• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • aplikacje zarządzania relacjami z klientami (crm)

Wyniki dla

Aplikacje zarządzania relacjami z klientami (crm) - Import eksport

 1. SMARTBIT D.O.O.

  Słowenia

  Verified by europages badge

  Firma SMARTBIT D.O.O., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Doradztwo dla przedsiębiorstw. Jest również obecna w dziedzinach Aplikacje zarządzania relacjami z klientami (CRM), Analityka biznesowa, Oprogramowania dla przemysłu, planowanie produkcji, System Zarządzania Magazynem (WMS), oprogramowania aplikacyjne dla przemysłu, oprogramowania aplikacyjne w dziedzinie logistyki, Program do zarządzania relacjami z klientami, i Oprogramowania do logistyki. Ma siedzibę w Lovrenc Na Dravskem Polju, Słowenia.

 2. INTELLIGENT CONCEPTS

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma INTELLIGENT CONCEPTS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Usługi informatyczne. Jest również obecna w dziedzinach Analiza danych, Aplikacje zarządzania relacjami z klientami (CRM), Analiza danych, datacenter, Aplikacje zarządzania relacjami z klientami (CRM), i crm. Ma siedzibę w Garges-Les-Gonesse, Francja.

 3. ARIAH CONCEPT

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma ARIAH CONCEPT, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Doradztwo dla przedsiębiorstw. Jest również obecna w dziedzinach Doradztwo w strategii marketingowej, Usługi informatyczne, Aplikacje zarządzania relacjami z klientami (CRM), seo, konserwacja pomoc informatyczna, Doradztwo w strategii marketingowej, doradztwo i usługi w dziedzinie bezpośredniego marketingu, Doradztwo i strategia w zakresie marketingu / e-marketingu, i centrum pomocy dla klienta. Ma siedzibę w Nice, Francja.

 4. YOURVISION - IT SOLUTIONS SP. Z O.O.

  Polska

  Firma YourVision - IT Solutions oferuje zaawansowany system CRM - służący do zarządzania kontaktami z klientami. Oferowany przez nas system spełnia wszystkie wymogi stawiane przed nowoczesnym oprogramowaniem tego typu. W jego skład wchodzą moduły takie jak: kontakty, finanse, magazyny poczta i wiele więcej. Cechami charakterystycznymi naszych produktów są intuicyjność, łatwość we wdrożeniu oraz dostęp online. Wersje demo cms z pełną funkcjonalnością można przetestować na naszej stronie www na którą zapraszamy serdecznie.

 5. LUCEOS SMART

  Polska

  Luceos Smart to aplikacja dla pracownika terenowego, która usprawnia złożony proces zarządzania. Jest to nasze bestsellerowe oprogramowanie, które występuje w wersji mobilnej jak i webowej. Wszystkie dane, których używamy zapisane są w chmurze, dzięki czemu możemy korzystać z aplikacji z każdego miejsca na ziemi. Urządzanie działa również całkowicie w trybie offline, co dodatkowo podwyższa jego funkcjonalność. Nasz system działa na zasadzie systemów klasy ERP i CRM. Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny, dlatego umożliwiamy wbudowanie wybranych przez klienta modułów i funkcji, których na prawdę potrzebuje. Takie rozwiązanie pozwala na zaproponowanie korzystnej ceny dla klienta i redukcję realizacji zamówienia. Nasza aplikacja dla pracownika terenowego umożliwia m. in. gromadzenie i załączanie dokumentacji elektronicznej, zarządzanie wszystkimi zleceniami i szybkie wykonywanie zleceń, rejestracje czasu pracy naszych pracowników, monitorowanie tras połączonych ze zleceniami, sprawdzenie efektywności wskaźników naszych pracowników, generowanie automatycznych raportów z wyników pracy, monitorowanie wskaźników efektywności wszystkich zleconych zadań. Dodatkowo warto wspomnieć o rozbudowanym panelu do porozumiewania się z klientami drogą elektroniczną. Zapraszamy do sprawdzenia pełnego opisu naszej aplikacji i kontaktu!

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. INFLOW CRM SP. Z O.O.

  Polska

  Oferujemy prosty CRM online w modelu abonamentowym już od 9 zł miesięcznie. Platforma Inflow CRM oferuje m.in. rozwiązania dedykowane wielu branżom w tym m.in: - CRM dla fotowoltaiki. - CRM dla firm szkoleniowych. - CRM dla doradców kredytowych. - CRM dla agentów ubezpieczeniowych. Firmy korzystające z Inflow CRM optymalizują codzienne procesy oraz zwiększają sprzedaż.

 2. NAJLEPSZE APLIKACJE BUKMACHERSKIE.PL

  Stany Zjednoczone

  Chcesz obstawiać ulubione mecze i wydarzenia sportowe na swoim telefonie lub tablecie? Sięgnij po najlepsze na polskim rynku aplikacje bukmacherskie, dzięki którym typowanie stanie się jeszcze sprawniejsze i wygodniejsze! Żeby ułatwić Ci wybór, postanowiliśmy przygotować nasz najbardziej obiektywny ranking aplikacji bukmacherskich. Znajdziesz tutaj tylko i wyłącznie najlepsze aplikacje bukmacherskie przygotowane przez legalnych polskich bukmacherów.

 3. DORMITO.RE - ACCOMMODATE WELL

  Słowenia

  Firma DORMITO.RE - ACCOMMODATE WELL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Turystyka i podróże. Jest również obecna w dziedzinach Aplikacje zarządzania relacjami z klientami (CRM), Usługi hotelarskie, Agroturystyka, Aplikacje do obsługi handlu elektronicznego, Aplikacje zarządzania relacjami z klientami (CRM), Usługi hotelarskie, Agroturystyka, i Aplikacje do obsługi handlu elektronicznego. Ma siedzibę w Ljubljana, Słowenia.

 4. ONEEST - SOFTWARE COMPANY

  Mołdawia

  Firma ONEEST - SOFTWARE COMPANY, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Oprogramowanie zarządzania dla przedsiębiorstw. Jest również obecna w dziedzinach Aplikacje zarządzania relacjami z klientami (CRM), rozwój indywidualnych programów, Oprogramowania dla banków, sektora finansowego i ubezpieczeń, Aplikacje zarządzania relacjami z klientami (CRM), i Outsourcing usługi rozwoju oprogramowania. Ma siedzibę w Chisinau, Mołdawia.

 5. SUNFLOWER COMMUNICATIONS

  Ukraina

  Firma SUNFLOWER COMMUNICATIONS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Programy - doradztwo. Jest również obecna w dziedzinach Aplikacje zarządzania relacjami z klientami (CRM), Zarządzanie przesyłaniem głosu przez IP, i Aplikacje zarządzania relacjami z klientami (CRM). Ma siedzibę w Kiev, Ukraina.

 1. 360 DIGITAL MARKETING IT SERVICES

  Chile

  Firma 360 DIGITAL MARKETING IT SERVICES, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Handel elektroniczny - usługi. Jest również obecna w dziedzinach Marketing online, Aplikacje zarządzania relacjami z klientami (CRM), Marketing online, realizacja animowanych witryn internetowych, i Aplikacje zarządzania relacjami z klientami (CRM). Ma siedzibę w Puerto Varas, Chile.

 2. NOCRM.IO

  Francja

  Firma NOCRM.IO, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Aplikacje zarządzania relacjami z klientami (CRM). Jest również obecna w dziedzinach oprogramowania aplikacyjne dla sektora handlowego, i oprogramowanie erp. Ma siedzibę w Paris, Francja.

 1. ABOWIRE

  Niemcy

  Firma ABOWIRE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Aplikacje zarządzania relacjami z klientami (CRM). Jest również obecna w dziedzinach Automaty operujące monetami, i Automaty operujące monetami. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 2. P4X

  Belgia

  Firma P4X, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Multimedia - usługi Internet i Intranet. Jest również obecna w dziedzinach Internet - punkty usługowe na sieci, Portale na sieci Internetu i Intranetu - realizacja i rozwój, E-mail - usługi, Aplikacje zarządzania relacjami z klientami (CRM), Internet - punkty usługowe na sieci, Portale na sieci Internetu i Intranetu - realizacja i rozwój, E-mail - usługi, i Aplikacje zarządzania relacjami z klientami (CRM). Ma siedzibę w Neuville En Condroz, Belgia.

 3. DISCOVERY INTECH

  Francja

  Firma DISCOVERY INTECH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Aplikacje zarządzania relacjami z klientami (CRM). Jest również obecna w dziedzinach Oprogramowania do zintegrowanego zarządzania - ERP, i Supply Chain Execution (zarządzanie transportem i zapasami). Ma siedzibę w Puteaux, Francja.

 4. B FLOWER

  Francja

  Firma B FLOWER, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kursy handlowe. Jest również obecna w dziedzinach Doradztwo w zarządzaniu, Aplikacje zarządzania relacjami z klientami (CRM), Doradztwo w zarządzaniu, i Aplikacje zarządzania relacjami z klientami (CRM). Ma siedzibę w Cachan, Francja.

 5. CONSOLIDATE SOFTWARE GMBH & CO KG

  Austria

  Firma CONSOLIDATE SOFTWARE GMBH & CO KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Informatyka - oprogramowanie. Jest również obecna w dziedzinach Aplikacje zarządzania relacjami z klientami (CRM), Aplikacje zarządzania relacjami z klientami (CRM), i document filing. Ma siedzibę w Dornbirn, Austria.

 6. SYRCON GMBH

  Niemcy

  Firma SYRCON GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Aplikacje zarządzania relacjami z klientami (CRM). Jest również obecna w dziedzinach Karty klienckie i firmowe, Analityka biznesowa, wzbudzanie wierności klienta, Karty klienckie i firmowe, i Analityka biznesowa. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 7. INDICUS SOFTWARE

  Hiszpania

  Firma INDICUS SOFTWARE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Programowanie komputerowe. Jest również obecna w dziedzinach Aplikacje zarządzania relacjami z klientami (CRM), e-design, i Aplikacje zarządzania relacjami z klientami (CRM). Ma siedzibę w Rivas-Vaciamadrid, Hiszpania.

 8. ACCELERIT SERVICES

  Rumunia

  Firma ACCELERIT SERVICES, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Aplikacje zarządzania relacjami z klientami (CRM). Jest również obecna w dziedzinach software development. Ma siedzibę w Bucharest, Rumunia.

 1. EASI

  Belgia

  Firma EASI, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Informatyka - oprogramowanie. Jest również obecna w dziedzinach Aplikacje zarządzania relacjami z klientami (CRM), Aplikacje zarządzania relacjami z klientami (CRM), bezpieczeństwo informatyczne, i Oprogramowania dla księgowości. Ma siedzibę w Nivelles, Belgia.

 2. VLC - STRATEGIC DIGITAL SOLUTIONS

  Belgia

  Firma VLC - STRATEGIC DIGITAL SOLUTIONS, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Oprogramowanie zarządzania dla przedsiębiorstw. Jest również obecna w dziedzinach Aplikacje zarządzania relacjami z klientami (CRM), Tworzenie i rozbudowywanie oprogramowań, Oprogramowania do zintegrowanego zarządzania - ERP, Oprogramowanie do zarządzania punktami sprzedaży, Aplikacje zarządzania relacjami z klientami (CRM), i Tworzenie i rozbudowywanie oprogramowań. Ma siedzibę w Uccle, Belgia.

 3. KAVKOM

  Francja

  Firma KAVKOM, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Oprogramowanie. Jest również obecna w dziedzinach Aplikacje zarządzania relacjami z klientami (CRM), Telefonia internetowa, telefonia voip, Dostawcy usług VoIP, Aplikacje zarządzania relacjami z klientami (CRM), i Telefonia internetowa. Ma siedzibę w Paris, Francja.

 4. ANODIUS, A.S.

  Słowacja

  Firma ANODIUS, A.S., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Aplikacje zarządzania relacjami z klientami (CRM). Ma siedzibę w Bratislava, Słowacja.

 5. DECONDIA

  Niemcy

  Firma DECONDIA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Tworzenie i rozbudowywanie oprogramowań. Jest również obecna w dziedzinach Aplikacje zarządzania relacjami z klientami (CRM), oprogramowania aplikacyjne dla przedsiębiorstw prywatnych sektora trzeciego, Animacja komputerowa dla stron WWW, i Aplikacje zarządzania relacjami z klientami (CRM). Ma siedzibę w München, Niemcy.

 6. 4C

  Belgia

  Firma 4C, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Direct marketing - agencje doradcze. Jest również obecna w dziedzinach Aplikacje zarządzania relacjami z klientami (CRM), zarządzanie bazami danych, crm, i Aplikacje zarządzania relacjami z klientami (CRM). Ma siedzibę w Mechelen, Belgia.

 7. AARAM GROUP

  Turcja

  Firma AARAM GROUP, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Aplikacje zarządzania relacjami z klientami (CRM). Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 8. FRAGOLAWEB

  Francja

  Firma FRAGOLAWEB, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Aplikacje zarządzania relacjami z klientami (CRM). Ma siedzibę w Vron, Francja.

 9. EBIZSOFT

  Portugalia

  Firma EBIZSOFT, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Oprogramowanie zarządzania dla przedsiębiorstw. Jest również obecna w dziedzinach Aplikacje zarządzania relacjami z klientami (CRM), Program do fakturowania online, oprogramowanie administracyjne, i Aplikacje zarządzania relacjami z klientami (CRM). Ma siedzibę w Cacem, Portugalia.

 10. P-PIT

  Francja

  Firma P-PIT, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Aplikacje zarządzania relacjami z klientami (CRM). Ma siedzibę w Paris, Francja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo