają na doskonałe dopasowanie oferowanych płyt do realizacji projektów naszych klientów. Płyty warstwowe do zabudowy nadwozi Classic-Therm® GFK składają się z różnych rodzajów rdzeni - (ekstrudowanego polistyrenu XPS, plastra miodu HCPP, piany PUR, piany PT czy ekonomicznego rdzenia EPS). Jako producent wypełnień drzwiowych oferujemy płyty warstwowe (sandwich panels) Classic-Therm® do wypełnień drzwiowych, które dzięki różnym okładzinom zewnętrznym (PVC, HPL, alu, sklejki) stosowane są w różnych branżach. Płyty reklamowe Classic-Viscom to lekkie płyty warstwowe. Możliwość nanoszenia druku wielkoformatowego, druku UV, lakierowania oraz oklejania różnego rodzaju foliami sprawia iż są doskonałym nośnikiem reklamy. Dzięki dobrym parametrom technicznym, płyty stosowane są zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków.

 3. FLEXI LITE CRETE STEEL AND TIMBER FRAME CLADDING BOARD

  Turcja

  Firma FLEXI LITE CRETE STEEL AND TIMBER FRAME CLADDING BOARD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Bezazbestowe płyty izolacji termicznej. Jest również obecna w dziedzinach beton lekki. Ma siedzibę w Antalya, Turcja.

 4. PERFIMUR

  Hiszpania

  Firma PERFIMUR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Bezazbestowe płyty izolacji termicznej. Jest również obecna w dziedzinach smycze. Ma siedzibę w Murcia, Hiszpania.

 5. WACOTECH GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma WACOTECH GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Bezazbestowe płyty izolacji termicznej. Ma siedzibę w Herford, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. PANEL TEJA

  Hiszpania

  Firma PANEL TEJA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Bezazbestowe płyty izolacji termicznej. Ma siedzibę w Cuarte De Huerva, Hiszpania.

 2. PERFICHAPA - COMÉRCIO DE PRODUTOS SIDERÚRGICOS, SA

  Portugalia

  Firma PERFICHAPA - COMÉRCIO DE PRODUTOS SIDERÚRGICOS, SA, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Bezazbestowe płyty izolacji termicznej. Jest również obecna w dziedzinach Profiled sheets. Ma siedzibę w Águeda, Portugalia.

 3. TYGMA MADRID

  Hiszpania

  Firma TYGMA MADRID, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Bezazbestowe płyty izolacji termicznej. Ma siedzibę w Madrid, Hiszpania.

 4. REVACCO REFRIGERATION

  Turcja

  Firma REVACCO REFRIGERATION, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Bezazbestowe płyty izolacji termicznej. Jest również obecna w dziedzinach urządzenia i instalacje chłodnicze handlowe, supermarket, urządzenia do klimatyzacji i wentylacji dla budownictwa, i drzwi do lodówek. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 5. MEK INŞAAT SANAYI VE TICARET A.Ş.

  Turcja

  Firma MEK INŞAAT SANAYI VE TICARET A.Ş., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Bezazbestowe płyty izolacji termicznej. Ma siedzibę w Manisa, Turcja.

 1. TERMOBILD EOOD

  Bułgaria

  Firma TERMOBILD EOOD, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Remonty i renowacje. Jest również obecna w dziedzinach Budownictwo - roboty wykończeniowe, Bezazbestowe płyty izolacji termicznej, Konserwacja budynków - przedsiębiorstwa, Gipsowanie, suche tynki -przedsiębiorcy, Budownictwo - roboty wykończeniowe, Bezazbestowe płyty izolacji termicznej, Konserwacja budynków - przedsiębiorstwa, i Gipsowanie, suche tynki -przedsiębiorcy. Ma siedzibę w varna, Bułgaria.

 2. HELIX LTD

  Bułgaria

  Firma HELIX LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Bezazbestowe płyty izolacji termicznej. Ma siedzibę w Sofia, Bułgaria.

 1. AYREALTURAS

  Hiszpania

  Firma AYREALTURAS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Bezazbestowe płyty izolacji termicznej. Ma siedzibę w Madrid, Hiszpania.

 2. MASTER PROTECTION

  Holandia

  Firma MASTER PROTECTION, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Bezazbestowe płyty izolacji termicznej. Jest również obecna w dziedzinach Zabezpieczenie przeciwogniowe w budownictwie, płyty do instalacji przeciwpożarowych, izolacja p-poż, i produkty ognioodporne. Ma siedzibę w Rotterdam, Holandia.

 3. A EXCLUSIVA, LDA

  Portugalia

  Firma A EXCLUSIVA, LDA, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Bezazbestowe płyty izolacji termicznej. Ma siedzibę w S. Mamede De Infesta-Porto, Portugalia.

 4. ULTIMATE SPRAY FOAM LLC

  Stany Zjednoczone

  Firma ULTIMATE SPRAY FOAM LLC, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Bezazbestowe płyty izolacji termicznej. Ma siedzibę w Plattsmouth, Ne, Stany Zjednoczone.

 5. STERFLINGER GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma STERFLINGER GMBH & CO. KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Surowce i materiały budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Marmur i kamień naturalny, Izolacja cieplna - materiały wtryskiwane, Bezazbestowe płyty izolacji termicznej, Ceramika budowlana, Marmur i kamień naturalny, Izolacja cieplna - materiały wtryskiwane, Bezazbestowe płyty izolacji termicznej, i Ceramika budowlana. Ma siedzibę w Kirchweidach, Niemcy.

 6. PANELYA CERRAMIENTOS Y CUBIERTAS, S.L.

  Hiszpania

  Firma PANELYA CERRAMIENTOS Y CUBIERTAS, S.L., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Bezazbestowe płyty izolacji termicznej. Ma siedzibę w Alcantarilla, Hiszpania.

 7. SUNGHOONTECH

  Korea Południowa

  Firma SUNGHOONTECH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Bezazbestowe płyty izolacji termicznej. Ma siedzibę w Siheung-Si, Korea Południowa.

 8. TETOROS ATHANASIOS DOMIKES EFARMOGES EE

  Grecja

  Firma TETOROS ATHANASIOS DOMIKES EFARMOGES EE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Bezazbestowe płyty izolacji termicznej. Ma siedzibę w Athens, Grecja.

 1. KOFLER ISOLIER UND DAMMTECHNIK GESELLSCHAFT M.B.H.

  Austria

  Firma KOFLER ISOLIER UND DAMMTECHNIK GESELLSCHAFT M.B.H., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Bezazbestowe płyty izolacji termicznej. Jest również obecna w dziedzinach Grzejnictwo przemysłowe - maszyny i urządzenia, Chłodnictwo przemysłowe i handlowe - maszyny i urządzenia, Pożary - wyposażenie i instalacje przeciwpożarowe, Grzejnictwo przemysłowe - maszyny i urządzenia, Chłodnictwo przemysłowe i handlowe - maszyny i urządzenia, i Pożary - wyposażenie i instalacje przeciwpożarowe. Ma siedzibę w Kitzbuhel, Austria.

 2. GALLENCO BV

  Belgia

  Firma GALLENCO BV, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Bezazbestowe płyty izolacji termicznej. Jest również obecna w dziedzinach usuwanie azbestu. Ma siedzibę w Nieuwpoort, Belgia.

 3. PLASTSISTEM ROMANIA

  Rumunia

  Firma PLASTSISTEM ROMANIA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Bezazbestowe płyty izolacji termicznej. Jest również obecna w dziedzinach płyty izolujące, i panel. Ma siedzibę w Bistrita, Rumunia.

 4. JACKON INSULATION

  Belgia

  Firma JACKON INSULATION, roku i działającą w sektorze Bezazbestowe płyty izolacji termicznej. Jest również obecna w dziedzinach Izolacja termiczna - materiały, Mury podwójne - materiały izolacyjne, Izolacja termiczna - materiały, i Mury podwójne - materiały izolacyjne. Ma siedzibę w Olen, Belgia.

 5. ONDULINE ESPAÑA

  Hiszpania

  Firma ONDULINE ESPAÑA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Bezazbestowe płyty izolacji termicznej. Jest również obecna w dziedzinach markizy. Ma siedzibę w Gallarta, Hiszpania.

 6. HUZHOU SHENDA CHEMICAL CO., LTD

  Chiny

  Firma HUZHOU SHENDA CHEMICAL CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Bezazbestowe płyty izolacji termicznej. Ma siedzibę w Huzhou City, Chiny.

 7. MOLDTEHNOFIN

  Mołdawia

  Firma MOLDTEHNOFIN, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Bezazbestowe płyty izolacji termicznej. Jest również obecna w dziedzinach przebudowa elewacji, i przebudowa elewacji. Ma siedzibę w Chisinau, Mołdawia.

 8. HANGZHOU JIT NEW TYPE BUILDING MATERIALS TECH. CO., LTD.

  Chiny

  Firma HANGZHOU JIT NEW TYPE BUILDING MATERIALS TECH. CO., LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Bezazbestowe płyty izolacji termicznej. Ma siedzibę w Hangzhou, Chiny.

 9. PANEL SANDWICH FRIGORIFICO

  Hiszpania

  Firma PANEL SANDWICH FRIGORIFICO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Bezazbestowe płyty izolacji termicznej. Ma siedzibę w Cuarte De Huerva, Hiszpania.

 10. FRIGOMEX

  Serbia

  Firma FRIGOMEX, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Bezazbestowe płyty izolacji termicznej. Ma siedzibę w Beograd, Serbia.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Bezazbestowe płyty izolacji termicznej - Import eksport

Liczba wyników

89 Przedsiębiorstwa