• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • aprowizacja statków

Wyniki dla

Aprowizacja statków - Import eksport

 1. MEC CONTAINER SAFETY SYSTEMS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Od 1988 roku MEC dostarcza rozwiązania, które zwiększają bezpieczeństwo, niezawodność i wydajność przewozu ładunków na kontenerowcach i statkach typu Roll-on-/Roll-off. Wierzymy, że kompetencja i pasja w połączeniu z elastycznością i wysoką jakością usług to niezbędne podstawy, aby sprostać globalnym wyzwaniom i zapewnić odniesienie sukcesu w przyszłości. Z naszych lokalizacji w Hamburgu i Singapurze zapewniamy naszym klientom wysoce efektywne wsparcie i obsługę posprzedażną na całym świecie. Oferujemy szeroką gamę produktów uzupełnioną bogatym wachlarzem usług wspierających. Certyfikacja zgodna w ISO 9001 i innymi obowiązującymi normami zapewnia, że nasi pracownicy utrzymują stałą, wysoką jakość oferowanych przez nas produktw i usług. Klienci korzystają z podejścia MEC na zasadzie „One-Stop-Shop“ polegającej na kompleksowej obsłudze, która obejmuje wstępną "burzę mózgów", projektowanie, prototypowanie, produkcję, kontrolę jakości i transport – ze wsparciem i odpowiedzialnością z jednego źródła. Oprócz standardowych produktów mocujących oferujemy również rozwiązania niestandardowe, dostosowane do wymagań użytkowników.

 2. SEC SHIP'S EQUIPMENT CENTRE BREMEN GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  SEC uznawana jest aktualnie za wiodącego na rynku producenta w dziedzinie mocowań kontenerowych. Doskonałe połączenie własnego wyposażenia projektowego i inżynieryjnego wraz z naszym wyjątkowym zrozumieniem produkcji i usług właściwych dla naszej branży, czyni z SEC najważniejszego i najlepszego partnera dla stoczni i właścicieli. SEC może być Twoim partnerem w planowaniu projektów konstrukcyjnych. Oprócz dostarczania hardware armatorom oferujemy im różnorodne usługi, aby pomóc w znalezieniu najbezpieczniejszego i najbardziej wydajnego rozwiązania. Bez względu na to, czy zwrócą się o to stocznie czy właściciele, SEC może od samego początku opracowywać koncepcje i gotowe rozwiązania. Koncepcje proponowane przez SEC to budowa statku wokół ładunku. Sieć firm, partnerów i udziałowców SEC zapewnia najlepszą obsługę naszych klientów na całym świecie.

 3. SPARE NAV.I. E SERVICES

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma SPARE NAV.I. E SERVICES, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Mechanika okrętowa. Jest również obecna w dziedzinach Żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne - wyposażenie i osprzęt, Stocznie - remonty i konserwacja statków, Aprowizacja statków, naprawa silników okrętowych, warsztaty przeglądu instalacji, Żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne - wyposażenie i osprzęt, boat engine accessories, Stocznie - remonty i konserwacja statków, i dostawy dla robót publicznych. Ma siedzibę w Genova, Włochy.

 4. TESSILNAUTICA - TAPPEZZERIE PER LA NAUTICA

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma TESSILNAUTICA - TAPPEZZERIE PER LA NAUTICA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Tkaniny obiciowe. Jest również obecna w dziedzinach Aprowizacja statków, tapety z motywem morskim, wyroby tapicerskie do wyposażenia wnętrz, Aprowizacja statków, i tkaniny dla łodzi. Ma siedzibę w Sanremo, Włochy.

 5. H. LOHMANN SCHIFFS- UND INDUSTRIEBEDARF E.K.

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma H. LOHMANN SCHIFFS- UND INDUSTRIEBEDARF E.K., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Aprowizacja statków. Jest również obecna w dziedzinach Farby i lakiery, książki, liny, instalacje filtrowania wody, tworniki, Farby i lakiery, i przyrządy do metrologii. Ma siedzibę w Haren, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. SCHIAVETTI S.A.S - ACCESSORI PER LA NAUTICA

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma SCHIAVETTI S.A.S - ACCESSORI PER LA NAUTICA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Aprowizacja statków. Jest również obecna w dziedzinach SMALL METAL PARTS, drobnica żelazna, drobnica metalowa, SMALL METAL PARTS, i artykuły metalowe - hurt. Ma siedzibę w Genova, Włochy.

 2. GISATEX GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Podłogi antypoślizgowe, wykładziny ścienne i sufitowe. Producent materacy na zamówienie do łodzi, jachtów, statków, samochodów kempingowych, kamperów i pojazdów ekspedycyjnych. Partner w branży dla budownictwa jachtów i samochodów kempingowych i kamperów. GISATEX®, Niemcy w drugim pokoleniu w zakresie własności rodzinnej. Specjalizuję się w tekstyliach technicznych. 3-częściowa oryginalna DRYWEAVE®, rozciągliwa okładzina ścienna i sufitowa, antypoślizgowa i podłogowa dla statku. Tkaniny obiciowe zewnętrzne. Materace na zamówienie. Ochraniacze na materace Lekkość, mała wysokość. Najlepsze oceny w dziedzinie komfortu leżenia. Portfolio: Portfolio: elementy antypoślizgowe do łodzi: dywany, podłogi, maty, materace; niestandardowe poduszki, tkaniny tapicerskie, dywaniki do łodzi, maty do przyczep i pojazdów kempingowych, wykończenia wnętrz, kleje do łodzi, materace na zamówienie, podkładki na materac Aqua Stop, tkaniny obiciowe zewnętrzne, materace do samochodów kempingowych, elementy służące do wyciszania, materace morskie, dywany na łodzie, maty wentylacyjna, materace jachtowe, tapicerka jachtowa.

 3. TEDIMEX GMBH

  Niemcy

  Witamy na pokładzie! Niemożliwe załatwiamy od ręki – na cuda trzeba trochę poczekać! Działając zgodnie z tym hasłem, od ponad 35 lat cieszymy się zaufaniem znanych przedsiębiorstw żeglugowych, stoczni i armatorów na całym świecie. Nasza oferta obejmuje pełną gamę wysokiej jakości części zamiennych do statków. Przy tym, współpracujemy z renomowanymi producentami. W bardzo krótkim czasie dostarczamy nawet części trudne do zdobycia lub niestandardowe. Nasz serwis części zamiennych może dotrzeć na Państwa statek w dowolnym porcie na świecie. Cieszymy się, że możemy opracowywać dla Państwa rozwiązania optymalne pod względem technicznym i ekonomicznym. Służymy pomocą również w zakresie ochrony środowiska i urządzeń do usuwania rozlewów olejowych. Nasze produkty dostarczamy na całym świecie, oprócz Wspólnoty Niepodległych Państw/ Rosji. Zapytania prosimy przesyłać w języku niemieckim lub angielskim. Nasze produkty: systemy ochrony przeciwsłonecznej do mostków; osprzęt do wyposażenia statków; pokrycia pokładów łodzi i statków; węże kompozytowe; głośniki; Sprzęt ratowniczy itp.

 4. VFR MARINE SERVICE GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Pod jednym dachem pracuje łącznie 16 pracowników - płaska hierarchia i krótkie procesy decyzyjne gwarantują wysoki stopień elastyczności i szybkości. Niezależnie od tego, czy woda jest raczej spokojna czy burzliwa, Grupa VFR zawsze rozwijała się wraz z wymaganiami nowoczesnej żeglugi. Niezawodny i kompetentny partner naszych cenionych klientów, działając na całym świecie w branży zarządzania statkami i w przemyśle stoczniowym, pracujemy zgodnie wartościami hanzeatyckimi, takimi jak niezawodność, zaufanie i uczciwość. VFR Marine Service GmbH & Co. KG wyznacza od 1998 roku własne standardy na rynku elektrotechnicznego wyposażenia statków. KG wyznacza od 1998 roku własne standardy na rynku elektrotechnicznego wyposażenia statków. .Zamόwione dzisiaj, jutro na miejscu! We wszystkim, co robimy, jesteśmy zawsze do dyspozycji naszych klientów. Sprawiamy, że niemożliwe staje się możliwe!

 5. HILBIG GMBH

  Niemcy

  Zawsze szukamy najlepszych rozwiązań, odpowiadających zapotrzebowaniom klientów. Od momentu swojego powstania w 1985 roku, firma Hilbig jest globalnym partnerem w obszarze spawania dla przemysłu stoczniowego i morskiego. Naszym celem jest wspieranie Państwa poprzez nasze opatentowane, innowacyjne produkty, tak, by osiągnęli Państwo przewagę techniczną i czasową nad konkurencją. Spawanie sworzni zastępuje tradycyjne, kosztowne procesy, takie jak perforowanie, wiercenie, gwintowanie, skręcanie, kontrowanie itd. Liczne systemy szybkiego mocowania Hilbig, jak np. mocowanie sufitowe, ścienne i podłogowe; mocowanie izolacji; mocowanie drewnianych pokładów; płyty montażowe; ramy płaskie do elementów elektrycznych; prowadnice do kabli; warstwy antypoślizgowe, opracowano, przy użyciu stali i aluminium, dla potrzeb przemysłu stoczniowego. Indywidualne rozwiązania, odpowiadające specjalnym wymaganiom, są dla nas oczywistością, podobnie jak elastyczność i niezawodność w kwestii dostępności naszych produktów.

 1. VERSILIA MARINE SERVICE

  Włochy

  Dostarczanie sprzętu bezpieczeństwa na pokładzie, pneumatycznych łodzi ratunkowych najlepszych marek - nowych i używanych, akcesoriów do łodzi, pontonów typu Zodiac lub Tender, łodzi pneumatycznych - nowych i używanych, kajaków marki Nova - nowych i używanych, katamaranów nadmuchiwanych Minicat 350/420, sprzętu pokładowego (świecące koła ratunkowe, czerwone światła alarmowe ręczne, urządzenia UKF, itd.), przegląd pasów ratunkowych nadmuchiwanych, ponowne ładowanie i konserwacja gaśnic przenośnych i urządzeń przeciwpożarowych.

 2. ELICE ENTREPOT SA

  Hiszpania

  Firma pochodzenia galicyjskiego założona przez profesjonalistów z 25-letnim doświadczeniem w branży magazynowania i dostaw na statki towarów nietrwałych. Dostawca okrętowy Shipchandler. Dostawy na statki. Import - Eksport.

 1. ENTREPOT NAVAL SL

  Hiszpania

  Dostawcy okrętowi znajdujący się w strefie portowej Bouzas, w gminie Vigo (Pontevedra). Dostawcy statków towarowych w systemie strefy bezcłowej. Każdy rodzaj wyrobów i żywności: głęboko mrożone i suszone. Przynęty do palangry: kałamarnice i makrele. Sprzęt morski, etc.

 2. MASCHINENFABRIK ENGINEERING WORKS K. CHRISTIAN STEEN GMBH + CO KG

  Niemcy

  Firma MASCHINENFABRIK ENGINEERING WORKS K. CHRISTIAN STEEN GMBH + CO KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Aprowizacja statków. Ma siedzibę w Elmshorn, Niemcy.

 3. WESTPORTS

  Gwinea

  Firma WESTPORTS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Frachtowce - transport morski. Jest również obecna w dziedzinach Przedstawicielstwa linii frachtowych, Aprowizacja statków, Spedycja lotnicza, Transport towarów, Przedstawicielstwa linii frachtowych, Aprowizacja statków, Spedycja lotnicza, i Transport towarów. Ma siedzibę w Conakry, Gwinea.

 4. ROPELOCKER

  Zjednoczone Królestwo

  Firma ROPELOCKER, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Siatki, sieci i liny. Jest również obecna w dziedzinach Wspinaczka wysokogórska - sprzęt i wyposażenie, Aprowizacja statków, urządzenia do sal gimnastycznych, Wspinaczka wysokogórska - sprzęt i wyposażenie, zabawki ogrodowe, i Aprowizacja statków. Ma siedzibę w Dawlish, Zjednoczone Królestwo.

 5. FER. NAV. S.R.L.

  Włochy

  Firma FER. NAV. S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Aprowizacja statków. Jest również obecna w dziedzinach akcesoria dla sektora żeglarskiego, akcesoria do łodzi, frobne części okrętowe dla łodzi spacerowych, i przednia szyba statków. Ma siedzibę w Napoli, Włochy.

 6. COSMATOS BROS SHIP SUPPLIES & SERVICES

  Grecja

  Firma COSMATOS BROS SHIP SUPPLIES & SERVICES, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Aprowizacja statków. Jest również obecna w dziedzinach Zaprowiantowanie statków, ZAOPATRZENIE pokładowe, Zaprowiantowanie statków, rolety rzymskie, i zasilanie. Ma siedzibę w Thessaloniki-Greece, Grecja.

 7. HEISENBERG SHIPPING DENIZCILIK GEMI ACENTELIGI LTD

  Turcja

  Firma HEISENBERG SHIPPING DENIZCILIK GEMI ACENTELIGI LTD, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Aprowizacja statków. Jest również obecna w dziedzinach Przedstawicielstwa linii frachtowych, ośrodki wodne, shipping agency, i Przedstawicielstwa linii frachtowych. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 8. BRAVO SHIP SUPPLY

  Bangladesz

  Firma BRAVO SHIP SUPPLY, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Aprowizacja statków. Jest również obecna w dziedzinach Bunkrowanie statków, akcesoria i części zamienne, i Bunkrowanie statków. Ma siedzibę w Chittgong, Bangladesz.

 1. HILIGHT SHIP SERVICES INTERNATIONAL

  Ghana

  Firma HILIGHT SHIP SERVICES INTERNATIONAL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Aprowizacja statków. Jest również obecna w dziedzinach polecenia morskie dla osób trzecich, i Dostawa części mechanicznych do silników okrętowych. Ma siedzibę w Tema, Ghana.

 2. EDWARDO MARINE SERVICES CO.

  Egypt

  Firma EDWARDO MARINE SERVICES CO., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Aprowizacja statków. Jest również obecna w dziedzinach usługi morskie. Ma siedzibę w Port Said, Egypt.

 3. AIRNAVI SHIPCHANDLER SRL

  Włochy

  Firma AIRNAVI SHIPCHANDLER SRL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Aprowizacja statków. Ma siedzibę w Napoli, Włochy.

 4. EURONAV

  Belgia

  Firma EURONAV, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Żegluga morska - linie żeglugi pasażerskiej. Jest również obecna w dziedzinach Aprowizacja statków, Żegluga śródlądowa, Armatorzy - żegluga morska, Żegluga morska - agencje frachtowe, Aprowizacja statków, Żegluga śródlądowa, Armatorzy - żegluga morska, i Żegluga morska - agencje frachtowe. Ma siedzibę w Antwerpen, Belgia.

 5. COASTMARINE SUPPLY

  Algieria

  Firma COASTMARINE SUPPLY, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Aprowizacja statków. Ma siedzibę w Algiers, Algieria.

 6. AB MARINE SHIPPING SA

  Turcja

  Firma AB MARINE SHIPPING SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Aprowizacja statków. Jest również obecna w dziedzinach Wyposażenie pokładowe i morskie, zawory do silników okretowych, wyposażenie cumownicze, i zawory motylkowe. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 7. BANGLADESH SHIP SUPPLY

  Bangladesz

  Firma BANGLADESH SHIP SUPPLY, jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Aprowizacja statków. Ma siedzibę w Chittagong, Bangladesz.

 8. TAREQUE ENTERPRISE

  Bangladesz

  Firma TAREQUE ENTERPRISE, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Aprowizacja statków. Jest również obecna w dziedzinach ZAOPATRZENIE pokładowe. Ma siedzibę w Chittagong, Bangladesz.

 9. GSM PROFI SAT-PHONE.EU

  Niemcy

  Firma GSM PROFI SAT-PHONE.EU, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Telefony satelitarne - usługi. Jest również obecna w dziedzinach Radiokomunikacja - sprzęt i systemy, Aprowizacja statków, wynajem telefonów satelitarnych, Radiokomunikacja - sprzęt i systemy, urządzenia radioamatorskie, i Aprowizacja statków. Ma siedzibę w Trier, Niemcy.

 10. ROYAL WAGENBORG

  Holandia

  Firma ROYAL WAGENBORG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Żegluga morska - linie żeglugi pasażerskiej. Jest również obecna w dziedzinach Aprowizacja statków, Żegluga śródlądowa, Armatorzy - żegluga morska, Żegluga morska - agencje frachtowe, Aprowizacja statków, Żegluga śródlądowa, Armatorzy - żegluga morska, i Żegluga morska - agencje frachtowe. Ma siedzibę w Delfzijl, Holandia.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Aprowizacja statków - Import eksport

Liczba wyników

2808 Przedsiębiorstwa