• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • anteny radiowe i telewizyjne

Wyniki dla

Anteny radiowe i telewizyjne - Import eksport

 1. DANIEL. USŁUGI RTV, ELEKTRYCZNE. DANIEL DOBEK

  Polska

  Zajmujemy się wykonywaniem pomiarów elektrycznych, a także montażem i naprawami instalacji elektrycznych. Przeprowadzamy kompleksowe instalacje urządzeń elektrycznych w domach, biurach oraz innych budynkach użyteczności publicznej. Pomagamy przy zakupie odpowiedniego sprzętu elektrycznego i montujemy anteny satelitarne, telewizyjne, urządzenia internetowe, sprzęt RTV itp. Posiadamy odpowiednie uprawnienia i specjalistyczny sprzęt pozwalający nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Jesteśmy solidnym, rzetelnym i godnym zaufania zakładem elektroinstalacyjnym. Przy wykonywaniu wszystkich zleconych prac na pierwszym miejscu stawiamy, przede wszystkim, bezpieczeństwo osób, przebywających w miejscu, w którym pracujemy. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy Klient był w pełni zadowolony z jakości świadczonych przez nas usług oraz bez obaw mógł korzystać z instalacji i urządzeń elektrycznych w swoim domu.

 2. TRIO-TECH ELECTRONICS

  Polska

  trio-TECH electronics zajmuje się sprzedażą i serwisem kas fiskalnych oraz montażem, modernizacją i wdrożeniem instalacji niskoprądowych w obiektach budowlanych.Nasza oferta obejmuje: Kasy fiskalne - Autoryzowany Serwis POSNET i EMAR Oprogramowanie dla firm (wspomagające zarządzaniem firmą, sprzedaż i kontakt z klienterm)Instalacje antenowe (RTV-SAT, montaż i ustawienie anten, instalacje w obiektach budowlanych) Systemy sygnalizacji włamania i napadu (SSWIN) - SATEL Systemy monitoringu przemysłowego (CCTV) Systemy kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy (KD i RCP) Sieci bezprzewodowe telefoniczne i komputerowe (wi-fi) Systemy telekomunikacyjne (centrale telefoniczne PLATAN) Systemy domofonowe i wideodomofonowe Infrastrukturę sieciowąZaufaj naszemu 19 letniemu doświadczeniu i dołącz do grona naszych zadowolonych klientów.

 3. "MM" MICHAŁ ŚWIETLIŃSKI

  Polska

  Każdy, kto chce odbierać sygnał telewizji naziemnej cyfrowej lub satelitarnej, musi dysponować odpowiednim do tego celu sprzętem. Kupić go można w sklepie internetowym eAntena.pl, który zajmuje się sprzedażą zarówno kompletnych zestawów instalacyjnych, jak i pojedynczych elementów wymaganych do poprawnego działania cyfrowej telewizji naziemnej lub satelitarnej. Asortyment sklepu internetowego eAntena.pl obejmuje: • anteny DVB-T/FM, • konwertery, • mierniki sygnału, • uchwyty do anten satelitarnych, • okablowanie, • gniazda, • zestawy naprawcze. Wymieniony powyżej asortyment pokazuje, że oferta sklepu eAntena.pl jest skierowana nie tylko do klientów indywidualnych, ale również przedsiębiorstw i specjalistów, którzy świadczą usługi związane z montażem, serwisem i naprawą instalacji telewizji cyfrowej i satelitarnej. Na tym jednak oferta sklepu się nie kończy, ponieważ można w nim znaleźć też nieco bardziej nietypowe produkty, a mianowicie ozonatory, czyli urządzenia dezynfekujące, a także oświetlenie domowe i do ogrodu.

 4. MR

  Zjednoczone Królestwo

  Firma MR, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Anteny radiowe i telewizyjne. Ma siedzibę w Sheffield, Zjednoczone Królestwo.

 5. PUCCI IMPIANTI DI PUCCI MARCO

  Włochy

  Firma PUCCI IMPIANTI DI PUCCI MARCO, roku i działającą w sektorze Anteny radiowe i telewizyjne. Jest również obecna w dziedzinach instalator anten, okablowanie, anteny telewizyjne, i antena satelitarna. Ma siedzibę w Ospedaletto-Pisa, Włochy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. EMME ESSE SNC DI GAROLI MARCO E PAGANO ALESSANDRO

  Włochy

  Firma EMME ESSE SNC DI GAROLI MARCO E PAGANO ALESSANDRO, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Anteny radiowe i telewizyjne. Jest również obecna w dziedzinach instalator anten, i instalacje anten satelitarnych. Ma siedzibę w Cernusco Sul Naviglio, Włochy.

 2. SATEL SNC - ANTENNE TV

  Włochy

  Firma SATEL SNC - ANTENNE TV, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Turbiny wiatrowe. Jest również obecna w dziedzinach Anteny radiowe i telewizyjne, anteny telewizyjne, interwencja natychmiastowa, Anteny radiowe i telewizyjne, i instalacja systemu telewizyjnego. Ma siedzibę w Lodi, Włochy.

 3. LANTENNISTA

  Włochy

  Firma LANTENNISTA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Sieć komputerowa - instalacja i czynności manipulacyjne. Jest również obecna w dziedzinach Anteny radiowe i telewizyjne, sieć adsl, instalacja anteny satelitarnej, Anteny radiowe i telewizyjne, i instalacje anten satelitarnych. Ma siedzibę w Rimini, Włochy.

 4. TV AERIALS WAKEFIELD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma TV AERIALS WAKEFIELD, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Anteny radiowe i telewizyjne. Ma siedzibę w Wakefield, Zjednoczone Królestwo.

 5. GSA SAT

  Belgia

  Firma GSA SAT, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Anteny radiowe i telewizyjne. Ma siedzibę w Mons, Belgia.

 1. ELECTRÓNICA LEVANTE

  Hiszpania

  Firma ELECTRÓNICA LEVANTE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Anteny radiowe i telewizyjne. Jest również obecna w dziedzinach cyfrowe odbiorniki satelitarne, i anteny, nadajniki i odbiorniki. Ma siedzibę w Las Torres De Cotillas, Murcia, Hiszpania.

 2. VAR

  Belgia

  Firma VAR, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Reklama - twórczość reklamowa - projektanci i graficy. Jest również obecna w dziedzinach Anteny radiowe i telewizyjne, radiofonia, Anteny radiowe i telewizyjne, reklama, i Reklama radiowa. Ma siedzibę w Sint-Stevens-Woluwe, Belgia.

 1. FONEX LAHARNAR D.O.O.

  Słowenia

  Firma FONEX LAHARNAR D.O.O., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Pompy cieplne ogrzewcze do użytku domowego. Jest również obecna w dziedzinach Klimatyzacja - urządzenia, Monitorowanie obiektów - systemy nadzorcze wideo, Anteny radiowe i telewizyjne, Klimatyzacja - urządzenia, Monitorowanie obiektów - systemy nadzorcze wideo, i Anteny radiowe i telewizyjne. Ma siedzibę w Tolmin, Słowenia.

 2. NUSAT SL

  Hiszpania

  Firma NUSAT SL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Anteny radiowe i telewizyjne. Jest również obecna w dziedzinach anteny telewizyjne satelitarne z parabolą. Ma siedzibę w Mostoles, Hiszpania.

 3. CD TECH

  Francja

  Firma CD TECH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Elektryczne roboty instalacyjne. Jest również obecna w dziedzinach Anteny radiowe i telewizyjne, anteny kolektywne naziemne i satelitarne, anteny naziemne, Anteny radiowe i telewizyjne, i anteny naziemne i satelitarne. Ma siedzibę w Tourcoing, Francja.

 4. ONE DEGREE WEST

  Zjednoczone Królestwo

  Firma ONE DEGREE WEST, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Anteny radiowe i telewizyjne. Jest również obecna w dziedzinach instalacja anten telewizyjnych, instalacja anteny satelitarnej, i instalowanie tv sat. Ma siedzibę w Andover, Zjednoczone Królestwo.

 5. SATELECTRONICA

  Hiszpania

  Firma SATELECTRONICA, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Anteny radiowe i telewizyjne. Ma siedzibę w L'hospitalet De Llobregat, Barcelona, Hiszpania.

 6. AERIAL SERVICES

  Zjednoczone Królestwo

  Firma AERIAL SERVICES, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Anteny radiowe i telewizyjne. Ma siedzibę w Kettering, Zjednoczone Królestwo.

 7. ALDES

  Belgia

  Firma ALDES, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Telekomunikacja, łączność, transmisja danych - sprzęt i systemy. Jest również obecna w dziedzinach Anteny radiowe i telewizyjne, Anteny paraboliczne (satelitarne), anteny, Anteny radiowe i telewizyjne, cyfrowe odbiorniki satelitarne, i Anteny paraboliczne (satelitarne). Ma siedzibę w St.-Amandsberg, Belgia.

 8. BULWELL AERIALS

  Zjednoczone Królestwo

  Firma BULWELL AERIALS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Anteny radiowe i telewizyjne. Jest również obecna w dziedzinach instalacja anten telewizyjnych, i instalacja anteny satelitarnej. Ma siedzibę w Nottingham, Zjednoczone Królestwo.

 1. ONAIR MEDYA

  Turcja

  Firma ONAIR MEDYA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Radiofonia i telewizja - sprzęt i systemy. Jest również obecna w dziedzinach Anteny radiowe i telewizyjne, nadajniki radiotelewizyjne, instalacja radiofoniczna, i Anteny radiowe i telewizyjne. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 2. TT-SAT

  Niemcy

  Firma TT-SAT, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Anteny radiowe i telewizyjne. Ma siedzibę w Mülheim An Der Ruhr, Niemcy.

 3. VIDIOM SYSTEMS POLSKA SP. Z O.O.

  Polska

  Firma VIDIOM SYSTEMS POLSKA SP. Z O.O., roku i działającą w sektorze Radiofonia i telewizja - sprzęt i systemy. Jest również obecna w dziedzinach Telewizja przewodowa - sprzęt i systemy, Telewizja - produkcja i dystrybucja, Anteny radiowe i telewizyjne, Telewizja przewodowa - sprzęt i systemy, Telewizja - produkcja i dystrybucja, Anteny radiowe i telewizyjne, i instalacje telewizyjne. Ma siedzibę w Poznan, Polska.

 4. VISUAL MULTIMEDIA SERVICES LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma VISUAL MULTIMEDIA SERVICES LTD, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Anteny radiowe i telewizyjne. Jest również obecna w dziedzinach montaż instalacji tv-cc, i anteny naziemne. Ma siedzibę w Middlesbrough, Zjednoczone Królestwo.

 5. CAMILLO NEGRONI

  Włochy

  Firma CAMILLO NEGRONI, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Anteny radiowe i telewizyjne. Jest również obecna w dziedzinach Alarmowe instalacje - roboty i usługi, instalacja anteny zbiorczej, montaż instalacji elektrycznej cywilnej, Alarmowe instalacje - roboty i usługi, i instalacja telewizji przemysłowej. Ma siedzibę w Santo Stefano Ticino, Włochy.

 6. FERVALLES ANTENAS ALICANTE

  Hiszpania

  Firma FERVALLES ANTENAS ALICANTE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Anteny radiowe i telewizyjne. Jest również obecna w dziedzinach anteny, i anteny telewizyjne. Ma siedzibę w Senija, Alicante, Hiszpania.

 7. DIGITEC AERIALS

  Zjednoczone Królestwo

  Firma DIGITEC AERIALS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Anteny radiowe i telewizyjne. Jest również obecna w dziedzinach instalacja anten telewizyjnych, konserwacja anteny telewizyjnej, centrale dla instalacji anten tv, i anteny telewizyjne satelitarne z parabolą. Ma siedzibę w Lytham St.annes, Zjednoczone Królestwo.

 8. D.E.A ELETTRONICA

  Włochy

  Firma D.E.A ELETTRONICA, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Anteny radiowe i telewizyjne. Jest również obecna w dziedzinach tv, wideo hi-fi. Ma siedzibę w Taglio Di Po, Włochy.

 9. M-ENGINEERING GMBH

  Szwajcaria

  Firma M-ENGINEERING GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Magnetofony, magnetowidy i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Anteny paraboliczne (satelitarne), Anteny radiowe i telewizyjne, Przewody i kable elektryczne i telefoniczne, Kable elektryczne, Anteny paraboliczne (satelitarne), Anteny radiowe i telewizyjne, Przewody i kable elektryczne i telefoniczne, i Kable elektryczne. Ma siedzibę w Münsingen, Szwajcaria.

 10. DEVILCARDS

  Niemcy

  Firma DEVILCARDS, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Anteny radiowe i telewizyjne. Ma siedzibę w Salzgitter, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo