• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • żegluga śródlądowa

Wyniki dla

Żegluga śródlądowa - Import eksport

 1. FLUVIAL SERVICE

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma FLUVIAL SERVICE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Żegluga śródlądowa - holowanie. Jest również obecna w dziedzinach Żegluga śródlądowa, Transport morski i rzeczny, Statki, Żegluga śródlądowa, Transport morski i rzeczny, wynajem statków, barge rental, Statki, i wynajem statków do transportu. Ma siedzibę w Paris, Francja.

 2. FLUVIARENT

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma FLUVIARENT, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Żegluga śródlądowa. Jest również obecna w dziedzinach Roboty rzeczne, Transport bliski śródlądowy i czynności manipulacyjne, WYNAJEM Holowników, Roboty rzeczne, operacje portowe, i Transport bliski śródlądowy i czynności manipulacyjne. Ma siedzibę w Eckbolsheim, Francja.

 3. AGENCE DE TRANSIT ET DE LOGISTIQUE MEDITERRANEE (ATLM)

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma AGENCE DE TRANSIT ET DE LOGISTIQUE MEDITERRANEE (ATLM), jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Tranzyt morski. Jest również obecna w dziedzinach Tranzyt lotniczy, Frachtowce - transport morski, Fracht międzynarodowy, Spedycja lotnicza, Przewozy międzynarodowe - kompleksowa obsługa tranzytowa i celna, Transport kombinowany kolejowo-drogowy, Transport kolejowy kontenerowy, Transport drogowy kontenerowy, i Żegluga śródlądowa. Ma siedzibę w Sete, Francja.

 4. IMPERIAL LOGISTICS INTERNATIONAL B.V. & CO. KG

  Niemcy

  Imperial Logistics to dostawca usług logistycznych w zakresie zintegrowanej logistyki wartości dodanej, zarządzania łańcuchem dostaw oraz rozwiązań typu „route to market", działający głównie w Afryce i Europie. Firma zatrudnia ponad 30 000 pracowników w 50 krajach. Imperial Logistics dostosowuje swoje usługi indywidualnie do potrzeb swoich klientów w celu zwiększenia ich sukcesu i konkurencyjności. Obejmuje to usługi w zakresie transportu, zarządzania międzynarodowymi przewozami towarowymi, magazynowania, dystrybucji i zarządzania synchronizacją, jak również know-how w kluczowych branżach: Rolnictwo, motoryzacja, chemia i energia, dobra konsumpcyjne, ochrona zdrowia, maszyny i urządzenia, produkcja i górnictwo.

 5. ULTRA SPEED ŠPEDICIJA

  Serbia

  Firma Ultra Speed oferuje usługi przewozu towarów transportem wodnym, z opcją łączenia z transportem drogowym, kolejowym i lotniczym. Firma ta może również zapewnić transport specjalny - towarów ciężkich i ponadgabarytowych, a także towarów niebezpiecznych i specjalnych, takich jak masywne, niestandardowe ładunki. W wygodny i szybki sposób jesteśmy w stanie odpowiedzieć na Państwa zapotrzebowanie, niezależnie od tego czy byłby to ładunek zbiorowy czy pełny.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. SEESTERN FAHRGASTSCHIFF - NACHTIGALL GMBH

  Niemcy

  Firma SEESTERN FAHRGASTSCHIFF - NACHTIGALL GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Żegluga śródlądowa. Ma siedzibę w Xanten, Niemcy.

 2. RUBAN BLEU

  Francja

  Firma RUBAN BLEU, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Motorówki. Jest również obecna w dziedzinach Żegluga śródlądowa, i Żegluga śródlądowa. Ma siedzibę w Vigneux De Bretagne, Francja.

 3. NAFTACHEM

  Serbia

  Firma NAFTACHEM, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Żegluga śródlądowa. Jest również obecna w dziedzinach transport olei. Ma siedzibę w Sremska Kamenica, Serbia.

 4. ZTE SCHWERTRANSPORTE GMBH

  Niemcy

  Firma ZTE SCHWERTRANSPORTE GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Transport drogowy taborem specjalnym. Jest również obecna w dziedzinach Żegluga śródlądowa, Transport kolejowy, usługi transportowe, Transport ciężki, Żegluga śródlądowa, i Transport kolejowy. Ma siedzibę w Vallendar, Niemcy.

 5. SEA-INVEST

  Belgia

  Firma SEA-INVEST, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Żegluga śródlądowa. Jest również obecna w dziedzinach Porty, usługi portowe, Przewóz łodzi, Porty, usługi portowe, i Przewóz łodzi. Ma siedzibę w Gent, Belgia.

 1. COMEXAS SEAFREIGHT

  Belgia

  Firma COMEXAS SEAFREIGHT, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Żegluga śródlądowa. Jest również obecna w dziedzinach Porty, usługi portowe, Spedycja i grupowanie, Porty, usługi portowe, Spedycja i grupowanie, usługi celne, i kontenerowy transport morski towarów. Ma siedzibę w Wijnegem, Belgia.

 2. BELGIAN NEW FRUIT WHARF

  Belgia

  Firma BELGIAN NEW FRUIT WHARF, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Porty, usługi portowe. Jest również obecna w dziedzinach Żegluga śródlądowa, Warzywa i owoce - import-eksport, Żegluga śródlądowa, Warzywa i owoce - import-eksport, import owoców, i transport owoców i warzyw. Ma siedzibę w Antwerpen, Belgia.

 1. BLOMMAERT

  Belgia

  Firma BLOMMAERT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żegluga śródlądowa. Jest również obecna w dziedzinach Konstrukcje aluminiowe, sprzęt do podnoszenia metodą wysokościową, żaluzje automatyczne z napędem, radar do zastosowania w żegludze, i Konstrukcje aluminiowe. Ma siedzibę w Wijnegem, Belgia.

 2. TRESCO ENGINEERING

  Belgia

  Firma TRESCO ENGINEERING, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oprogramowanie komputerowe standardowe. Jest również obecna w dziedzinach Żegluga śródlądowa, oprogramowanie do nawigacji, Żegluga śródlądowa, instrument nawigacji, i systemy nawigacji. Ma siedzibę w Antwerpen, Belgia.

 3. ANTWERP TANK REPAIR

  Belgia

  Firma ANTWERP TANK REPAIR, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Żegluga śródlądowa. Jest również obecna w dziedzinach Porty, usługi portowe, Oczyszczanie zbiorników i cystern, Porty, usługi portowe, Oczyszczanie zbiorników i cystern, kontenery do płynów łatwopalnych, i naprawa w 24 godziny. Ma siedzibę w Antwerpen, Belgia.

 4. SOCIETE DU PORT DE MERTERT

  Luksemburg

  Firma SOCIETE DU PORT DE MERTERT, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Porty, usługi portowe. Jest również obecna w dziedzinach Transport morski bliski i czynności manipulacyjne, Żegluga śródlądowa, Transport morski bliski i czynności manipulacyjne, Żegluga śródlądowa, transport drogowy towarów, i transporty kolejowe. Ma siedzibę w Mertert, Luksemburg.

 5. ROYAL WAGENBORG

  Holandia

  Firma ROYAL WAGENBORG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Żegluga morska - linie żeglugi pasażerskiej. Jest również obecna w dziedzinach Aprowizacja statków, Żegluga śródlądowa, Armatorzy - żegluga morska, Żegluga morska - agencje frachtowe, Aprowizacja statków, Żegluga śródlądowa, Armatorzy - żegluga morska, i Żegluga morska - agencje frachtowe. Ma siedzibę w Delfzijl, Holandia.

 6. LEXSIS

  Luksemburg

  Firma LEXSIS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Logistyka, usługi logistyczne dla transportu drogowego. Jest również obecna w dziedzinach Transport lotniczy, Żegluga śródlądowa, Transport lotniczy, transport morski, Żegluga śródlądowa, i usługi z zakresu logistyki. Ma siedzibę w Bettembourg, Luksemburg.

 7. EURONAV

  Belgia

  Firma EURONAV, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Żegluga morska - linie żeglugi pasażerskiej. Jest również obecna w dziedzinach Aprowizacja statków, Żegluga śródlądowa, Armatorzy - żegluga morska, Żegluga morska - agencje frachtowe, Aprowizacja statków, Żegluga śródlądowa, Armatorzy - żegluga morska, i Żegluga morska - agencje frachtowe. Ma siedzibę w Antwerpen, Belgia.

 8. SAROS DIVER HAYRI ATESER

  Turcja

  Firma SAROS DIVER HAYRI ATESER, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Żegluga śródlądowa. Jest również obecna w dziedzinach Armatorzy - żegluga morska, Aprowizacja statków, Żegluga morska - linie żeglugi pasażerskiej, Żegluga morska - agencje frachtowe, Armatorzy - żegluga morska, Aprowizacja statków, Żegluga morska - linie żeglugi pasażerskiej, i Żegluga morska - agencje frachtowe. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 1. JAN PLEZIER BOOTTOCHTEN

  Belgia

  Firma JAN PLEZIER BOOTTOCHTEN, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Żegluga śródlądowa. Jest również obecna w dziedzinach Żegluga morska - linie żeglugi pasażerskiej, Sale i pomieszczenia na zabawy i przyjęcia, Żegluga morska - linie żeglugi pasażerskiej, wynajem łodzi do transportu pasażerskiego, wynajem statku turystycznego spacerowego, i Sale i pomieszczenia na zabawy i przyjęcia. Ma siedzibę w Merksem, Belgia.

 2. SAS DUBRULLE

  Francja

  Firma SAS DUBRULLE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żegluga śródlądowa. Jest również obecna w dziedzinach przenośniki taśmowe. Ma siedzibę w Ste Marie Cappel, Francja.

 3. MSC MEDITERRANEAN SHIPPING COMPANY SA

  Szwajcaria

  Firma MSC MEDITERRANEAN SHIPPING COMPANY SA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Aprowizacja statków. Jest również obecna w dziedzinach Żegluga morska - linie żeglugi pasażerskiej, Żegluga morska - agencje frachtowe, Armatorzy - żegluga morska, Żegluga śródlądowa, Żegluga morska - linie żeglugi pasażerskiej, Żegluga morska - agencje frachtowe, Armatorzy - żegluga morska, i Żegluga śródlądowa. Ma siedzibę w Geneva, Szwajcaria.

 4. CARGA

  Belgia

  Firma CARGA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Żegluga śródlądowa. Jest również obecna w dziedzinach Porty, usługi portowe, Tranzyt morski, Drobnica - transport, Transport bliskiego zasięgu i systemy składowania w magazynach, Porty, usługi portowe, Tranzyt morski, Drobnica - transport, i Transport bliskiego zasięgu i systemy składowania w magazynach. Ma siedzibę w Antwerpen, Belgia.

 5. GRENZPOST GMBH

  Niemcy

  Firma GRENZPOST GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Żegluga morska - agencje frachtowe. Jest również obecna w dziedzinach Żegluga śródlądowa, Transport samochodowy, Kurierskie przesyłki międzynarodowe, Magazyny portowe, Żegluga śródlądowa, Transport samochodowy, Kurierskie przesyłki międzynarodowe, i Magazyny portowe. Ma siedzibę w Konstanz, Niemcy.

 6. TERRAMARE SA

  Szwajcaria

  Firma TERRAMARE SA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Żegluga morska - linie żeglugi pasażerskiej. Jest również obecna w dziedzinach Żegluga morska - agencje frachtowe, Armatorzy - żegluga morska, Żegluga śródlądowa, Transport samochodowy, Żegluga morska - agencje frachtowe, Armatorzy - żegluga morska, Żegluga śródlądowa, i Transport samochodowy. Ma siedzibę w Chiasso, Szwajcaria.

 7. IBIS INGENIEURBÜRO FÜR INDUSTRIESERVICE UND UMWELTTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma IBIS INGENIEURBÜRO FÜR INDUSTRIESERVICE UND UMWELTTECHNIK GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Prace budowlane wykończeniowe. Jest również obecna w dziedzinach Żegluga morska - agencje frachtowe, Armatorzy - żegluga morska, Żegluga śródlądowa, Pomieszczenia biurowe wyposażone i lokale przemysłowe - usługi, Żegluga morska - agencje frachtowe, Armatorzy - żegluga morska, Żegluga śródlądowa, i Pomieszczenia biurowe wyposażone i lokale przemysłowe - usługi. Ma siedzibę w Jülich, Niemcy.

 8. ZOLLIMPEX AG

  Szwajcaria

  Firma ZOLLIMPEX AG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Żegluga morska - agencje frachtowe. Jest również obecna w dziedzinach Żegluga śródlądowa, Transport samochodowy, Kurierskie przesyłki międzynarodowe, Magazyny portowe, Żegluga śródlądowa, Transport samochodowy, Kurierskie przesyłki międzynarodowe, i Magazyny portowe. Ma siedzibę w Pratteln, Szwajcaria.

 9. ARO LOGISTIK GMBH

  Niemcy

  Firma ARO LOGISTIK GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Transport lotniczy towarowy. Jest również obecna w dziedzinach Żegluga morska - agencje frachtowe, Żegluga śródlądowa, Transport samochodowy, Logistyka, usługi logistyczne dla transportu drogowego, Żegluga morska - agencje frachtowe, Żegluga śródlądowa, Transport samochodowy, i Logistyka, usługi logistyczne dla transportu drogowego. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 10. CONTAINERSHIPS CSG GMBH

  Niemcy

  Firma CONTAINERSHIPS CSG GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Żegluga morska - linie żeglugi pasażerskiej. Jest również obecna w dziedzinach Żegluga morska - agencje frachtowe, Armatorzy - żegluga morska, Żegluga śródlądowa, Transport samochodowy, Żegluga morska - agencje frachtowe, Armatorzy - żegluga morska, Żegluga śródlądowa, i Transport samochodowy. Ma siedzibę w Lübeck, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Żegluga śródlądowa - Import eksport

Liczba wyników

2853 Przedsiębiorstwa