• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • agencje celne

Wyniki dla

Agencje celne - Import eksport

 1. OCEANS GROUP LOGISTICS AND CONSULTANCY LIMITED COMPANY

  Turcja

  Verified by europages badge

  Podejmując zdecydowane kroki w kierunku zostania jednym z liderów rynku w Turcji, Oceans Group od 2016 roku świadczy usługi odprawy celnej, dostawy produktów, globalnego frachtu lotniczego, morskiego, drogowego i transportu projektów. Od 2016 roku Oceans Group świadczy usługi odprawy celnej, dostawy produktów, globalnego frachtu. Jesteśmy Twoim strategicznym partnerem biznesowym z rozwiązaniami regionalnymi i sektorowymi. Jako Oceans Group, proponujemy zakres działań związanych z odprawą celną & logistyką oraz doświadczenie w różnych sektorach, w tym lotniczym, FMCG, opieki zdrowotnej i tekstylnym. Kontynuujemy działalność jako firma ze 100% tureckim kapitałem i każdego roku organizujemy obsługę ponad 2.000 przesyłek dla swoich klientów na całym świecie. Pracujemy z wiodącymi tureckimi markami i klientami z potencjałem rozwoju i wzrostu, które ufają elastycznym, szybkim procesom decyzyjnym i niskim kosztom w organizacji załadunku. Naszą misją jest tworzenie z naszymi doświadczonymi pracownikami i profesjonalnymi partnerami biznesowymi na całym świecie innowacyjnych i zorientowanych na koszty rozwiązań, nawet dla najbardziej złożonych procesów logistycznych. Możecie Państwo zaufać Oceans Group w kwestii bezpiecznego i efektywnego transportu Państwa najcenniejszych ładunków. Skontaktuj się z nami bez wahania, aby uzyskać więcej informacji!

  Witryna www Open In New icon
 2. UNIMARE - UNIONE AGENTI MARITTIMI

  Włochy

  Verified by europages badge
 3. BOGAZZI AGEMAR

  Włochy

  Verified by europages badge
 4. GRUPO ANTÁRTICO

  Hiszpania

  Verified by europages badge
 5. GUARDIOLA ADUANAS

  Hiszpania

  Verified by europages badge
Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. SP TRANS S.R.L.

  Włochy

  Verified by europages badge
 2. LEVANTE

  Włochy

  Verified by europages badge
 3. EUROSPED DI MARIO PIERANGELI SRL

  Włochy

  Verified by europages badge
 4. HDE TRANSIT

  Francja

  Verified by europages badge
 5. SP TRANS S.R.L.

  Włochy

  Verified by europages badge
 1. PKS INTERNATIONAL CARGO S.A.

  Polska

  Jesteśmy jedną z najbardziej doświadczonych i największych agencji celnych w Polsce. Posiadamy sieć 23 oddziałów zlokalizowanych na wszystkich przejściach granicznych oraz wewnątrz kraju.Proponujemy zgłoszenia celne we wszystkich procedurach celnych zgodnie z WKC w transporcie drogowym i kolejowym, również poza godzinami pracy urzędów celnych, a także: - odprawy importowe w procedurze uproszczonej z „odroczonym” VAT, - odprawy wywozowe w procedurze uproszczonej, - odprawy celne tranzytowe w oparciu o Konwencję WPT, - zgłoszenia w procedurach składu celnego, odprawy czasowej, uszlachetniania biernego i czynnego.Nasze agencje celne świadczą również dodatkowe usługi: - zabezpieczenie płatności długu celno-podatkowego w imporcie oraz w tranzycie (TC31, TC33), - otwieranie i wypełnianie Karnetów TIR w procedurze zwykłej i uproszczonej (bez udziału Urzędu Celnego) wraz z ich zgłoszeniem w systemie NCTS, - wypełnianie dodatkowych dokumentów celnych: CMR, CIM wraz z wymaganymi załącznikami, ...

 2. AIR SEA SHIPPING

  Polska

  Jesteśmy rzetelną rodzinną firmą oferującą odprawy celne pocztowe, odprawy celne morskie, odprawy celne lotnicze, odprawy celne bagażu pasażerskiego, transport morski, transport lotniczy oraz transport kolejowy w imporcie z Chin. Odpraw celnych dokonujemy przez własną agencję celną. Mamy zasięg globalny, organizujemy przesyłki w eksporcie i imporcie w systemie door to door. Nasza firma jest członkiem międzynarodowego stowarzyszenie przewoźników i spedytorów lotniczych IATA CASS, dzięki czemu współpracujemy bezpośrednio z liniami lotniczymi. Również w transporcie morskim pracujemy bezpośrednio z renomowanymi armatorami. Dzięki własnym agentom w Chinach możemy zapewnić Państwu konsolidację przesyłek od kilku nadawców i wysyłkę całości jako jedna przesyłka. Zabieramy przesyłki o większych wymiarach i wadze, nieakceptowane przez firmy kurierskie, lub obciążone przez nich dodatkowymi opłatami. Air Sea Shipping należy do globalnej sieci spedycyjne MFA (Multinational Forwarders Alliance), dzięki której mamy partnerów w większości krajów świata na wszystkich kontynentach. Nasza frma to w 100% polski kapitał należąca do jednego właściciela, który ma 20 letnie doświadczenie w branży. Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę 7 dobę, również poza godzinami otwarcia biura. Świadczymy usługi dodatkowe, pomagamy uzyskać numer EORI, niezbędny do odpraw celnych ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z NASZYCH USŁUG

 3. WIERKIEWICZ RAFAŁ. AGENCJA CELNA. CERTYFIKAT AEO

  Polska

  Od kilkunastu lat prowadzimy prężnie działającą firmę, a konkretniej agencję celną. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na fachowe przeprowadzanie procedur celnych. Przygotowaliśmy ofertę usług z zakresu przygotowania odpowiednich dokumentów do odpraw celnych. Do każdego zlecenia podchodzimy z pełnym zaangażowaniem. Na bieżąco śledzimy przepisy prawa, aby móc zapewnić obsługę o wysokim standardzie. Świadczymy usługi niezwykle precyzyjnie. Do obszarów naszych działań należą usługi transportowe oraz spedycyjne. Pomagamy klientom w sprawach dotyczących logistyki i cła. Odciążamy naszych klientów proponując załatwienie wszystkich spraw urzędowych. Warunki współpracy ustalamy indywidualnie z każdym klientem. Udzielamy fachowego doradztwa. Nasi pracownicy to wybitni specjaliści w swojej dziedzinie, którzy poszerzają swoją wiedzę oraz podnoszą kwalifikacje. Zapraszamy!

 4. KAUNO TARPININKAI, UAB

  Litwa

  Kauno Tarpininkai to zespół profesjonalistów, z których każdy ma duże doświadczenie w dziedzinie pośrednictwa celnego. Dzięki temu wiemy co robimy i czego chcą jego klienci. Mediatorzy kowieńscy, pracując terminowo i z zachowaniem wysokiej jakości. Możemy pochwalić się szerokim gronem współpracowników i partnerów na Litwie. Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości, możesz uzyskać u nas najbardziej aktualne porady i profesjonalne doradztwo. Nasz profesjonalny zespół zapewnia odpowiedni stosunek ceny do jakości.

 5. DOCKS CONSORZIO COMO SRL

  Włochy

  Międzynarodowa platforma logistyczna dysponuje obiektem o powierzchni 90 000 m² i jest wyposażona w duże parkingi dla samochodów ciężarowych, faksy, telefony, recepcję, kawiarnię internetową i punkt obsługi bankowej z bankomatem. W obrębie platformy jest także restauracja i bar. Biura i magazyny dla dostawców i odbiorców wysyłek podlegających ocleniu zapewniają magazyny celne i usługi z tym związane takie jak zwolnienie z podatku VAT towarów importowanych, magazyny celne i dostarczają certyfikaty magazynowania i dowody magazynowania.

 6. T.E.C. KYIVSKA RUS LTD.

  Ukraina

  Nasze przedsiębiorstwo - wszystkie usługi: przygotowywanie i przechowywanie ładunku, przygotowywanie dokumentów, reprezentowanie klientów w urzędach celnych, procedury związane z formalnościami celnymi i rozwiązywanie problemów. Biura mieszczą się w Kojowie i Odessie. Przyjmujemy ładunki w porcie i wysyłamy do klientów w całym kraju. Jesteśmy spedytorem kolejowym i morskim. Możemy przejąć ładunek koleją na granicy z Ukrainą i dostarczyć go do portu, załadować go na statek i wysłać do dowolnego kraju na świecie. W Odessie, nasza firma posiada platformę do sprzedaży samochodów z USA, Kanady, Zjednoczonych Emiratów Arabskich i Korei Południowej oraz tymczasowe magazyny do przechowywania. Procedury celne i zapłata ceł są dokonywane w dniu rejestracji zakupu/sprzedaży przez końcowego nabywcę. Możemy pomagać przy pracach naprawczych po wypadkach drogowych, o ile nie wykonujemy procedur celnych przy imporcie samochodu. Biuro w Odessie jest zlokalizowane w kompleksie logistycznym na powierzchni 35 hektarów.

 7. CARGO SAD SERVICE

  Polska

  Agencja Celna. Usługi celne dla firm i osób prywatnych. Obsługa cena na terenie całego kraju. Transport drogowy, morski, lotniczy, kolejowy. Wszystkie procedury celne. Fracht lotniczy z Chin, USA i innych krajów. Odprawa celna przesyłek pocztowych, zawierających suplementy, leki, żywność alkohol oraz inne produkty, których nie odprawia Poczta Polska dla osób prywatnych. Odprawy celne przesyłek lotniczych na lotnisku w Warszawie. Zgłoszenie do Urzędu Celnego mienia przesiedleńczego. Odprawa pasażerów na lotnisku Chopina. Obsługa cargo morskiego, kolejowego we wszystkich Urzędach Celnych na terenie Polski. Indywidualne podejście do klienta to nasze credo. Nasze usługi są wykonywane na najwyższym poziomie a ceny należą do najtańszych. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

 8. PROSTE CŁO KAROL PRZEŹDZIECKI

  Polska

  Pierwsza w Polsce internetowa agencja celna. ProsteClo to świeże spojrzenie, to postęp techniczny, innowacyjność i mobilność rozwiązań w dziedzinie odpraw celnych, to wreszcie wyraźna obniżka i uproszczona struktura ponoszonych kosztów. Usługi w zakresie zgłoszeń INTRASTAT, procedury specjalne, zgłoszenia w procedurze importu i eksportu. Granice przestały już hamować przepływ towarów, a postęp w transporcie wspiera międzynarodową współpracę gospodarczą. W czasach, w których media elektroniczne na naszych oczach obalają coraz to nowe bariery czasowe i przestrzenne nie może dziwić powstanie nowych kanałów umożliwiających ludziom komunikację na niespotykaną dotąd skalę. Mobilność kapitału i dóbr to już codzienność, w związku z czym przyszła pora na mobilność usług jakie świadczy agencja celna. Odpowiedzią na zmieniającą się strukturę usług celnych jest internetowa agencja celna. Dlatego właśnie na bazie wieloletnich doświadczeń i obserwacji dynamicznie rozwijających się szeroko rozumianych usług celnych powstała pierwsza w Polsce internetowa agencja celna. ProsteClo to świeże spojrzenie, to postęp techniczny, innowacyjność i mobilność rozwiązań w dziedzinie odpraw celnych, to wreszcie wyraźna obniżka i uproszczona struktura ponoszonych kosztów.

 9. AGENCJA CELNA TERMINUS

  Polska

  Agencja Celna Terminus od 2002 roku stawia na rozwój i innowacyjność. Nowe centrum logistyczne przy ul. Octowej 26 w Białymstoku przede wszystkim zapewnia dodatkową przestrzeń magazynową (magazyn wysokiego składowania) oraz biurowo-administracyjną, która umożliwia Terminus Group rozszerzenie zakresu świadczonych usług o skład podatkowy czy wynajem palet. Ponadto, utworzony został bezpieczny i monitorowany parking. Co więcej, informatyzacja działalności Terminus i kontaktów z klientami w wyniku wdrożenia nowego systemu CRM oraz aplikacji mobilnej dla kontrahentów Terminus usprawnia i optymalizuje świadczenie usług. W oddziałach agencji celnej w Białymstoku, Białej Podlaskiej, Bobrownikach, Kuźnicy, Sławatyczach i Warszawie świadczymy kompleksowe usługi we wszystkich procedurach celnych i procedurach uproszczonych. Naszym Klientom proponujemy fachowe doradztwo, przedstawicielstwo celne i podatkowe a w razie potrzeby reprezentujemy ich w postępowaniach odwoławczych. Ponadto zajmujemy się spedycją drogową, kolejową, morską i lotniczą. Dzięki sieci zaprzyjaźnionych partnerów jesteśmy w stanie dostarczyć powierzone nam przesyłki do dowolnie wskazanego miejsca, dbając przy tym o niską cenę i wysoki standard usługi. W naszej ofercie znajdują się również usługi logistyki, magazynowania towarów, ich konfekcjonowania i łączenia w przesyłki zbiorcze.

 10. AGENCIA MÉRIDA

  Hiszpania

  Agencia Mérida Logística jest przedsiębiorstwem transportowym zajmującym się transportem morskim towarów i formalnościami celnymi. Pełna usługa w relacji półwysep-Melilla. Biura importu/eksportu przy urzędzie celnym. Od ponad 100 lat do Państwa usług.

 1. AGENCE EN DOUANE CFP BY MSBD SRL

  Belgia

  Agencja Celna CFP, formalności importowe-eksportowe, dokumenty celne importowe-eksportowe, karnet TIR, T1, T2, Tranzyt. Magazynowanie, przeładunek, zarządzanie zapasami. Powierzchnia na wynajem: 1 do 2000 m². Usługi dla klientów, Dokumenty celne, Towary pod dozorem celnym. Pozycja na skrzyżowaniu belgijskich i europejskich tras drogowych umożliwia łatwy i bezpośredni dostęp Twoim środkom transportu. Agencja celna CFP proponuje szybkie i zindywidualizowane usługi.

 2. MAURO INTERNATIONAL SERVICES SRL

  Włochy

  Centro Servizi Mauro to firma elektryczna proponująca 360° wsparcie dla swoich klientów. Firma potrafiła zdobyć doświadczenie dzięki swojemu potrójnemu powołaniu jako centrum obsługi danych księgowych, agent celny oraz agent ds. spedycji międzynarodowych. Działalność firmy dotyczy doradztwa celnego oraz sporów celnych.

 3. AGENCJA CELNA ATM S.C.

  Polska

  Oferujemy profesjonalne usługi w zakresie odpraw celnych w eksporcie, imporcie, tranzycie. Wypełnianie karnetów TIR, CMR i innych. Siedziba mieści się 30 km od przejścia granicznego Kukuryki(PL) – Brześć (BY) przy głównej trasie E30. Jesteśmy do dyspozycji przez 7 dni w tygodniu od 8: 00 do 20: 00. Gwarantujemy rzetelność i odpowiedzialność w prowadzeniu spraw naszych Klientów!

 4. MR.LOGISTIC

  Polska

  kompleksowa obsluga kontenerów morskich; door-door; tanio-profesjonalnie; przewóz, odprawa celna , przeładunki w portach Gdynia i Gdańsk

 5. BERNI AGENCJA CELNA & SKŁAD CELNY

  Polska

  Przeładunki - wykorzystując status magazynu czasowego składowania specjalizujemy się w przeładunkach towarów z kontenerów morskich kierowanych do nas z portów w Gdyni, Gdańsku, Hamburgu, Rotterdamie. Głównymi rodzajami przeładowywanych towarów to opony samochodowe, AGD, odzież, materiały budowlane. Posiadamy stałych partnerów zajmujących się transportem samochodowym towaru na Ukrainę jak też profesjonalnie zajmujących się organizacją odpraw celnych importowych na terytorium Ukrainy.

 6. SIE & KO OÜ

  Estonia

  Usługi składu celnego, usługi konsolidacji przesyłek, centra dystrybucji, usługi pośrednictwa celnego, usługi spedycyjne. usługi transportoweUSŁUGI Z ZAKRESU LOGISTYKI

 7. AGENCIA MÉRIDA

  Hiszpania

  Agenci celni, transport towarów.

 8. ENERCO SRL

  Włochy

 9. NKR FREIGHT

  Zjednoczone Królestwo

 10. EZOLLONLINE SOFTWARE FÜR E-ZOLL ZOLLANMELDUNGEN

  Austria

Filtry

Wyniki dla

Agencje celne - Import eksport

Liczba wyników

597 przedsiębiorstwa