• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • żyrandole i lampy kryształowe

Wyniki dla

Żyrandole i lampy kryształowe - Import eksport

 1. ATELIERS JEAN PERZEL

  Francja

  Verified by europages badge

  ATELIERS JEAN PERZEL: Rzemieślnik sztuki, twórca opraw oświetleniowych dla liniowca Normandie i Pałacu ONZ w Genewie. Wytwórca opraw oświetleniowych od lat 30-tch XX w. do dnia dzisiejszego. Mistrz szkła, złotnik, projektant o szerokiej kulturze technologicznej, Jean Perzel był prawdziwym prekursorem Designu w dziedzinie oświetlenia. Wiedział, jak wyrazić rzadko osiąganą równowagę między szlachetnością i gracją, bogactwem i powściągliwością. Wraz z siostrzeńcem, nigdy nie przestawał studiować i rysować tysięcy lamp, kinkietów, żyrandoli, lamp sufitowych, lamp podłogowych, a także mebli, takich jak stoły lub konsole ze szkła. Olivier Raidt, siostrzeniec założyciela w drugim pokoleniu, nadaje współczesnego ducha realizowanym z użyciem całego know-how i perfekcyjnie dopracowanym produktom Jean Perzel. Wszystkie przedmioty wychodzące z pracowni Perzel są nadal wykonane ręcznie, tak jak 1923 roku, indywidualnie i sygnowane « Perzel », co jest gwarancją ich autentyczności.

 2. GOLDCRYSTAL

  Polska

  Goldcrystal to hurtownia z akcesoriami jubilerskimi. Można zamówić w niej wysokiej jakości kamienie do wyrobu biżuterii i półfabrykaty. Wśród sprzedawanych produktów znajdują się między innymi: • efektowne kryształy Swarovskiego, • perły i brylanty syntetyczne, • szmaragdy, szafiry i rubiny, • frezy jubilerskie. Aktualny katalog można obejrzeć na stronie internetowej firmy. Zamówienia realizowane są z dostawą pod wskazany adres. Sprzedawca zapewnia profesjonalną obsługę i wiarygodną ofertę, z której często korzystają najlepsi producenci biżuterii. W ramach współpracy można zamówić również akwamaryn, ametyst i korund syntetyczny. Oferowane kamienie pięknie prezentują się w kolczykach, naszyjnikach, bransoletkach i pierścionkach. Mają różne rozmiary, dzięki czemu łatwo dopasować je do swoich projektów. W razie pytań pracownicy hurtowni chętnie służą poradą. Warto regularnie śledzić katalog i pojawiające się w nim nowości. Półfabrykaty inspirują do twórczej pracy i wysyłane są w dogodnym dla klienta terminie.

 3. MULTIFORME LIGHTING

  Włochy

  Firma MULTIFORME LIGHTING, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oświetlenie domowe - lampy i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Żyrandole i lampy kryształowe, Szkło artystyczne, Żyrandole i lampy, Żyrandole i lampy kryształowe, Szkło artystyczne, Żyrandole i lampy, i lampa stojakowa ze szkła dmuchanego. Ma siedzibę w Trebaseleghe (pd), Włochy.

 4. RUSTIK AVIZE

  Turcja

  Firma RUSTIK AVIZE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żyrandole i lampy kryształowe. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 5. BELDAGLASS

  Hiszpania

  Firma BELDAGLASS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żyrandole i lampy kryształowe. Ma siedzibę w Córdoba, Hiszpania.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. MAYTONI GMBH

  Niemcy

  Firma MAYTONI GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żyrandole i lampy kryształowe. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 2. LAUDARTE

  Włochy

  Firma LAUDARTE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żyrandole i lampy kryształowe. Jest również obecna w dziedzinach Żyrandole i lampy, Lampy stojące i biurkowe, Żyrandole i lampy, i Lampy stojące i biurkowe. Ma siedzibę w Milano, Włochy.

 3. MYSTRASS

  Niemcy

  Firma MYSTRASS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Jubilerstwo, zegarmistrzostwo i złotnictwo - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Żyrandole i lampy kryształowe, Odzież damska, Odzieżowe akcesoria, Dodatki krawieckie, galanteria, Żyrandole i lampy kryształowe, Odzież damska, Odzieżowe akcesoria, i Dodatki krawieckie, galanteria. Ma siedzibę w Krefeld, Niemcy.

 4. AVIZE SARAYI

  Turcja

  Firma AVIZE SARAYI, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Żyrandole i lampy kryształowe. Jest również obecna w dziedzinach obicie, i zasłony. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 5. ALDIT S.R.O.

  Republika Czeska

  Firma ALDIT S.R.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Lampy i oświetlenie stylowe. Jest również obecna w dziedzinach Żyrandole i lampy kryształowe, świecznik kryształowy, urządzenia oświetleniowe do wnętrz, i Żyrandole i lampy kryształowe. Ma siedzibę w Lucany nad Nisou, Republika Czeska.

 1. DARSHANPLUS UK LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

  Firma DARSHANPLUS UK LIMITED, roku i działającą w sektorze Żyrandole i lampy kryształowe. Jest również obecna w dziedzinach Lampy i oświetlenie stylowe, Lampy stojące i biurkowe, Oświetlenie miejsc publicznych, pomieszczeń przemysłowych i handlowych, Oświetlenie domowe - lampy i akcesoria, Lampy i oświetlenie stylowe, Lampy stojące i biurkowe, Oświetlenie miejsc publicznych, pomieszczeń przemysłowych i handlowych, i Oświetlenie domowe - lampy i akcesoria. Ma siedzibę w Harrow, Zjednoczone Królestwo.

 2. LA LUCERIA S.A.S.

  Włochy

  Firma LA LUCERIA S.A.S., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żyrandole i lampy kryształowe. Ma siedzibę w Borgo San Lorenzo, Włochy.

 1. INN-DREAMLIGHTS GBR

  Niemcy

  Firma INN-DREAMLIGHTS GBR, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Żyrandole i lampy kryształowe. Jest również obecna w dziedzinach przedmioty z kryształu. Ma siedzibę w Kirchdorf Am Inn, Niemcy.

 2. CGLASS CERRAMIENTOS ACRISTALADOS.

  Hiszpania

  Firma CGLASS CERRAMIENTOS ACRISTALADOS., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żyrandole i lampy kryształowe. Ma siedzibę w Cádiz, Hiszpania.

 3. CREMASCO ILLUMINAZIONE S.N.C. DI CREMASCO GIANNINO & C.

  Włochy

  Firma CREMASCO ILLUMINAZIONE S.N.C. DI CREMASCO GIANNINO & C., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Żyrandole i lampy kryształowe. Jest również obecna w dziedzinach Żyrandole i lampy, Lampy stojące i biurkowe, Żyrandole i lampy, i Lampy stojące i biurkowe. Ma siedzibę w Loreggia, Włochy.

 4. EGLO ITALIANA S.R.L.

  Włochy

  Firma EGLO ITALIANA S.R.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Żyrandole i lampy kryształowe. Jest również obecna w dziedzinach Żyrandole i lampy, Lampy stojące i biurkowe, Żyrandole i lampy, i Lampy stojące i biurkowe. Ma siedzibę w Mogliano Veneto, Włochy.

 5. MARIO CALSO EREDI DI CALSO ANTONIO & C. S.N.C.

  Włochy

  Firma MARIO CALSO EREDI DI CALSO ANTONIO & C. S.N.C., roku i działającą w sektorze Oświetlenie miejsc publicznych, pomieszczeń przemysłowych i handlowych. Jest również obecna w dziedzinach Oświetlenie domowe - lampy i akcesoria, Żyrandole i lampy kryształowe, Oświetlenie domowe - lampy i akcesoria, i Żyrandole i lampy kryształowe. Ma siedzibę w Trepuzzi, Włochy.

 6. BETTINESCHI LUCE DI BETTINESCHI ENRICO E C. - S.N.C.

  Włochy

  Firma BETTINESCHI LUCE DI BETTINESCHI ENRICO E C. - S.N.C., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Żyrandole i lampy kryształowe. Jest również obecna w dziedzinach Żyrandole i lampy, Lampy stojące i biurkowe, Żyrandole i lampy, i Lampy stojące i biurkowe. Ma siedzibę w Piancogno, Włochy.

 7. DEKORAX

  Republika Czeska

  Firma DEKORAX, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żyrandole i lampy kryształowe. Ma siedzibę w Rychnov u Jablonce Nad Nisou, Republika Czeska.

 8. MARTINELLI LUCE S.P.A.

  Włochy

  Firma MARTINELLI LUCE S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oświetlenie miejsc publicznych, pomieszczeń przemysłowych i handlowych. Jest również obecna w dziedzinach Oświetlenie domowe - lampy i akcesoria, Żyrandole i lampy kryształowe, Oświetlenie domowe - lampy i akcesoria, i Żyrandole i lampy kryształowe. Ma siedzibę w Lucca, Włochy.

 1. MOSCATELLI G. S.P.A.

  Włochy

  Firma MOSCATELLI G. S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oświetlenie miejsc publicznych, pomieszczeń przemysłowych i handlowych. Jest również obecna w dziedzinach Oświetlenie domowe - lampy i akcesoria, Żyrandole i lampy kryształowe, Oświetlenie domowe - lampy i akcesoria, i Żyrandole i lampy kryształowe. Ma siedzibę w Milano, Włochy.

 2. EFFE VETRERIA ARTISTICA

  Włochy

  Firma EFFE VETRERIA ARTISTICA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło artystyczne. Jest również obecna w dziedzinach Żyrandole i lampy kryształowe, Szkło malowane, Żyrandole i lampy kryształowe, i Szkło malowane. Ma siedzibę w Venezia, Włochy.

 3. MODASTRASS E.U.

  Austria

  Firma MODASTRASS E.U., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Żyrandole i lampy kryształowe. Ma siedzibę w Pernegg An Der Mur, Austria.

 4. ACRILIGHT S.R.L.

  Włochy

  Firma ACRILIGHT S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żyrandole i lampy kryształowe. Jest również obecna w dziedzinach Żyrandole i lampy, Lampy stojące i biurkowe, Żyrandole i lampy, i Lampy stojące i biurkowe. Ma siedzibę w Pesaro, Włochy.

 5. GALLIANO FERRO

  Włochy

  Firma GALLIANO FERRO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło artystyczne. Jest również obecna w dziedzinach Żyrandole i lampy kryształowe, Szkło malowane, Żyrandole i lampy kryształowe, i Szkło malowane. Ma siedzibę w VENEZIA, Włochy.

 6. I.F.E. LAMPADE SPECIALI

  Włochy

  Firma I.F.E. LAMPADE SPECIALI, roku i działającą w sektorze Żarówki, świetlówki i neony. Jest również obecna w dziedzinach Żyrandole i lampy kryształowe, Żyrandole i lampy, Żyrandole i lampy kryształowe, i Żyrandole i lampy. Ma siedzibę w Firenze, Włochy.

 7. ATHENA S.R.L.

  Włochy

  Firma ATHENA S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oświetlenie miejsc publicznych, pomieszczeń przemysłowych i handlowych. Jest również obecna w dziedzinach Oświetlenie domowe - lampy i akcesoria, Żyrandole i lampy kryształowe, Oświetlenie domowe - lampy i akcesoria, i Żyrandole i lampy kryształowe. Ma siedzibę w Turate, Włochy.

 8. ARDITI S.P.A.

  Włochy

  Firma ARDITI S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żyrandole i lampy kryształowe. Jest również obecna w dziedzinach Żyrandole i lampy, Lampy stojące i biurkowe, Żyrandole i lampy, i Lampy stojące i biurkowe. Ma siedzibę w Val Brembilla, Włochy.

 9. CRISTALLERIE BALESTRI S.R.L.

  Włochy

  Firma CRISTALLERIE BALESTRI S.R.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Kryształy. Jest również obecna w dziedzinach Kieliszki kryształowe, Żyrandole i lampy kryształowe, Kieliszki kryształowe, i Żyrandole i lampy kryształowe. Ma siedzibę w Cavriglia, Włochy.

 10. METALARREDO S.R.L.

  Włochy

  Firma METALARREDO S.R.L., roku i działającą w sektorze Żyrandole i lampy kryształowe. Jest również obecna w dziedzinach Żyrandole i lampy, Lampy stojące i biurkowe, Żyrandole i lampy, i Lampy stojące i biurkowe. Ma siedzibę w San Fior, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Żyrandole i lampy kryształowe - Import eksport

Liczba wyników

610 Przedsiębiorstwa