• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • asfalt naftowy

Wyniki dla

Asfalt naftowy - Import eksport

 1. IMERYS METALCASTING GERMANY GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma IMERYS METALCASTING GERMANY GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Asfalt naftowy. Ma siedzibę w Dortmund, Niemcy.

 2. BORNIT-WERK ASCHENBORN GMBH

  Niemcy

  Jako przedsiębiorstwo z tradycjami i ponad 145-letnią historią firma BORNIT-Werk Aschenborn GmbH stale rozszerza zakres swojej działalności. Przedsiębiorstwo z Zwickau jest obecne na całym rynku niemieckim ze swoją kompletną ofertą handlową chemii budowlanej do ochrony oraz naprawy fundamentów, fasady i dachu. Wywodzące się z asfaltowni „Zwickauer Dachpappen- und Asphaltfabrik“ (założonej w roku 1868 przez Alwina Aschenborna) przedsiębiorstwo prowadzone w piątej generacji rozwinęło się do nowoczesnego średniego przedsiębiorstwa przemysłowego. Po nacjonalizacji w roku 1972 i zmiany nazwy firmy na „VEB Bitumen-Chemie Zwickau“ firma BORNIT® została zreprywatyzowana w roku 1990 jako jedno z pierwszych saksońskich przedsiębiorstw. Reorganizacja, zmiana orientacji i milionowe inwestycje sprawiły, że BORNIT® jest jednym z producentów najnowocześniejszych produktów chemii budowlanej.

 3. EM.CO.BIT. - TROPEANO & C. SAS

  Włochy

  EM.CO.BIT posiada duże doświadczenie w sektorze wykonania nawierzchni asfaltowych dróg oraz prac urbanistycznych. Firma prowadzi działalność w zakresie realizacji i konserwacji nawierzchni dróg z wykorzystaniem produktów specjalnych, takich jak asfalt naftowy, powłoki asfaltowe, smoła drogowa i asfalt na nawierzchnie drenażowe.

 4. LAUDEN KLEER COMMUNICATIONS SRL

  Rumunia

  Firma LAUDEN KLEER COMMUNICATIONS SRL, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Asfalt naftowy. Jest również obecna w dziedzinach Rafinowany olej słonecznikowy, Olej rzepakowy, olej słonecznikowy, i antracyt. Ma siedzibę w Bucuresti, Rumunia.

 5. SICIT BITUMI

  Włochy

  Firma SICIT BITUMI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Asfalt naftowy. Jest również obecna w dziedzinach konglomeraty bitumiczne. Ma siedzibę w Este, Włochy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. BAKHTAR BITUMEN INDUSTRIAL GROUP

  Irak

  Firma BAKHTAR BITUMEN INDUSTRIAL GROUP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Asfalt naftowy. Jest również obecna w dziedzinach asfalt utleniony. Ma siedzibę w Kermanshah, Irak.

 2. NIKAN WEST GILSONITE COMPANY

  Iran

  Firma NIKAN WEST GILSONITE COMPANY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Asfalt naftowy. Ma siedzibę w Tehran, Iran.

 3. JSC SEPO NOVUS

  Hiszpania

  Firma JSC SEPO NOVUS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Asfalt naftowy. Jest również obecna w dziedzinach asfalt drogowy, bitum, bitum naftowy, i asfalt utleniony. Ma siedzibę w Barcelona, Hiszpania.

 4. JSLL SAMSONOV&KNUDSEN

  Białoruś

  Firma JSLL SAMSONOV&KNUDSEN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Asfalt naftowy. Jest również obecna w dziedzinach bitum. Ma siedzibę w Gomel, Białoruś.

 5. PETRO TAR KIMIYA CO. (PETRO TAR CO.)

  Iran

  Firma PETRO TAR KIMIYA CO. (PETRO TAR CO.), jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Asfalt naftowy. Ma siedzibę w Eshtehard-Alborz, Iran.

 1. IMPRESA BONVICINI

  Włochy

  Firma IMPRESA BONVICINI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Remonty i renowacje. Jest również obecna w dziedzinach Asfalt naftowy, asfalt naftowy, firmy budowlane, Asfalt naftowy, i stolarz. Ma siedzibę w Vigolzone, Włochy.

 2. JAHANGHIRPARS

  Iran

  Firma JAHANGHIRPARS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Asfalt naftowy. Ma siedzibę w Esfahan, Iran.

 1. A.N.C WATERPROOFING INDUSTRIES LTD.

  Cypr

  Firma A.N.C WATERPROOFING INDUSTRIES LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pokrycia dachowe. Jest również obecna w dziedzinach Tynki, fugi, masy plastyczne i uszczelniające, Uszczelniające masy plastyczne w budownictwie, Asfalt naftowy, Tynki, fugi, masy plastyczne i uszczelniające, Uszczelniające masy plastyczne w budownictwie, wyznaczanie sygnalizacji poziomej na drogach i autostradach, i Asfalt naftowy. Ma siedzibę w Paphos, Cypr.

 2. HOOGMARTENS WEGENBOUW

  Belgia

  Firma HOOGMARTENS WEGENBOUW, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Drogi - budowa. Jest również obecna w dziedzinach Asfalt naftowy, asfaltowanie, Asfalt naftowy, i roboty drogowe. Ma siedzibę w Opglabbeek, Belgia.

 3. TBV SPEZIALTRANSPORTE BAUMASCHINENVERLEIH GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma TBV SPEZIALTRANSPORTE BAUMASCHINENVERLEIH GMBH & CO. KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Asfalt naftowy. Ma siedzibę w Bindlach, Niemcy.

 4. PARSBITUMEN COMPANY

  Iran

  Firma PARSBITUMEN COMPANY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Asfalt naftowy. Ma siedzibę w Kermanshah, Iran.

 5. DEUTAG GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma DEUTAG GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Surowce i materiały budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Marmur i kamień naturalny, Asfalt naftowy, Drewno surowe, Drewno tarcicowe i konserwowane, Marmur i kamień naturalny, Asfalt naftowy, Drewno surowe, i Drewno tarcicowe i konserwowane. Ma siedzibę w Ilsede, Niemcy.

 6. CTS BITUMEN GMBH

  Niemcy

  Firma CTS BITUMEN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Surowce i materiały budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Marmur i kamień naturalny, Asfalt naftowy, Drewno surowe, Drewno tarcicowe i konserwowane, Marmur i kamień naturalny, Asfalt naftowy, Drewno surowe, i Drewno tarcicowe i konserwowane. Ma siedzibę w Buch, Niemcy.

 7. STRATEX SA

  Szwajcaria

  Firma STRATEX SA, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Chemia nieorganiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne. Jest również obecna w dziedzinach Chemia organiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Asfalt naftowy, Roboty publiczne - przedsiębiorstwa budowlane, Drogowe materiały budowlane, Chemia organiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Asfalt naftowy, Roboty publiczne - przedsiębiorstwa budowlane, i Drogowe materiały budowlane. Ma siedzibę w Delémont, Szwajcaria.

 8. BITAREL

  Białoruś

  Firma BITAREL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Asfalt naftowy. Jest również obecna w dziedzinach bitum naftowy. Ma siedzibę w München, Białoruś.

 1. LIESEN PRODUKTIONS- UND HANDELSGES.M.B.H.

  Austria

  Firma LIESEN PRODUKTIONS- UND HANDELSGES.M.B.H., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Paliwa - pochodne ropy naftowej i dodatki do paliw. Jest również obecna w dziedzinach Asfalt naftowy, Roboty publiczne - przedsiębiorstwa budowlane, Koleje - układanie i konserwacja, Cement i dodatki, Asfalt naftowy, Roboty publiczne - przedsiębiorstwa budowlane, Koleje - układanie i konserwacja, i Cement i dodatki. Ma siedzibę w Lannach, Austria.

 2. KUTTER GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma KUTTER GMBH & CO. KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Maszyny budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Asfalt naftowy, Roboty budowlane ciężkie, Prace budowlane wykończeniowe, Roboty publiczne - przedsiębiorstwa budowlane, Asfalt naftowy, Roboty budowlane ciężkie, Prace budowlane wykończeniowe, i Roboty publiczne - przedsiębiorstwa budowlane. Ma siedzibę w Markranstädt, Niemcy.

 3. LIEFERASPHALT GES.MBH & CO OG

  Austria

  Firma LIEFERASPHALT GES.MBH & CO OG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rudy żelaza i metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Piasek i żwir, Marmur i kamień naturalny, Chemia nieorganiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Asfalt naftowy, Piasek i żwir, Marmur i kamień naturalny, Chemia nieorganiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, i Asfalt naftowy. Ma siedzibę w Villach, Austria.

 4. ALL IN MANAGMENT GMBH

  Niemcy

  Firma ALL IN MANAGMENT GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Asfalt naftowy. Jest również obecna w dziedzinach Materiały do dróg publicznych, bitum naftowy, i asfalt drogowy. Ma siedzibę w Düren, Niemcy.

 5. C. HASSE & SOHN INH. E. RÄDECKE KG

  Niemcy

  Firma C. HASSE & SOHN INH. E. RÄDECKE KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drogowe materiały budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Ciepłochronne zaprawy murarskie, Izolacja termiczna - materiały, Asfalt naftowy, Rudy żelaza i metali kolorowych, Ciepłochronne zaprawy murarskie, Izolacja termiczna - materiały, Asfalt naftowy, i Rudy żelaza i metali kolorowych. Ma siedzibę w Uelzen, Niemcy.

 6. KUTTER GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma KUTTER GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Budownictwo przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Asfalt naftowy, Roboty budowlane ciężkie, Prace budowlane wykończeniowe, Roboty publiczne - przedsiębiorstwa budowlane, Asfalt naftowy, Roboty budowlane ciężkie, Prace budowlane wykończeniowe, i Roboty publiczne - przedsiębiorstwa budowlane. Ma siedzibę w Adelsdorf, Niemcy.

 7. ATLAS OIL

  Iran

  Firma ATLAS OIL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Asfalt naftowy. Ma siedzibę w Tehran, Iran.

 8. HEVEASOL BAUTENSCHUTZ ALDINGER GMBH

  Niemcy

  Firma HEVEASOL BAUTENSCHUTZ ALDINGER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Asfalt naftowy. Ma siedzibę w Dahlen, Niemcy.

 9. MTF

  Iran

  Firma MTF, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Asfalt naftowy. Ma siedzibę w Tehran, Iran.

 10. SAMMELSTIFTUNG VERGLEICH

  Swaziland

  Firma SAMMELSTIFTUNG VERGLEICH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Asfalt naftowy. Ma siedzibę w Zurich, Swaziland.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo