• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • automaty sprzedające napoje

Wyniki dla

Automaty sprzedające napoje - Import eksport

 1. SOMEXPORT

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma SOMEXPORT powstała w 1994 r. Zaopatrujemy centrale handlowe, dystrybutorów, a przede wszystkim Afrykę, Indie Zachodnie, klientów na Oceanie Indyjskim i Pacyfiku, a także Bliski Wschód. Jesteśmy firmą zajmującą się importem-eksportem produktów suchych, świeżych i mrożonych współpracując z ponad 300 dostawcami francuskimi i europejskimi. Specjalizujemy się w następujących produktach spożywczych: - Produkty mleczne (sery, jogurty, mleko, śmietana ...), - Wędliny i produkty peklowane, - Ciasta i wyroby cukiernicze (viennoiseries), - Produkty Halal, - Artykuły spożywcze, - Produkty morza, - Mrożonki. Możemy zaoferować Państwu różne gamy produktów spożywczych. SOMEXPORT jest Państwa partnerem w eksporcie. Istotnie, towarzyszymy Państwu w poznawaniu najlepszych produktów z każdego regionu świata, aby zadowolić Państwo potrzeby i wymagania Państwa klientów. Od ponad 20 lat podróżujemy po świecie w poszukiwaniu regionalnych produktów, lokalnych specjałów i tradycyjnych receptur. Na życzenie naszych klientów zaopatrujemy się również w określone składniki i produkty. Wszystko to dzięki spotkaniom z producentami, hodowcami, szefami kuchni, dystrybutorami, konsumentami i wieloma innymi podmiotami sektora rolnego i rolno-spożywczego. Prosimy bez wahania kontaktować się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 2. HODS

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Hods jest największym producentem butli PET bez BPA i dystrybutorem 5-galonowych nakrętek w Hiszpanii i Portugalii. Oprócz produkcji butli i nakrętek jesteśmy również liderami w dystrybucji różnych modeli dystrybutorów zimnej i ciepłej wody, fontann z wodą naturalną oraz szerokiej gamy akcesoriów, takich jak półki, wózki, uchwyty na kubki i zestawy konserwacyjne i wiele innych.

 3. MASTERS FOOD DRINK

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma MASTERS FOOD DRINK, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Automaty sprzedające napoje. Jest również obecna w dziedzinach Napoje gazowane, Napoje gazowane bezalkoholowe, Napoje bezalkoholowe, Napoje gazowane, Napoje gazowane bezalkoholowe, Napoje bezalkoholowe, i napój bezalkoholowy egzotyczny. Ma siedzibę w Épinay-Sous-Sénart, Francja.

 4. PISCO SAVEUR

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma PISCO SAVEUR, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Alkohole i wyroby spirytusowe. Jest również obecna w dziedzinach Koktajle, Nalewki i wódki, Automaty sprzedające napoje, Koktajle, Nalewki i wódki, Automaty sprzedające napoje, import napojów, napój egzotyczny, i destylaty żywicy. Ma siedzibę w Paris, Francja.

 5. BRASIL MOKA SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma BRASIL MOKA SRL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Kawa - urządzenia do palenia kawy. Jest również obecna w dziedzinach Automaty sprzedające i dystrybutory, Automaty sprzedające napoje, instalacja dystrybutorów automatycznych, automatyczne dystrybutory napojów gorących, Automaty sprzedające i dystrybutory, wynajem dystrybutorów automatycznych, Automaty sprzedające napoje, Ekspresy do kawy, i kawa. Ma siedzibę w Villa Di Tirano, Włochy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. XL AUTOMATEN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma XL AUTOMATEN GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Automaty sprzedające napoje. Ma siedzibę w Weilheim, Niemcy.

 2. BISCHOF HANDELS GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma BISCHOF HANDELS GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Automaty sprzedające napoje. Ma siedzibę w Hohenems, Austria.

 3. BÖHM

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma BÖHM, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Automaty sprzedające napoje. Ma siedzibę w Seewalchen Am Attersee, Austria.

 4. KIOSKE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KIOSKE GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Automaty sprzedające napoje. Ma siedzibę w Bocholt, Niemcy.

 5. ELEVANT GBR

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ELEVANT GBR, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Automaty sprzedające napoje. Ma siedzibę w Brilon, Niemcy.

 1. FLAVURA GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma FLAVURA GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Automaty sprzedające napoje. Ma siedzibę w Magdeburg, Niemcy.

 2. COFFEE CONA

  Dominika, Wspólnota Dominiki

  Przedsiębiorstwo Coffee Cona zapewnia pomoc w zakresie wyboru odpowiedniego sprzętu do państwa potrzeb, umiejętnego używania, sposobów parzenia kawy oraz opiekę serwisową. Jesteśmy Autoryzowanym Serwisem Wiodących Firm na rynku takich jak Philips, Saeco, Gaggia, Jura, La Cimbali, Nivona. Działamy już na rynku kilka lat. Specjalizujemy się w sprzedaży wszelakiego rodzaju urządzeń do robienia kawy. Świadczymy profesjonalnym i fachowym doradztwem przy wyborze odpowiedniego dla Państwa sprzętu, jak i również posiadamy szeroki wachlarz innych usług związanych z tą branżą takich jak: - serwis gwarancyjny i pogwarancyjny - opieka serwisowa 24godziny na dobę - sprzedaż zestawów filiżanek - wszelkiego rodzaju dodatków - catering kawowy Jest to tylko bazowy zakres naszych usług, który posiadamy w naszej ofercie. Staramy się podejść do każdego indywidualnie i sprostać jego oczekiwaniom, aby mógł cieszyć się z przyjemności jaką jest picie świetnie zaparzonej kawy.

 1. VENDIN

  Hiszpania

  Jesteśmy producentami i dystrybutorami produktów do automatycznych dystrybutorów ciepłych napojów oraz produktów cateringowych. Naszą misją jest zagwarantowanie każdemu klientowi możność konsumpcji produktów najwyższej jakości, zgodnych z jego oczekiwaniami. Produkty do dystrybucji: Kawa. Mleko. Napoje rozpuszczalne. Kakao. Cappuccino. Milkshakes. Herbaty i buliony. Produkty dla cateringu. Kawa rozpuszczalna i ziarnista. Saszetki jednorazowe i kapsułki. Śniadania i desery instant.

 2. VENDING PLANET

  Niemcy

  Automat do kawy – aromatyzujący automat sprzedający. My, firma Vending Planet, zajmujemy się międzynarodowym obrotem automatami sprzedającymi. Automat sprzedający to urządzenie (np. automat do kawy, automat z przekąskami lub automat z napojami zimnymi), który jest instalowany na dworcach, lotniskach, w biurach, bankach, instytucjach lub w innych miejscach publicznych, umożliwiając zakup produktów wysokiej jakości po korzystnych cenach.

 3. GD COIN ACCEPTOR VALIDADORES SELECTORES DE MONEDAS

  Chiny

  Firma GD COIN ACCEPTOR VALIDADORES SELECTORES DE MONEDAS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Automaty sprzedające napoje. Ma siedzibę w Quzhou City, Chiny.

 4. PAUSEOBUREAU.FR

  Francja

  Firma PAUSEOBUREAU.FR, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Kawa, herbata, herbaty ziołowe. Jest również obecna w dziedzinach Herbata, Ekspresy do kawy, profesjonalne, Automaty sprzedające napoje, Herbata, Ekspresy do kawy, profesjonalne, i Automaty sprzedające napoje. Ma siedzibę w Colombes, Francja.

 5. AQUA VITAL QUELL- UND MINERALWASSER GMBH

  Niemcy

  Firma AQUA VITAL QUELL- UND MINERALWASSER GMBH, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Automaty sprzedające napoje. Ma siedzibę w Neuss, Niemcy.

 6. GETRÄNKE-AUTOMATEN SERVICE GMBH

  Niemcy

  Firma GETRÄNKE-AUTOMATEN SERVICE GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Automaty sprzedające napoje. Ma siedzibę w Greifswald, Niemcy.

 7. SIMONE A SOIF ! (COMPAGNIE BRUXELLOISE DES BOISSONS)

  Belgia

  Firma SIMONE A SOIF ! (COMPAGNIE BRUXELLOISE DES BOISSONS), jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Automaty sprzedające napoje. Jest również obecna w dziedzinach Napoje gazowane bezalkoholowe, Lemoniada bio, napoje bezalkoholowe, napoje owocowe, i Napoje gazowane bezalkoholowe. Ma siedzibę w Schaerbeek, Belgia.

 8. SBS VOGELSANG GMBH

  Niemcy

  Firma SBS VOGELSANG GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Automaty sprzedające napoje. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 1. DIAL SERVICES SA

  Belgia

  Firma DIAL SERVICES SA, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Automaty sprzedające i dystrybutory. Jest również obecna w dziedzinach Automaty sprzedające napoje, i Automaty sprzedające napoje. Ma siedzibę w Seralng, Belgia.

 2. SERVIMATIC S. A.

  Hiszpania

  Firma SERVIMATIC S. A., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Automaty sprzedające i dystrybutory. Jest również obecna w dziedzinach Automaty sprzedające napoje, Automaty sprzedające żywność, Automaty sprzedające napoje, i Automaty sprzedające żywność. Ma siedzibę w Leganes (madrid), Hiszpania.

 3. AUTOMATEN & KAFFEESYSTEME BERNSEE

  Niemcy

  Firma AUTOMATEN & KAFFEESYSTEME BERNSEE, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Automaty sprzedające napoje. Ma siedzibę w Probsteierhagen, Niemcy.

 4. CAFFÈLIFE BY NORD VENDING

  Włochy

  Firma CAFFÈLIFE BY NORD VENDING, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Automaty sprzedające napoje. Jest również obecna w dziedzinach automatyczne dystrybutory napojów gorących, automatyczne dystrybutory zimnych napojów, Dystrybutory automatyczne kawy, i automatyczne dystrybutory lodów. Ma siedzibę w Lonato Del Garda, Włochy.

 5. FONTAINES FACE NORD

  Francja

  Firma FONTAINES FACE NORD, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Automaty sprzedające napoje. Jest również obecna w dziedzinach dystrybutory chłodzonej wody dla kolektywów, i dystrybutor napojów do użytku handlowego. Ma siedzibę w Pontcharra, Francja.

 6. FOUNTAIN

  Belgia

  Firma FOUNTAIN, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Automaty sprzedające napoje. Jest również obecna w dziedzinach automatyczne dystrybutory przekąsek, i coffee. Ma siedzibę w Braine-l'alleud, Belgia.

 7. HERTIG AG

  Szwajcaria

  Firma HERTIG AG, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Automaty sprzedające napoje. Ma siedzibę w Hombrechtikon, Szwajcaria.

 8. ECOMATIC AG

  Szwajcaria

  Firma ECOMATIC AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Automaty sprzedające napoje. Ma siedzibę w Ennetbürgen, Szwajcaria.

 9. DRL GMBH / FRESHCUP DEUTSCHLAND

  Niemcy

  Firma DRL GMBH / FRESHCUP DEUTSCHLAND, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Automaty sprzedające napoje. Ma siedzibę w Hilden, Niemcy.

 10. CAMURI INDUSTRIES S.R.L.

  Włochy

  Firma CAMURI INDUSTRIES S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyposażenie kawiarni i barów. Jest również obecna w dziedzinach Ekspresy do kawy, profesjonalne, Automaty sprzedające napoje, Ekspresy do kawy, profesjonalne, Automaty sprzedające napoje, dzbanki do czekolady, i water bath. Ma siedzibę w Reggiolo, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo