• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • beton gotowy

Wyniki dla

Beton gotowy - Import eksport

 1. MRM CONCRETE BATCHING PLANTS

  Turcja

  Verified by europages badge

  Założone w 2014 roku, przedsiębiorstwo MRM Concrete Batching Plants jest wiodącym producentem, zlokalizowanym w Turcji, specjalizującym się w węzłach betoniarskich kompaktowych, mobilnych i stacjonarnych. Posiadając zintegrowane procesy projektowania i produkcji, z powodzeniem zainstalowaliśmy i oddaliśmy do użytku liczne węzły betoniarskie w wielu krajach na całym świecie, oferując niezawodny serwis posprzedażny. Nasz światowy zasięg obejmuje 4 kontynenty, a nasze mobilne i stacjonarne węzły betoniarskie są eksportowane do dziesiątków krajów. W naszych supernowoczesnych zakładach w Ankarze, w zorganizowanej strefie przemysłowej Başkent, osiągamy imponujący potencjał produkcji 60 węzłów betoniarskich rocznie na zamkniętej powierzchni 12, 000 m². Nasz fachowy personel, dysponujący najnowszą technologią i maszynami, w krótkim czasie zyskał rozpoznawalność marki, osiągając bezkompromisową jakość i wyjątkowy serwis. Nasze portfolio produktów: •Węzły betoniarskie stacjonarne •Węzły betoniarskie mobilne •Elektrownie, według typu lokalizacji •Kompaktowe węzły betoniarskie •Silosy na cement i wyposażenie silosów •Betonomieszarki W MRM Concrete Batching Plants, nasze gotowe, zmieszane węzły betoniarskie umożliwiają realizację szerokiego zakresu procesów, od produkcji na najwyższym poziomie po bezproblemową instalację, a także kompleksowe szkolenie z serwisu posprzedażnego i dostawy części zamiennych. Staramy się dostarczyć wysokiej jakości produkty i usługi na każdym etapie. Skontakuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 2. GNB BÉTON BASTOGNE

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma GNB BÉTON BASTOGNE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Beton gotowy. Jest również obecna w dziedzinach betonbeton. Ma siedzibę w Bastogne, Belgia.

 3. GNB BÉTON FERNELMONT

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma GNB BÉTON FERNELMONT, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Beton gotowy. Jest również obecna w dziedzinach betonbeton. Ma siedzibę w Fernelmont, Belgia.

 4. FAMENNE BETONS

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma FAMENNE BETONS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Beton gotowy. Jest również obecna w dziedzinach Elementy betonowe i prefabrykaty budowlane, Elementy betonowe i prefabrykaty budowlane, i betonbeton. Ma siedzibę w Marche-En-Famenne, Belgia.

 5. MABEGRA

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma MABEGRA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Beton gotowy. Jest również obecna w dziedzinach Materiały budowlane, Materiały budowlane, rury betonowe, Materiały budowlane, rury z pcv, i Materiały budowlane. Ma siedzibę w Hotton, Belgia.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. SICS SPA

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma SICS SPA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Beton gotowy. Jest również obecna w dziedzinach roboty drogowe, przewodu smołowane, asfalt i bitum do nawierzchni drogowych, cement zbrojony, przedsiębiorstwa w sektorze budownictwa, wielkich robót i infrastruktury, układanie betonu cementowego ciężkiego, i spoiwa z cementu szybkowiążącego. Ma siedzibę w Priolo Gargallo, Włochy.

 2. USŁUGI TRANSPORTOWE ORSZULAK - KRZYSZTOF ORSZULAK

  Polska

  Firma Usługi Transportowe Orszulak - Krzysztof Orszulak działa na polskim rynku od 1999 roku. Naszą firmę zbudowaliśmy nie tylko w oparciu o wysoką jakość produkcji i usług, ale także o uczciwe zasady współpracy z klientem, oferując jednocześnie atrakcyjne warunki cenowe i terminowe dostawy. Profilem działalności jest produkcja betonu towarowego, posadzkowego, usługi remontowo - budowlane oraz wynajem sprzętu budowlanego. Nasza betoniarnia oferuje wysokiej jakości beton towarowy i posadzkowy w różnych klasach wytrzymałości od C8/10 aż po C30/37 zgodnie z obowiązującymi normami PN-EN 206. W zależności od zamówienia i późniejszego zastosowania materiału budowlanego oferujemy: - beton towarowy we wszystkich podstawowych klasach wytrzymałości: - betony posadzkowy - betony zbrojony włóknami stalowymi - betony zbrojony włóknami polimerowymi - beton o podwyższonej mrozoodporności - beton o podwyższonej wodoszczelności - podbudowy pod nawierzchnie drogowe - beton pod specjalne zamówienia - beton nawierzchniowy - beton konstrukcyjny. Zamówienia wykonujemy pod indywidualne zlecenie klienta który dostarczamy na Państwa budowę w określonym dniu i godzinie. Wieloletnie doświadczenie oraz indywidualne podejście do każdego zamówienia sprawia, że możemy służyć radą i pomocą klientom. Dzięki temu zdobyliśmy zaufanie wielu odbiorców, zarówno indywidualnych, jak i dużych firm budowlanych.

 3. BETONIARNIA STASZÓW BETOMEX - BETON, ASFALT I DŹWIGI

  Polska

  Doskonale wyposażona betoniarnia w mieście Staszów, która dostarcza wysokiej klasy i jakości produkty w tym oczywiście beton. Posiadamy beton towarowy, beton drogowy i beton posadzkowy. Wszystkie produkty oferujemy także jako półsuche i suche w różnych gatunkach i rodzajach. Wszystkie nasze produkty i beton to kontrolowane ściśle mieszaniny w celu zapewnienia parametrów zgodnych z normami. Szczególnie dbamy o to aby wytrzymałość i konsystencja naszego betonu miała stałe parametry gdyż to bardzo istotne w naszych produktach. Betoniarnia BETOMEX to najwyższej klasy produkty, ścisła kontrola, atrakcyjne warunki współpracy. Obsługujemy zarówno odbiorców detalicznych i dostarczamy beton oraz asfalt pod potrzeby klientów indywidualnych ale również duże budowy i inwestycje. Oferujemy zarówno beton jak również asfalt i masy bitumiczne. Asfalt drogowy, mastyks grysowy i asfalt lany to także produkty, które dostarcza nasza firma. Zapraszamy do współpracy Poza betoniarnią oferujemy także usługi wśród których m.in dźwigi i wynajem dźwigów z operatorem. Ponadto BETOMEX to stabilizacja gruntu czyli podbudowa pod drogi i kostkę. Utwardzamy nawierzchnie aby je ustabilizować pod przyszłe budowy i inwestycje.

 4. WESTERBUD SP. Z O.O.

  Polska

  Przedmiotem działalności firmy WESTERBUD jest: - prowadzenie inwestycji począwszy od procedur administracyjnych pozwalających rozpocząć budowę poprzez generalne wykonawstwo do stanu "pod klucz", - projektowanie hal produkcyjno-magazynowych, - kompleksowa realizacja w systemie generalnego wykonawstwa obiektów budownictwa przemysłowego, mieszkaniowego i użyteczności publicznej, - budowa, sprzedaż i wynajem obiektów handlowych, - budowa domów mieszkalnych, jedno i wielorodzinnych, - wykańczanie wnętrz i budowa do stanu "pod klucz", - produkcja i sprzedaż betonu towarowego, - produkcja i sprzedaż drobnowymiarowych wyrobów betonowych: słupki graniczne, - produkcja i sprzedaż elementów stalowych: dźwigary, płatwie kratowe, słupy itp. na zlecenie inwestora lub wg naszych opracowań, - wynajem sprzętu budowlanego: dźwigów samochodowych 6t, 25t; koparko-ładowarki JCB 3CX SUPER, JCB 4CX, zestawu niskopodwoziowego, spycharek, betonomieszarki 6m3, 9m3; wywrotek samochodowych, itp.

 5. ZAMBET ODRZYKOŃ F. PELCZAR, ST. PELCZAR SP.J.

  Polska

  Głównym profilem naszej działalności jest produkcja betonu, czyli zgodnie z normą PN-EN 206-1 „Beton – Część 1." – materiału powstałego ze zmieszania cementu, kruszywa drobnego i grubego, wody oraz ewentualnych domieszek i dodatków, który uzyskuje swoje właściwości w wyniku hydratacji cementu. Nasze zakłady zapewniają dostawę następującego asortymentu: - beton towarowy klasy C8/10 do C50/60 oraz B-7, 5 do B-60 - beton hydrotechniczny - beton posadzkowy - beton stosowany w budownictwie inżynieryjnym - zaprawy betonowe - jastrychy Zapewniamy transport za pomocą betonomieszarek o ładowności 6 m3 i 9 m3 oraz pompowanie betonu urządzeniami o wysięgu 18 m i 39 m. Rozmieszczenie wytwórni betonu oraz ilość posiadanego taboru umożliwia realizację ciągłych dostaw betonu w promieniu 60 km w ilości 500 m3/12 h.

 1. STAMBET-BUD

  Polska

  Sprzedaż betonu i inne usługi. W ofercie: beton towarowy, betony specjalne, bloczki fundamentowe z wibroprasy, cement workowany, zaprawy budowlane, beton posadzkowy (szlichty), stabilizacja drogowa, dostawy piasku, podsypów i kruszyw budowlanych, transport wywrotką, HDS. Dopełnieniem oferty w sezonie zimowym są usługi odśnieżania, zarówno posesji prywatnych, jak też firmowych. Oferujemy również terminowy transport betonu towarowego, bloczków fundamentowych, żwiru i innych wyrobów. Dysponujemy pompami do betonu o długości od 19-63 m. W cenie betonu towarowego oferujemy Plastyfikator BV-1M szwajcarskiej firmy Sika polepszający parametry mieszanki betonowej. Oferta naszej betoniarni obejmuje także profesjonalne domieszki do betonu: przyspieszacze, opóźniacze, superplastyfikatory, dodatki wodoszczelne i mrozoodporne. Na wszystkie produkty wystawiamy deklaracje zgodności i niezbędne atesty poprzedzone badaniami w laboratorium budowlanym.

 2. WŁODAR BETON CZĘSTOCHOWA

  Polska

  Producent Betonu Częstochowa WŁODAR Wiesław Włodarczyk Sp. j. jest największym producentem betonu w regionie częstochowskim. Działamy od 1993 roku i od tamtego początku specjalizujemy się w produkowaniu i dostarczaniu betonu towarowego o najwyższej jakości. Beton towarowy Beton Częstochowa jest mieszanką spoiwa hydraulicznego, kruszywa i wody. Spoiwo to najczęściej cement lub cement z dodatkami mineralnymi. W połączeniu z wodą tworzy zaczyn, który twardnieje i powoduje wiązanie mieszczanki na skutek fizyko-chemicznych reakcji. Woda nadaje także mieszance odpowiednią konsystencję. Kruszywo, czyli piasek albo żwir, to materiał wypełniający. Średnica ziaren dobierana jest w zależności od wymaganych cech betonu. Aby beton nie rozwarstwiał się, nie pękał po stwardnieniu i łatwo było go ułożyć, dodajemy do niego specjalne chemiczne domieszki oraz dodatki mineralne. Wpływają one na właściwości materiału, polepszając jego cechy techniczne. Wybór wysokiej jakości betonu oraz jego poprawnie wylanie to nie wszystko. Jak pielęgnować beton? Osoby początkujące, które jeszcze niewiele wiedzą o budownictwie, mogą nie zdawać sobie sprawy, jak istotną rolę odgrywa pielęgnacja mieszanki betonowej, zwłaszcza na wczesnym etapie. W przypadku gdy skorzystaliśmy z materiałów uznanego producenta, to właśnie zapominanie o dbaniu bądź stosowanie nieodpowiednich zabiegów może sprawić, że na powierzchni powstaną liczne pęknięcia. Beton Częstochowa, Betoniarnia Częstochowa, Beton Towarowy Częstochowa

 1. CONCREATE S.A.

  Polska

  ConcreAte zostało stworzone w 2009 roku, przez grupę osób zafascynowanych architekturą i budownictwem. Beton architektoniczny to materiał, który tak jak my, przełamuje wszelkie schematy i sprzeciwia się wszystkim stereotypom. Beton architektoniczny ConcreAte to gotowe prefabrykowane elementy z betonu o różnych rozmiarach, barwach i fakturach. Ich zastosowanie jest niemal nieograniczone. W naszej ofercie znajdą Państwo nie tylko płyty betonowe w standardowych wymiarach, ale również wersje nietypowe, a także personalizowane wklęsłodruki. Beton dekoracyjny w naszym zamyśle ma być nie tylko ciekawym i uniwersalnym materiałem, ale także łatwo dostępnym oraz takim, który pomoże w realizacji najlepszych pomysłów. Rozumiemy Państwa potrzeby, bo wielokrotnie używaliśmy betonu we własnych projektach, wiemy także jak ważne jest podkreślenie charakterystycznych cech każdej realizacji, bo przecież każdy z nas ceni sobie indywidualność. Z tą wiedzą przygotowaliśmy dla Państwa wiele innych produktów, jak schody z betonu, betonowe ogrodzenie czy dekoracje betonowe. Jako producent betonu architektonicznego cieszymy się, że przyczyniamy się do przybliżania naszym klientom twierdzenia, że beton to doskonała ozdoba obiektów, który nadaje się zarówno do wnętrz jak i na elewację.

 2. DEMIRSTAR MAKINA SAN. TIC.

  Turcja

  1979 yılından günümüze kadar gelen süre zarfında İzmir'de sanayi sektörüne hizmet verdiğimiz ve hizmet vermekten gurur duyduğumuz, severek yaptığımız işimizde yeni ürünler ve teknolojik imkanları Türkiye ve dünya piyasasına sunmaktayız. Bunların arasında ise 2003 yılında hizmete soktuğumuz DemirStar Makina Beton Santrali ile inşaat sektöründe ses getirmeye başladık. Beton Santrali üretimi ile konkasör imalat ve satışımızda olduğumuz gibi sayısız ürünleri Türkiye ve Dünya piyasasına sunduk. 1973 yılından günümüze kadar gelen süre zarfında İzmir'de sanayi sektörüne hizmet verdiğimiz ve hizmet vermekten gurur duyduğumuz, severek yaptığımız işimizde yeni ürünler ve teknolojik imkanları Türkiye ve dünya piyasasına sunmaktayız. Bunların arasında ise 2003 yılında hizmete soktuğumuz DemirStar Makina Beton Santrali ile inşaat sektöründe ses getirmeye başladık. Beton Santrali üretimi ile konkasör imalat ve satışımızda olduğumuz gibi sayısız ürünleri Türkiye ve Dünya piyasasına sunduk. Global dün

 3. CONCRETE DESIGN EMILIA JENDRYCH

  Polska

  Wyjątkowe wnętrza muszą wyrózniać się czymś oryginalnym. Nasza firma to wyłączny dystrybutor betonu architektonicznego marki EDFAN. Na polskim rynku jest zupełną nowością. Charakteryzuje się on znakomitą powłoką przy zachowaniu minimalnej grubości. Dzięki użytym nowościom technicznym można montować go na występujących powłokach. Wnętrza nowatorskie jak i klasyczne mogą zyskać zupełnie nowe znaczenie dzięki tym produktom. Satysfakcja to nieodzowny element naszej branży. Każdy kto nam do tej pory zaufał zdaje sobie sprawę jak ważne jest wykończenie nietypowym betonem architektonicznym. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą na naszej stronie www.

 4. EBETON.PL - AW INWESTYCJE SP. Z O. O.

  Polska

  Ebeton to nowatorska platforma dla każdego inwestora budowlanego, firmy remontowej i każdego, kto w wyznaczonym czasie potrzebuje najwyższej jakości cementu. Co oryginalnego w betonie? Najwyższa jakość, prędka dostawa oraz co najistotniejsze - możliwość wygodnego zamówienia wyznaczonej ilości betonu online. Wystarczy wstąpić na domenę, wybrać betoniarnię i złożyć zamówienie - zrealizujemy je najprędzej, zapewniając przy tym najwyższą jakość dostarczanego betonu. Dysponujemy ponad 20 betoniarniami w przeróżnych rejonach kraju!

 5. CALCESTRUZZI FAURE SRL

  Włochy

  Od ponad 40 lat firma Calcestruzzi Faure srl wytwarza beton towarowy na potrzeby budownictwa lądowego i przemysłowego. Obsługujemy cały region Val de Suse, dzięki dwóm obiektom znajdującym się w okolicy. Instalacje do produkcji betonu mają certyfikat zgodności z normami F.P.C.

 6. JUCHA- BETON

  Polska

  Nasza firma specjalizuje się w produkcji betonu gotowego oraz prefabrykatów betonowych, które znajdują zastosowanie w budownictwie. Świetne zaplecze technologiczne pozwala nam na osiągnięcie najlepszej jakości, przy bardzo szybkim czasie działania.

 7. GRUZBET SP. Z O.O.

  Polska

  Gruzbet to firma, która działa na rynku krajowym i niemieckim już od lat dziewięćdziesiątych. Zajmujemy się świadczeniem usług recyklingu materiałów budowlanych. Wykonujemy roboty budowlane, ziemne, wyburzeniowe, rozbiórkowe. Również zajmujemy się świadczeniem usług transportowych, wynajmujemy maszyny budowlane, specjalistyczne. Oferujemy atrakcyjne ceny kruszenia gruzu i betonu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną!

 8. PI MAKINA

  Turcja

  Firma PI MAKINA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Beton gotowy. Jest również obecna w dziedzinach instalacje betoniarskie, dźwig wieżowy, i betonownie. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 1. CONPROMAC BLOCK MACHINES

  Turcja

  Firma CONPROMAC BLOCK MACHINES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Kamieniołomy - maszyny i sprzęt wydobywczy, Beton gotowy, betoniarki, Kamieniołomy - maszyny i sprzęt wydobywczy, Beton gotowy, i Betonowe bloki i aglomeraty do zagospodarowania otoczenia zewnętrznego. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 2. COMPANERO

  Holandia

  Firma COMPANERO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Beton gotowy. Ma siedzibę w Maarssen, Holandia.

 3. GROUPE THIÉBAUT

  Belgia

  Firma GROUPE THIÉBAUT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wynajem urządzeń przemysłowych. Jest również obecna w dziedzinach Beton gotowy, Beton gotowy, i roboty ziemne. Ma siedzibę w Tournai, Belgia.

 4. BBG - GBB

  Belgia

  Firma BBG - GBB, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Cement i dodatki. Jest również obecna w dziedzinach Beton gotowy, Konstrukcje betonowe, Betoniarki, Cementy specjalne, Beton gotowy, Konstrukcje betonowe, Betoniarki, i Cementy specjalne. Ma siedzibę w Brussels, Belgia.

 5. REWA BETON

  Belgia

  Firma REWA BETON, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elementy betonowe i prefabrykaty budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Beton gotowy, Konstrukcje betonowe, Płyty betonowe, Beton gotowy, Konstrukcje betonowe, Płyty betonowe, i betonownie. Ma siedzibę w Saint Vith, Belgia.

 6. CLARENNE BÉTON

  Belgia

  Firma CLARENNE BÉTON, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Cement i dodatki. Jest również obecna w dziedzinach Beton gotowy, Pompy do betonu, Betoniarki, Beton gotowy, Pompy do betonu, Betoniarki, i piasek, żwir i okruchy kamienne do nawierzchni drogowych. Ma siedzibę w Thuin, Belgia.

 7. BATIDAL

  Belgia

  Firma BATIDAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elementy betonowe i prefabrykaty budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Materiały budowlane chemicznie obojętne, Beton gotowy, Marmur i kamień naturalny, Materiały budowlane chemicznie obojętne, Beton gotowy, układanie płytek, i Marmur i kamień naturalny. Ma siedzibę w Battice, Belgia.

 8. BÉTONS ET MATERIAUX

  Luksemburg

  Firma BÉTONS ET MATERIAUX, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cement i dodatki. Jest również obecna w dziedzinach Beton gotowy, Pompy do betonu, Beton gotowy, domieszki uszlachetniające do betonu i zapraw, betoniarki samochodowe, i Pompy do betonu. Ma siedzibę w Luxembourg, Luksemburg.

 9. DOTHEE

  Belgia

  Firma DOTHEE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Materiały budowlane - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Surowce i materiały budowlane, Beton gotowy, Surowce i materiały budowlane, Beton gotowy, piasek, i żwir. Ma siedzibę w Limbourg, Belgia.

 10. DARGENTON FRERES

  Belgia

  Firma DARGENTON FRERES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cement i dodatki. Jest również obecna w dziedzinach Beton gotowy, Elementy betonowe i prefabrykaty budowlane, Płyty betonowe, Belki betonowe, Beton gotowy, Elementy betonowe i prefabrykaty budowlane, Płyty betonowe, i Belki betonowe. Ma siedzibę w Villers-la-loue, Belgia.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo