• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • belki betonowe

Wyniki dla

Belki betonowe - Import eksport

 1. PONTIFIX GMBH LIGHTWEIGHT BRIDGES

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma PONTIFIX GMBH LIGHTWEIGHT BRIDGES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Belki betonowe. Ma siedzibę w Gaggenau, Niemcy.

 2. KAMMEL GES.M.B.H. FERTIGKELLER - FERTIGBETON - BAUSTOFFE

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma KAMMEL GES.M.B.H. FERTIGKELLER - FERTIGBETON - BAUSTOFFE, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Belki betonowe. Ma siedzibę w Grafendorf Bei Hartberg, Austria.

 3. CONAE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma CONAE GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Belki betonowe. Ma siedzibę w Nürnberg, Niemcy.

 4. B + F BETON- UND FERTIGTEILGESELLSCHAFT MBH LAUCHHAMMER

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma B + F BETON- UND FERTIGTEILGESELLSCHAFT MBH LAUCHHAMMER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Belki betonowe. Ma siedzibę w Lauchhammer, Niemcy.

 5. B. LÜTKENHAUS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma B. LÜTKENHAUS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Belki betonowe. Ma siedzibę w Dülmen, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. MHE CONCEPT GMBH

  Niemcy

  MHE Bau GmbH wyrosło z doświadczonej firmy deweloperskiej, która buduje na całym świecie od 1986 roku. Doświadczony zespół architektów, inżynierów i kierowników budowy buduje wszystko, od prostych domów weekendowych, domów jednorodzinnych i wielorodzinnych w Niemczech, po kompleksy mieszkaniowe w USA i 45-piętrowe apartamentowce w Dubaju. Jeden dział specjalizuje się w budynkach komercyjnych i przemysłowych. MHE stworzył też całe zakłady produkcyjne jak np. zakłady produkcji gazobetonu i komercyjne budynki państwowe. MHE wybudowało także kilka hoteli w USA. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu MHE jest kompetentnym partnerem we wszystkich kwestiach związanych z projektem budowlanym. Firmy partnerskie jakimi są MHE-Construction LLC w USA i MHE General Contracting LLC w Abu Dhabi zrealizowały jako zespół wiele projektów dla znanych klientów i instytucji.

 2. KERAMZYT SYSTEM. BLOCZKI FUNDAMENTOWE, PUSTAKI ŚCIENNE, BETON TOWAROWY

  Polska

  Specjalizujemy się w produkcji materiałów budowlanych oraz betonu. Oferujemy szeroką gamę wyrobów z keramzytu, czyli lekkiego kruszywa o doskonałych właściwościach akustycznych i termoizolacyjnych. Wyróżnia się również najlepszą paroprzepuszczalnością, co pozwala ściano i stropom swobodnie odprowadzać parę wodną, dzięki czemu zapewnia dobrą izolację przed zimnem. Jest to sprawdzony materiał gwarantujący trwałość. Nasz zakład wyposażyliśmy w nowoczesne maszyny, co pozwala nam wytwarzać najlepsze wyroby budowlane. W ofercie posiadamy szeroki wybór bloczków fundamentowych zarówno keramzytowych, jak i betonowych. Dysponujemy bloczkami ściennymi keramzytowymi ułatwiającymi wykonywanie ścian działowych. Oferujemy trzy rodzaje pustaków ściennych, w tym m.in. pustaków do stawiania ścian zewnętrznych oraz pustaków Teriva i pustaków wentylacyjnych. Klientom możemy także zaproponować wybór belek stropowych Teriva, żelbetowych nadproży orz cegieł keramzytowych do obmurowywania wieńców.

 3. EVERTON TECHNIKA DIAMENTOWA

  Polska

  Nasze przedsiębiorstwo świadczy kompleksowe usługi cięcia, kruszenia i wiercenia, w takich materiałach jak beton, cegła i żelbet. Zlecenia realizujemy przy użyciu nowoczesnej techniki diamentowej. Jako pierwsza firma w Polsce uruchomiliśmy usługę fachowego wyburzania, z użyciem zautomatyzowanych robotów typu Brokk, sterowanych radiem. Do naszych prac używamy również nowoczesnych wiertnic, pił kolumnowych i drogowych, szczęk przenośnych, a także pokaźną ilość agregatów hydraulicznych i elektrycznych. Dzięki naszemu bogatemu zapleczu sprzętowemu oraz fachowej kadrze pracowników, mają Państwo pewność, że wszystkie prace wykonamy w sposób fachowy - w oparciu o najnowsze technologie, z największą dbałością o efekt końcowy. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą szczegółowa ofertą. Siedziba firmy Everton znajduje się w Poznaniu, jednak obsługujemy także Klientów z innych miast Polski, m.in. Gdańska, Łodzi i Wrocławia.

 4. COMAVIT PALI PRECOMPRESSI SRL

  Włochy

  Comavit Pali Precompressi Srl produkuje i sprzedaje pale i słupki oraz akcesoria do instalacji w winnicach i sadach. Produkcja firmy dzieli się na dwa sektory: pierwszy to produkcja pali cementowych sprężonych i pali metalowych; drugi to sprzedaż szerokiej gamy systemów do zakładania winnic i sadów.

 5. HÜWELS BETONELEMENTEWERK GMBH

  Niemcy

  Firma HÜWELS BETONELEMENTEWERK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Belki betonowe. Ma siedzibę w Oberhausen, Niemcy.

 1. OSKAR HEUCHERT GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma OSKAR HEUCHERT GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Belki betonowe. Ma siedzibę w Neumünster, Niemcy.

 2. BB BETON UND BAUWAREN PRODUKTIONS- UND BETEILIGUNGSGESELLSCHAFT MBH

  Niemcy

  Firma BB BETON UND BAUWAREN PRODUKTIONS- UND BETEILIGUNGSGESELLSCHAFT MBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Belki betonowe. Ma siedzibę w Zeulenroda-Triebes, Niemcy.

 1. BETONWERK PAAR GES.M.B.H.

  Austria

  Firma BETONWERK PAAR GES.M.B.H., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Belki betonowe. Ma siedzibę w Frauenkirchen, Austria.

 2. BTB BETON ARCHITEKTONICZNY SP. Z O.O.

  Polska

  Firma BTB BETON ARCHITEKTONICZNY SP. Z O.O., jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Beton gotowy. Jest również obecna w dziedzinach Elementy betonowe i prefabrykaty budowlane, Belki betonowe, Konstrukcje betonowe, Elementy betonowe i prefabrykaty budowlane, Belki betonowe, Konstrukcje betonowe, i Bloki betonowe metodą ELCO. Ma siedzibę w Radzymin, Polska.

 3. BAU-CENTER NEUSTADT-GLEWE GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma BAU-CENTER NEUSTADT-GLEWE GMBH & CO. KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Kwiaciarstwo, ogrodnictwo. Jest również obecna w dziedzinach Surowce i materiały budowlane, Chemiczne środki wiążące, Elementy betonowe i prefabrykaty budowlane, Belki betonowe, Surowce i materiały budowlane, Chemiczne środki wiążące, Elementy betonowe i prefabrykaty budowlane, i Belki betonowe. Ma siedzibę w Neustadt-Glewe, Niemcy.

 4. ROBERTI SRL

  Włochy

  Firma ROBERTI SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Belki betonowe. Ma siedzibę w Vittorio Veneto, Włochy.

 5. BNB BETON- UND NATURSTEIN BABELSBERG GMBH

  Niemcy

  Firma BNB BETON- UND NATURSTEIN BABELSBERG GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Belki betonowe. Ma siedzibę w Potsdam, Niemcy.

 6. WINIGER PUMP SYSTEM AG

  Szwajcaria

  Firma WINIGER PUMP SYSTEM AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - region Nawarra. Jest również obecna w dziedzinach Surowce i materiały budowlane, Marmur i kamień naturalny, Pompy do betonu, Belki betonowe, Surowce i materiały budowlane, Marmur i kamień naturalny, Pompy do betonu, i Belki betonowe. Ma siedzibę w Wald, Szwajcaria.

 7. CLAES SIERBETON

  Belgia

  Firma CLAES SIERBETON, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Elementy betonowe i prefabrykaty budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Pustaki ścienne betonowe, Konstrukcje betonowe, Płyty betonowe, Belki betonowe, Pustaki ścienne betonowe, Konstrukcje betonowe, Płyty betonowe, i Belki betonowe. Ma siedzibę w Hamont-Achel, Belgia.

 8. AMBIENTE STUCKHAUS

  Niemcy

  Firma AMBIENTE STUCKHAUS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Belki betonowe. Ma siedzibę w Hainichen, Niemcy.

 1. ALPRECO

  Belgia

  Firma ALPRECO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elementy betonowe i prefabrykaty budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Konstrukcje szkieletowe betonowe, Konstrukcje szkieletowe betonowe, belki betonowe, budowa konstrukcji z betonu zbrojonego do robót publicznych, i kolumny. Ma siedzibę w Willebroek, Belgia.

 2. ING. RUDOLF JOSEF KARDEIS BETONDESIGN

  Austria

  Firma ING. RUDOLF JOSEF KARDEIS BETONDESIGN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Belki betonowe. Ma siedzibę w Bergheim, Austria.

 3. DARGENTON FRERES

  Belgia

  Firma DARGENTON FRERES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cement i dodatki. Jest również obecna w dziedzinach Beton gotowy, Elementy betonowe i prefabrykaty budowlane, Płyty betonowe, Belki betonowe, Beton gotowy, Elementy betonowe i prefabrykaty budowlane, Płyty betonowe, i Belki betonowe. Ma siedzibę w Villers-la-loue, Belgia.

 4. CONCRETE POLES INDUSTRY - GKARIS CHRISTOS

  Grecja

  Firma CONCRETE POLES INDUSTRY - GKARIS CHRISTOS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Belki betonowe. Ma siedzibę w Naousa, Grecja.

 5. BAUMATERIALIENVERTRIEB GUSTAV WULFF GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma BAUMATERIALIENVERTRIEB GUSTAV WULFF GMBH & CO. KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Drewno surowe. Jest również obecna w dziedzinach Drewno tarcicowe i konserwowane, Belki betonowe, Stropy, podłogi - elementy prefabrykowane, Elementy betonowe i prefabrykaty budowlane, Drewno tarcicowe i konserwowane, Belki betonowe, Stropy, podłogi - elementy prefabrykowane, i Elementy betonowe i prefabrykaty budowlane. Ma siedzibę w Celle, Niemcy.

 6. GEBRÜDER KÖNIG GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma GEBRÜDER KÖNIG GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Płyty stropowe otworowe, betonowe. Jest również obecna w dziedzinach Pustaki ścienne betonowe, Konstrukcje szkieletowe betonowe, Elementy betonowe i prefabrykaty budowlane, Belki betonowe, Pustaki ścienne betonowe, Konstrukcje szkieletowe betonowe, Elementy betonowe i prefabrykaty budowlane, i Belki betonowe. Ma siedzibę w Georgsmarienhütte, Niemcy.

 7. DANSK PÆLEKAPNING APS

  Dania

  Firma DANSK PÆLEKAPNING APS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Belki betonowe. Ma siedzibę w Haslev, Dania.

 8. BFM BETON-FERTIGTEILE MEGOW GMBH

  Niemcy

  Firma BFM BETON-FERTIGTEILE MEGOW GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Surowce i materiały budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Beton gotowy, Elementy betonowe i prefabrykaty budowlane, Belki betonowe, Stropy, podłogi - elementy prefabrykowane, Beton gotowy, Elementy betonowe i prefabrykaty budowlane, Belki betonowe, i Stropy, podłogi - elementy prefabrykowane. Ma siedzibę w Horneburg, Niemcy.

 9. ESTRUCTURAS AMARANTE, S.L.

  Hiszpania

  Firma ESTRUCTURAS AMARANTE, S.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Fundamenty, roboty budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Belki betonowe, Konstrukcje szkieletowe betonowe, konstrukcje modułowe, Concrete formwork, Belki betonowe, i Konstrukcje szkieletowe betonowe. Ma siedzibę w Amposta, Hiszpania.

 10. PREMAC, SPOL. S R.O.

  Słowacja

  Firma PREMAC, SPOL. S R.O., roku i działającą w sektorze Stropy, podłogi - elementy prefabrykowane. Jest również obecna w dziedzinach Belki betonowe, Materiały budowlane chemicznie obojętne, Płyty betonowe, Elementy betonowe i prefabrykaty budowlane, Belki betonowe, Materiały budowlane chemicznie obojętne, Płyty betonowe, i Elementy betonowe i prefabrykaty budowlane. Ma siedzibę w Bratislava - Nove Mesto, Słowacja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo