• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • żaluzje rolowane- elektryczne

Wyniki dla

Żaluzje rolowane- elektryczne - Import eksport

 1. RHIMEX.COM

  Holandia

  Verified by europages badge

  Firma RHIMEX.COM, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Kauczuk - przeróbka i półprodukty. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby gumowe, Żaluzje rolowane, elektryczne, Kształtowniki z gumy, Elementy osłony krawędziowej, epdm, Wyroby gumowe, pokrycia przeciwsłoneczne, i Żaluzje rolowane, elektryczne. Ma siedzibę w Rotterdam, Holandia.

 2. STRUG & GRAF OG

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma STRUG & GRAF OG, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Żaluzje rolowane, elektryczne. Ma siedzibę w Trasdorf, Austria.

 3. IMPULS-TORE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma IMPULS-TORE GMBH, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Żaluzje rolowane, elektryczne. Ma siedzibę w Leverkusen, Niemcy.

 4. NOVOFERM SCHWEIZ AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma NOVOFERM SCHWEIZ AG, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Żaluzje rolowane, elektryczne. Ma siedzibę w Kappel, Szwajcaria.

 5. ZARGEN BÖSCH GMBH & CO. KG

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma ZARGEN BÖSCH GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żaluzje rolowane, elektryczne. Ma siedzibę w Schwarzach, Austria.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. TS TOR UND SERVICE AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma TS TOR UND SERVICE AG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Żaluzje rolowane, elektryczne. Ma siedzibę w Muolen, Szwajcaria.

 2. RUNDOOR TÜRAUTOMATIK GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma RUNDOOR TÜRAUTOMATIK GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żaluzje rolowane, elektryczne. Ma siedzibę w Waldesch, Niemcy.

 3. MOSCONE POLSKA

  Polska

  Nasza firma profesjonalnie zajmuje się tematyką osłon okiennych, markiz tarasowych oraz bram rolowanych. Dzięki nabytemu przez wiele lat działalności doświadczeniu dostarczamy klientom najwyższej jakości produkty. Niemalże od początków działalności firmy szczególną uwagę poświęcaliśmy doskonaleniu i wzbogacaniu oferty rolet rzymskich. Owocem tych starań jest wytwarzanie produktu najwyższej jakości z bogatego wzornika materiałów, systemów oraz dodatków. Rolety rzymskie stały się na przestrzeni lat perełką w koronie naszych produktów. Klienci docenili naszą jakość obsługi klienta zarówno detalicznego jak i hurtowego, jakość produktu oraz ogólną atmosferę towarzyszącą realizacji zamówienia. W naszej ofercie znajdziecie Państwo również: plisy, rolety dzień noc, rolety w kasetach, rolety wolno-wiszące, żaluzje drewniane, panel track, rolety rzymskie, rolety weneckie, rolety angielskie, rolety bezinwazyjne, rolety zewnętrzne, rolety wielkogabarytowe, moskitiery, zasłony, markizy oraz wiele, wiele innych. Jako producent osłon okiennych możemy się pochwalić wspomnianym produktem najwyższej jakości oraz cenami jakie może zaproponować jedynie producent. Jesteśmy firmą dopasowującą się do wymagań klienta, rzetelną i utrzymującą relacje firma-klient na najwyższym poziomie. W miastach takich jak Bielsko Biała, Kraków, Wieliczka, Żywiec oraz pobliskich miejscowościach oferujemy klientom detalicznym pełną obsługę. Zapewniamy pomiar oraz profesjonalny montaż.

  Wszystkie wyroby na "żaluzje rolowane- elektryczne"

 4. DEORO KOSOBUCKA I WSZOŁKOWSKI S.C.

  Polska

  Obecnie coraz więcej osób decyduje się na montaż osłon okiennych, wiedząc, że dzięki temu uda im się uniknąć nadmiernego nagrzewania i naświetlania pomieszczeń, ale też pozwoli to na nadanie estetycznego, nowoczesnego wyglądu domu czy mieszkania. Na rynku można znaleźć osłony zewnętrzne i wewnętrzne, przy czym te pierwsze istotnie przyczyniają się też do zwiększenia poziomu bezpieczeństwa budynku. Dostarczaniem takich systemów w szerokim wyborze zajmuje się firma DEORO Kosobucka i Wszołkowski S.C., która ma w tej dziedzinie duże doświadczenie. Jej założyciele są też pasjonatami tej tematyki, toteż każdy klient może liczyć na ich pełne zaangażowanie w realizację wszelkich zadań i fachowe doradztwo. Prócz osłon okiennych, przedsiębiorstwo zajmuje się też wykonywaniem bram garażowych i napędów do bram, systemów alarmowych i monitoringu, systemów sterowania inteligentnego czy wykonywaniem łamaczy światła. Wszystkie te produkty odznaczają się najwyższą jakością, można więc inwestować w nie z gwarancją, że będą świetnie i długo spełniać swoją funkcję. Ich atutem są też niewygórowane, zwłaszcza w stosunku do jakości, ceny.

 5. GENIALNYDOM.PL

  Polska

  serwis informacyjny i usługowy, zajmujemy się: 1. Systemy przeciwsłoneczne, dekoracyjne, przeciwinsektowe: roletki wewnętrzne (wolnowiszące, rzymskie, w kasetach, z prowadnicą), żaluzje poziome (aluminiowe i drewniane),  żaluzje fasadowe, verticale pionowe, plisy, duetty, rolety zewnętrzne, rolety wielkogabarytowe,  zasłony panelowe,  moskitiery przeciw komarom (ramkowe, rolowane i drzwiowe), markizy zewnętrzne.2. Proste jak i bardzo zaawansowane systemy alarmowe z  telewizją przemysłową: - systemy inteligentne sterujące wszelkimi urządzeniami w domu łącznie z pełnymi instalacjami elektryki w domu- nowoczesne videodomofony- systemy kontroli czasu pracy w firmach3. Bramy garażowe - segmentowe i rolowane4. Dodatkowe, mniejsze usługi takie jak: - przyciemnianie szyb, folie ochronne na szyby- automatyzacja systemów rolet, instalowanie sterowników do zdalnej obsługi rolet.- mycie, przegląd, odświeżanie, konserwacja, serwisowanie elementów okiennych, rolet.

 1. AKCES S.C. JOANNA OTCZYK, MARCIN OTCZYK

  Polska

  Akces to firma, która powstała w roku 1998 w Sosnowcu. Celem działalności firmy jest sprzedawanie i montowanie osłon okiennych takich jak żaluzje oraz rolety. W ofercie naszej firmy Akces znajdują się między innymi: plisy okienne, rolety wewnętrzne materiałowe, rolety DUO (dzień - noc), rolety rzymskie, żaluzje pionowe materiałowe, żaluzje poziome drewniane lub aluminiowe i wiele innych. Warto zaufać naszemu doświadczeniu i skorzystać z naszej bogatej i zróżnicowanej oferty!

 2. M-PAT

  Polska

  zajmujemy się produkcją rolet zewnętrznych, moskitier, automatyką i serwisowaniem, produkujemy osłony zewnętrzne między innymi dla największej fabryki okiem na Dolnym Śląsku, ZAPRASZAMY

 1. JSC DEXTERA

  Litwa

  Firma JSC DEXTERA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zasłony przeciwsłoneczne wewnętrzne i zewnętrzne. Jest również obecna w dziedzinach Żaluzje rolowane, elektryczne, Żaluzje rolowane, elektryczne, żaluzja, projektowanie i produkcja zasłon okiennych i zasłon od słońca, i zasłony automatyczne. Ma siedzibę w Vilnius, Litwa.

 2. SOWI MÜHENDISLIK OTOMATIK KAPI KEPENK VE PANJUR TEKNOLOJILERI

  Turcja

  Firma SOWI MÜHENDISLIK OTOMATIK KAPI KEPENK VE PANJUR TEKNOLOJILERI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Okiennice. Jest również obecna w dziedzinach Żaluzje rolowane, elektryczne, pergola, kraty automatyczne, zasłony automatyczne, i Żaluzje rolowane, elektryczne. Ma siedzibę w İstanbul, Turcja.

 3. ARLORIO S.R.L.

  Włochy

  Firma ARLORIO S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Okiennice zwijane. Jest również obecna w dziedzinach Żaluzje rolowane, elektryczne, żaluzje zwijane, rolety metalowe i pcv, Żaluzje rolowane, elektryczne, i żaluzje zwijane żelazne. Ma siedzibę w Sanfre', Włochy.

 4. MH-BAUELEMENTE

  Niemcy

  Firma MH-BAUELEMENTE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Żaluzje rolowane, elektryczne. Ma siedzibę w Gernrode, Niemcy.

 5. MEKANIK SISTEM

  Turcja

  Firma MEKANIK SISTEM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żaluzje rolowane, elektryczne. Jest również obecna w dziedzinach rolety zwijane, i systemy zasłon pionowych. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 6. TURISOL DECORLUX

  Hiszpania

  Firma TURISOL DECORLUX, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żaluzje rolowane, elektryczne. Jest również obecna w dziedzinach Okiennice składane, harmonijkowe, zasłony i tkaniny obiciowe, arbors, rolety na zamówienie, i Okiennice składane, harmonijkowe. Ma siedzibę w Alicante, Hiszpania.

 7. BAUHAUS BLINDS

  Zjednoczone Królestwo

  Firma BAUHAUS BLINDS, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Żaluzje rolowane, elektryczne. Jest również obecna w dziedzinach okiennice zamykane ręcznie. Ma siedzibę w Portstewart, Zjednoczone Królestwo.

 8. ROLLMAT AG

  Szwajcaria

  Firma ROLLMAT AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żaluzje rolowane, elektryczne. Ma siedzibę w Eichberg, Szwajcaria.

 1. NEW PORT BLINDS

  Stany Zjednoczone

  Firma NEW PORT BLINDS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Żaluzje rolowane, elektryczne. Jest również obecna w dziedzinach żaluzje, żaluzje zwijane, wykonanie w domu, i projektowanie i produkcja zasłon okiennych i zasłon od słońca. Ma siedzibę w Port Richey, Stany Zjednoczone.

 2. BUTZBACH GMBH INDUSTRIETORE

  Niemcy

  Firma BUTZBACH GMBH INDUSTRIETORE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drzwi garażowe. Jest również obecna w dziedzinach Drzwi i bramy przemysłowe i budynków użyteczności publicznej, Żaluzje rolowane, elektryczne, Tynkowanie elewacji, Drzwi i bramy przemysłowe i budynków użyteczności publicznej, Żaluzje rolowane, elektryczne, i Tynkowanie elewacji. Ma siedzibę w Kellmünz, Niemcy.

 3. CONTROLISS BLINDS

  Zjednoczone Królestwo

  Firma CONTROLISS BLINDS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żaluzje rolowane, elektryczne. Ma siedzibę w Epperstone, Zjednoczone Królestwo.

 4. LUXAFLEX BELGIUM

  Belgia

  Firma LUXAFLEX BELGIUM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żaluzje rolowane, elektryczne. Jest również obecna w dziedzinach venetian blinds, rolety z napędem mechanicznym, wykonywanie zasłon, i rolety zwijane. Ma siedzibę w Brugge, Belgia.

 5. ALU-TEND

  Chorwacja

  Firma ALU-TEND, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żaluzje rolowane, elektryczne. Ma siedzibę w Bjelovar, Chorwacja.

 6. REO LAT SIA

  Łotwa

  Firma REO LAT SIA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żaluzje rolowane, elektryczne. Jest również obecna w dziedzinach żaluzje, i rolety zwijane. Ma siedzibę w Daugavpils, Łotwa.

 7. CEDAR BLINDS LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma CEDAR BLINDS LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żaluzje rolowane, elektryczne. Jest również obecna w dziedzinach rolety rzymskie. Ma siedzibę w Stoke-On-Trent, Zjednoczone Królestwo.

 8. TREND BLINDS

  Turcja

  Firma TREND BLINDS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żaluzje rolowane, elektryczne. Jest również obecna w dziedzinach rolety zwijane, i systemy do zasłon. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 9. RÖNESANS HOME TEXTILE

  Turcja

  Firma RÖNESANS HOME TEXTILE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żaluzje rolowane, elektryczne. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 10. CBS

  Zjednoczone Królestwo

  Firma CBS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Żaluzje rolowane, elektryczne. Jest również obecna w dziedzinach zasłony i tkaniny obiciowe, i Oświetlenie LED. Ma siedzibę w Morecambe, Zjednoczone Królestwo.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo