• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • świeże kury i kurczaki

Wyniki dla

Świeże kury i kurczaki - Import eksport

 1. MIR HAN BAU GMBH.

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Mir Han Bau GmbH specjalizuje się w sprzedaży hurtowej powszechnie znanych i cenionych produktów spożywczych, obrotach handlowych ogólnie, a także sprzedaży produktów lifestylowych do wielu krajów. Rosnący popyt na żywność w stylu zachodnim w prawie każdym europejskim kraju sprawił, że staliśmy się jednym z najszybciej rozwijających się przedsiębiorstw globalnego łańcucha w eksporcie towarów. Nasz sukces można przypisać naszemu wyjątkowemu wsparciu klientów, błyskawicznemu i solidnemu łańcuchowi dostaw, a także szerokiej znajomości światowych rynków towarowych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w sourcingu i dystrybucji produktów na świecie, rozumiemy całościowo branżę. Nasze strategiczne relacje partnerskie z rozwijającymi i dojrzewającymi rynkami Dalekiego Wschodu dodatkowo wzmacniają naszą pozycję.W Mir Han Bau GmbH, jesteśmy dumni z dostarczania wysokiej jakości produktów i spełniania oczekiwań handlu światowego. Zobowiązujemy się do utrzymania naszej wzorowej obsługi klienta, zapewniając szybkie i pewne dostawy, a także do wykorzystania możliwości na nieustannie rozwijającym się rynku żywności w stylu zachodnim.

 2. ÁRIK 21 - AGRO KFT

  Węgry

  Verified by europages badge

  Witamy w ÁRIK 21 - AGRO KFT, prywatnej firmie handlowej z siedzibą w Rotterdamie w Holandii. Naszym celem jest dostarczanie niezrównanych rozwiązań biznesowych klientom na całym świecie. Specjalizujemy się w oferowaniu wysokiej jakości markowych produktów w przystępnych cenach hurtowych, zaspokajając potrzeby firm każdej wielkości. Dodatkowo nasza sprawna logistyka zapewnia terminowe dostawy. Będąc wiodącą firmą handlową, wyróżniamy się jako hurtownik i dystrybutor, oferując szeroką gamę produktów. Nasze portfolio obejmuje napoje, takie jak napoje bezalkoholowe i energetyczne, piwa alkoholowe i bezalkoholowe, produkty mleczne, w tym mleko dla niemowląt, a także artykuły spożywcze, takie jak czekolady, słodycze oraz herbaty i kawy premium. Nasze silne partnerstwo z renomowanymi producentami, takimi jak Nestle, Heinz, Mars, Red Bull, Coca Cola, Tchibo i Ferrero umożliwia nam doskonałą obsługę firm na całym świecie. Nasze dążenie do doskonałości motywuje nas do odkrywania atrakcyjnych niszowych kategorii produktów i unikatowych marek. Dbamy o niezawodne relacje z dostawcami, zapewniając szybką realizację zamówień w ciągu 48 godzin. Kluczową wartością dla ÁRIK 21 - AGRO KFT jest zaufanie i trwałe partnerstwo. Nasz doświadczony zespół łączy wiedzę handlową z wizjonerskim podejściem, zapewniając efektywne transakcje. Naszym celem jest wspieranie współpracy, która wykracza poza początkowe zamówienie, kładąc nacisk na wzajemy rozwój.

 3. GK KUSHPIT-AGRO

  Ukraina

  Verified by europages badge

  KUSHPIT-AGRO jest stowarzyszeniem ukraińskich rolników (FE "Kushpita BO", FE "Kushpit", LLC "AGRO-LAN"), którego główną działalnością jest uprawa zbóż, roślin technicznych i roślin oleistych. Zajmujemy się magazynowaniem i sprzedażą, utrzymując krajowy sektor spożywczy produktów roślinnych poprzez uprawę roślin ziarnistych i zaangażowanie wykwalifikowanych pracowników oraz wykorzystanie najnowszych technologii. GC KUSHPIT-AGRO to firma rodzinna prosperująca od prawie 30 lat. Obszar uprawny wynosi około 5 000 hektarów. Główne uprawy: pszenica jara, pszenica ozima, słonecznik, kukurydza, soja, gryka. Gospodarstwa posiadają własną flotę maszyn i ciągników. W 2020 roku uruchomiliśmy własny kompleks czyszczenia ziarna z suszarnią. Pojemność elewatora wynosi 40 tysięcy ton. Posiadamy również własne laboratorium i własny transport - ciężarówki do przewozu zboża. Krótkie informacje o nas można znaleźć na naszej stronie internetowej: www.kushpit-agro.com - Sprzedajemy nasze produkty zarówno na Ukrainie, jak i za granicą. Możemy pracować według warunków dostaw DAP i CIF. Dostarczamy produkty własnymi pojazdami zbożowymi, możemy również użyć transportu kontenerowego i kolejowego.

 4. COQ DES PRES

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma COQ DES PRES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze ROLNICTWO BIOLOGICZNE. Jest również obecna w dziedzinach Świeże kury i kurczaki, Mięso z rzeźni i świeży drób, Drób, króliki i dziczyzna – hodowla, Jaja, pasztety z kurczaka, kury biologiczne, vol-au-vent, udka kurczaka, i Mielonki. Ma siedzibę w Fernelmont, Belgia.

 5. PHU SUŁKOWSKI

  Polska

  Jesteśmy nową firmą produkcyjno-usługową o zasięgu krajowym, lecz pragniemy rozwinąć się na rynek międzynarodowy. Specjalizujemy się w sprzedaży mięsa drobiowego. Nasze produkty są doceniane przez wiele firm. Aby sprostać wymaganiom klienta postawiliśmy na profesjonalizm zespołu i jego doświadczenie w branży spożywczej. Jesteśmy atrakcyjni dla naszych kontrahentów zarówno pod względem ceny jak też jakości. Jeżeli szukasz wysokiej jakości, kompleksowej oferty i nowego kontrahenta zapraszamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. PODOLSKI SP. Z O. O. SP. K.

  Polska

  Firma Podolski to zakład rozbioru drobiu. Łączymy tradycję i doświadczenie z nowoczesnością i rozwojem. Aby jakość naszych produktów była wysoka w zakładzie prowadzimy dzielenie tuszki bazując na maszynach wiodących producentów. Oferujemy kurczaka i jego elementy: - filet - noga - mięso z nogi - ćwiartka - skrzydełko Firma dysponuje własną nowoczesna bazą transportową. Codziennej naszej pracy towarzyszy troska o zdrowie i zadowolenie klienta. Kompleksowa kontrola na każdym etapie produkcji, nowoczesne urządzenia i technologie, wdrożony system BRC są gwarancją bezpieczeństwa mikrobiologicznego żywności oraz wysokiej jakości oferowanego asortymentu.

 2. WIPASZ S.A.

  Polska

  Wipasz S.A. jest największym polskim producentem pasz. Wykorzystując nasze doświadczenie rozpoczęliśmy produkcję zdrowej żywności. Aktualnie Zakład Drobiarski w Mławie oferuje mięso z kurczaka najwyższej jakości (tuszkę, elementy, podroby). Jest to możliwe dzięki naturalnemu programowi karmienia, wyselekcjonowanej, kontrolowanej holowli i nowoczesnemu przetwórstwu. Nasze hasło przewodnie- Z polskich pól na polski stół.

 3. DPAQ LDA

  Portugalia

  Firma DPAQ LDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przetwórstwo spożywcze. Jest również obecna w dziedzinach Świeże kury i kurczaki, Rafinowany olej słonecznikowy, nawozy organiczne, napoje - hurt, i Świeże kury i kurczaki. Ma siedzibę w Baleizao, Portugalia.

 4. ZOURAS POULTRY

  Grecja

  Firma ZOURAS POULTRY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Jaja. Jest również obecna w dziedzinach Świeże kury i kurczaki, jaja zapłodnione, jajka świeże pasteryzowane, i Świeże kury i kurczaki. Ma siedzibę w Alexandroupoli, Grecja.

 5. BINGHAM APPLIANCES

  Zjednoczone Królestwo

  Firma BINGHAM APPLIANCES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Świeże kury i kurczaki. Jest również obecna w dziedzinach instrumenty muzyczne strunowe szarpane i smyczkowe, i skubarki drobiu. Ma siedzibę w Waltham Abbey, Zjednoczone Królestwo.

 1. GRUPPO SICULA CARNI SRL

  Włochy

  Firma GRUPPO SICULA CARNI SRL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Świeże kury i kurczaki. Jest również obecna w dziedzinach mięso świeże - hurt, magazyn produktów mrożonych, świeże mięso drobiowe, i produkty żywnościowe - hurt. Ma siedzibę w Bronte, Włochy.

 2. MATADERO JOSÉ CALATAYUD E HIJOS, S.A.

  Hiszpania

  Firma MATADERO JOSÉ CALATAYUD E HIJOS, S.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żywność - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach Świeże kury i kurczaki, żywność podgotowana, mięso kurczaka, i Świeże kury i kurczaki. Ma siedzibę w Calahorra, Hiszpania.

 1. ANZCO FOODS EUROPE

  Belgia

  Firma ANZCO FOODS EUROPE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Baranina - mięso z rzeźni. Jest również obecna w dziedzinach Mięso z rzeźni i świeży drób, Świeże kury i kurczaki, Mięso z rzeźni i świeży drób, i Świeże kury i kurczaki. Ma siedzibę w Oudenaarde, Belgia.

 2. LIEBEN GEVOGELTE & WILD

  Belgia

  Firma LIEBEN GEVOGELTE & WILD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Świeże kury i kurczaki. Jest również obecna w dziedzinach Drób, króliki i dziczyzna – hodowla, maślarnie, jajka, i Drób, króliki i dziczyzna – hodowla. Ma siedzibę w Genk, Belgia.

 3. VANOBEL

  Belgia

  Firma VANOBEL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Świeże kury i kurczaki. Jest również obecna w dziedzinach białko kurze, udka kurczaka, Skrzydło z kury, i mięso kurczaka. Ma siedzibę w Sint-Eloois-Vijve, Belgia.

 4. LA POLLERÍA DE MIGUEL

  Hiszpania

  Firma LA POLLERÍA DE MIGUEL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Świeże kury i kurczaki. Jest również obecna w dziedzinach kury biologiczne, i artykuły do fitnesu. Ma siedzibę w Madrid, Hiszpania.

 5. KMC FOOD GROUP

  Zjednoczone Królestwo

  Firma KMC FOOD GROUP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Świeże kury i kurczaki. Jest również obecna w dziedzinach mięso drobiowe, mięso owcze, i białko kurze. Ma siedzibę w Bilston, Zjednoczone Królestwo.

 6. BPPARTNERS LTD -AMVROSIADIS AVEE

  Grecja

  Firma BPPARTNERS LTD -AMVROSIADIS AVEE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Świeże kury i kurczaki. Ma siedzibę w Katerini, Grecja.

 7. AN CONSULTING

  Turcja

  Firma AN CONSULTING, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Świeże kury i kurczaki. Jest również obecna w dziedzinach nawozy, granulat drewniany, i wyposażenie dla przemysłu lotniczego. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 8. COUNTRY FRESH PULLETS LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma COUNTRY FRESH PULLETS LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Świeże kury i kurczaki. Ma siedzibę w Shropshire, Zjednoczone Królestwo.

 1. POLLI AZZOLINA

  Włochy

  Firma POLLI AZZOLINA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Świeże kury i kurczaki. Ma siedzibę w Mineo, Włochy.

 2. MERDA SP. Z O.O.

  Polska

  Firma MERDA SP. Z O.O., roku i działającą w sektorze Świeże kury i kurczaki. Jest również obecna w dziedzinach Mięso z rzeźni i świeży drób, Mięso z rzeźni i świeży drób, kury dla gastronomii, mięso kurczaka, i mięso - hurt. Ma siedzibę w Keblowo, Polska.

 3. NIFICO

  Polska

  Firma NIFICO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mięso z rzeźni i świeży drób. Jest również obecna w dziedzinach Świeże kury i kurczaki, Konserwy mięsne, wędliny i szynki w puszkach, drób, Świeże kury i kurczaki, i Konserwy mięsne, wędliny i szynki w puszkach. Ma siedzibę w Goczalkowice Zdroj, Polska.

 4. ARVY MEATS LIMITED UK

  Zjednoczone Królestwo

  Firma ARVY MEATS LIMITED UK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Świeże kury i kurczaki. Jest również obecna w dziedzinach kurczaki, i krzyżówka z kurcząt. Ma siedzibę w Spalding, Zjednoczone Królestwo.

 5. ELLISSE FOODS SOLUTIONS

  Zjednoczone Królestwo

  Firma ELLISSE FOODS SOLUTIONS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Świeże kury i kurczaki. Jest również obecna w dziedzinach mięso mrożone - hurt, mięso świeże - hurt, i import eksport mięsa. Ma siedzibę w Stoke On Trent, Zjednoczone Królestwo.

 6. WILLEM SPOORMANS

  Belgia

  Firma WILLEM SPOORMANS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Świeże kury i kurczaki. Ma siedzibę w Arendonk, Belgia.

 7. VIKI D.O.O.

  Chorwacja

  Firma VIKI D.O.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Świeże kury i kurczaki. Jest również obecna w dziedzinach mięso kurze. Ma siedzibę w Cakovec, Chorwacja.

 8. MALADUPI KFT

  Ukraina

  Firma MALADUPI KFT, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Świeże kury i kurczaki. Jest również obecna w dziedzinach białko kurze, kurczaki, mięso drobiowe mrożone, i mięso drobiowe. Ma siedzibę w Kiev, Ukraina.

 9. EREN GMBH ( FROZEN FOODS EXPORTER )

  Niemcy

  Firma EREN GMBH ( FROZEN FOODS EXPORTER ), jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Świeże kury i kurczaki. Jest również obecna w dziedzinach Przetwórstwo spożywcze, olej słonecznikowy, drewno, cukier, i Przetwórstwo spożywcze. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 10. AN CONSULTING

  Turcja

  Firma AN CONSULTING, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Import-eksport węgla kamiennego. Jest również obecna w dziedzinach Nawozy i środki ulepszające glebę, Świeże kury i kurczaki, granulat drewniany, Nawozy i środki ulepszające glebę, i Świeże kury i kurczaki. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo