• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • automaty do rozmieniania pieniędzy

Wyniki dla

Automaty do rozmieniania pieniędzy - Import eksport

 1. HÖR GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HÖR GmbH projektuje, produkuje i dystrybuuje urządzenia elektroniczne i oprogramowanie księgowe dla komputerów osobistych. Głównymi obszarami zastosowania są systemy liczące dla kopiarek i innych automatów, zmieniaczy pieniędzy, systemów płatniczych dla automatów sprzedających, testerów przecieków mikrofalowych, liczników czasu. Bardzo ważne jest dla nas, aby wszystkie urządzenia i systemy były obsługiwane w sposób jak najbardziej intuicyjny. Od 1985 roku dostarczyliśmy ponad 30.000 systemów księgowych do rozliczania z kopii i wydruków z użyciem monet i/lub kart chipowych wielokrotnego użytku. We współpracy z naszymi europejskimi i światowymi partnerami dystrybucyjnymi opracowaliśmy systemy bilingowe dla innych obszarów zastosowań i wdrożyliśmy je dla naszych klientów.

 2. ESCAFFE SRL

  Włochy

  Escaffé di Oppido Lucano została założona w 1971 roku jako firma specjalizująca się w sprzęcie dla restauracji i lokali publicznych. Dzięki doświadczeniu i profesjonalizmowi skonsolidowanemu z upływem ponad 40 lat działalności, firma dostarcza maszyny i sprzęt dla hoteli, barów, restauracji i obiektów użytku zbiorowego: wynajem, instalacja i zarządzanie automatycznymi dystrybutorami kawy i dystrybutorów chłodniczych, dostarczanie artykułów do automatów, wynajem maszyn do kawy w kapsułkach.

 3. CASHDRO DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

  Firma CASHDRO DEUTSCHLAND GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Automaty do rozmieniania pieniędzy. Ma siedzibę w Mannheim, Niemcy.

 4. G.O.S.

  Niemcy

  Firma G.O.S., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Biurotyka - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Kserografia - maszyny biurowe, Radary i radionawigacja, Automaty sprzedające i dystrybutory, Automaty do rozmieniania pieniędzy, Kserografia - maszyny biurowe, Radary i radionawigacja, Automaty sprzedające i dystrybutory, i Automaty do rozmieniania pieniędzy. Ma siedzibę w Bad Camberg, Niemcy.

 5. MÜNZOMAT GMBH

  Niemcy

  Firma MÜNZOMAT GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Automaty sprzedające i dystrybutory. Jest również obecna w dziedzinach Automaty do rozmieniania pieniędzy, Automaty do rozmieniania pieniędzy, maszyny do liczenia monet, i puszki na żetony. Ma siedzibę w Kürten, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. IGP-WARENVERKAUF INTERESSENGEMEINSCHAFT DES PERSONENVERKEHRSGEWERBES IN BADEN-WÜRTTEMBERG EG

  Niemcy

  Firma IGP-WARENVERKAUF INTERESSENGEMEINSCHAFT DES PERSONENVERKEHRSGEWERBES IN BADEN-WÜRTTEMBERG EG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Sygnalizacja - tablice i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Automaty sprzedające i dystrybutory, Automaty do rozmieniania pieniędzy, Systemy automatyczne do opłat i wybierania pieniędzy, Sitodruk, Automaty sprzedające i dystrybutory, Automaty do rozmieniania pieniędzy, Systemy automatyczne do opłat i wybierania pieniędzy, i Sitodruk. Ma siedzibę w Böblingen, Niemcy.

 2. CSG SYSTEMS GMBH

  Niemcy

  Firma CSG SYSTEMS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Informatyka - oprogramowanie. Jest również obecna w dziedzinach Instalacje rozdziału i przesyłania energii elektrycznej, Automaty sprzedające i dystrybutory, Automaty do rozmieniania pieniędzy, Systemy automatyczne do opłat i wybierania pieniędzy, Instalacje rozdziału i przesyłania energii elektrycznej, Automaty sprzedające i dystrybutory, Automaty do rozmieniania pieniędzy, i Systemy automatyczne do opłat i wybierania pieniędzy. Ma siedzibę w Pinneberg, Niemcy.

 3. CCS COIN COUNTING SYSTEMS GMBH

  Niemcy

  Firma CCS COIN COUNTING SYSTEMS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble sklepowe. Jest również obecna w dziedzinach Wyposażenie meblowe banków, Biurotyka - maszyny i sprzęt, Kserografia - maszyny biurowe, Automaty do rozmieniania pieniędzy, Wyposażenie meblowe banków, Biurotyka - maszyny i sprzęt, Kserografia - maszyny biurowe, i Automaty do rozmieniania pieniędzy. Ma siedzibę w Kaarst, Niemcy.

 4. GEORG JAHN APPARATEBAU

  Niemcy

  Firma GEORG JAHN APPARATEBAU, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Import-eksport obrabiarek. Jest również obecna w dziedzinach Biurotyka - maszyny i sprzęt, Kserografia - maszyny biurowe, Automaty sprzedające i dystrybutory, Automaty do rozmieniania pieniędzy, Biurotyka - maszyny i sprzęt, Kserografia - maszyny biurowe, Automaty sprzedające i dystrybutory, i Automaty do rozmieniania pieniędzy. Ma siedzibę w Schlüchtern, Niemcy.

 5. EFFEKTIVO UNTERNEHMERGESELLSCHAFT (HAFTUNGSBESCHRÄNKT)

  Niemcy

  Firma EFFEKTIVO UNTERNEHMERGESELLSCHAFT (HAFTUNGSBESCHRÄNKT), jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Meble sklepowe. Jest również obecna w dziedzinach Warsztaty i fabryki - wyposażenie meblowe, Biurotyka - maszyny i sprzęt, Kserografia - maszyny biurowe, Automaty do rozmieniania pieniędzy, Warsztaty i fabryki - wyposażenie meblowe, Biurotyka - maszyny i sprzęt, Kserografia - maszyny biurowe, i Automaty do rozmieniania pieniędzy. Ma siedzibę w Essen, Niemcy.

 1. RATIOTEC GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma RATIOTEC GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Biurotyka - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Kserografia - maszyny biurowe, Silniki elektryczne i części do silników, Automaty do rozmieniania pieniędzy, Systemy automatyczne do opłat i wybierania pieniędzy, Kserografia - maszyny biurowe, Silniki elektryczne i części do silników, Automaty do rozmieniania pieniędzy, i Systemy automatyczne do opłat i wybierania pieniędzy. Ma siedzibę w Essen, Niemcy.

 2. FELLINGER UND CO GMBH

  Austria

  Firma FELLINGER UND CO GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble sklepowe. Jest również obecna w dziedzinach Biurotyka - maszyny i sprzęt, Kserografia - maszyny biurowe, Automaty sprzedające i dystrybutory, Automaty do rozmieniania pieniędzy, Biurotyka - maszyny i sprzęt, Kserografia - maszyny biurowe, Automaty sprzedające i dystrybutory, i Automaty do rozmieniania pieniędzy. Ma siedzibę w Neuhofen An Der Krems, Austria.

 1. INNOVATIVE TECHNOLOGY LTD

  Niemcy

  Firma INNOVATIVE TECHNOLOGY LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble sklepowe. Jest również obecna w dziedzinach Biurotyka - maszyny i sprzęt, Kserografia - maszyny biurowe, Automaty sprzedające i dystrybutory, Automaty do rozmieniania pieniędzy, Biurotyka - maszyny i sprzęt, Kserografia - maszyny biurowe, Automaty sprzedające i dystrybutory, i Automaty do rozmieniania pieniędzy. Ma siedzibę w Pinneberg, Niemcy.

 2. TERMINAL TRADE GMBH

  Niemcy

  Firma TERMINAL TRADE GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Informatyka - oprogramowanie. Jest również obecna w dziedzinach Biurotyka - maszyny i sprzęt, Kserografia - maszyny biurowe, Automaty sprzedające i dystrybutory, Automaty do rozmieniania pieniędzy, Biurotyka - maszyny i sprzęt, Kserografia - maszyny biurowe, Automaty sprzedające i dystrybutory, i Automaty do rozmieniania pieniędzy. Ma siedzibę w Leipzig, Niemcy.

 3. MONETECH CASH AUTOMATION GMBH

  Austria

  Firma MONETECH CASH AUTOMATION GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Biurotyka - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Kserografia - maszyny biurowe, Automaty do rozmieniania pieniędzy, Systemy automatyczne do opłat i wybierania pieniędzy, Bankomaty, Kserografia - maszyny biurowe, Automaty do rozmieniania pieniędzy, Systemy automatyczne do opłat i wybierania pieniędzy, i Bankomaty. Ma siedzibę w Lichtenwörth-Nadelburg, Austria.

 4. CASHCOUNT.CC

  Austria

  Firma CASHCOUNT.CC, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Biurotyka - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Kserografia - maszyny biurowe, Silniki elektryczne i części do silników, Automaty do rozmieniania pieniędzy, Systemy automatyczne do opłat i wybierania pieniędzy, Kserografia - maszyny biurowe, Silniki elektryczne i części do silników, Automaty do rozmieniania pieniędzy, i Systemy automatyczne do opłat i wybierania pieniędzy. Ma siedzibę w Wiener Neustadt, Austria.

 5. TRESMER AG

  Szwajcaria

  Firma TRESMER AG, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Ważenie i dozowanie - instrumenty i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Biurotyka - maszyny i sprzęt, Kserografia - maszyny biurowe, Automaty do rozmieniania pieniędzy, Systemy automatyczne do opłat i wybierania pieniędzy, Biurotyka - maszyny i sprzęt, Kserografia - maszyny biurowe, Automaty do rozmieniania pieniędzy, i Systemy automatyczne do opłat i wybierania pieniędzy. Ma siedzibę w Nanikon, Szwajcaria.

 6. GELDVERARBEITUNGSSYSTEME WERNER KUBNY GMBH

  Niemcy

  Firma GELDVERARBEITUNGSSYSTEME WERNER KUBNY GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Import-eksport obrabiarek. Jest również obecna w dziedzinach Meble sklepowe, Biurotyka - maszyny i sprzęt, Kserografia - maszyny biurowe, Automaty do rozmieniania pieniędzy, Meble sklepowe, Biurotyka - maszyny i sprzęt, Kserografia - maszyny biurowe, i Automaty do rozmieniania pieniędzy. Ma siedzibę w Limburg, Niemcy.

 7. ELCUM BÜROMASCHINEN GROSS- UND EINZELHANDELS GMBH

  Niemcy

  Firma ELCUM BÜROMASCHINEN GROSS- UND EINZELHANDELS GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Meble sklepowe. Jest również obecna w dziedzinach Biurotyka - maszyny i sprzęt, Kserografia - maszyny biurowe, Automaty do rozmieniania pieniędzy, Systemy automatyczne do opłat i wybierania pieniędzy, Biurotyka - maszyny i sprzęt, Kserografia - maszyny biurowe, Automaty do rozmieniania pieniędzy, i Systemy automatyczne do opłat i wybierania pieniędzy. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 8. CUMMINS-ALLISON GMBH

  Niemcy

  Firma CUMMINS-ALLISON GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble sklepowe. Jest również obecna w dziedzinach Biurotyka - maszyny i sprzęt, Kserografia - maszyny biurowe, Automaty do rozmieniania pieniędzy, Systemy automatyczne do opłat i wybierania pieniędzy, Biurotyka - maszyny i sprzęt, Kserografia - maszyny biurowe, Automaty do rozmieniania pieniędzy, i Systemy automatyczne do opłat i wybierania pieniędzy. Ma siedzibę w Baesweiler, Niemcy.

 1. BAYSALLAR ELEKTRIK INS SAN TIC LTD STI

  Turcja

  Firma BAYSALLAR ELEKTRIK INS SAN TIC LTD STI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Automaty do rozmieniania pieniędzy. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 2. GZM HANNELORE LUCHT

  Niemcy

  Firma GZM HANNELORE LUCHT, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Import-eksport obrabiarek. Jest również obecna w dziedzinach Meble sklepowe, Biurotyka - maszyny i sprzęt, Kserografia - maszyny biurowe, Automaty do rozmieniania pieniędzy, Meble sklepowe, Biurotyka - maszyny i sprzęt, Kserografia - maszyny biurowe, i Automaty do rozmieniania pieniędzy. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 3. COMYCARSE

  Hiszpania

  Firma COMYCARSE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Automaty do rozmieniania pieniędzy. Ma siedzibę w Madrid, Hiszpania.

 4. TRIVENDING S.P.A.

  Włochy

  Firma TRIVENDING S.P.A., roku i działającą w sektorze Automaty sprzedające i dystrybutory. Jest również obecna w dziedzinach Automaty do rozmieniania pieniędzy, Automaty sprzedające żywność, Automaty do rozmieniania pieniędzy, i Automaty sprzedające żywność. Ma siedzibę w Bovolenta, Włochy.

 5. VS TRADE SOCIETA' A RESPONSABILITA' LIMITATA SEMPLIFICATA

  Włochy

  Firma VS TRADE SOCIETA' A RESPONSABILITA' LIMITATA SEMPLIFICATA, roku i działającą w sektorze Automaty sprzedające i dystrybutory. Jest również obecna w dziedzinach Automaty do rozmieniania pieniędzy, Automaty sprzedające żywność, Automaty do rozmieniania pieniędzy, i Automaty sprzedające żywność. Ma siedzibę w Giarre, Włochy.

 6. GP MATIK S.A.S. DI GABRIELE PRETARA & C.

  Włochy

  Firma GP MATIK S.A.S. DI GABRIELE PRETARA & C., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Automaty sprzedające i dystrybutory. Jest również obecna w dziedzinach Automaty do rozmieniania pieniędzy, Automaty sprzedające żywność, Automaty do rozmieniania pieniędzy, i Automaty sprzedające żywność. Ma siedzibę w Pianella, Włochy.

 7. CAFFE' NINFOLE S.P.A.

  Włochy

  Firma CAFFE' NINFOLE S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kawa, herbata, herbaty ziołowe. Jest również obecna w dziedzinach Automaty sprzedające i dystrybutory, Automaty do rozmieniania pieniędzy, Automaty sprzedające i dystrybutory, i Automaty do rozmieniania pieniędzy. Ma siedzibę w San Giorgio Jonico, Włochy.

 8. DISTRIBUZIONE AUTOMATICA F.LLI POLIN DI SALA LUIGIA & C. S.A.S.

  Włochy

  Firma DISTRIBUZIONE AUTOMATICA F.LLI POLIN DI SALA LUIGIA & C. S.A.S., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Automaty sprzedające i dystrybutory. Jest również obecna w dziedzinach Automaty do rozmieniania pieniędzy, Automaty sprzedające żywność, Automaty do rozmieniania pieniędzy, i Automaty sprzedające żywność. Ma siedzibę w Paese, Włochy.

 9. S.R.A. EREDI SCHIAVONI ANTONIO DI SCHIAVONI MAURO E C. S.A.S.

  Włochy

  Firma S.R.A. EREDI SCHIAVONI ANTONIO DI SCHIAVONI MAURO E C. S.A.S., roku i działającą w sektorze Automaty sprzedające i dystrybutory. Jest również obecna w dziedzinach Automaty do rozmieniania pieniędzy, Automaty sprzedające żywność, Automaty do rozmieniania pieniędzy, i Automaty sprzedające żywność. Ma siedzibę w Quartu Sant'elena, Włochy.

 10. DIBA 70 DISTRIBUTORI PROFESSIONISTI

  Włochy

  Firma DIBA 70 DISTRIBUTORI PROFESSIONISTI, roku i działającą w sektorze Automaty sprzedające i dystrybutory. Jest również obecna w dziedzinach Naprawa maszyn i sprzętu użytkowego, Automaty do rozmieniania pieniędzy, Naprawa maszyn i sprzętu użytkowego, i Automaty do rozmieniania pieniędzy. Ma siedzibę w San Gimignano, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo