• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • analityka biznesowa

Wyniki dla

Analityka biznesowa - Import eksport

 1. SMARTBIT D.O.O.

  Słowenia

  Verified by europages badge

  Firma SMARTBIT D.O.O., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Doradztwo dla przedsiębiorstw. Jest również obecna w dziedzinach Aplikacje zarządzania relacjami z klientami (CRM), Analityka biznesowa, Oprogramowania dla przemysłu, planowanie produkcji, System Zarządzania Magazynem (WMS), oprogramowania aplikacyjne dla przemysłu, oprogramowania aplikacyjne w dziedzinie logistyki, Program do zarządzania relacjami z klientami, i Oprogramowania do logistyki. Ma siedzibę w Lovrenc Na Dravskem Polju, Słowenia.

 2. ENTERIUM SP. Z O.O.

  Polska

  Enterium to doświadczony zespół ekspertów w dziedzinie finansów, controllingu, automatyzacji przepływu i przetwarzania danych oraz ich nowoczesnego raportowania i wizualizacji w chmurze. Korzystając z naszych usług zapewniasz swojej organizacji łatwy dostęp do wiarygodnych, scentralizowanych, interaktywnych raportów klasy BI, które stanowić będą solidny fundament do podejmowania racjonalnych decyzji biznesowych opartych na danych. > 20 lat obecności na rynku i doświadczenia w pracy dla firm z wielu branż o zróżnicowanych modelach biznesowych i wyzwaniach finansowych i raportowych, > Zrozumienie zarówno procesów finansowych i biznesowych jak i technologicznych i bazodanowych, > Zadowoleni klienci, którzy współpracują z nami od lat i przekonali się o wartości dodanej i jakości dostarczanej przez Enterium > Kompleksowość podejścia (end-to-end): od zarządzenia sposobem powstawania danych (księgowych i operacyjnych), przez przepływ i przygotowanie danych, automatyzację, po regularną dbałość o wysoką jakość bieżących raportów i ich dostosowywanie do ewoluujących potrzeb. > Partnerstwo z Microsoft jako wiodącym dostawcą rozwiązań technologicznych wspierających procesy przepływu, gromadzenia, transformacji i analizy danych. Zapewnij sobie poczucie kontroli nad efektywnością organizacji i stopniem realizacji założonych celów operacyjnych i strategicznych. Skontaktuj się z nami. - Power BI - DataDriven - Controlling - CFO - Dashboardy

 3. ŁÓDZKA IZBA PRZEMYSŁOWO-HANDLOWA

  Polska

  Prowadzisz biznes i pokłóciłeś się ze swoim wspólnikiem? Zanim pójdziesz do sądu i zgłosisz pozew sądowy, wejdź na naszą stronę: http: //www.cam-lodz.pl. Możemy pomóc Ci w sporze i rozwiązać konflikt poprzez analizę zaistniałej sytuacji i przydzielenie Ci mediatora w sporze. Dzięki mediacji między innymi unikniesz kosztów związanych z rozprawą sądową, zbędnych formalności i szybko rozwiążesz spór. Ponadto utrzymasz wzajemne relacje ze wspólnikiem i pozbędziesz się negatywnych emocji. Warto skorzystać.

 4. PROKLIENCKI SP. Z O.O.

  Polska

  Wierzymy, że decyzje biznesowe powinny być oparte o rzetelne dane, a wynikające z nich działania w jak największym stopniu zautomatyzowane. Dlatego wdrażamy u naszych klientów rozwiązania, które pomagają skalować ich biznesy, przy jednoczesnym minimalizowaniu zaangażowania zasobów ludzkich. Działamy od ponad 10 lat opierając swoją działalność na świadczeniu usług, które mają na celu poprawę podstawowych wskaźników efektywności Twojego biznesu. Specjalizujemy się w optymalizacji i automatyzacji procesów biznesowych w obszarze marketingu, sprzedaży i obsługi klienta, poprzez wykorzystanie najnowszych rozwiązań technologicznych i dobrych praktyk branżowych. Naszą misję opieramy na ciągłym doskonaleniu. Zdajemy sobie sprawę, że to co działało kiedyś, niekoniecznie będzie miało przełożenie na dzisiejsze warunki gospodarcze. Z tego względu każdy nowy projekt realizujemy zgodnie z metodyką customer journey, gdzie Twój klient stanowi główne centrum uwagi a jego zadowolenie przekłada się korzyści Twojego biznesu.

 5. KANCELARIA LTD SOLUTIONS SP. Z O.O.

  Polska

  Poznańska Kancelaria LTD Solutions Sp. z o.o. to miejsce, w którym każdy przedsiębiorca znajdzie pomoc w prowadzeniu swojego biznesu. Ekipa składa się z prawników specjalizujących się w prawie gospodarczym, którzy dysponują wieloletnim doświadczeniem zarówno w praktykowaniu zawodu doradców, jak i prowadzeniu oraz zarządzaniu własnymi interesami. Dzięki temu doskonale poznali oni prawidła rządzące tą branżą, znają podłoże i naturę napotykanych problemów oraz wiedzą, jak im przeciwdziałać. Oferta przewiduje wsparcie firm, które świadczą swoje usługi, ale ich właściciele zamierzają poprawić swoje wyniki i rozwinąć działalność lub usprawnić funkcjonowanie pewnych działów. Specjaliści zajmują się prowadzeniem stałej opieki księgowej, przeprowadzaniem audytów mających na celu ustalanie słabych punktów, a następnie opracowywanie strategii nowych wdrożeń poprawiających niedoskonałości. Fachowcy mogą przejąć prowadzenie spraw podatkowo-prawnych i reprezentować swoich kontrahentów przed właściwymi organami sprawiedliwości czy urzędami. W katalogu usług kancelarii znajdą się też propozycje współpracy, które mają stanowić wsparcie początkujących przedsiębiorców. To przede wszystkim pomoc w zakładaniu i rejestrowaniu spółek. Możliwe jest także nabycie już gotowych podmiotów z historią gospodarczą oraz dysponujących różnymi licencjami. Klienci mogą również nabyć tzw. wirtualne biuro, czyli możliwość posługiwania się legalnym i atrakcyjnym adresem zwiększającym wiarygodność danej marki.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ZARABIANIE W INTERNECIE

  Polska

  Strona poswiecona zarabianiu w internecie bez wychodzenia z domu. Interesuje cie jak zarabiac w internecie? Z tej strony sie dowiesz jak to robic. Adsense, programy partnerskie, revshare to jedne z technik z ktorych korzystam. Dowiedz sie wiecej i wejdz na http: //bartekzukiewicz.pl

 2. ADONIS GROUPE

  Francja

  Firma ADONIS GROUPE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Oprogramowanie zarządzania dla przedsiębiorstw. Jest również obecna w dziedzinach Usługi informatyczne, Tworzenie stron internetowych, Analityka biznesowa, software development, Usługi informatyczne, Tworzenie stron internetowych, i Analityka biznesowa. Ma siedzibę w Paris, Francja.

 3. INFOS - SHARING KNOWLEDGE

  Portugalia

  Firma INFOS - SHARING KNOWLEDGE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Oprogramowanie. Jest również obecna w dziedzinach Analityka biznesowa, Kontrola produkcji i działania wyrobów przemysłowych, Analityka biznesowa, Oprogramowania do zintegrowanego zarządzania - ERP, i Kontrola produkcji i działania wyrobów przemysłowych. Ma siedzibę w Leça Da Palmeira, Matosinhos, Portugalia.

 4. FASTLANE SNC - MANAGEMENT CONSULTING

  Węgry

  Firma FASTLANE SNC - MANAGEMENT CONSULTING, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Koncerty i spektakle - organizacja. Jest również obecna w dziedzinach Wspomaganie sprzedaży akcją reklamową, Analityka biznesowa, Okiennice zwijane, Rolety, Wspomaganie sprzedaży akcją reklamową, Analityka biznesowa, Okiennice zwijane, i Rolety. Ma siedzibę w Budapest, Węgry.

 5. STIMULSOFT

  Białoruś

  Firma STIMULSOFT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzenie i rozbudowywanie oprogramowań. Jest również obecna w dziedzinach Analityka biznesowa, Oprogramowanie zarządzania dla przedsiębiorstw, Analityka biznesowa, i Oprogramowanie zarządzania dla przedsiębiorstw. Ma siedzibę w Vitebsk, Białoruś.

 1. ABM VIP CONSULTING

  Dania

  Firma ABM VIP CONSULTING, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Doradztwo w zarządzaniu. Jest również obecna w dziedzinach Analityka biznesowa, ekspansja międzynarodowa firm, i Analityka biznesowa. Ma siedzibę w Vipperød, Dania.

 2. SYRCON GMBH

  Niemcy

  Firma SYRCON GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Aplikacje zarządzania relacjami z klientami (CRM). Jest również obecna w dziedzinach Karty klienckie i firmowe, Analityka biznesowa, wzbudzanie wierności klienta, Karty klienckie i firmowe, i Analityka biznesowa. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 1. IBIQUITY BY IBITEK

  Francja

  Firma IBIQUITY BY IBITEK, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Analityka biznesowa. Jest również obecna w dziedzinach Kontrola wejść - instalacje automatyczne, rozwiązania informatyczne dla przemysłu, aplikacje do kontroli produkcji, System logistyki przemysłowej, i Kontrola wejść - instalacje automatyczne. Ma siedzibę w Marseille, Francja.

 2. ZENDFAST

  Irlandia

  Firma ZENDFAST, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Analityka biznesowa. Jest również obecna w dziedzinach software development. Ma siedzibę w Dublin 3, Irlandia.

 3. MIP MANAGEMENT INFORMATIONSPARTNER GMBH

  Niemcy

  Firma MIP MANAGEMENT INFORMATIONSPARTNER GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Analiza danych. Jest również obecna w dziedzinach Analityka biznesowa, Analityka biznesowa, B2B database, Oprogramowanie hurtowni danych, Data warehouse, i Przetworzenie danych - porada. Ma siedzibę w Munich, Niemcy.

 4. ADFONTES SOFTWARE

  Holandia

  Firma ADFONTES SOFTWARE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Analityka biznesowa. Ma siedzibę w Alkmaar, Holandia.

 5. KORV CONSULTING

  Francja

  Firma KORV CONSULTING, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Informatyka - oprogramowanie. Jest również obecna w dziedzinach Analityka biznesowa, Analiza danych, Analityka biznesowa, i Analiza danych. Ma siedzibę w Argenteuil, Francja.

 6. TEAMGATE

  Zjednoczone Królestwo

  Firma TEAMGATE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Oprogramowanie zarządzania dla przedsiębiorstw. Jest również obecna w dziedzinach Aplikacje zarządzania relacjami z klientami (CRM), Analityka biznesowa, Aplikacje zarządzania relacjami z klientami (CRM), i Analityka biznesowa. Ma siedzibę w London, Zjednoczone Królestwo.

 7. PFEASE

  Belgia

  Firma PFEASE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Banki danych. Jest również obecna w dziedzinach Analityka biznesowa, Analiza danych, zarządzanie danymi, Analityka biznesowa, i Analiza danych. Ma siedzibę w Louvain-La-Neuve, Belgia.

 8. SATIS INFORMATION GMBH

  Niemcy

  Firma SATIS INFORMATION GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Programowanie komputerowe. Jest również obecna w dziedzinach Analityka biznesowa, Programy - doradztwo, Systemy informacyjne - porady, Analityka biznesowa, Programy - doradztwo, i doradztwo w zakresie inżynierii. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 1. UBICLOUDER.COM

  Luksemburg

  Firma UBICLOUDER.COM, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Analityka biznesowa. Jest również obecna w dziedzinach Usługi informatyczne, Doradztwo w zakresie strategii komunikacji w Internecie, strategia w sieci www, Usługi informatyczne, i Website creation. Ma siedzibę w Esch-Sur-Alzette, Luksemburg.

 2. COMPELLING MEDIA LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma COMPELLING MEDIA LTD, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Analityka biznesowa. Jest również obecna w dziedzinach planowanie księgowe i finansowe, inforacje handlowe, i informacje zawodowe dla przedsiębiorstw. Ma siedzibę w Telford, Zjednoczone Królestwo.

 3. ADDEPTO

  Polska

  Firma ADDEPTO, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Analityka biznesowa. Ma siedzibę w Warsaw, Polska.

 4. MATCHOFFICE

  Słowenia

  Firma MATCHOFFICE, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Analityka biznesowa. Ma siedzibę w Ljubljana, Słowenia.

 5. INFOSUITE A/S

  Dania

  Firma INFOSUITE A/S, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Analityka biznesowa. Ma siedzibę w Herning, Dania.

 6. PROFORECAST

  Zjednoczone Królestwo

  Firma PROFORECAST, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Analityka biznesowa. Ma siedzibę w Sunderland, Zjednoczone Królestwo.

 7. BTP - BUSINESS TECHNOLOGY PROVIDER

  Rumunia

  Firma BTP - BUSINESS TECHNOLOGY PROVIDER, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Analityka biznesowa. Ma siedzibę w Bucharest, Rumunia.

 8. CONSTRUCTION INFORMATION SERVICES (CIS)

  Irlandia

  Firma CONSTRUCTION INFORMATION SERVICES (CIS), jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Materiały budowlane chemicznie obojętne. Jest również obecna w dziedzinach Wywiadownie handlowe, Budownictwo przemysłowe, Analityka biznesowa, Wywiadownie handlowe, poszukiwania i informacje handlowe, Budownictwo przemysłowe, i Analityka biznesowa. Ma siedzibę w Dublin, Irlandia.

 9. COMEXIS PARTNERS

  Belgia

  Firma COMEXIS PARTNERS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Usługi informatyczne. Jest również obecna w dziedzinach Analityka biznesowa, software development, zarządzanie projektami, i Analityka biznesowa. Ma siedzibę w Wavre, Belgia.

 10. KOZALYS

  Luksemburg

  Firma KOZALYS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Doradztwo dla przedsiębiorstw. Jest również obecna w dziedzinach Analityka biznesowa, i Analityka biznesowa. Ma siedzibę w Luxembourg, Luksemburg.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo