• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • aplikacje do obsługi handlu elektronicznego

Wyniki dla

Aplikacje do obsługi handlu elektronicznego - Import eksport

 1. CYBERNECS

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma CYBERNECS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Portale na sieci Internetu i Intranetu - realizacja i rozwój. Jest również obecna w dziedzinach Rozwój aplikacji mobilnych, Tworzenie stron internetowych, Handel elektroniczny - usługi, Aplikacje do obsługi handlu elektronicznego, Marketing online, projektowanie witryn internetowych, projektant witryn internetowych, strony internetowe, i projektant wityryn sieci www. Ma siedzibę w Bagneux, Francja.

 2. DARMOWE OGŁOSZENIA LOKALNE

  Polska

  malito.pl to portal w którym dodasz darmowe ogłoszenie lokalne w wielu kategoriach takich jak: Motoryzacja, Elektronika, Moda, Nieruchomości czy Wakacje. Dodawanie ogłoszeń jest proste i intuicyjne co pozwala przyspieszyć proces dodawania ogłoszeń lokalnych. Możecie tu dodać ogłoszenie lub znaleźć tysiące ogłoszeń z sąsiedztwa. To najskuteczniejszy serwis ogłoszeniowy w Polsce. Znalezione ogłoszenie można dodać do schowka co sprawia, że w każdej chwili możemy powrócić do wyszukanego ogłoszenia. Nie czekaj! Dodaj ogłoszenie w serwisie malito.pl i sprzedaj swój przedmiot szybko i skutecznie. Najczęściej w serwisie dodawane są darmowe ogłoszenia motoryzacyjne i darmowe ogłoszenia nieruchomości. Wejdź na malito.pl i sprawdź sam!

 3. BELLBOX

  Polska

  Pod adresem bellbox.pl przydatne dla siebie opcje znaleźć mogą zarówno odbiorcy usług kosmetycznych i fryzjerskich, jak i właściciele takich salonów, a więc dostawcy usług tego rodzaju. Kto chce umówić się na wizytę do dobrego fryzjera bądź kosmetyczki, może w łatwy sposób wyszukać najlepsze salony fryzjerskie i kosmetyczne na terenie całego kraju za pomocą wygodnej w obsłudze wyszukiwarki. Posiada ona funkcję określenia daty, a nawet godziny, od razu można zatem umówić wizytę na dogodny dla siebie termin. Kiedy zaś woli się dbać o siebie we własnym zakresie, portal jest doskonałym miejscem do poszukiwania cennych porad na temat dobrego wykonywania makijażu oraz doboru najkorzystniejszych fryzur. Co mogą znaleźć firmy? Oferta kierowana do posiadaczy salonów piękności obejmuje zaś pomoc przy zarządzaniu czasem i rezerwacjami oraz porady dotyczące kierowania takimi miejscami i zwiększania poziomu ich usług. Można bezpłatnie wypróbować system przez miesiąc, a potem wykupić najlepszy dla siebie abonament.

 4. EMTRION GMBH

  Niemcy

  emtrion - your partner for embedded systems! Firma emtrion GmbH z Karlsruhe w Niemczech wspiera klienta krok po kroku, na wszystkich poziomach procesu rozwoju i późniejszej integracji. Oferta obejmuje projektowania sprzętu i oprogramowania, poprzez tworzenie oprogramowania, aż do produkcji seryjnej, made in Germany. Wszystkie standardowe moduły są pin kompatybilne, dzięki czemu użytkownik może łatwo przełączać się między różnymi modułami. Długoterminowa dostępność do 15 lat pozwala na zastosowanie ich, oprócz przemysłu, również w kolejnictwie i inżynierii medycznej.

 5. CODEAGENCY.PL SP. Z O.O.

  Polska

  CodeAgency.pl Sp. z o.o. to miejsce, w którym można zlecić zaprojektowanie aplikacji mobilnej na zamówienie według ścisłych wytycznych. Klient nie musi mieć dokładne pomysłu tego, jak powinno wyglądać i funkcjonować przyszłe oprogramowanie. Wystarczy przekazać swoje potrzeby i oczekiwania, a specjaliści opracują poszczególne rozwiązania oraz przygotują koncepcję narzędzia. Plan zostanie poddany weryfikacji. Zleceniodawca może zgłosić uwagi, zaproponować poprawki, tak, by produkt finalny idealnie pasował zarówno do profilu jego przedsiębiorstwa, jak i grupy swoich potencjalnych odbiorców. Pracę fachowców wyróżnia to, że tworzenie aplikacji dla firm przebiega bardzo starannie. Programiści piszą kod, a następnie przeprowadzają rzetelne testy. Zanim wytwór IT zostanie oddany klientowi, usuwane są wszelkie błędy. Fachowcy tworzą programy na system IOS oraz Android. W katalogu proponowanych usług znajdują się nie tylko aplikacje dla biznesu, ale dostępna jest również możliwość zlecenia zaprojektowania i wykonania nowoczesnej, w pełni profesjonalnej strony internetowej. Jej funkcjonalność, dostępne narzędzia, interfejs oraz szata graficzna będą dopasowane do profilu danej firmy i trendów panujących w branży, w jakiej ona działa. Agencja realizuje też projekty graficzne. Specjaliści opracują pomysł na logo oraz inne motywy budujące identyfikację wizualną marki.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. INFERNONET SP. Z O.O.

  Polska

  Infernonet specjalizuje się w projektowaniu i wdrażaniu zaawansowanych systemów informatycznych na potrzeby biznesu. Nasze produkty są budowane w oparciu o technologie Python ( Framework Django). Zakres oferowanych usług obejmuje tworzenie rozwiązań opartych o serwisy WWW, aplikacje dedykowane, sklepy e-commerce, CRM, integracje z oprogramowaniem zewnętrznym oraz wykorzystujących do swojego działania oprogramowanie Open Source. Naszym celem jest dostarczenie produktu dostosowanego do potrzeb klienta.Zakres oferowanych przez nas usług obejmuje: systemy ERP, systemy magazynowo-sprzedażowe, systemy CRM, aplikacje Mobilne, sklepy internetowe, systemy obsługi klientów, systemy zarządzania treścią, strony firmowe, portale społecznościowe, informacyjne, usługowe, portale korporacyjne, informatyzacja firm (sprzęt, oprogramowanie, prowadzenie szkoleń, doradztwo), outsourcing usług programistycznych.

 2. WMARKET - OPROGRAMOWANIE SKLEPÓW INTERNETOWCYH

  Polska

  Jesteśmy ekspertami w tworzeniu rozwiązań, które przekraczają oczekiwania naszych klientów. Zaawansowane umiejętności, długoletnie doświadczenie oraz zdobyta wiedza z zakresu technologii informatycznych sprawia, że jesteśmy w stanie zaoferować wszystko, co jest konieczne do zbudowania bezpiecznego i w pełni funkcjonalnego sklepu internetowego.

 3. PREMIER INTERNET MOBIL ETICARET VE BILISIM MEDYA HIZMETLERI A.S.

  Turcja

  Witryny internetowe dla handlu elektronicznego, strony internetowe dla branży budowlanej.

 4. EMAKE LIMITED

  Grecja

  Firma EMAKE LIMITED, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Aplikacje do obsługi handlu elektronicznego. Jest również obecna w dziedzinach naprawa komputerów. Ma siedzibę w Athina, Grecja.

 5. DORMITO.RE - ACCOMMODATE WELL

  Słowenia

  Firma DORMITO.RE - ACCOMMODATE WELL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Turystyka i podróże. Jest również obecna w dziedzinach Aplikacje zarządzania relacjami z klientami (CRM), Usługi hotelarskie, Agroturystyka, Aplikacje do obsługi handlu elektronicznego, Aplikacje zarządzania relacjami z klientami (CRM), Usługi hotelarskie, Agroturystyka, i Aplikacje do obsługi handlu elektronicznego. Ma siedzibę w Ljubljana, Słowenia.

 1. CINEMA8

  Zjednoczone Królestwo

  Firma CINEMA8, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Aplikacje do obsługi handlu elektronicznego. Jest również obecna w dziedzinach handel elektroniczny. Ma siedzibę w London, Zjednoczone Królestwo.

 2. VISUAL PUBLINET SL

  Hiszpania

  Firma VISUAL PUBLINET SL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Portale na sieci Internetu i Intranetu - realizacja i rozwój. Jest również obecna w dziedzinach Aplikacje do obsługi handlu elektronicznego, Książki adresowe i promocja stron WWW, Interfacing - strony WWW, Aplikacje do obsługi handlu elektronicznego, i Książki adresowe i promocja stron WWW. Ma siedzibę w Madrid, Hiszpania.

 1. SWIFTERM PREDICTIVE PRODUCT SELECTION

  Zjednoczone Królestwo

  Firma SWIFTERM PREDICTIVE PRODUCT SELECTION, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Marketing online. Jest również obecna w dziedzinach Aplikacje do obsługi handlu elektronicznego, e-marketing, Aplikacje do obsługi handlu elektronicznego, i aplikacja dla handlu elektronicznego. Ma siedzibę w London, Zjednoczone Królestwo.

 2. LOADING

  Hiszpania

  Firma LOADING, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Internet - punkty usługowe na sieci. Jest również obecna w dziedzinach Aplikacje do obsługi handlu elektronicznego, Domeny internetowe, nadawanie nazw i doradztwo, Aplikacje do obsługi handlu elektronicznego, i Domeny internetowe, nadawanie nazw i doradztwo. Ma siedzibę w Orihuela, Hiszpania.

 3. WEBSHOPASSIST

  Rumunia

  Firma WEBSHOPASSIST, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Aplikacje do obsługi handlu elektronicznego. Jest również obecna w dziedzinach Informatyka - oprogramowanie, Zintegrowane pakiety oprogramowań branżowych, Tworzenie i rozbudowywanie oprogramowań, Informatyka - oprogramowanie, Zintegrowane pakiety oprogramowań branżowych, i Tworzenie i rozbudowywanie oprogramowań. Ma siedzibę w Bucuresti, Rumunia.

 4. VIPAT SOFTWARE SOLUTIONS

  Włochy

  Firma VIPAT SOFTWARE SOLUTIONS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Aplikacje do obsługi handlu elektronicznego. Ma siedzibę w Firenze, Włochy.

 5. WEDEALIT.MA

  Maroko

  Firma WEDEALIT.MA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Aplikacje do obsługi handlu elektronicznego. Ma siedzibę w Tanger, Maroko.

 6. BIZVIEW - SISTEMAS E COMUNICAÇÃO, LDA.

  Portugalia

  Firma BIZVIEW - SISTEMAS E COMUNICAÇÃO, LDA., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Portale na sieci Internetu i Intranetu - realizacja i rozwój. Jest również obecna w dziedzinach Aplikacje do obsługi handlu elektronicznego, Website dynamics, rejestracja domen, Aplikacje do obsługi handlu elektronicznego, i Hosting stron internetowych. Ma siedzibę w Vila Nova De Gaia, Portugalia.

 7. MOVILIZATIC

  Hiszpania

  Firma MOVILIZATIC, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Aplikacje do obsługi handlu elektronicznego. Jest również obecna w dziedzinach Marketing online, e-design, i Marketing online. Ma siedzibę w Granada, Hiszpania.

 8. PROGETTOWEBFIRENZE

  Włochy

  Firma PROGETTOWEBFIRENZE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Aplikacje do obsługi handlu elektronicznego. Ma siedzibę w Firenze, Włochy.

 1. SOFTZOLL GMBH & CO.KG

  Niemcy

  Firma SOFTZOLL GMBH & CO.KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Aplikacje do obsługi handlu elektronicznego. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 2. IT-NUNWEILER GMBH

  Niemcy

  Firma IT-NUNWEILER GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Aplikacje do obsługi handlu elektronicznego. Jest również obecna w dziedzinach telefonia voip. Ma siedzibę w Hannover, Niemcy.

 3. CROWDVU

  Zjednoczone Królestwo

  Firma CROWDVU, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Aplikacje do obsługi handlu elektronicznego. Ma siedzibę w Alresford, Zjednoczone Królestwo.

 4. ITIPART GROUP

  Francja

  Firma ITIPART GROUP, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Aplikacje do obsługi handlu elektronicznego. Ma siedzibę w PARIS, Francja.

 5. TRADETICITY LLC

  Chorwacja

  Firma TRADETICITY LLC, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Aplikacje do obsługi handlu elektronicznego. Jest również obecna w dziedzinach Hospitality management, wzbudzanie wierności klienta, i Hospitality management. Ma siedzibę w Sveta Nedelja, Chorwacja.

 6. SERFCOMPANY

  Ukraina

  Firma SERFCOMPANY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Aplikacje do obsługi handlu elektronicznego. Ma siedzibę w Kharkiv, Ukraina.

 7. SYSTANGO

  Zjednoczone Królestwo

  Firma SYSTANGO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Aplikacje do obsługi handlu elektronicznego. Jest również obecna w dziedzinach realizacja stron web, Aplikacje na urządzenia mobilne, Aplikacje Mobile Internet, i projektant wityryn sieci www. Ma siedzibę w Croydon, London, Zjednoczone Królestwo.

 8. MEGAVENTORY

  Stany Zjednoczone

  Firma MEGAVENTORY, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Aplikacje do obsługi handlu elektronicznego. Jest również obecna w dziedzinach oprogramowanie erp. Ma siedzibę w Austin, Stany Zjednoczone.

 9. HELLO WORLD AGENCY

  Maroko

  Firma HELLO WORLD AGENCY, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Aplikacje do obsługi handlu elektronicznego. Ma siedzibę w Marrakech, Maroko.

 10. SOPRANO COMMERCE

  Estonia

  Firma SOPRANO COMMERCE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Aplikacje do obsługi handlu elektronicznego. Ma siedzibę w Tallinn, Estonia.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Aplikacje do obsługi handlu elektronicznego - Import eksport

Liczba wyników

349 Przedsiębiorstwa