• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • automaty sprzedające żywność

Wyniki dla

Automaty sprzedające żywność - Import eksport

 1. RNC BUSINESS INTERNATIONAL

  Francja

  Verified by europages badge

  Przedsiębiorstwo RNC BUSINESS INTERNATIONAL zostało założone w 2020 roku. Mieści się w Asnières Sur Seine, Francja. Firma specjalizuje się w imporcie-eksporcie produktów spożywczych, między innymi czosnku, rzepy, pomarańczy, oliwy z oliwek, win, itp... Przemysł rolno-spożywczy wytwarza towary konsumpcyjne z produktów rolnictwa i hodowli. Wyroby, takie jak jogurty, sery, gotowe dania mrożone, pasztety, czekolada i inne słodycze pochodzą z zakładów tych branż. Zachęcamy do kontaktu z nami w celu uzyskania dalszych informacji.

 2. BOULEVARD BENIN

  Benin

  Verified by europages badge

  Od 2018 roku firma Boulevard BENIN specjalizuje się w następujących dziedzinach: Działalność rolnicza; Produkcja i wprowadzanie do obrotu produktów rolno-spożywczych; Przedstawicielstwo handlowe, partnerstwo i usługi z zakresu NTiC (Nowych technologii informacji i komunikacji). Firma znajduje się w Beninie, a jej główną działalnością jest eksport i import surowców oraz produktów wytworzonych. W Beninie istnieje ponad 300 organizacji rolniczych rozsianych na całym terytorium. Inicjujemy, rozwijamy, planujemy i wdrażamy projekty rolnicze dotyczące masowej produkcji takich produktów jak orzechy nerkowca; soja; shea; sezam; arachidy; bawełna; proso; kukurydza; pieprz; czosnek; cebula... na całym terytorium Beninu. Jesteśmy znani z efektywności, dynamizmu i szybkości w świadczeniu naszych usług. Gwarantowany stosunek ceny do jakości i nasz nienaganny serwis po sprzedaży są naszymi głównymi atutami. Pracujemy w ścisłej zgodności z przepisami ujednoliconego aktu OHADA. Prosimy nie wahać się i skontaktować się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 3. SAS MERCURYA TRADING

  Francja

  Verified by europages badge

  Dostarczamy: Nasiona roślin oleistych, olej słonecznikowy, rzepak, soję, kukurydzę rzepakową. Produkty mleczne, proszki, UHT produkcji europejskiej oraz rośliny stączkowe ze spółdzielni rolniczych. Jesteśmy właścicielami marek: African Queen. Europa Milk, Sunflower Queen oil, Stella Rosa Palma d'Oro. Mercurya France, firma spożywcza z siedzibą w Nicei przy mitycznej Promenade des Anglais wpisanej na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Nie jesteśmy międzynarodową korporacją; jesteśmy firmą odpowiedzialną społecznie, wspierającą rozwój społeczności, z którymi współpracujemy, zwłaszcza w Afryce i w krajach rozwijających się. Dokładamy wszelkich starań, aby budować trwałe relacje z naszymi klientami i dostawcami, rozumiejąc ich życzenia i potrzeby, traktując się nawzajem uczciwie i z szacunkiem. Nie jesteśmy producentami, lecz zleceniodawcami i jako tacy, posiadamy własne marki. Ze szczególną uwagą dobieramy producentów, z którymi ustalamy rygorystyczne specyfikacje. Mercurya France stawia sobie za punkt honoru oferowanie swoim klientom usług wysokiej jakości. Świadomi wymagań dotyczących sprawności dostaw i elastyczności handlu międzynarodowego, dokładamy wszelkich starań, aby jak najlepiej sprostać tym wymogom. W szczególności dzięki naszemu bogatemu doświadczeniu w tej dziedzinie zbudowaliśmy nasze motto "Robić dobrze i dać o tym znać".

 4. AQUAPOINT WATERCOOLER

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma AQUAPOINT WATERCOOLER, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Automaty sprzedające żywność. Ma siedzibę w Dinslaken, Niemcy.

 5. CEREX AG

  Szwajcaria

  CEREX posiada szeroką wiedzę i doświadczenie w swoich dziedzinach działalności. CEREX zapewnia wsparcie techniczne procesu produkcyjnego po zakupie sprzętu CEREX lub zamontowaniu gotowych instalacji produkcyjnych. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w branży oferujemy szeroki i ugruntowany know-how w następujących obszarach produkcji ziarna: Techniki przetwarzania (dmuchanie, powlekanie, gotowanie, suszenie, studzenie, łuskanie, opiekanie). Wewnętrzna obsługa surowców, półproduktów i produktów gotowych. Technologia napełniania i pakowania materiałów sypkich. CEREX oferuje również usługi inżynieryjne w zakresie nowych instalacji zbożowych, od badania wykonalności do wstępnego projektu, po zarządzanie projektem i rysunki planu instalacji. Możemy dostarczyć Waszemu zespołowi inżynieryjnemu wszystkie niezbędne dane budowlane i zalecenia m.im. dotyczące obciążeń, otworów ściennych i sufitowych, infrastruktury itp.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. HUMMER CO.,LTD

  Korea Południowa

  Hummer to przedsiębiorstwo ekologiczne powstałe w celu rozwoju koniecznych zastosowań dla gospodarstwa domowego; sprzęt gospodarstwa domowego; zwł. rozdrabniacze odpadków żywnościowych, wielozastosowaniowe mini-osłony słoneczne do pojazdów, rozprowadzacze wosku dla techników dentystycznych i laboratoryjnych stosujących nową technologię, projektowanie, R&D, wiedza techniczna, nowy system inżynieryjny, etc.,

 2. ZHONGSHAN KERISSON HOME APPLIANCE CO., LTD

  Chiny

  Firma ZHONGSHAN KERISSON HOME APPLIANCE CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Automaty sprzedające żywność. Jest również obecna w dziedzinach maszyny do ugniatania ciasta, i kuchnia na miejscu. Ma siedzibę w Dongfeng/zhongshan, Chiny.

 3. SIDA S.P.A.

  Włochy

  Firma SIDA S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Automaty sprzedające i dystrybutory. Jest również obecna w dziedzinach Kasy fiskalne, Automaty sprzedające żywność, Kasy fiskalne, urządzenie do wymiany pieniędzy, i Automaty sprzedające żywność. Ma siedzibę w Montichiari, Włochy.

 4. SERVIMATIC S. A.

  Hiszpania

  Firma SERVIMATIC S. A., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Automaty sprzedające i dystrybutory. Jest również obecna w dziedzinach Automaty sprzedające napoje, Automaty sprzedające żywność, Automaty sprzedające napoje, i Automaty sprzedające żywność. Ma siedzibę w Leganes (madrid), Hiszpania.

 5. BAMAR ITALIA SRL

  Włochy

  Firma BAMAR ITALIA SRL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Automaty sprzedające i dystrybutory. Jest również obecna w dziedzinach Automaty sprzedające żywność, zarządzanie automatyczną dystrybucją produktów schłodzonych, zarządzanie dystrybutorami automatycznymi, Automaty sprzedające żywność, i automatyczne dystrybutory napojów gorących. Ma siedzibę w Torino, Włochy.

 1. MY COFFEE DI MASSIMO LISIERO

  Włochy

  Firma MY COFFEE DI MASSIMO LISIERO, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Automaty sprzedające żywność. Ma siedzibę w Negrar, Włochy.

 2. SVMATIC DISTRIBUTORI AUTOMATICI

  Włochy

  Firma SVMATIC DISTRIBUTORI AUTOMATICI, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Automaty sprzedające i dystrybutory. Jest również obecna w dziedzinach Automaty sprzedające żywność, automatyczne dystrybutory przekąsek, i Automaty sprzedające żywność. Ma siedzibę w Poirino, Włochy.

 1. LUX FRAIS

  Luksemburg

  Firma LUX FRAIS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Automaty sprzedające żywność. Jest również obecna w dziedzinach składniki dla potrzeb restauracji, ciasta mrożone, i ryby świeże - hurt. Ma siedzibę w Ehlerange, Luksemburg.

 2. COFFEE TIMES

  Włochy

  Firma COFFEE TIMES, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Automaty sprzedające żywność. Ma siedzibę w Fasano, Włochy.

 3. SH

  Francja

  Firma SH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Suszone owoce. Jest również obecna w dziedzinach Automaty sprzedające żywność, oleje, napoje, mięso, i Automaty sprzedające żywność. Ma siedzibę w Drancy, Francja.

 4. LE CAPSULE "I PREZIOSI"

  Włochy

  Firma LE CAPSULE "I PREZIOSI", jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Automaty sprzedające żywność. Jest również obecna w dziedzinach zarządzanie automatycznymi dystrybutorami kawy. Ma siedzibę w Forlì, Włochy.

 5. BIANCHI VENDING S.P.A.

  Włochy

  Firma BIANCHI VENDING S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Automaty sprzedające i dystrybutory. Jest również obecna w dziedzinach Automaty sprzedające żywność, Automaty sprzedające żywność, i manufacture of espresso coffee machines. Ma siedzibę w Verdellino, Włochy.

 6. HAMPSHIRE FARE

  Zjednoczone Królestwo

  Firma HAMPSHIRE FARE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Automaty sprzedające żywność. Ma siedzibę w Southampton, Hampshire, Zjednoczone Królestwo.

 7. DCA DISTRIBUTION

  Francja

  Firma DCA DISTRIBUTION, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Automaty sprzedające żywność. Ma siedzibę w Genas, Francja.

 8. APRODIA

  Francja

  Firma APRODIA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Automaty sprzedające i dystrybutory. Jest również obecna w dziedzinach Automaty sprzedające żywność, dystrybutory atomatyczne wody, Automaty sprzedające żywność, Dystrybutory automatyczne kawy, i automaty do napojów. Ma siedzibę w Figeac, Francja.

 1. U.S.O.F.

  Francja

  Firma U.S.O.F., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Automaty sprzedające żywność. Jest również obecna w dziedzinach olej spożywczy, i olej słonecznikowy. Ma siedzibę w Tarare, Francja.

 2. COFFEEWEB DI CARACCIOLI DANILO

  Włochy

  Firma COFFEEWEB DI CARACCIOLI DANILO, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Automaty sprzedające żywność. Ma siedzibę w Catania, Włochy.

 3. NUTRITION & SANTÉ

  Francja

  Firma NUTRITION & SANTÉ, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Automaty sprzedające żywność. Jest również obecna w dziedzinach Diet - food, Diet - food, i żywność biologiczna. Ma siedzibę w Revel, Francja.

 4. SLY COMMERCE LTD

  Bułgaria

  Firma SLY COMMERCE LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Esencje spożywcze. Jest również obecna w dziedzinach Automaty sprzedające żywność, i Automaty sprzedające żywność. Ma siedzibę w Pleven, Bułgaria.

 5. BICOM SRL

  Włochy

  Firma BICOM SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Automaty sprzedające żywność. Jest również obecna w dziedzinach dystrybutory automatyczne produktów spożywczych. Ma siedzibę w Zola Predosa, Włochy.

 6. IMEXOR

  Belgia

  Firma IMEXOR, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Automaty sprzedające żywność. Jest również obecna w dziedzinach Doradztwo dla przedsiębiorstw, Ekspresy do kawy, profesjonalne, Doradztwo dla przedsiębiorstw, Ekspresy do kawy, profesjonalne, i Artykuły delikatesowe. Ma siedzibę w Oupeye, Belgia.

 7. DISTRI FULL

  Belgia

  Firma DISTRI FULL, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Automaty sprzedające i dystrybutory. Jest również obecna w dziedzinach Automaty sprzedające żywność, Automaty sprzedające napoje, Automaty sprzedające żywność, dystrybutory chłodzonej wody dla kolektywów, Automaty sprzedające napoje, i automatyczne dystrybutory napojów gorących. Ma siedzibę w Mortroux, Belgia.

 8. XENOFIT GMBH

  Niemcy

  Firma XENOFIT GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Automaty sprzedające i dystrybutory. Jest również obecna w dziedzinach Automaty sprzedające żywność, i Automaty sprzedające żywność. Ma siedzibę w Tutzing, Niemcy.

 9. AVG MATIC DISTRIBUZIONE

  Włochy

  Firma AVG MATIC DISTRIBUZIONE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Automaty sprzedające żywność. Ma siedzibę w Gioia Tauro, Włochy.

 10. CARREFOUR BELGIUM

  Belgia

  Firma CARREFOUR BELGIUM, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Dystrybucja masowa. Jest również obecna w dziedzinach Supermarkety, Automaty sprzedające żywność, Odzież damska, Supermarkety, Automaty sprzedające żywność, Odzież damska, i dekoracje świąteczne. Ma siedzibę w Evere, Belgia.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Automaty sprzedające żywność - Import eksport

Liczba wyników

1062 Przedsiębiorstwa