• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • aparaty telefoniczne publiczne

Wyniki dla

Aparaty telefoniczne publiczne - Import eksport

 1. BASE

  Belgia

  Firma BASE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Telekomunikacja - sprzęt peryferyjny. Jest również obecna w dziedzinach Telefony komórkowe, Telefony satelitarne - usługi, Aparaty telefoniczne publiczne, Telefony komórkowe, przekaźniki do telefonów, Telefony satelitarne - usługi, i Aparaty telefoniczne publiczne. Ma siedzibę w Bruxelles, Belgia.

 2. HEDENSTED KOMMUNE

  Dania

  Firma HEDENSTED KOMMUNE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Telekomunikacja - sprzęt peryferyjny. Jest również obecna w dziedzinach Aparaty telefoniczne publiczne, i Aparaty telefoniczne publiczne. Ma siedzibę w Hedensted, Dania.

 3. OUBAICHE

  Algieria

  Firma OUBAICHE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Aparaty telefoniczne publiczne. Ma siedzibę w alger, Algieria.

 4. ENTELA SAS

  Francja

  Firma ENTELA SAS, roku i działającą w sektorze Telekomunikacja - sprzęt peryferyjny. Jest również obecna w dziedzinach Aparaty telefoniczne publiczne, i Aparaty telefoniczne publiczne. Ma siedzibę w Mundolsheim, Francja.

 5. IPM PAYPHONE SYSTEMS GMBH

  Niemcy

  Firma IPM PAYPHONE SYSTEMS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Telekomunikacja - sprzęt peryferyjny. Jest również obecna w dziedzinach Aparaty telefoniczne publiczne, i Aparaty telefoniczne publiczne. Ma siedzibę w Frankfurt, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. COMPANIA DE TELEFONIA DE IBIZA SL

  Hiszpania

  Firma COMPANIA DE TELEFONIA DE IBIZA SL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Aparaty telefoniczne publiczne. Jest również obecna w dziedzinach Telefaksy, i Telefaksy. Ma siedzibę w Eivissa, Hiszpania.

 2. MDS IMPIANTI S.R.L.

  Włochy

 3. TECNOSYSTEM S A S

  Włochy

 4. I.EL.TEL. S.R.L.

  Włochy

 5. COM PLUS SPOL. S.R.O.

  Republika Czeska

  Firma COM PLUS SPOL. S.R.O., jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Planowanie wewnątrzbiurowe - terminarze, organizery i inne systemy. Jest również obecna w dziedzinach Roboty publiczne - przedsiębiorstwa budowlane, Aparaty telefoniczne, Elektroinstalatorstwo przemysłowe - materiały i sprzęt łączeniowy, Biura projektów - roboty inżynieryjne budowlane, Roboty publiczne - przedsiębiorstwa budowlane, Aparaty telefoniczne, Elektroinstalatorstwo przemysłowe - materiały i sprzęt łączeniowy, i Biura projektów - roboty inżynieryjne budowlane. Ma siedzibę w Ústí Nad Labem, Republika Czeska.

 1. AT&T GLOBAL NETWORK SERVICES DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

  Firma AT&T GLOBAL NETWORK SERVICES DEUTSCHLAND GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Telekomunikacja - sprzęt peryferyjny. Jest również obecna w dziedzinach Przewody i kable elektryczne i telefoniczne, Aparaty telefoniczne, Przewody i kable elektryczne i telefoniczne, i Aparaty telefoniczne. Ma siedzibę w Frankfurt, Niemcy.

 2. DSC-ZETTLER ELEKTRONIKVERTRIEBSGESELLSCHAFT MBH

  Niemcy

  Firma DSC-ZETTLER ELEKTRONIKVERTRIEBSGESELLSCHAFT MBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Telekomunikacja - usługi. Jest również obecna w dziedzinach Automatyczne sekretarki telefoniczne, Aparaty telefoniczne, Automatyczne sekretarki telefoniczne, i Aparaty telefoniczne. Ma siedzibę w Petershausen, Niemcy.

 1. STIM SISTEMI DI TELEMATICA S.R.L.

  Włochy

 2. HAMA KFT

  Węgry

  Firma HAMA KFT, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Aparaty telefoniczne. Jest również obecna w dziedzinach Przewody i kable elektryczne i telefoniczne, Wideo - Sprzet Profesjonalny, Przewody i kable elektryczne i telefoniczne, i Wideo - Sprzet Profesjonalny. Ma siedzibę w Budapest, Węgry.

 3. NAPTEL S.R.L.

  Włochy

  Firma NAPTEL S.R.L., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Telefonia - sprzęt i systemy. Jest również obecna w dziedzinach Aparaty telefoniczne, sieci telekommunikacyjne i telefoniczne, i Aparaty telefoniczne. Ma siedzibę w Marano Di Napoli, Włochy.

 4. SIMAU S.R.L.

  Włochy

  Firma SIMAU S.R.L., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Telefonia - sprzęt i systemy. Jest również obecna w dziedzinach Aparaty telefoniczne, centralki telefoniczne, i Aparaty telefoniczne. Ma siedzibę w Ovada, Włochy.

 5. MÁLNING HF

  Islandia

  Firma MÁLNING HF, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Telekomunikacja - sprzęt peryferyjny. Jest również obecna w dziedzinach Przewody i kable elektryczne i telefoniczne, Aparaty telefoniczne, Przewody i kable elektryczne i telefoniczne, i Aparaty telefoniczne. Ma siedzibę w Kópavogi, Islandia.

 6. NET AND DAY S.R.L.

  Włochy

 7. GLOBAL TECNOLOGIC SERVICE S.R.L.

  Włochy

  Firma GLOBAL TECNOLOGIC SERVICE S.R.L., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Telefonia - sprzęt i systemy. Jest również obecna w dziedzinach Aparaty telefoniczne, sieci telekommunikacyjne i telefoniczne, i Aparaty telefoniczne. Ma siedzibę w Termini Imerese, Włochy.

 8. SITE CAL S.R.L.

  Włochy

  Firma SITE CAL S.R.L., jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Telefonia - sprzęt i systemy. Jest również obecna w dziedzinach Aparaty telefoniczne, sieci telekommunikacyjne i telefoniczne, i Aparaty telefoniczne. Ma siedzibę w Catanzaro, Włochy.

 1. TELEFONIA SERVICE DI MAZZIOTTA FRANCESCO

  Włochy

 2. CACCIAPUOTI UMBERTO

  Włochy

 3. FLYTEL DI USAI LORENZO

  Włochy

 4. RETI LAN E IMPIANTI TELEFONICI

  Włochy

  Firma RETI LAN E IMPIANTI TELEFONICI, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Aparaty telefoniczne. Jest również obecna w dziedzinach instalacje telefoniczne wewnętrzne, i okablowanie sieci lan. Ma siedzibę w Lecce, Włochy.

 5. EASY COM S.R.L.

  Włochy

  Firma EASY COM S.R.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Telefonia - sprzęt i systemy. Jest również obecna w dziedzinach Aparaty telefoniczne, centralki telefoniczne, i Aparaty telefoniczne. Ma siedzibę w Gubbio, Włochy.

 6. KOMPAS MILEVSKO, SPOL. S R.O.

  Republika Czeska

  Firma KOMPAS MILEVSKO, SPOL. S R.O., jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Automatyczne sekretarki telefoniczne. Jest również obecna w dziedzinach Aparaty telefoniczne, Maszyny do pisania, Telefony komórkowe, Aparaty telefoniczne, Maszyny do pisania, i Telefony komórkowe. Ma siedzibę w Milevsko, Republika Czeska.

 7. T.L.C. S.R.L.

  Włochy

 8. SI.GE. IMPIANTI

  Włochy

 9. ALETEL S.R.L.

  Włochy

  Firma ALETEL S.R.L., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Telefonia - sprzęt i systemy. Jest również obecna w dziedzinach Aparaty telefoniczne, aparaty isdn, i Aparaty telefoniczne. Ma siedzibę w Cremona, Włochy.

 10. MOTOKER KFT

  Węgry

  Firma MOTOKER KFT, roku i działającą w sektorze Aparaty telefoniczne. Jest również obecna w dziedzinach Usługi telefoniczne, teleks i fax, i Usługi telefoniczne, teleks i fax. Ma siedzibę w Budapest, Węgry.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo