• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • audio i wideo - sprzęt profesjonalny

Wyniki dla

Audio i wideo - sprzęt profesjonalny - Import eksport

 1. CAMALEÓN CINEMA SERVICES SL

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Firma CAMALEÓN CINEMA SERVICES SL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Audio i wideo - sprzęt profesjonalny. Jest również obecna w dziedzinach Produkcja filmowa, Akcesoria do audio i wideo, Kamery filmowe, Telewizja - produkcja i dystrybucja, Statywy kamer i aparatów, Obiektywy fotograficzne, firmy produkcyjne, Produkcja filmowa, i Akcesoria do audio i wideo. Ma siedzibę w Alcobendas (madrid), Hiszpania.

 2. EIKONOS SERVICIOS AUDIOVISUALES

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Firma EIKONOS SERVICIOS AUDIOVISUALES, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Audio i wideo - sprzęt profesjonalny. Jest również obecna w dziedzinach instalacje audiowizualne, wynajem sprz?tu audiowizualnego, urządzenia audiowizualne, i technologia audiowizualna. Ma siedzibę w Cornella De Llobregat-Barcelona, Hiszpania.

 3. VIDEODESK STUDIO LIGHTBOARD

  Niemcy

  Firma "Video Doska" jest producentem przezroczystych tablic świetlnych do nauczania na odległość i e-learningu oraz dostawcą profesjonalnego sprzętu video dla studiów. Przezroczyste tablice świetlne firmy „Video Doska” są wygodne do nagrywania lekcji wideo na potrzeby szkoleń handlowych, prezentacji i prowadzenia wideokonferencji. Dodatkowo firma oferuje wyposażenie pod klucz studiów wideo w profesjonalne zestawy sprzętu audio i wideo: tablice świetlne, kamery wideo 4K i FullHD, nagłośnienie, monitory dla lektora i operatora, światła LED, tła czarne i kolorowe, system przełączania, teleprompter. Firma produkuje szkło do nauki od 2016 roku. Zaletą tej audiowizualnej pomocy dydaktycznej jest prostota użycia. Firma „Video Doska” z sukcesem wyposażyła dziesiątki e-szkoleniowych studiów wideo w Rosji i Azji Środkowej. Firma nie tylko oferuje dostawę tablic świetlnych i sprzętu do nagrywania lekcji wideo, ale również poszukuje franczyzobiorców na całym świecie.

 4. PA-WORLD GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Jesteśmy specjalistami w dziedzinie profesjonalnej techniki nagłośnień PA, sprzętów dla DJ-ów, słuchawek dla DJ-ów, techniki studyjnej, instrumentów muzycznych DIMAVERY oraz konwencjonalnej techniki oświetleniowej, efektów świetlnych LED & COB, oświetlenia i efektów dekoracyjnych, sterowania oświetleniem & oprogramowaniem, techniki wideo, laserów widowiskowych & laserów RGB, wytwornic mgły i akcesoriów, jak Racks & Cases, statywów, kabli & adapterów. Nasze produkty: usługi disk jockeya, displeje diodowe, technika oświetlenia imprez, technika wideo, instrumenty muzyczne, instalacje nagłośnieniowe, instalacje nagłośnieniowe, technika imprez, kolumny głośnikowe, technika oświetleniowa LED

 5. WEBTVLIVE

  Luksemburg

  WebTVLive to profesjonalna platforma transmisji w Internecie na żywo wideo wysokiej rozdzielczości. Usługa hostingu serwerów przeznaczona dla transmisji strumieni wideo, nie tylko dokonuje transmisji na żywo, lecz także w trybie VOD (wideo na żądanie). Usługę tę proponuje integrator C2D System House, którego prywatna chmura (private cloud) gwarantuje całodobową dostępność 24/24.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. LAMPOPROJEKT - PROJEKTORY

  Polska

  Firma Lampoprojekt jest głównym i najlepszym dystrybutorem i sprzedawcą rzutników w Warszawie. Oferujemy Państwu profesjonalne i kompleksowe usługi. Są to między innymi doradztwo i sprzedaż, okresowe przeglądy mechaniczne, naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne, kompleksowy serwis, a także serwis lamp. Prowadzimy również sprzedaż oryginalnych części zamiennych oraz serwis, wymianę i sprzedaż elementów rzutnika. Gwarantujemy najwyższą jakość wykonywanych usług.

 2. ASLANIS EVENTS - SOUND & LIGHTING RENTAL

  Grecja

  Firma ASLANIS EVENTS - SOUND & LIGHTING RENTAL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Sztuka – przybory i materiały piśmienne. Jest również obecna w dziedzinach Audio i wideo - sprzęt profesjonalny, i Audio i wideo - sprzęt profesjonalny. Ma siedzibę w Athens, Grecja.

 3. AVANTI! PRODUCCIONES

  Argentyna

  Firma AVANTI! PRODUCCIONES, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Audio i wideo - sprzęt profesjonalny. Ma siedzibę w Gral. San Martín, Buenos Aires, Argentyna.

 4. EVENTI-X GROUP SRL

  Włochy

  Firma EVENTI-X GROUP SRL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Koncerty i spektakle - organizacja. Jest również obecna w dziedzinach Audio i wideo - sprzęt profesjonalny, Audio i wideo - sprzęt profesjonalny, usługi światło i dźwięk dla spektakli, audiowizualny, i audio - video - lightning. Ma siedzibę w Anagni, Włochy.

 5. KVM-TEC ELECTRONIC GMBH

  Austria

  Firma KVM-TEC ELECTRONIC GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Systemy audiowizualne. Jest również obecna w dziedzinach Audio i wideo - sprzęt profesjonalny, i Audio i wideo - sprzęt profesjonalny. Ma siedzibę w Tattendorf, Austria.

 1. MESS.O.S EXHIBITIONS & EVENTS

  Niemcy

  Firma MESS.O.S EXHIBITIONS & EVENTS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Audio i wideo - sprzęt profesjonalny. Jest również obecna w dziedzinach audio - video - lightning, projektowanie i budowa stoisk, i congresses, conferences, receptions - organisation and services. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 2. CREATIVE TECHNOLOGY SPAIN

  Hiszpania

  Firma CREATIVE TECHNOLOGY SPAIN, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Audio i wideo - sprzęt profesjonalny. Jest również obecna w dziedzinach urządzenia audiowizualne, i wynajem kamer. Ma siedzibę w Hospitalet De Llobregat, Hiszpania.

 1. AV RENTAL EUROPE GMBH

  Zjednoczone Królestwo

  Firma AV RENTAL EUROPE GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Audio i wideo - sprzęt profesjonalny. Jest również obecna w dziedzinach wynajem sprzętu audiowizualnego, profesjonalne kamery wideo, wynajem urządzeń oświetleniowych do wydarzeń ogólnych, i projektory audiowizualne. Ma siedzibę w London, Zjednoczone Królestwo.

 2. AED GROUP

  Belgia

  Firma AED GROUP, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Audio i wideo - sprzęt profesjonalny. Jest również obecna w dziedzinach Nagłaśnianie - instalacje profesjonalne, Studia telewizyjne i filmowe, systemy audiowizualne, wynajem wyposażenia audiowizualnego, Nagłaśnianie - instalacje profesjonalne, i Studia telewizyjne i filmowe. Ma siedzibę w Willebroek, Belgia.

 3. AVS GROUP

  Włochy

  Firma AVS GROUP, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Audio i wideo - sprzęt profesjonalny. Jest również obecna w dziedzinach wynajem instalacji audio świetlnych wideo. Ma siedzibę w Roma, Włochy.

 4. STAGE CONNECTIONS

  Zjednoczone Królestwo

  Firma STAGE CONNECTIONS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Audio i wideo - sprzęt profesjonalny. Ma siedzibę w Nottingham, Zjednoczone Królestwo.

 5. AUDIOVISUAL LINE COMMUNICATION SERVICES LTD

  Hiszpania

  Firma AUDIOVISUAL LINE COMMUNICATION SERVICES LTD, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Audio i wideo - sprzęt profesjonalny. Jest również obecna w dziedzinach urządzenia i instalacje dźwiękowe na targi, ekspozycje i kongresy. Ma siedzibę w Madrid, Hiszpania.

 6. PRINT FÊNIX EQUIPAMENTOS PARA COMUNICAÇÃO VISUAL

  Brazylia

  Firma PRINT FÊNIX EQUIPAMENTOS PARA COMUNICAÇÃO VISUAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Audio i wideo - sprzęt profesjonalny. Jest również obecna w dziedzinach prasy cieplne. Ma siedzibę w Ribeirao Preto, Brazylia.

 7. ACUSON

  Włochy

  Firma ACUSON, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Kinematografia, TV, wideo - produkcja i dystrybucja. Jest również obecna w dziedzinach Audio i wideo - sprzęt profesjonalny, Urządzanie stoisk, urządzenia dla targów, ekspozycji i kongresów, Audio i wideo - sprzęt profesjonalny, i przygotowywanie SAL DO KONFERENCJI WIDEO. Ma siedzibę w Torino, Włochy.

 8. DEFINITION AUDIO VISUAL LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma DEFINITION AUDIO VISUAL LTD, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Audio i wideo - sprzęt profesjonalny. Jest również obecna w dziedzinach urządzenia do udźwiękowienia, montaż instalacji konferencyjnych audio, projektory audiowizualne, i profesjonalne projektory wideo. Ma siedzibę w Leeds, Zjednoczone Królestwo.

 1. EXIT AUDIOVISUALES

  Hiszpania

  Firma EXIT AUDIOVISUALES, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wideo - Sprzet Profesjonalny. Jest również obecna w dziedzinach Audio i wideo - sprzęt profesjonalny, urządzenia i instalacje dźwiękowe na targi, ekspozycje i kongresy, wynajem instalacji audio świetlnych wideo, Audio i wideo - sprzęt profesjonalny, i wynajem urządzeń do tlumaczenia kabinowego. Ma siedzibę w Barcelona, Hiszpania.

 2. PIRANHA AUDIO VISUAL

  Zjednoczone Królestwo

  Firma PIRANHA AUDIO VISUAL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Audio i wideo - sprzęt profesjonalny. Jest również obecna w dziedzinach urządzenia audiowizualne, systemy audiowizualne, wynajem i pomoc techniczna w zakresie sprzętu i urządzeń audiowizualnych, i projektory audiowizualne. Ma siedzibę w Crewe, Zjednoczone Królestwo.

 3. DEVS AV RENTAL COMPANY SPAIN & PORTUGAL

  Hiszpania

  Firma DEVS AV RENTAL COMPANY SPAIN & PORTUGAL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Audio i wideo - sprzęt profesjonalny. Ma siedzibę w Barcelona, Hiszpania.

 4. CEOTRONICS S.L.

  Hiszpania

  Firma CEOTRONICS S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Audio i wideo - sprzęt profesjonalny. Jest również obecna w dziedzinach systemy połączenia własnego (pcs), i systemy komunikacji. Ma siedzibę w Madrid, Hiszpania.

 5. ANOVO

  Belgia

  Firma ANOVO, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Dźwiękowy sprzęt profesjonalny. Jest również obecna w dziedzinach Hi-fi - aparatura audio stereofoniczna, Aparaty telewizyjne i radiowe, magnetowidy, Audio i wideo - sprzęt profesjonalny, Magnetofony, magnetowidy i akcesoria, Hi-fi - aparatura audio stereofoniczna, Aparaty telewizyjne i radiowe, magnetowidy, Audio i wideo - sprzęt profesjonalny, i Magnetofony, magnetowidy i akcesoria. Ma siedzibę w Houdeng-Goegnies, Belgia.

 6. OMEGA PRODUCTIONS

  Belgia

  Firma OMEGA PRODUCTIONS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Audio i wideo - sprzęt profesjonalny. Jest również obecna w dziedzinach Nagłaśnianie - instalacje profesjonalne, Audiowizualne metody prezentacji - urządzenia i materiały, wynajem instalacji audio świetlnych wideo, Nagłaśnianie - instalacje profesjonalne, simultaneous translation services, i Audiowizualne metody prezentacji - urządzenia i materiały. Ma siedzibę w Marcinelle, Belgia.

 7. M2M

  Belgia

  Firma M2M, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Audio i wideo - sprzęt profesjonalny. Jest również obecna w dziedzinach Pulpity montażowe dźwięku, korektor, procesory audio, Power Inverter, i Pulpity montażowe dźwięku. Ma siedzibę w Fleurus, Belgia.

 8. DORIER

  Szwajcaria

  Firma DORIER, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Audio i wideo - sprzęt profesjonalny. Ma siedzibę w Geneva, Szwajcaria.

 9. ANTONIO J. DE OLIVEIRA

  Portugalia

  Firma ANTONIO J. DE OLIVEIRA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Audio i wideo - sprzęt profesjonalny. Jest również obecna w dziedzinach urządzenia audio. Ma siedzibę w Venda Do Pinheiro, Portugalia.

 10. LLOGUING.COM

  Hiszpania

  Firma LLOGUING.COM, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Audio i wideo - sprzęt profesjonalny. Jest również obecna w dziedzinach wynajem wyposażenia audiowizualnego, głośniki, wynajem projektora wideo, i urzadzenia oświetleniowe dla dyskotek i sal widowiskowych. Ma siedzibę w Granollers, Hiszpania.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Audio i wideo - sprzęt profesjonalny - Import eksport

Liczba wyników

3234 Przedsiębiorstwa