• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • analiza gruntu

Wyniki dla

Analiza gruntu - Import eksport

 1. SPAQUE

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma SPAQUE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Środowisko naturalne - kontrola i doradztwo. Jest również obecna w dziedzinach Ochrona środowiska i walka z zanieczyszczeniem, Analiza gruntu, Sieć kanalizacyjna, Rewitalizacja opuszczonych stref przemysłowych, Odnawianie składowisk odpadów, Badanie gruntów, Zarządzanie instalacjami do uzdatniania zanieczyszczonej wody, pomiary środowiskowe, i Ochrona środowiska i walka z zanieczyszczeniem. Ma siedzibę w Liège, Belgia.

 2. BULS BÜRO FÜR UMWELT- & LANDSCHAFTSPLANUNG SCHMIDT

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma BULS BÜRO FÜR UMWELT- & LANDSCHAFTSPLANUNG SCHMIDT, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Analiza gruntu. Ma siedzibę w Hannover, Niemcy.

 3. JOERN THIEL BAUGRUNDUNTERSUCHUNG GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma JOERN THIEL BAUGRUNDUNTERSUCHUNG GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Analiza gruntu. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 4. LABOR FÜR UMWELTANALYTIK UND BIOTECHNIK LUB GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma LABOR FÜR UMWELTANALYTIK UND BIOTECHNIK LUB GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Analiza gruntu. Ma siedzibę w Herne, Niemcy.

 5. STUDIO IDROGEOTECNICO

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma STUDIO IDROGEOTECNICO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Analiza gruntu. Jest również obecna w dziedzinach Biura topograficzne, wskazówki w zakresie geologii, wskazówki w zakresie hydrogeologii, Biura topograficzne, i ankiety ekologiczne. Ma siedzibę w Milano, Włochy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. A.P. VAN DEN BERG

  Holandia

  Cone Penetration Testing CPT in. sondowanie statyczne CPT lub pomiar penetracji stożka jest holenderską techniką badania gruntu i A.P. van den Berg projektuje i dostarcza sprzęt CPT od ponad 45 lat. Firma z siedzibą w Holandii dostarcza kompletne pakiety obejmujące systemy pachania, oprzyrządowanie i systemy gromadzenia danych CPT i prowadzenia badań gruntu na lądzie (on-shore), na morzy (off-shore) i w obszarze przybrzeżnym (near-shore). Firma A.P. van den Berg dostarcza sprawdzoną technologię i jest dobrze znana z innowacyjnego podejścia.

 2. GRUNT-TEST

  Polska

  Grunt-Test to zespół specjalistów, którzy wykonują profesjonalne badania geologiczne na bezpośrednie zlecenie klienta. Oferta jest elastyczna i opiera się na nowoczesnym sprzęcie oraz rozbudowanym laboratorium. Sprawdzone firmy geotechniczne zajmują się między innymi: wykonywaniem precyzyjnej dokumentacji i wyjaśnianiem wyników badań osobom, które nie do końca rozumieją specyfikę branży i odczyt określonych parametrów, wierceniami geologicznymi (w technologii ręcznej dociera się na głębokość do 4 metrów, natomiast przy sprzętach mechanicznych odległość ta zwiększa się aż do 25 metrów głębokości), kontrolą zagęszczeń gruntu i jego sondowaniem, badaniem gruntu, na którym miałby powstać dom jednorodzinny (usługi geotechniczne mają tutaj na celu zadbanie o bezpieczeństwo mieszkańców i spełnienie wszystkich norm budowlanych), sprawdzaniem stopnia zanieczyszczenia wód i gruntów, wykrywaniem przyczyn pękania budynków i uszkadzania ich konstrukcji, rozpoznawaniem złóż kopalin pospolitych i ich dokumentowaniem.Dobra firma geologiczna świadczy także usługi związane z różnymi rodzajami konsultacji. Jest otwarta zarówno na klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Doświadczona kadra specjalistów chętnie doradza i proponuje optymalne techniki badawcze. Fachowcy dysponują laboratorium z zaawansowanym sprzętem. Osoby decydujące się na współpracę mogą liczyć na korzystny cennik oraz dogodne terminy.

 3. GEOSPECTRUM S.C.

  Polska

  Firma GeoSpectrum wykonuje usługi w zakresie geofizyki i geologii inżynierskiej, geotechniki oraz analiz stateczności metodami analitycznymi i numerycznymi. Firma wykonuje badania geofizyczne metodami: badania georadarowe (GPR), płytkie inżynierskie badania sejsmiczne (refrakcyjne MASW tomografia), elektromagnetyczne dipolowe indukcyjne, elektrooporowe (geoelektryczne - sondowania SGE, profilowania, tomografia), grawimetryczne. Celem takich badań jest szczegółowe rozpoznanie najbardziej przypowierzchniowej strefy ośrodka geologicznego (gruntów, skał, obiektów inżynieryjnych) pod kątem jego struktury oraz stanu geomechanicznego. Mają też zastosowanie w zagrożeniach pustakmi na terenach górniczych, osuwiskami, budowa elektrowni wiatrowych, przewiertach HDD pod rzekami, ochronie środowiska. Badania takie są istotne dla biuro projektowych konstruktorów i inżynierów i służą optymalizacji prac profilaktycznych i naprawczych.

 4. AGROEKSPERT POLSKA JOANNA

  Polska

  Agro Ekspert Polska to marka, jaka polecana jest przez wszystkich konsumentów, jacy skorzystali z usługi analizy gleby lub ewentualnie wód gruntowych. Specjaliści pracujący pod szyldem Agro Ekspert Polska wykorzystują nie jedynie współczesne rozwiązania technologiczne zezwalające na całkowitą analizę i badanie pH gleby. Wykorzystują także swoje wieloletnie doświadczenie, przygotowując wszechstronne badanie i pomagając konsumentom w ocenie gleby lub wód gruntowych. Na analizach oraz badaniach Agro Ekspert Polska polega duża grupa odbiorców - dołącz do nich!

 5. GEOTEST, A.S.

  Republika Czeska

  GEOtest, a.s. to jedna z największych i najważniejszych czeskich firm zajmujących się ochroną środowiska dzięki geologicznym i środowiskowym działaniom naprawczym oraz badaniom geotechnicznym i hydrogeologicznym. Uznana firma z 40-letnim doświadczeniem w tych dziedzinach, dysponująca doświadczoną ekipą ekspertów, z których wielu posiada praktyczne doświadczenie międzynarodowe.

 1. LANISOL

  Francja

  Firma LANISOL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Biura projektów - roboty inżynieryjne budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Analiza gruntu, Analiza gruntu, i Analiza i kontrola gruntu. Ma siedzibę w Trainou, Francja.

 2. DYNASAFE AUSTRIA GMBH

  Austria

  Firma DYNASAFE AUSTRIA GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Analiza gruntu. Ma siedzibę w Salzburg, Austria.

 1. DR. STREIM BODENGUTACHTER GEOLOGEN UND INGENIEURE

  Niemcy

  Firma DR. STREIM BODENGUTACHTER GEOLOGEN UND INGENIEURE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Analiza gruntu. Ma siedzibę w Frankfurt, Niemcy.

 2. IGM MBH

  Niemcy

  Firma IGM MBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Analiza gruntu. Ma siedzibę w Taufkirchen, Niemcy.

 3. NT SENSORS

  Hiszpania

  Firma NT SENSORS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Analiza gruntu. Jest również obecna w dziedzinach zestaw diagnostyczny do testowania wód, i odżywki. Ma siedzibę w El Catllar, Hiszpania.

 4. BURO BS

  Belgia

  Firma BURO BS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Biura projektów - roboty inżynieryjne budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Analiza gruntu, i Analiza gruntu. Ma siedzibę w Brugge, Belgia.

 5. DDR : DETECTION DE RESEAUX

  Francja

  Firma DDR : DETECTION DE RESEAUX, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Biura projektów - roboty inżynieryjne budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Analiza gruntu, i Analiza gruntu. Ma siedzibę w Six Fours Les Plages, Francja.

 6. IBM GEOTECHNICAL & LAB COMPANY LTD (KAMPALA-UGANDA)

  Uganda

  Firma IBM GEOTECHNICAL & LAB COMPANY LTD (KAMPALA-UGANDA), jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Analiza gruntu. Ma siedzibę w Kampala, Uganda.

 7. M-TECH WALLONIE

  Belgia

  Firma M-TECH WALLONIE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Doradztwo dla przedsiębiorstw. Jest również obecna w dziedzinach Audyt środowiskowy, Oszczędność energii - doradztwo, Analiza gruntu, Biura projektów przemysłowych, Audyt środowiskowy, Oszczędność energii - doradztwo, Analiza gruntu, i Biura projektów przemysłowych. Ma siedzibę w Bouge, Belgia.

 8. BEST - TOPO

  Luksemburg

  Firma BEST - TOPO, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Biura miernicze i geodezyjne. Jest również obecna w dziedzinach Biura topograficzne, Analiza gruntu, Architektoniczne biura projektów, Biura topograficzne, Analiza gruntu, Architektoniczne biura projektów, i fotogrametria. Ma siedzibę w Senningerberg, Luksemburg.

 1. BURGES GEOCONSULT

  Belgia

  Firma BURGES GEOCONSULT, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Biura projektów - roboty inżynieryjne budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Analiza gruntu, Analiza gruntu, sondaże geologiczne, i wiercenie. Ma siedzibę w Kortrijk-Dutsel, Belgia.

 2. DIPL.-ING. WOLFGANG PISI CONSULTING - UMWELTGUTACHTEN - SCHADENANALYSE

  Niemcy

  Firma DIPL.-ING. WOLFGANG PISI CONSULTING - UMWELTGUTACHTEN - SCHADENANALYSE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Analiza gruntu. Ma siedzibę w Neunkirchen-Seelscheid, Niemcy.

 3. EMN SI

  Francja

  Firma EMN SI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Analiza gruntu. Ma siedzibę w Cherbourg En Cotentin, Francja.

 4. CSD INGENIEURS

  Belgia

  Firma CSD INGENIEURS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kontrola jakości - roboty budowlane i publiczne. Jest również obecna w dziedzinach Turbiny wiatrowe, Analiza gruntu, kamieniołomy, usługi z zakresu inżynierii, Turbiny wiatrowe, i Analiza gruntu. Ma siedzibę w Bruxelles, Belgia.

 5. HUBERT WOLFGARTEN GMBH

  Niemcy

  Firma HUBERT WOLFGARTEN GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Analiza gruntu. Ma siedzibę w Vettweiß, Niemcy.

 6. BUREAU D'ETUDE GEOLOGIQUES ET GEOTECHNIQUES JACOB

  Belgia

  Firma BUREAU D'ETUDE GEOLOGIQUES ET GEOTECHNIQUES JACOB, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Biura projektów - roboty inżynieryjne budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Analiza gruntu, Analiza gruntu, badania geologiczne, hydrogeology, i badania hydrogeologiczne. Ma siedzibę w Cuesmes, Belgia.

 7. AMIBO

  Belgia

  Firma AMIBO, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Biura projektów - roboty inżynieryjne budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Analiza gruntu, Analiza gruntu, cleansing and renovation, i roboty ziemne. Ma siedzibę w Deinze, Belgia.

 8. ARCHITEAM

  Belgia

  Firma ARCHITEAM, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Pomieszczenia biurowe wyposażone i lokale przemysłowe - usługi. Jest również obecna w dziedzinach Inżynieria - biura inżynieryjno-konstrukcyjne instalacji przemysłowych, Analiza gruntu, Inżynieria - biura inżynieryjno-konstrukcyjne instalacji przemysłowych, Analiza gruntu, design and architecture, i porady architektów. Ma siedzibę w Boortmeerbeek, Belgia.

 9. MUNKTELL & FILTRAK GMBH

  Niemcy

  Firma MUNKTELL & FILTRAK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tektura - produkcja. Jest również obecna w dziedzinach Analiza gruntu, mikrofiltracja, i Analiza gruntu. Ma siedzibę w Bärenstein, Niemcy.

 10. AMITEC

  Holandia

  Firma AMITEC, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Środowisko naturalne - kontrola i doradztwo. Jest również obecna w dziedzinach Analiza gruntu, zezwolenie na budowę, i Analiza gruntu. Ma siedzibę w Uden, Holandia.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Analiza gruntu - Import eksport

Liczba wyników

1183 Przedsiębiorstwa