• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • alarmy - systemy nadzoru i instalacje alarmowe

Wyniki dla

Alarmy - systemy nadzoru i instalacje alarmowe - Import eksport

 1. TIRAS TECHNOLOGY

  Ukraina

  Verified by europages badge

  Firma TIRAS TECHNOLOGY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elektroniczne tablice i ekrany kontrolne i nadzorcze. Jest również obecna w dziedzinach Alarmy - systemy nadzoru i instalacje alarmowe, system bezpieczeństwa, oprogramowania do systemów ochrony, Bezprzewodowe systemy bezpieczeństwa, Przewodowe systemy bezpieczeństwa, anti-fire systems, Konwencjonalne systemy przeciwpożarowe, pulpity, i detektory pożaru. Ma siedzibę w Vinnytsia, Ukraina.

 2. KEYTRACKER LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Verified by europages badge

  Firma KEYTRACKER LTD, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Sterowanie i regulacja - instrumenty i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Alarmy - systemy nadzoru i instalacje alarmowe, Alarmy - systemy nadzoru i instalacje alarmowe, spółka zarządzania majątkiem, szafa na klucze, i szafa pancerna. Ma siedzibę w Rowley Regis, Zjednoczone Królestwo.

 3. FORTEZA

  Rosja

  Forteza jest projektantem i producentem systemów alarmowych do ochrony obwodowej różnych obiektówLista produktów obejmuje mikrofalowe, dwutechnologiczne, przewodowe i wibracyjne czujniki bezpieczeństwa oraz bezprzewodowe systemy alarmowe do wykrywania włamańSystemy zabezpieczeń Forteza zapewniają ochronę obwodową wykrywając ruchy intruza próbującego przekroczyć strefę detekcjiSystemy sygnalizacji włamania Forteza mogą być zintegrowane z niemal każdym systemem zabezpieczeń i mogą stanowić element kompleksowego systemu ochrony obiektuSystemy Forteza znajdują zastosowanie jako systemy sygnalizacji włamania i napadu w przedsiębiorstwach, infrastrukturze krytycznej, przemyśle naftowym i gazowym oraz w zakładach karnychObecnie nasz sprzęt należy do urządzeń zabezpieczających szeroko stosowanych w krajach naszych partnerówBułgarii, Niemczech, Włoszech, Hiszpanii, Litwie, Słowacji, Francji, Czechach, Indiach, Iranie, RPA i innych krajach.

 4. FIBARO SMART HOME

  Polska

  Producent urządzeń i popularnego na całym świecie systemu smart home. Firma od 2011 aktywnie działa w branży internetu rzeczy. Każdego roku aktywnie uczestniczy w największych targach elektroniki użytkowej CES w Las Vegas. Inteligentny dom z FIBARO to kompletny zakres urządzeń smart home połączonych siecią Z-Wave. Gama produktów to również rozwiązania dedykowane Apple HomeKit. Produkcja całego sprzętu odbywa się w Polsce przez co jakość urządzeń jest znacznie wyższa od pozostałych producentów z tego sektora. Połączenie atrakcyjnego wyglądu i funkcjonalności gwarantuje kompleksowe rozwiązania automatyki domowej. Czujnik ruchu, czujnik zalania, czujnik zaczadzenia oraz HUB smart home to tylko część inteligentnych urządzeń. Intercom to flagowy model i półka premium rozwiązań dla domu. Zdalny monitoring oraz kontrola dostępu zamknięte w jednym urządzeniu. Firma prężnie zdobywa kolejne integracje z największymi markami takimi jak Google, Apple czy Amazon. Doskonałą integracją okazały się systemy asystentów głosowych tj. Amazon Alexa, Apple Siri czy Google Assistant. Kolejne lata to nowe integracje oraz nowe osiągnięcia FIBARO. Zapraszamy do odwiedzenia naszej oficjalnej strony.

 5. ELEKTROPEK S.C. PIOTR I JULITA GACUTA

  Polska

  Elektropek Alarmy Kamery Centrale Telefoniczne to firma specjalizująca się w dostarczaniu, instalacji, serwisie i sprzedaży hurtowej systemu zabezpieczeń w internecie i sklepie stacjonarnym. Nasza Firma rozpoczęła działalność w 1993 r. Współpracujemy z instalatorami, serwisantami i monterami. Instalujemy systemy alarmowe, kamer, Kontrola Dostępu, monitoringu, centrala telefoniczna, rejestracja czasu pracy, sieci komputerowe LAN, instalacje elektryczne i automatyka Obsługujemy partnerów z Białegostoku i całej Polski. Białystok to miasto w którym znajduje się nasz sklep i serwis. Firmę reprezentuje Piotr Gacuta jako właściciel i wieloletni instalator. W zakresie naszej działalności znajdują się SPRZEDAŻ, INSTALACJA i SERWIS systemów: Sygnalizacji Włamania i Napadu Sygnalizacji Pożaru Monitoring Wizyjny - Telewizja Przemysłowa Kontroli Dostępu i Rejestracji Czasu Pracy Sieci Komputerowe przewodowe i bezprzewodowe Centrale Telefoniczne i Sieci Teleinformatyczne Należymy do tych przedsiębiorstw, które zapewniają klientom kompleksową obsługę polegającą na solidnym wykonaniu i opiekę serwisową całej niezbędnej infrastruktury Sygnalizacji Alarmu, Monitoringu-kamer, Telefonicznej, Informatycznej i Elektrycznej budynku. Nasza wiedza i doświadczenie, oraz ciągły rozwój gwarantuje profesjonalizm w wykonywanej z pasją pracy. Aby zapoznać się z wszystkim szczegółami naszej oferty zapraszamy na www.elektropek.pl

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. WAKS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  Polska

  WAKS to spółka handlowa założona w 2014 roku przez kilku skutecznych i ambitnych handlowców z kilkunastoletnim doświadczeniem na rynku b2b w sektorach zasilania oraz automatyki przemysłowej. Na rynku wyróżnia nas przede wszystkim inżynierska wiedza na temat produktów z grupy zasilania, co oznacza, że wiemy co kupujemy i sprzedajemy oraz znamy i rozróżniamy obowiązujące na rynku normy oraz standardy. Potrafimy również zbudować, zmodyfikować i przetestować każdy dostarczany przez nas produkt. WAKS to przede wszystkim spółka skupiona na Kliencie oraz jego indywidualnych potrzebach. WAKS to odpowiedzialny partner w biznesie, który pomaga w zaprojektowaniu, zakupach oraz produkcji potrzebnych i solidnych rozwiązań. Zorientowani na partnerstwo pomagamy kontrahentom wyróżnić się na globalnym rynku. Pracujemy, „zasilamy” dla branż: automatyka przemysłowa, zasilanie gwarantowane, oświetlenie LED (na potrzeby reklamy oraz produkcji mebli). Posiadamy solidne zaplecze magazynowe, własne laboratorium techniczne w którym projektujemy produkty dopasowane do indywidualnych potrzeb oraz solidny zakład produkcyjny gdzie na co dzień wspomagamy kontrahentów w procesie produkcji, montażu przewlekanego itp. WAKS to autoryzowany dystrybutor marek: DELTA ELECTRONICS, MW POWER, GLOBAL LEADER POWER, POS POWER, IPS.

 2. RANC DEVELOPPEMENT

  Francja

  Od 25 lat jesteśmy firmą specjalizującą się w systemach bezpieczeństwa (wtargnięcie, wideo, kontrola dostępu, systemy automatyczne, pożary, GTC) dla firm, administracji i osób prywatnych. Ranc Développement posiada potrójny certyfikat APSAD. Stosujemy najnowsze technologie i realizujemy skomplikowane systemy. Nasi inżynierowie doskonale opanowali techniki audytu bezpieczeństwa, analizy ryzyka, badań wstępnych oraz formułowania zaleceń stosując techniki i technologie bezpieczeństwa. Nasza pracownia towarzyszy Ci w redagowaniu, obliczaniu i wprowadzaniu w życie projektów. Inżynieria bezpieczeństwa. Bezpieczeństwo elektroniczne. centrum telenadzoru.

 3. ALARM - TECH

  Belgia

  Jesteśmy nowoczesną firmą inżynierską, świadczącą usługi w zakresie projektowania, realizacji oraz serwisu instalacji systemów alarmowych i systemów telewizji przemysłowej.Instalacje systemów alarmowych, monitoringu cctv. Alarmy do domów i firm. Instalujemy profesjonalne systemy alarmowe renomowanych firm Jablotron Satel Paradox Risco. Zajmujemy się instalacją, serwisem i dostarczaniem systemów monitoringu wizyjnego. Instalujemy domofony i wideodomofony do nowo powstałych budynków, jak również modernizujemy stare instalacje domofonowe.Instalacja alarmowa Bruksela. Instalacja alarmowa Belgia. Alarmy Belgia. Alarmy Bruksela.

 4. SATTECH

  Polska

  Jednym z najskuteczniejszych sposobów na zabezpieczenie nieruchomości przed zakusami złodziei jest instalacja kamer CCTV, które pozwalają na bieżący monitoring danego obszaru. Równie często stosuje się bezprzewodowe systemy alarmowe. Oba rozwiązania są wdrażane przez firmę SatTech z Leszna, w której pracują specjaliści doświadczeni zarówno w dobieraniu, jak i montażu systemów bezpieczeństwa w nieruchomościach mieszkalnych oraz użytkowych, np. w zakładach pracy, jednostkach administracji publicznej czy obiektach wojskowych. SatTech oferuje trzy rodzaje monitoringu: • analogowy, • cyfrowy, • radiowy. W zależności od rodzaju obiektu oraz indywidualnych wymagań, potrzeba i możliwości klienta należy dobrać jedno z tych trzech wymienionych rozwiązań. Z kolei decydując się na system wizyjny, kamery do monitoringu domowego (zewnętrznego) pozwalają na pogląd obrazu na bieżąco. Każde z rozwiązań oferowanych przez firmę SatTech wyróżnia się trwałością, niezawodnością działania, precyzją i wysoką jakością. Systemy w rodzaju HQ Professional System CCTV pozwalają nie martwić się zagrożeniem płynącym z ewentualnych działań przestępców, którzy byliby gotowi na podjęcie ryzyka włamania, gdyby nie zainstalowany bezprzewodowy system alarmowy.

 5. ROKON CZESTOCHOWA

  Polska

  Firma nasza istnieje od 2003 roku. Zajmujemy się instalacjami, serwisem oraz sprzedażą sprzetu tv-sat, tv, dvb-t, systemów alarmowych oraz monitoringu, domofonów i video-domofony, krat stalowych rolowanych. Świadczymy usługi dla firm oraz klientów indywidualnych na terenie całego kraju. Na wykonane usługi oraz sprzęt udzielamy gwarancji.

 1. CENTRUM ZAOPATRZENIA BIZNESU A.P.

  Polska

  Wyjazd na odpoczynek w tym momencie nie musi być problemem z powodu potencjalnych włamań do domu, jeżeli posiadamy działający system kontroli dostępu. Z pomocą przychodzi firma Centrum Zaopatrzenia Biznesu A.P. z Warszawy, która zajmuje się sprzedażą systemów telewizji przemysłowej dla domostw. W dodatku mamy w sprzedaży zarówno hełmy i kaski. Działamy głównie na terenie regionu mazowieckiego.

 2. PROTCAM SYSTEMY ALARMOWE- ŁÓDŹ

  Polska

  W naszym asortymencie znajdą państwo szeroki wachlarz produktów z zakresu systemów alarmowych, monitoringu CCTV oraz automatyki domowej. Wysoka jakość naszych produktów gwarantuje państwu wysoki standard bezpieczeństwa.

 1. ELJOT ELECTRONIC

  Polska

  Wykonujemy instalacje alarmowe, monitoringu wizyjnego, systemy kontroli dostępu, sygnalizacji pożaru,

 2. DENGE ELEKTRONIK LTD ,,

  Turcja

  Firma DENGE ELEKTRONIK LTD ,,, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Alarmy - systemy nadzoru i instalacje alarmowe. Jest również obecna w dziedzinach wykrywacze metali, elektroniczne systemy bezpieczeństwa i wyposażenie, detektory wad promieniami x, i doradztwo i usługi w zakresie bezpieczeństwa. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 3. VEDARD SECURITY ALARMS

  Chiny

  Firma VEDARD SECURITY ALARMS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przeciwpożarowe - czujki i systemy alarmowe. Jest również obecna w dziedzinach Alarmy - systemy nadzoru i instalacje alarmowe, zabezpieczenia antykradzieżowe, Alarmy - systemy nadzoru i instalacje alarmowe, wskaźnik systemu antywłamaniowego, i urządzenia alarmowe. Ma siedzibę w Quanzhou, Chiny.

 4. HOME TECH CONCEPT

  Belgia

  Firma HOME TECH CONCEPT, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Alarmowe instalacje - roboty i usługi. Jest również obecna w dziedzinach Ochrona obiektów, nadzór i systemy alarmowe, Domofony, Alarmy - systemy nadzoru i instalacje alarmowe, Ochrona obiektów, nadzór i systemy alarmowe, Domofony, Alarmy - systemy nadzoru i instalacje alarmowe, i instalacja kamer wideo. Ma siedzibę w Floreffe, Belgia.

 5. E.KOTTWITZ LASERWERKSTATT

  Niemcy

  Firma E.KOTTWITZ LASERWERKSTATT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Alarmy - systemy nadzoru i instalacje alarmowe. Ma siedzibę w Höxter, Niemcy.

 6. ATTENTIVE TELECARE

  Francja

  Firma ATTENTIVE TELECARE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Alarmy - systemy nadzoru i instalacje alarmowe. Ma siedzibę w Clapiers, Francja.

 7. CIXI HONGCHANG ELECTRONIC CO., LTD

  Chiny

  Firma CIXI HONGCHANG ELECTRONIC CO., LTD, roku i działającą w sektorze Alarmy - systemy nadzoru i instalacje alarmowe. Jest również obecna w dziedzinach alarm przeciwpożarowy, i akcesoria samochodowe. Ma siedzibę w Zhejiang Province, Chiny.

 8. CAM BEWAKING

  Holandia

  Firma CAM BEWAKING, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Alarmy - systemy nadzoru i instalacje alarmowe. Ma siedzibę w Enschede, Holandia.

 1. AS ALARMECO

  Estonia

  Firma AS ALARMECO, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Alarmy - systemy nadzoru i instalacje alarmowe. Jest również obecna w dziedzinach systemy wideonadzoru. Ma siedzibę w Tallinn, Estonia.

 2. ESSE EFFE SISTEMI

  Włochy

  Firma ESSE EFFE SISTEMI, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Ochrona obiektów, nadzór i systemy alarmowe. Jest również obecna w dziedzinach Alarmy - systemy nadzoru i instalacje alarmowe, kamery ip, i Alarmy - systemy nadzoru i instalacje alarmowe. Ma siedzibę w Verona, Włochy.

 3. CSP TECHNOLOGY LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma CSP TECHNOLOGY LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pojazdy przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Alarmy - systemy nadzoru i instalacje alarmowe, i Alarmy - systemy nadzoru i instalacje alarmowe. Ma siedzibę w Scunthorpe, Zjednoczone Królestwo.

 4. VEDARD SECURITY ALARM SYSTEMS STORE

  Chiny

  Firma VEDARD SECURITY ALARM SYSTEMS STORE, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Alarmy - systemy nadzoru i instalacje alarmowe. Jest również obecna w dziedzinach wskaźnik systemu antywłamaniowego, urządzenie alarmowe, instalacje i systemy bezpieczeństwa dla lokali mieszkaniowych i biurowych, i domowy komplet antywłamaniowy. Ma siedzibę w Quanzhou, Chiny.

 5. INTEGRATED PAGING SYSTEMS

  Belgia

  Firma INTEGRATED PAGING SYSTEMS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Alarmy - systemy nadzoru i instalacje alarmowe. Jest również obecna w dziedzinach systemy alarmowe, i interfejsy gsm. Ma siedzibę w Genk, Belgia.

 6. ELECTRO PINTO

  Luksemburg

  Firma ELECTRO PINTO, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Elektryczne roboty instalacyjne. Jest również obecna w dziedzinach INSTALACJE ELEKTRYCZNE, Alarmy - systemy nadzoru i instalacje alarmowe, INSTALACJE ELEKTRYCZNE, informatyzacja systemów domowych, Alarmy - systemy nadzoru i instalacje alarmowe, i parabola. Ma siedzibę w Gilsdorf, Luksemburg.

 7. OPDEDRYNCK

  Belgia

  Firma OPDEDRYNCK, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Alarmy - systemy nadzoru i instalacje alarmowe. Jest również obecna w dziedzinach Elektryczne urządzenia okrętowe, elekrotechniczny, Elektryczne urządzenia okrętowe, telefonia, i pompy cieplne. Ma siedzibę w Oostende, Belgia.

 8. ELECTRO-WATT

  Luksemburg

  Firma ELECTRO-WATT, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze INSTALACJE ELEKTRYCZNE. Jest również obecna w dziedzinach Elektryczne roboty instalacyjne, Telefonia - sprzęt i systemy, Alarmy - systemy nadzoru i instalacje alarmowe, Elektryczne roboty instalacyjne, Telefonia - sprzęt i systemy, Alarmy - systemy nadzoru i instalacje alarmowe, i mierzenie pól elektrycznych. Ma siedzibę w Elvange (burmerange), Luksemburg.

 9. SOCIETE LUXEMBOURGEOISE DE TELEPHONIE

  Luksemburg

  Firma SOCIETE LUXEMBOURGEOISE DE TELEPHONIE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Telefonia - sprzęt i systemy. Jest również obecna w dziedzinach Telefonia internetowa, Alarmy - systemy nadzoru i instalacje alarmowe, konsulting, sprzedaż i serwis telefonii voip, Telefonia internetowa, telefonia voip, i Alarmy - systemy nadzoru i instalacje alarmowe. Ma siedzibę w Luxembourg, Luksemburg.

 10. BENOIT ELEKTRONIKA

  Belgia

  Firma BENOIT ELEKTRONIKA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Alarmy - systemy nadzoru i instalacje alarmowe. Jest również obecna w dziedzinach burglar alarms, kamery, kontrola dostępu, i safety systems. Ma siedzibę w Waregem, Belgia.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Alarmy - systemy nadzoru i instalacje alarmowe - Import eksport

Liczba wyników

2919 Przedsiębiorstwa