• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • baterie

Wyniki dla

Baterie - Import eksport

 1. BATTERIE TECHNIK VRI GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Energy performes our life! Niezależnie od tego, czy chodzi o technikę medyczną, profesjonalne zastosowania przemysłowe, elektronarzędzia, e-mobilność, robotykę czy lotnictwo: obszary zastosowań autonomicznych i mobilnych źródeł energii są prawie nieograniczone i stanowią integralną część obecnych i przyszłych opracowań produktów. Projektowanie i inżynieria specyficzne dla zastosowań, a także implementacja projektu i produktu są podstawowymi czynnikami sukcesu wysokiej jakości produktów i rozwiązań. W VRI wspieramy Cię we wszystkich obszarach cyklu życia produktu. Od koncepcji do rozwoju, po produkcję i serwis. Jeśli chodzi o rozwój i produkcję indywidualnych rozwiązań lub dostosowanie naszych elastycznych i zatwierdzonych systemów: jesteśmy Twoim partnerem w dziedzinie inteligentnych systemów akumulatorowych, Twój sukces jest naszą pasją. Czynimy wszystko w tym kierunku od ponad 25 lat.

 2. ELECTRONICX GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Specjalizujemy się w sprzedaży akumulatorów, lamp i podgrzewaczy siedzeń do samochodów. Ponadto oferujemy systemy wspomagania parkowania, czujniki ciśnienia w oponach i parkowania oraz artykuły multimedialne.

 3. SHENZHEN TENKING TECHNOLOGY CO., LTD.

  Chiny

  Verified by europages badge

  Firma Shenzhen Tenking Tech zawsze działała zgodnie z zasadą „pierwszej jakości, unikalnych produktów, ciągłego tworzenia”, z 14. letnim doświadczeniem w dziedzinie eksportu, rozrośliśmy się do 4 linii produkcyjnych i ponad 200 pracowników w 2022 r., zdobyliśmy zaufanie licznych klientów i świadczymy usługi OEM/ODM dla dobrze znanych klientom marek w ponad 70 krajach. Zalety ODM i OEM: 1.Dobrze wyposażony warsztat montażowy o powierzchni 2800 metrów kwadratowych, 4 linie produkcyjne & zdolność produkcyjna na poziomie 150 000 jednostek miesięcznie, aby zapewnić terminową dostawę wszystkich otrzymanych zamówień. 2. Warsztat wtryskowy o powierzchni 1200 metrów kwadratowych czyni produkcję ODM szybszą, tańszą i bezpieczniejszą. 3. Profesjonalne zespoły badawczo-rozwojowe i inżynierskie realizują każdy Państwa pomysł. 4. 100% kontrola gotowych produktów w celu upewnienia się, że jakość produktu osiąga doskonałą wydajność. 5. Długotrwałe relacje z kurierem UPS / DHL sprawiają, że koszt wysyłki do Europy jest po konkurencyjnej cenie i z dostawą na czas.

  Wszystkie wyroby na "baterie"
 4. EPP ENERGY PEAK POWER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  EPP Solar to rynek e-commerce, na którym można kupić moduły słoneczne w najlepszej cenie. Przejdź na samowystarczalność energetyczną dzięki modułom słonecznym i EPP Solar. Różni klienci, zarówno B2B (business to business), jak i B2C (business to customer), mogą wybrać markę EPP Solar dla swoich potrzeb osobistych i biznesowych. Mamy w magazynie różne moduły słoneczne, falowniki, systemy magazynowania, systemy montażowe i inne akcesoria fotowoltaiczne. Krótki czas dostawy, elastyczność płatności i rozległa wiedza naszych ekspertów w zakresie fotowoltaiki to tylko niektóre z wielu zalet, z których można korzystać w EPP Solar. EPP Solar oferuje szeroką gamę niedrogich produktów solarnych na każdą kieszeń. Naszym celem jest oferowanie najlepszych możliwych ofert i wysokiej jakości produktów. Chcemy być wiodącym rynkiem produktów solarnych, na którym klienci mogą znaleźć, kupić lub sprzedać pożądane produkty w przyjazny dla użytkownika sposób.

 5. FORKLIFT ENERGIE

  Francja

  Verified by europages badge

  Od 2016 roku, FORKLIFT ENERGIE jest specjalistą w zapewnianiu zintegrowanych i stacjonarnych rozwiązań energetycznych dla przemysłu. Przedsiębiorstwo znajduje się w Bretanii, w departamencie Morbihan (56) i działa na terenie całego kraju. FORKLIFT ENERGIE wyróżnia się od konkurentów wysoką jakością swojej pracy, wynikami, dynamiką, kompetencjami, serwisem, a także rzetelnością swojego zespołu. Nasze doświadczenie i nasza ekspertyza zdobyte na przestrzeni lat uczyniły z nas przedsiębiorstwo pierwszej klasy. FORKLIFT ENERGIE jest specjalistą do spraw transportu bliskiego w: - Imporcie, - Rekomendacje i dystrybucja, - Sprzedaż i wynajem, - Montaż i regeneracja, - Uruchamianie i naprawy. Firma została utworzona, aby wspierać rozwiązania logistyczne w przedsiębiorstwach przemysłowych, motoryzacyjnych, transportu lotniczego i przemysłu stoczniowego w projektowaniu, przekształcaniu lub modernizacji ich urządzeń, wyposażonych w akumulatory kwasowo-ołowiowe, w kierunku technologii litowej. Firma oferuje swoją wiedzę i umiejętności w zakresie prądu stałego i jego zastosowań przedsiębiorstwom logistycznym, przemysłowym, czy też marynarki. Skontaktuj się z nami bez wahania celem uzyskania dodatkowych informacji!

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ROVIMEX BATTERY AND ENERGY TECHNOLOGIES

  Turcja

  Verified by europages badge

  Witamy w ROVIMEX BATTERY AND ENERGY TECHNOLOGIES, w Turcji, w kluczowym dla Ciebie miejscu najnowocześniejszych rozwiązań w dziedzinie energii, przeznaczonych dla branży elektronicznej i telefonów komórkowych. W ROVIMEX, jesteśmy wzorem w ładowaniu baterii i technologii energetycznej, szczycąc się najnowocześniejszymi urządzeniami produkcyjnymi i niezachwianym stosowaniem najbardziej rygorystycznych norm międzynarodowych, w tym ISO, zatwierdzanie poprzez testy QC, a także certyfikat RoHS. Nasze produkty niezmiennie przewyższają standardy branżowe, zapewniając niezrównaną wydajność i niezawodność. Odkryj nasze kategorie produktów: •Baterie do telefonów komórkowych •Baterie do tabletów •Baterie wielokrotnego ładowania •Banki energii (powerbanks) o dużej pojemności, opatrzone certyfikatami, takimi jak ISO, testami zatwierdzającymi QC oraz certyfikatem RoHS. Nasze zaangażowanie na rzecz wysokiej jakości jest niezachwiane, przy zapewnieniu, że każdy produkt przewyższa oczekiwania i charakteryzuje się wyjątkową wydajnością. Dzięki kompleksowej, 12 miesięcznej gwarancji każdego zakupionego artykułu, możesz być pewny co do niezawodności i trwałości naszej oferty, gwarantującej Ci brak zmartwień i przeświadczenie o słuszności Twojej inwestycji. Nasza nowoczesna technologia litowo-jonowo-polimerowa zasila nasze baterie, dostarczając niezrównanych wyników, żywotności i niezawodności, czyniąc je idealnym wyborem do Twoich urządzeń mobilnych. Szeroka oferta naszych baterii przenośnych jest idealnie dopasowana do marek, takich jak iPhone, LG, Apple, Asus, Alcatel, Blackberry, Xiaomi, Samsung i innych, zapewniając optymalną kompatybilność i wyniki. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 2. SMA ACCUMULATORI GMA POINT SERVICE

  Włochy

  Verified by europages badge

  GMA zajmuje się dystrybucją, we Włoszech i za granicą, akumulatorów SMA Accumulatori, kultowej marki obecnej na rynku od 1982 roku. Należą do nich: akumulatory rozruchowe, akumulatory trakcyjne, akumulatory samochodowe, akumulatory motocyklowe, akumulatory autobusowe, akumulatory do samochodów ciężarowych, akumulatory do ciągników, akumulatory okrętowe, akumulatory do kamperów, akumulatory hermetyczne, akumulatory do paneli słonecznych, akumulatory do instalacji fotowoltaicznych, ładowarki do akumulatorów rozruchowych, akumulatorów trakcyjnych oraz do akumulatorów silnikowych.

 3. TECSUP

  Francja

  Verified by europages badge
 4. ABCMF ACCU BATTERIE CHARGEUR MULTI FOURNITURES

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma ABCMF ACCU BATTERIE CHARGEUR MULTI FOURNITURES, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Baterie. Jest również obecna w dziedzinach akumulator litowy, baterie trakcyjne, sprzedaż akumulatorów przemysłowych, i akumulatory żelowe. Ma siedzibę w Heuilley Sur Saone, Francja.

 5. LILOTRONIK E.K.

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma LILOTRONIK E.K., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Baterie. Ma siedzibę w Bremen, Niemcy.

 1. TYVA ENERGIE

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma TYVA ENERGIE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Baterie. Jest również obecna w dziedzinach akumulator litowy, LI-ION rechargeable battery pack, i Akumulator jonowo-litowy. Ma siedzibę w Annonay, Francja.

 2. ACCU ITALIA SPA

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma ACCU ITALIA SPA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Akumulatory, baterie i zepoły urządzeń. Jest również obecna w dziedzinach Baterie, Akumulator jonowo-litowy, DURACELL, Baterie, Batteries, PROCELL, Akumulatory litowe do wielokrotnego ładowania, PROCELL INTENSE, i baterie trakcyjne. Ma siedzibę w Calderara Di Reno, Włochy.

 1. EBL GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma EBL GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Baterie. Ma siedzibę w Holungen, Niemcy.

 2. LUXTRIM GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma LUXTRIM GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Akumulatory, baterie i zepoły urządzeń. Jest również obecna w dziedzinach Baterie, Akumulator jonowo-litowy, Baterie, i akumulatory powerboat. Ma siedzibę w Aschaffenburg-Nilkheim, Niemcy.

 3. EMENO BATTERIES GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma EMENO BATTERIES GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Baterie. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 4. DUEX GROUP ENERGY

  Holandia

  Verified by europages badge

  Firma DUEX GROUP ENERGY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Baterie. Jest również obecna w dziedzinach Akumulator jonowo-litowy, i akumulator litowy. Ma siedzibę w Utrecht, Holandia.

 5. LIMOSS GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma LIMOSS GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zawiasy , okucia i inne elementy metalowe do mebli. Jest również obecna w dziedzinach silniki elektryczne, siłowniki elektryczne, Lifting equipment, baterie, i electrical cables. Ma siedzibę w Wetter, Niemcy.

 6. GMG. HURT BATERII, AKUMULATOROW I LATAREK

  Polska

  odstraszacz ptaków szpaków gołębi kun myszy szczurów łasic psów kotów karaluchów prusaków komarów much kretów nornic karaczanów rybików dzików lisów tchórzy nietoperzy pająków pluskiew wiewiórek mrówek złodziei dzików akumulator żelowy agm litowojonowy li-ion baterie alkaliczne litowe słuchowe alarm osobisty kieszonkowy kłódka z alarmem ładowarka do akumulatorów żelowych nimh nicd li-ion litowych latarka led maglite uv do szukania bursztynów sprawdzania banknotów białka krwi uranium klimatyzacji klimatyzatorów taktyczna wojskowa policyjna dla nurka do broni z montażem ładowalna wodoszczelna z czerwoną nasadką samochodowa ładowalna akumulatorowa sygnalizacyjna akumulatorowa lampa led oświetlacz naświetlacz warsztatowa projektor kajdanki policyjne dyby zawiasowe rewolwer hukowy rękawice policyjne nóż wojskowy bagnet myśliwski sztylet samochodowy dla płetwonurka motylek rambo harcerski finki finka koci pazur niedźwiedzi wędkarski hełm wojskowy zasilacz żarówka do latarki led

 7. SCHÄFER ELEKTRONIK GMBH

  Niemcy

  Przetwornice DC/DC, zasilacze i ładowarki AC/DC, falowniki DC/AC, przetwornice częstotliwości AC/AC, aktywne filtry harmoniczne, obciążenia elektroniczne oraz zasilacze i ładowarki z regulacją tyrystorową. ZAKRES OFERTY: Będąc producentem ponad 4000 standardowych zasilaczy o mocy od 100 W do 45 kW, przedsiębiorstwo oferuje także możliwości opracowywania na zamówienie urządzeń o mocy do 3 MW według specyfikacji klienta. KNOW-HOW: SCHÄFER, producent mający ponad 40 lat doświadczenia w projektowaniu i produkcji zasilaczy dla przemysłu, jest synonimem jakości „made in Germany”. Kierowane przez właściciela to średniej wielkości przedsiębiorstwo z centralą w południowych Niemczech, zakładem produkcyjnym w Irlandii oraz biurami handlowymi w Bostonie w USA oraz Dubaju w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, dodatkowo dysponuje przedstawicielstwami na całym świecie.

 8. MICRO SYSTEMS TECHNOLOGIES MANAGEMENT GMBH

  Niemcy

  Działająca na całym świecie grupa Micro Systems Technologies (MST) składa się z czterech firm technologicznych zatrudniających ponad 1100 pracowników w trzech krajach. Grupa MST specjalizuje się w rozwoju i produkcji wysoce niezawodnych modułów elektronicznych dla wymagających technologii medycznych i zastosowań przemysłowych. Asortyment produktów obejmuje: Wysoce złożone elastyczne, sztywno-elastyczne i sztywne płytki drukowane HDI/microvia. LCP i rozwiązania typu chip-substrate. Podłoże LTCC (ceramika współspalana w niskich temperaturach) Pakowanie półprzewodników, w tym produkcja układów BGA w stosy. Najnowocześniejsze procesy montażowe dla SMT i Chip & Wire. Wysoce niezawodne baterie i systemy bateryjne dla aktywnych implantów. Firmy technologiczne MST opracowały kompleksowe i systematyczne metodologie, aby zapewnić nieskazitelną jakość i niezawodność produktów oraz zagwarantować pełną identyfikowalność materiałów i procesów.

 1. ACCUTRONICS LTD (AN ULTRALIFE COMPANY)

  Zjednoczone Królestwo

  Accutronics – projektowanie, rozwój i produkcja akumulatorów i ładowarek do przenośnych i ręcznych urządzeń elektronicznych z wyższej półki, specjalizujące się w ‘inteligentnych akumulatorach'. Accupro – usługi projektowania i produkcji akumulatorów oraz ładowarek na zamówienie, doskonale integrujące się z rozwojem sprzętu OEM. Entellion - małe, innowacyjne wyroby przenośne, zaprojektowane tak, by odpowiadać potrzebom wymagających urządzeń. Jedyny dystrybutor akumulatorów ładowarek oraz akcesoriów Inspired Energy.

 2. IMPULS (SYSTEMTECHNIK)

  Rosja

  Impuls jest twórcą i producentem urządzeń i rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa energetycznego, zasilaczy i generatorów energii dla systemów bezprzerwowego zasilania w energię. Firma oferuje kompleksowe rozwiązania w zakresie zabezpieczenia zasilania energią i buduje systemy oparte na niezależnym źródle energii, takie jak akumulatory, stabilizatory napięcia i prostowniki. Kluczową zaletą zestawów UPS firmy "Impuls" jest ich wysoka niezawodność oraz rozsądna cena w stosunku do jakości i funkcjonalności. UPS do komputerów stacjonarnych firmy "Impuls" to niezawodne produkty dla małych biur, a UPS dla data center zapewniają ochronę urządzeń elektrycznych przed obciążeniami w dużych zakładach przemysłowych, instalacjach data center itp. Portfolio produktów firmy obejmuje zasilacze UPS od 450 VA do 1 MVA, w tym rozwiązania o zaawansowanym stopniu ochrony z wielopoziomową redundancją zasilania, aby sprostać potrzebom firm każdej wielkości. Wszystkie żródła zasilania awaryjnego firmy "Impuls" są testowane i opatrzone certyfikatami jakości.

 3. E-STREAM GMBH & CO. KGAA

  Niemcy

  Firma E-Stream GmbH & Co. KGaA została założona w 2019 roku. Głównym przedmiotem naszej obecnej działalności jest sprzedaż ogniw do akumulatorów litowo-jonowych oraz rozwiązań do magazynowania energii. Nasza zdolność produkcyjna w zakresie ogniw litowo-jonowych wynosi maksymalnie ok. 800.000 ogniw dziennie (18650 i 21700). Jesteśmy również w fazie certyfikacji domowych i przemysłowych szaf energetycznych oraz kontenerów do magazynowania energii elektrycznej, które będą gotowe do dostaw już od 2021. Ponadto w E-Stream, w naszym dziale badań i rozwoju, pracujemy nad rozwojem urządzeń do magazynowania energii, które ze dzięki ich specjalnej zdolności szybkiego ładowania można będzie podłączyć do stacji ładowania opartych na zrównoważonej technologii E-Stream. E-Stream rozwija produkty od etapu badań i rozwoju, fazy testów sprawdzających zgodność serii i praktyczność, budowę pierwszych prototypów, aż po produkcję seryjną.

 4. HME - TECHNOLOGIES GMBH

  Szwajcaria

  Firma HME-Technologies GmbH została założona w styczniu 2004 r. jako spin-off "HME Magnet + Elektronik GmbH". Dążymy do tego, aby: dostarczać produkty wysokiej jakości zgodnie z wymaganiami naszych klientów, doradzać naszym klientom dzięki naszej wiedzy technicznej i doświadczeniu, być dla naszych klientów preferowanym i długoletnim zaufanym partnerem. Nasze produkty: Oferujemy wysokiej jakości magnesy i wyroby wiązane magnetycznie, produkowane zgodnie z wymaganiami klienta i dostarczane "just-in-time", zapewniając tym samym długą żywotność wyrobόw. Rozwijamy naszą działalność na całym świecie i stale dodajemy nowe produkty do naszego portfolio. Wybierz swoją kategorię z naszego aktualnego portfolio produktów: Magnesy i produkty pokrewne: Magnesy, magnesy stałe, systemy magnesów, surowce do produkcji magnesów. Wysokowydajne baterie: Baterie litowo-jonowe, baterie litowo-polimerowe, baterie rowerowe. Metale rzadkie i stopy: metale wysokotopliwe, metale wysokotemperaturowe.

 5. INTER CONTINENTAL BATTERY

  Belgia

  Aby zaoferować swoim klientom kompletny serwis, "Inter Continental Battery" stał się specjalistą od akumulatorόw. Dostarczamy szeroką gamę akumulatorów do wszystkich typów pojazdów: samochodów osobowych, ciężarowych, łodzi, maszyn rolniczych, maszyn przemysłowych... Wszystkie nasze produkty spełniają międzynarodowe standardy dla pojazdów europejskich, amerykańskich i azjatyckich. Nasza firma posiada duży łańcuch dystrybucji ładunków drogą lotniczą, morską i samochodami ciężarowymi. Jesteśmy w stanie zaoferować produkty najwyższej jakości w konkurencyjnych cenach. Wszystkie akumulatory międzykontynentalne zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić odpowiedni poziom mocy i trwałości dla wszystkich typów urządzeń. Produkujemy akumulatory do różnych pojazdów użytkowych: akumulatory samochodowe, ciężkie akumulatory użytkowe, akumulatory do pojazdów silnikowych oraz akumulatory rekreacyjne. Odwiedź naszą stronę internetową, aby zapoznać się z ofertą naszych produktów.

 6. AMPERIA DANIEL KRUPA

  Polska

  AMPERIA to logo nowej grupy serwisowej świadczącej usługi z zakresu utrzymania, napraw i regeneracji przemysłowych baterii akumulatorów. Zrzeszając niezależnych przedsiębiorców, działamy na obszarach województw wielkopolskiego, lubuskiego, dolnośląskiego i opolskiego. W pracy wykorzystujemy wzorce i bogate doświadczenia zdobyte w czasie blisko dwudziestoletniej praktyki w branży akumulatorowej. Dysponujemy uprawnieniami, zapleczem, środkami technicznymi i materiałami do realizacji wyznaczonych zadań. Naszą ambicją jest wypełnianie potrzeb klientów i odpowiadanie na stawiane problemy, przy zachowaniu wysokich standardów jakościowych, konkurencyjności cenowej i poszanowania środowiska. Jesteśmy profesjonalnym i rzetelnym serwisem, dostarczamy kompleksowych usług i skutecznych rozwiązań. Od początku działalności skupiamy się na zapewnieniu prawidłowego utrzymania flot baterii do wózków widłowych, zapewniając ich niezakłóconą eksploatację.

 7. REUTTER GMBH

  Niemcy

  REUTTER / ITIB jest nowoczesną firmą, mocno zakorzenioną w Europie i posiadającą 6 lokalizacji na całym świecie. Innowacyjne rozwiązania uczyniły nas jedną z wiodących firm w naszej branży. Nasze działania koncentrują się na rozwoju i produkcji podzespołów, głównie z tworzyw sztucznych za pomocą formowania wtryskowego, wytłaczania i rozdmuchu. Wyprodukowane komponenty zostają następnie udoskonalane za pomocą procesów montażu i testowania. Grupa Reutter / ITIB opracowuje i produkuje następujące komponenty i systemy dla globalnego przemysłu motoryzacyjnego, samochodów ciężarowych oraz maszyn rolniczych i budowlanych: - Zawory odpowietrzające / rozrywające akumulatora - Korki płynu chłodzącego / chłodnicy - Przewody płynu chłodzącego / systemy przewodów płynu chłodzącego - Korki Adblue / SCR - Systemy napełniania Adblue / SCR - Korki oleju - Zawory odpowietrzające do innych zastosowań - Korki i szyjki wlewu oleju napędowego i AdBlue do samochodów ciężarowych - Kanały powietrzne. Ponadto Grupa Reutter / ITIB opracowuje i produkuje komponenty i systemy dla branży AGD i budowlanej, a także do zastosowań medycznych. Obejmują one: - Węże wlotowe i wylotowe do zmywarek - Węże wlotowe i wylotowe do pralek - Zespoły kanałów do lodówek - Zespoły kanałów do suszarek do ubrań - Kanały do wentylacji budynków mieszkalnych i przemysłowych - Kanały do układów wydechowych budynków mieszkalnych i przemysłowych - Kanały do odkurzaczy domowych i przemysłowych - Kanały do hydroterapii okrężnicy - Zawory do zastosowań domowych.

 8. TEKPOINT GMBH

  Austria

  TEKPOINT GmbH prowadzi działalność w dziedzinie sprzedaży hurtowej telefonów mobilnych. Specjalizujemy się w handlu hurtowym produktami telekomunikacyjnymi. Skupiamy się przede wszystkim na dystrybucji telefonów komórkowych, smartfonów, tabletów i części komputerowych. Od 2009 roku TEKPOINT GmbH dostarcza swoim klientom ok. 1, 2 mln urządzeń. Rozległa sieć dostawców pozwala na spełnić oczekiwania wymagających klientów zgodnie z trendami rynku – pod względem terminowości dostaw i najlepszych cen. Dzięki naszej siedzibie zlokalizowanej w Wiedniu korzystamy z wszystkich zalet wysoko rozwiniętej infrastruktury w centrum Unii Europejskiej. Poprzez współpracę z prawie wszystkimi głównymi firmami dostawczymi, takimi jak DHL, TNT lub UPS, osiągamy możliwie najkrótsze terminy dostaw naszych produktów do każdego miejsca na świecie. Nasz kompetentny zespół złożony z ponad 30 pracowników jest dostępny w godz. 8-18 codziennie.

 9. AMPLIFON - APARATY SŁUCHOWE

  Polska

  Amplifon to światowy lider na rynku rozwiązań dla osób niedosłyszących. Oferujemy klientom test słuchu, badanie słuchu oraz dobór aparatu słuchowego. W ofercie posiadamy wysokiej jakości aparaty słuchowe firmy Siemens.Jesteśmy światowym liderem w sprzedaży rozwiązań dla niedosłyszących. Sektor ten nadal ma ogromny potencjał wzrostu. Ciągłość i trwałość tego sukcesu wynika z naszego podejścia zorientowanego na Klienta, z naszego unikalnego i innowacyjnego modelu biznesowego, naszej solidności finansowej i naszej przyszłościowej strategii rozwoju, która pozwoliła nam umocnić naszą międzynarodową obecność w 20 krajach i utorować drogę do nowych rynków w Australii, Nowej Zelandii, Indiach i Turcji.Jesteśmy światową potęgą pod względem wielkości sprzedaży, sieci dystrybucji i obecności geograficznej.

 10. BATTERIE MULTI SERVICES-BMS

  Francja

  Batterie Multi Services (B.M.S.) specjalizuje się w konserwacji i sprzedaży akumulatorów przemysłowych, a dokładniej w renowacji, regeneracji, naprawie akumulatorów i ich ładowarek. B.M.S. proponuje również pełną gamę nowych akumulatorów rozruchowych do wszystkich rodzajów pojazdów (motocykle, ciężarówki, środków komunikacji, pojazdów rolniczych, itd.), a także szeroką gamę prostowników do akumulatorów oraz bustery GYS przeznaczonych dla profesjonalistów i osób prywatnych.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Baterie - Import eksport

Liczba wyników

2016 Przedsiębiorstwa