• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • artykuły pogrzebowe

Wyniki dla

Artykuły pogrzebowe - Import eksport

 1. REGION K

  Rosja

  Region K jest producentem granitowych płyt nagrobnych, tablic pomnikowych, steli, piedestałów, pojemników na kwiaty, wazonów i innych akcesoriów pogrzebowych. Przedsiębiorstwo wytwarza wysokiej jakości produkty z gabro-diabazy z Karelii, Vingo, Dymovsky, a także granitu Mansurovsky: tradycyjne płyty prostokątne do granitowych pomników; ogrodzenia granitowe; kompleksy memoriałowe; wazony i kule granitowe. Region K oferuje ponadto dostawy hurtowe płytek granitowych, kostki brukowej, płyt brukowych, a także innych artykułów i materiałów budowlanych z granitu. Region K wyróżnia się swoimi wysokiej jakości produktami: polerowany granit jest bez zarysowań, nie ma pęknięć, odprysków, ani nacięć. Wszystkie materiały budowlane i produkty funeralne mają precyzyjny kształt i wymiary. Kontrola jakości jest przeprowadzana na wszystkich etapach, od cięcia po końcowe pakowanie. Region K jest zespołem fachowców z zakresu obróbki kamienia! Rozsądnie wykorzystujemy naturalne zasoby z Karelii i wytwarzamy produkt satysfakcjonujący naszych klientów.

 2. ZAKŁAD POGRZEBOWY ANUBIS

  Polska

  Anubis świadczy kompleksowe usługi funeralne. Wierzymy, że dzięki naszej pomocy ostatnie pożegnanie może stać się mniej bolesnym, godnym i należycie kontemplowanym przeżyciem. Dlatego do naszej pracy podchodzimy z należytą uwagą i precyzją – traktujemy ją jak misję, a nie zbiór pustych i nic nie znaczących obowiązków. Najistotniejszym i najbardziej niewdzięcznym, związanym z organizacją pochówku, elementem są formalności urzędowe, kontakty z właściwymi instytucjami i prywatnymi firmami, regulacja licznych zobowiązań. Nasza firma podejmie się wszystkich związanych z tą sferą działań. Doskonała znajomość aktualnych przepisów i sposobów działania to najlepsza gwarancja szybkości i skuteczności wszystkich naszych starań. Kompleksowa, oferowana przez nas obsługa pogrzebu obejmuje przygotowanie ciała, przewóz zwłok w kraju i za granicą, kremacje, organizację uroczystości pogrzebowych dla najbliższych przyjaciół i rodziny, ekshumacje na terenie Polski i za granicą.

 3. ORKUS. ZAKŁAD POGRZEBOWY

  Polska

  Zakład pogrzebowy ORKUS działa w Szczecnie nieprzerwanie od 1995 roku pomagając żałobnikom w smutnych chwilach godnie pożegnać bliskie im osoby. Posiadamy wykwalifikowany i odpowiedzialny personel, który zapewnia należytą i podniosłą oprawę pogrzebu. Nasza oferta obejmuje również całodobowy transport zwłok nie tylko na terenie Szczecina, ale także w całej Polsce i za granicą. Oferujemy pomoc w organizacji styp i przyjęć żałobnych, zapewniając równocześnie przewóz autokarem dla uczestników pogrzebu. Na życzenie klientów organizujemy uroczystości pogrzebowe w obrządkach różnych religii, a także pochówki świeckie, przy udziale Mistrza Ceremonii. Pomagamy także w dopełnieniu wszelkich koniecznych formalności związanych z pochówkiem. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów wprowadziliśmy usługę odbywającej się na żywo internetowej relacji z ceremonii pogrzebowej. Zakład pogrzebowy w swej ofercie posiada szeroki asortyment akcesoriów pogrzebowych, trumien, urn oraz nagrobków,

 4. MARMOSTIL MANCIN GINO DI FIETTA MARINELLA E C. SAS

  Włochy

  Zlokalizowana w Pawie, firma Marmostil prowadzona przez Mancina Gino i Fietta Marinella zajmuje się obróbką marmuru. Przez wiele lat naszej działalności w sektorze zawsze cechowały nas wysokie umiejętności, doświadczenie i profesjonalizm. Marmostil specjalizuje się w rzemiośle nagrobkowym i proponuje szeroki wybór produktów w różnych zakresach cenowych, w różnej kolorystyce oraz tematyce. Nasza firma realizuje również zlecenia wysokiej jakości według projektu. Marmostil zajmuje się w szczególności kamieniami nagrobkowymi i marmurem.

 5. RENIO

  Polska

  Jesteśmy dostawcą trumien. Stworzyliśmy asortyment składający się z ekskluzywnych, nowoczesnych i klasycznych trumien w przystępnej cenie. Jesteśmy bezpośrednim producentem. Produkujemy trumny i urny pogrzebowe. Nasza firma istnieje od 15 lat. Posiadamy trumny nowoczesne, amerykańskie i tradycyjne. Są one standardowo wyposażone w satynowe i poduszki, ale wszystko można dostosować do potrzeb klienta. Rozmiar wewnętrzny (dł.) 195 cm x (szer.) 55 cm, ale może się różnić w zależności od kształtu skrzyni: prostokąta, ośmiokąta, sarkofagu, ale wszystko można dostosować do potrzeb klienta.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. COCCATO & MEZZETTI SRL

  Włochy

  Od roku 1978, nasze przedsiębiorstwo produkuje, wprowadza na rynek i rozprowadza artykuły dla struktur publicznych, szpitali i zakładów pogrzebowych.

 2. INZEIN

  Hiszpania

 3. GUSTAV MICHEL GMBH & CO. KG

  Niemcy

 4. REAL VOTIVA S.R.L.

  Włochy

 5. WEIHER GMBH

  Niemcy

 1. CLARIUS DI PEPA GIULIANO

  Włochy

 2. MELKA COFFIN

  Turcja

 1. BESTATTUNGEN REINDERS

  Niemcy

 2. CAGE MEMORIAL CHAPEL FUNERAL & CREMATION SERVICES, INC.

  Stany Zjednoczone

 3. FUNERO FUNERAL WHOLESALER

  Polska

 4. UNIK AFSKED

  Dania

 5. IVC SRL

  Włochy

 6. LES ATELIERS JULES DEWAELE

  Belgia

 7. POR SIEMPRE

  Hiszpania

 8. UC-CONVENTS

  Belgia

 1. DESMETS ET FILS

  Belgia

 2. CARACTERES MB

  Belgia

 3. UITVAARTVERZORGING EDDY HEIREMANS

  Belgia

 4. FULL CIRCLE FUNERALS GUISELEY

  Zjednoczone Królestwo

 5. FUNÉR'ANIMAL

  Francja

 6. TIMO FISCHER TRAUERWAREN

  Niemcy

 7. FUNERARIA RAMÓN CANO

  Hiszpania

 8. ARTIS FUNERAIRES

  Francja

 9. ADELMAC - URNAS MACEDO UNIPESSOAL LDA

  Portugalia

 10. BEGRAFENISONDERNEMING VUYLSTEKE

  Belgia

Filtry

Wyniki dla

Artykuły pogrzebowe - Import eksport

Liczba wyników

785 przedsiębiorstwa