• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • baterie

Wyniki dla

Baterie - Import eksport

 1. ECLATS ANTIVOLS

  Francja

  Verified by europages badge
 2. E-STREAM GMBH & CO. KGAA

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma E-Stream GmbH & Co. KGaA została założona w 2019 roku. Głównym przedmiotem naszej obecnej działalności jest sprzedaż ogniw do akumulatorów litowo-jonowych oraz rozwiązań do magazynowania energii. Nasza zdolność produkcyjna w zakresie ogniw litowo-jonowych wynosi maksymalnie ok. 800.000 ogniw dziennie (18650 i 21700). Jesteśmy również w fazie certyfikacji domowych i przemysłowych szaf energetycznych oraz kontenerów do magazynowania energii elektrycznej, które będą gotowe do dostaw już od 2021. Ponadto w E-Stream, w naszym dziale badań i rozwoju, pracujemy nad rozwojem urządzeń do magazynowania energii, które ze dzięki ich specjalnej zdolności szybkiego ładowania można będzie podłączyć do stacji ładowania opartych na zrównoważonej technologii E-Stream. E-Stream rozwija produkty od etapu badań i rozwoju, fazy testów sprawdzających zgodność serii i praktyczność, budowę pierwszych prototypów, aż po produkcję seryjną.

  Witryna www Open In New icon
 3. VIPIEMME SPA

  Włochy

  Verified by europages badge

  Vipiemme spa to firma z siedzibą w Isso, specjalizująca się w produkcji baterii i akumulatorów. Firma oferuje szeroką gamę produktów, takich jak akumulatory do pojazdów specjalnych, akumulatory AGM z technologią start-stop, akumulatory rozruchowe oraz ołowiowe do użytku półstacjonarnego, a także akumulatory do lekkiego napędu do wózków golfowych, do paneli słonecznych i do lekkich pojazdów przemysłowych. Dysponujemy również wieloma akumulatorami typu start-stop, akumulatorami rozruchowymi do maszyn przemysłowych i ciężkich środków transportu, do statków i dla branży żeglarskiej, akumulatorami do motocykli i ciężarówek. Firma Vipiemme spa oferuje usługi testów laboratoryjnych, produkcji tlenku, formowania akumulatorów, a także montażu i spedycji. W skład firmy wchodzą jednostki odlewania/walcowania, wykończenia, formowania i ładowania na sucho.

  Witryna www Open In New icon
 4. CETRONIC

  Belgia

  Verified by europages badge

  Jesteśmy dystrybutorem i hurtownikiem wyrobów zegarmistrzowskich w krajach Beneluksu i w całej Europie. W dziedzinie zegarków współpracujemy z takimi markami, jak Lee Cooper, Daniel Klein, QnQ (Citizen Group) i Xonix. W przypadku baterii pracujemy ze wszystkimi głównymi markami - Duracell, Energizer, Murata, Maxell, Renata, Rayovac. Posiadamy szeroki asortyment budzików, które produkujemy pod marką "Cetronic" i "Pevanda". Od września 2016 r. zajmujemy się dystrybucją zegarów firmy AMS (wyprodukowanych w Niemczech), a od czerwca 2017 r. również budzików i zegarów z serii Braun. Do naszej oferty dołączyły marki Technoline i TFA, które oferują stacje pogodowe i produkty LCD. Produkujemy również szeroką gamę pasków do zegarków (skórzanych, metalowych i silikonowych). Obecni od ponad 30 lat w Europie, nasze wartości to nasza siła: - Dostarczanie produktów wysokiej jakości, - Zapewnianie szybkiej i sprawnej obsługi posprzedażnej, - Dotrzymywanie zobowiązań.

  Witryna www Open In New icon
 5. ELECTRONICX GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Specjalizujemy się w sprzedaży akumulatorów, lamp i podgrzewaczy siedzeń do samochodów. Ponadto oferujemy systemy wspomagania parkowania, czujniki ciśnienia w oponach i parkowania oraz artykuły multimedialne.

  Witryna www Open In New icon
Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. FORKLIFT ENERGIE

  Francja

  Verified by europages badge

  Od 2016 roku, FORKLIFT ENERGIE jest specjalistą w zapewnianiu zintegrowanych i stacjonarnych rozwiązań energetycznych dla przemysłu. Przedsiębiorstwo znajduje się w Bretanii, w departamencie Morbihan (56) i działa na terenie całego kraju. FORKLIFT ENERGIE wyróżnia się od konkurentów wysoką jakością swojej pracy, wynikami, dynamiką, kompetencjami, serwisem, a także rzetelnością swojego zespołu. Nasze doświadczenie i nasza ekspertyza zdobyte na przestrzeni lat uczyniły z nas przedsiębiorstwo pierwszej klasy. FORKLIFT ENERGIE jest specjalistą do spraw transportu bliskiego w: - Imporcie, - Rekomendacje i dystrybucja, - Sprzedaż i wynajem, - Montaż i regeneracja, - Uruchamianie i naprawy. Firma została utworzona, aby wspierać rozwiązania logistyczne w przedsiębiorstwach przemysłowych, motoryzacyjnych, transportu lotniczego i przemysłu stoczniowego w projektowaniu, przekształcaniu lub modernizacji ich urządzeń, wyposażonych w akumulatory kwasowo-ołowiowe, w kierunku technologii litowej. Firma oferuje swoją wiedzę i umiejętności w zakresie prądu stałego i jego zastosowań przedsiębiorstwom logistycznym, przemysłowym, czy też marynarki. Skontaktuj się z nami bez wahania celem uzyskania dodatkowych informacji!

  Witryna www Open In New icon
 2. BATTERIE TECHNIK VRI GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Energy performes our life! Niezależnie od tego, czy chodzi o technikę medyczną, profesjonalne zastosowania przemysłowe, elektronarzędzia, e-mobilność, robotykę czy lotnictwo: obszary zastosowań autonomicznych i mobilnych źródeł energii są prawie nieograniczone i stanowią integralną część obecnych i przyszłych opracowań produktów. Projektowanie i inżynieria specyficzne dla zastosowań, a także implementacja projektu i produktu są podstawowymi czynnikami sukcesu wysokiej jakości produktów i rozwiązań. W VRI wspieramy Cię we wszystkich obszarach cyklu życia produktu. Od koncepcji do rozwoju, po produkcję i serwis. Jeśli chodzi o rozwój i produkcję indywidualnych rozwiązań lub dostosowanie naszych elastycznych i zatwierdzonych systemów: jesteśmy Twoim partnerem w dziedzinie inteligentnych systemów akumulatorowych, Twój sukces jest naszą pasją. Czynimy wszystko w tym kierunku od ponad 25 lat.

  Witryna www Open In New icon
 3. SMA ACCUMULATORI SRL POINT SERVICE GMA

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma SMA produkuje akumulatory do napędu samochodowego. Produkuje, dystrybuuje i sprzedaje akumulatory do napędu samochodowego, akumulatory trakcyjne, akumulatory samochodowe, akumulatory motocyklowe, akumulatory autobusowe, akumulatory do samochodów ciężarowych, akumulatory do traktorów, akumulatory do pojazdów przemysłowych, akumulatory do samochodów azjatyckich, akumulatory specjalne, akumulatory do nawigacji, akumulatory do przyczep kempingowych, akumulatory do paneli słonecznych i instalacji fotowoltaichnych. Ładowarki do baterii, rozruszniki. Utylizacja zużytych baterii.

  Witryna www Open In New icon
 4. SMA ACCUMULATORI GMA POINT SERVICE

  Włochy

  Verified by europages badge

  GMA zajmuje się dystrybucją, we Włoszech i za granicą, akumulatorów SMA Accumulatori, kultowej marki obecnej na rynku od 1982 roku. Należą do nich: akumulatory rozruchowe, akumulatory trakcyjne, akumulatory samochodowe, akumulatory motocyklowe, akumulatory autobusowe, akumulatory do samochodów ciężarowych, akumulatory do ciągników, akumulatory okrętowe, akumulatory do kamperów, akumulatory hermetyczne, akumulatory do paneli słonecznych, akumulatory do instalacji fotowoltaicznych, ładowarki do akumulatorów rozruchowych, akumulatorów trakcyjnych oraz do akumulatorów silnikowych.

  Witryna www Open In New icon
 5. ABCMF ACCU BATTERIE CHARGEUR MULTI FOURNITURES

  Francja

  Verified by europages badge
 1. LILOTRONIK E.K.

  Niemcy

  Verified by europages badge
 2. ACCU ITALIA SPA

  Włochy

  Verified by europages badge
 3. TKC POWER

  Niemcy

  Verified by europages badge
 4. LUXTRIM GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 5. EMENO BATTERIES GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 6. DUEX GROUP ENERGY

  Holandia

  Verified by europages badge
 7. GMG. HURT BATERII, AKUMULATOROW I LATAREK

  Polska

  odstraszacz ptaków szpaków gołębi kun myszy szczurów łasic psów kotów karaluchów prusaków komarów much kretów nornic karaczanów rybików dzików lisów tchórzy nietoperzy pająków pluskiew wiewiórek mrówek złodziei dzików akumulator żelowy agm litowojonowy li-ion baterie alkaliczne litowe słuchowe alarm osobisty kieszonkowy kłódka z alarmem ładowarka do akumulatorów żelowych nimh nicd li-ion litowych latarka led maglite uv do szukania bursztynów sprawdzania banknotów białka krwi uranium klimatyzacji klimatyzatorów taktyczna wojskowa policyjna dla nurka do broni z montażem ładowalna wodoszczelna z czerwoną nasadką samochodowa ładowalna akumulatorowa sygnalizacyjna akumulatorowa lampa led oświetlacz naświetlacz warsztatowa projektor kajdanki policyjne dyby zawiasowe rewolwer hukowy rękawice policyjne nóż wojskowy bagnet myśliwski sztylet samochodowy dla płetwonurka motylek rambo harcerski finki finka koci pazur niedźwiedzi wędkarski hełm wojskowy zasilacz żarówka do latarki led

 8. SCHÄFER ELEKTRONIK GMBH

  Niemcy

  Przetwornice DC/DC, zasilacze i ładowarki AC/DC, falowniki DC/AC, przetwornice częstotliwości AC/AC, aktywne filtry harmoniczne, obciążenia elektroniczne oraz zasilacze i ładowarki z regulacją tyrystorową. ZAKRES OFERTY: Będąc producentem ponad 4000 standardowych zasilaczy o mocy od 100 W do 45 kW, przedsiębiorstwo oferuje także możliwości opracowywania na zamówienie urządzeń o mocy do 3 MW według specyfikacji klienta. KNOW-HOW: SCHÄFER, producent mający ponad 40 lat doświadczenia w projektowaniu i produkcji zasilaczy dla przemysłu, jest synonimem jakości „made in Germany”. Kierowane przez właściciela to średniej wielkości przedsiębiorstwo z centralą w południowych Niemczech, zakładem produkcyjnym w Irlandii oraz biurami handlowymi w Bostonie w USA oraz Dubaju w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, dodatkowo dysponuje przedstawicielstwami na całym świecie.

 9. ACCUTRONICS LTD (AN ULTRALIFE COMPANY)

  Zjednoczone Królestwo

  Accutronics – projektowanie, rozwój i produkcja akumulatorów i ładowarek do przenośnych i ręcznych urządzeń elektronicznych z wyższej półki, specjalizujące się w ‘inteligentnych akumulatorach'. Accupro – usługi projektowania i produkcji akumulatorów oraz ładowarek na zamówienie, doskonale integrujące się z rozwojem sprzętu OEM. Entellion - małe, innowacyjne wyroby przenośne, zaprojektowane tak, by odpowiadać potrzebom wymagających urządzeń. Jedyny dystrybutor akumulatorów ładowarek oraz akcesoriów Inspired Energy.

 10. MICRO SYSTEMS TECHNOLOGIES MANAGEMENT GMBH

  Niemcy

  Działająca na całym świecie grupa Micro Systems Technologies (MST) składa się z czterech firm technologicznych zatrudniających ponad 1100 pracowników w trzech krajach. Grupa MST specjalizuje się w rozwoju i produkcji wysoce niezawodnych modułów elektronicznych dla wymagających technologii medycznych i zastosowań przemysłowych. Asortyment produktów obejmuje: Wysoce złożone elastyczne, sztywno-elastyczne i sztywne płytki drukowane HDI/microvia. LCP i rozwiązania typu chip-substrate. Podłoże LTCC (ceramika współspalana w niskich temperaturach) Pakowanie półprzewodników, w tym produkcja układów BGA w stosy. Najnowocześniejsze procesy montażowe dla SMT i Chip & Wire. Wysoce niezawodne baterie i systemy bateryjne dla aktywnych implantów. Firmy technologiczne MST opracowały kompleksowe i systematyczne metodologie, aby zapewnić nieskazitelną jakość i niezawodność produktów oraz zagwarantować pełną identyfikowalność materiałów i procesów.

 1. HME - TECHNOLOGIES GMBH

  Szwajcaria

  Firma HME-Technologies GmbH została założona w styczniu 2004 r. jako spin-off "HME Magnet + Elektronik GmbH". Dążymy do tego, aby: dostarczać produkty wysokiej jakości zgodnie z wymaganiami naszych klientów, doradzać naszym klientom dzięki naszej wiedzy technicznej i doświadczeniu, być dla naszych klientów preferowanym i długoletnim zaufanym partnerem. Nasze produkty: Oferujemy wysokiej jakości magnesy i wyroby wiązane magnetycznie, produkowane zgodnie z wymaganiami klienta i dostarczane "just-in-time", zapewniając tym samym długą żywotność wyrobόw. Rozwijamy naszą działalność na całym świecie i stale dodajemy nowe produkty do naszego portfolio. Wybierz swoją kategorię z naszego aktualnego portfolio produktów: Magnesy i produkty pokrewne: Magnesy, magnesy stałe, systemy magnesów, surowce do produkcji magnesów. Wysokowydajne baterie: Baterie litowo-jonowe, baterie litowo-polimerowe, baterie rowerowe. Metale rzadkie i stopy: metale wysokotopliwe, metale wysokotemperaturowe.

 2. IMPULS (SYSTEMTECHNIK)

  Rosja

  Impuls jest twórcą i producentem urządzeń i rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa energetycznego, zasilaczy i generatorów energii dla systemów bezprzerwowego zasilania w energię. Firma oferuje kompleksowe rozwiązania w zakresie zabezpieczenia zasilania energią i buduje systemy oparte na niezależnym źródle energii, takie jak akumulatory, stabilizatory napięcia i prostowniki. Kluczową zaletą zestawów UPS firmy "Impuls" jest ich wysoka niezawodność oraz rozsądna cena w stosunku do jakości i funkcjonalności. UPS do komputerów stacjonarnych firmy "Impuls" to niezawodne produkty dla małych biur, a UPS dla data center zapewniają ochronę urządzeń elektrycznych przed obciążeniami w dużych zakładach przemysłowych, instalacjach data center itp. Portfolio produktów firmy obejmuje zasilacze UPS od 450 VA do 1 MVA, w tym rozwiązania o zaawansowanym stopniu ochrony z wielopoziomową redundancją zasilania, aby sprostać potrzebom firm każdej wielkości. Wszystkie żródła zasilania awaryjnego firmy "Impuls" są testowane i opatrzone certyfikatami jakości.

 3. TEKPOINT GMBH

  Austria

  TEKPOINT GmbH prowadzi działalność w dziedzinie sprzedaży hurtowej telefonów mobilnych. Specjalizujemy się w handlu hurtowym produktami telekomunikacyjnymi. Skupiamy się przede wszystkim na dystrybucji telefonów komórkowych, smartfonów, tabletów i części komputerowych. Od 2009 roku TEKPOINT GmbH dostarcza swoim klientom ok. 1, 2 mln urządzeń. Rozległa sieć dostawców pozwala na spełnić oczekiwania wymagających klientów zgodnie z trendami rynku – pod względem terminowości dostaw i najlepszych cen. Dzięki naszej siedzibie zlokalizowanej w Wiedniu korzystamy z wszystkich zalet wysoko rozwiniętej infrastruktury w centrum Unii Europejskiej. Poprzez współpracę z prawie wszystkimi głównymi firmami dostawczymi, takimi jak DHL, TNT lub UPS, osiągamy możliwie najkrótsze terminy dostaw naszych produktów do każdego miejsca na świecie. Nasz kompetentny zespół złożony z ponad 30 pracowników jest dostępny w godz. 8-18 codziennie.

 4. INTER CONTINENTAL BATTERY

  Belgia

  Aby zaoferować swoim klientom kompletny serwis, "Inter Continental Battery" stał się specjalistą od akumulatorόw. Dostarczamy szeroką gamę akumulatorów do wszystkich typów pojazdów: samochodów osobowych, ciężarowych, łodzi, maszyn rolniczych, maszyn przemysłowych... Wszystkie nasze produkty spełniają międzynarodowe standardy dla pojazdów europejskich, amerykańskich i azjatyckich. Nasza firma posiada duży łańcuch dystrybucji ładunków drogą lotniczą, morską i samochodami ciężarowymi. Jesteśmy w stanie zaoferować produkty najwyższej jakości w konkurencyjnych cenach. Wszystkie akumulatory międzykontynentalne zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić odpowiedni poziom mocy i trwałości dla wszystkich typów urządzeń. Produkujemy akumulatory do różnych pojazdów użytkowych: akumulatory samochodowe, ciężkie akumulatory użytkowe, akumulatory do pojazdów silnikowych oraz akumulatory rekreacyjne. Odwiedź naszą stronę internetową, aby zapoznać się z ofertą naszych produktów.

 5. AMPERIA DANIEL KRUPA

  Polska

  AMPERIA to logo nowej grupy serwisowej świadczącej usługi z zakresu utrzymania, napraw i regeneracji przemysłowych baterii akumulatorów. Zrzeszając niezależnych przedsiębiorców, działamy na obszarach województw wielkopolskiego, lubuskiego, dolnośląskiego i opolskiego. W pracy wykorzystujemy wzorce i bogate doświadczenia zdobyte w czasie blisko dwudziestoletniej praktyki w branży akumulatorowej. Dysponujemy uprawnieniami, zapleczem, środkami technicznymi i materiałami do realizacji wyznaczonych zadań. Naszą ambicją jest wypełnianie potrzeb klientów i odpowiadanie na stawiane problemy, przy zachowaniu wysokich standardów jakościowych, konkurencyjności cenowej i poszanowania środowiska. Jesteśmy profesjonalnym i rzetelnym serwisem, dostarczamy kompleksowych usług i skutecznych rozwiązań. Od początku działalności skupiamy się na zapewnieniu prawidłowego utrzymania flot baterii do wózków widłowych, zapewniając ich niezakłóconą eksploatację.

 6. AMPLIFON - APARATY SŁUCHOWE

  Polska

  Amplifon to światowy lider na rynku rozwiązań dla osób niedosłyszących. Oferujemy klientom test słuchu, badanie słuchu oraz dobór aparatu słuchowego. W ofercie posiadamy wysokiej jakości aparaty słuchowe firmy Siemens.Jesteśmy światowym liderem w sprzedaży rozwiązań dla niedosłyszących. Sektor ten nadal ma ogromny potencjał wzrostu. Ciągłość i trwałość tego sukcesu wynika z naszego podejścia zorientowanego na Klienta, z naszego unikalnego i innowacyjnego modelu biznesowego, naszej solidności finansowej i naszej przyszłościowej strategii rozwoju, która pozwoliła nam umocnić naszą międzynarodową obecność w 20 krajach i utorować drogę do nowych rynków w Australii, Nowej Zelandii, Indiach i Turcji.Jesteśmy światową potęgą pod względem wielkości sprzedaży, sieci dystrybucji i obecności geograficznej.

 7. BATTERY SUPPLIES

  Belgia

  BATTERY SUPPLIES NV: gama zawiera między innymi akumulatory do samochodów, ciężarówek, akumulatory do maszyn do czyszczenia przemysłowego, do podnośników "pantografów", platform podnośnikowych, wózków podnośnikowych, statków, kolektorów słonecznych, wiatraków, pojazdów golfowych, UPS, elektrycznych narzędzi ręcznych..

 8. BATTERIE MULTI SERVICES-BMS

  Francja

  Batterie Multi Services (B.M.S.) specjalizuje się w konserwacji i sprzedaży akumulatorów przemysłowych, a dokładniej w renowacji, regeneracji, naprawie akumulatorów i ich ładowarek. B.M.S. proponuje również pełną gamę nowych akumulatorów rozruchowych do wszystkich rodzajów pojazdów (motocykle, ciężarówki, środków komunikacji, pojazdów rolniczych, itd.), a także szeroką gamę prostowników do akumulatorów oraz bustery GYS przeznaczonych dla profesjonalistów i osób prywatnych.

 9. DISTRIBAT SLU

  Hiszpania

  Dystrybutor akumulatorów następujących marek: Tudor, Exide, Fulmen, Panasonic, Varta, Energium i Tab. Baterie (alkaliczne i suche/ogniwo Leclanchégo), baterie, sprzęt przemysłowy i SAI, akumulatory dodatkowe, oleje i smary. Baterie rozruchowe, trakcyjne, pół trakcyjne, żelowe, agm, słoneczne, pojazdy dla niepełnosprawnych i nawigacyjne. Płyn niezamarzający, rolki papieru, pasta do rąk, wszelkiego rodzaju oleje i smary.

 10. FRIEMANN & WOLF BATTERIETECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma Firma Friemann & Wolf Batterietechnik GmbH jest wiodącym światowym producentem w dziedzinie baterii pierwotnych LiMnO2. Główne zastosowania: przemysł (pomiary), wosko, medycyna, lotnictwo/aeronautyka. Firma Friemann & Wolf Batterietechnik GmbH należy do francuskiego koncernu SAFT.

Filtry

Wyniki dla

Baterie - Import eksport

Liczba wyników

2464 przedsiębiorstwa